roaccutane

 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Šodien dermatoloģe paskatoties uz manu seju ieteica dzert pusgadu roakutānu. Man nav nekas traks - vecas rētiņas, sarkanas, un divas zemādas pumpas - cistas. Sakarā ar tām divam nelielajām, neredzemajām cistām tad arī teica, ka aptuveni vienīgais kas palīdzes būs tas roakutāns. Bet nu blaknes un sekas mani biedē un arī cena ir dārga. Domāju iet pie cita dermatologa pēc otrā viedokļa, jo liekas jocīgi, ka pirmajā reizē jau iesaka smagāko artilēriju!


Kāda jums pieredze ar Roakutānu? Vai kas ir dzirdēts? MAn tas irsvarīgi, jo tas ir ļoti grūts lēmums ja nu kas. Tur pat jāparaksta līgums, ka 2 gadu laikā neieņemšu bērnu.
25.02.2013 16:24 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Studēju, bet dermatoloģija nav vēl bijusi un šeit nejūtos īpaši advancēta.


Becky - paldies par tavu viedokli - kaut ko tadu cerēju dzirdēt, jo man likās dīvaini, ka pirmo metodi man uzreiz roa iesaka, pirms neko neesam mēģinājušas citu. Un man nav smaga akne - postaknes rētas un ik pa laikam kāda zemādas pumpa. Tāpēc šaubos un laikam pareizi, ka šaubos.
25.02.2013 16:34 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ella, vai tad nebija tā, ka pati studē medicīnu?

Par lietu runājot, parasti neviens dermatologs neizraksta roa, pirms nav mēģināti citi retinoli, tas pats differins. Turklāt roa izraksta tika ārkārtīgi smagos aknes gadījumos, kas nepakļaujas citādai terapijai (tai skaitā tie citi retinoli, hormonterapijai, antibiotikas).

Kad man bija sejas problēmas un es te pašceļā centos risināt, tad arī salasījos, ka roa būs mans glābiņš, es biju pie trīs dermatologiem, visi kā viens teica, ka to neraksta, pirmkārt, tādēļ, ka nekas cits nav mēģināts, otrkārt, mana problēma nebija tik smaga, lai lietotu tik smagas zāles.
25.02.2013 16:30 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Mana ģimenes ārste nav nekāda savas jomas profesionāle un neko baigi ieteikt nevarēs! Mani vairāk interesē kādos gadījumos un situācijās nozīmēja roakutānu citiem! Un vai rezultāts ir tā vērts, lai trīs gadus gaiditu ar bērnu, šaubītos par teratogēnām sekām, pusotru gadu nesauļotos u.t.t.
25.02.2013 16:27 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Varbūt labāk konsultejies ar ģim. ārstu? Domaju viņš Tev pastastis kādas sekas un vai tiešam ir jēga lietot.
25.02.2013 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits