Liels kauns!

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Mūža lielākais kauns, ko esat piedzīvojušas? Kā Jūs tikāt tam pāri? Padalaties? :D
16.01.2013 08:18 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Akd. Vispār es diezgan regulāri feiloju, bet tā īpaši visus nevaru atcerēties. :D

Kkādā sākumskolas klasē, mūzikas stunda. Biju kautrīgs bērns, tāpēc negribēju visas klases priekšā lūgt skolotājai atļauju iet uz tualeti. Tā nu cietos, cietos līdz nenocietos, un apčurājos... Man vēl tajā stundā bija jāiet klases priekšā dziedāt, bija melni svārki, bet laikam neviens nepamanīja. Toties pēc stundas skolotāja pamanīja un saprata, ka tā biju es. Atceros, ka kko runājām, gan jau kliedza un mani vai nokaunināja. :D Vispār brīnums, ka neapkaunoja mani visas klases priekšā, jo tā skolotāja bija bišķīt bitch :D

Arī pamatskolā - bija tikko novaskota aktu zāles grīda. Gāju cauri ar savas klases meitenēm. Lieki piebilst, ka es biju vienīgā, kas paslīdēja un nokrita, pietam vismaz divas, varbūt pat savas trīs reizes. Jā, un to redzēja klase, kas bija kādus divus gadus zemāk par mums un visi ņirdza par mani.
02.01.2015 13:35 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
aaaaaa, tikko atcerējos vispretīgāko momentu savā dzīvē ever!
Pēc ballītes vairāki cilvēki palikām pie viena čaļa, jo dzīvojām patālu no tās vietas. Tad nu protams vairāki cilvēki vienā gultā un kur nu kurais. Un es gulēju blakus vienam čalim un viņš apčurājās!
02.01.2015 13:44 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Dzērumā vienreiz man likās smieklīgi braucot garām urlu baram, kas bija notupušies savā īpašajā pozā, sadrupināt burgermaizi un uzbērt viņiem virsū un vēl bļaustīties ciep ciep ciep :D
Kopš tās reizes, kad esmu dzērusi, draugs vienmēr mašīnā ieslēdz bērnu drošību logiem :D
02.01.2015 13:56 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ā, par apakšveļu. Braucu kkur ciemos uz vairākām dienām, tāoēc protams līdzi apakšveļa. Stāvēja tajā pašā somā, kur maks un telefons, bet bija ielikta maisiņā. Protams, maisiņš attaisījās un telefonu no somas pie stockmanna kkur izvilku kopā ar apenēm :D
02.01.2015 14:52 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
meitenes, rakstiet vēl :D
02.01.2015 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Haha esmu pārsmējusies :D pasai arī ir gadiijushies baigie fail daudz.. Bet ir 2 tadi par kuriem iedomaajoties kauns paliek veelaizvien :D
1. Kad bija kadi 12gadi piedalijos ar komandu stafetee( lieki piebilst,ka bija loooti daudz skatiitaaju) un mums bija pirms finisha jaskrien pa kalnu lejaa un es skrienu pirmaa,visa atbalsta,bljauj un man peekshnji sapinaas kaajas un es nokritu uz sejas un kajas bija gaisaa- kaa filmaas :DD un nepietiek ar to,ka visi loti smeejaas,kads ceel tiesi to pomentu bija nofocheejis :D

2. 15.gadu vecumaa taa piedzeros,ka vienam chalim kuram bija jubileja uzvemu nedaudz uz galvas :D pieki piebilst,ka taja briidi vip telpaa ienaaca visi vinja draugi... Ak kauns kauns kauns...likaas,ka no majas nekad vairs neizieshu.
02.01.2015 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Piedosanu par kļūdaam,sezhu no planshetes..
02.01.2015 17:45 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
Up
06.01.2015 17:25 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
uzvemu nedaudz uz galvas


:D :D
06.01.2015 17:35 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Mans lielākais kauns nav nekas smieklīgs. Un cilvēkiem, kas to redzēja/pieredzēja kopā ar mani, pietiek takta izjūtas, lai man to neatgādinātu.

Bet no smieklīgiem kauniem - reiz pilsētas centrā uz remontējamas ielas gaišā dienas laikā man gadījās šis variants:

Par spīti tam, ka es augstpapēdenēs varētu skriet krosu. :D
06.01.2015 17:36 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Gana apkaunojoši bija šogan, esot ekskursijā ar skolas biedriem. Tad nakšņojām viesnīcā Nicā jau kuro dienu, bija diezgan karsti un es staigāju pa istabu īsos džinsu šortiņos un krūšturī. Un tadu mani pārsteidza viens no skolotājiem un trīs puiši no vecākiem kursiem. :D

Un vēl interesanti sanāca svinot 16to dzimšanas dienu ar meitenēm. Draudzene bija atstiepusi šampanieti, es kā pirmoreiz mūžā pamēģināju, tā gandrīz visu pudeli viena pati izdzēru, jo iegaršojās. :D Un uzreiz pēc svinēšanas nācās iet uz koncerta mēģinājumu, atspēlēt dažus skaņdarbus uz ģitāras. Skolotājs tā arī nesaprata, kāpēc es gandrīz visu laiku ķiķināju. :D
06.01.2015 17:54 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Dzērumā vienreiz man likās smieklīgi braucot garām urlu baram, kas bija notupušies savā īpašajā pozā, sadrupināt burgermaizi un uzbērt viņiem virsū un vēl bļaustīties ciep ciep ciep

āāāāā, es vnk nomiru :D :D :D
06.01.2015 17:54 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Pamatskola. Reiz pēc stundām tik ļoti gribējās ēst, ieskrēju skolas kafejnīcā un nopirko saldo šokolādes kartupeli. Kamēr gaidīju autobusu, fiksi apēdu. Braucot autobusā, pie manis pienāca klasesbedrs un kaut ko runājām. Es atceros, ka daudz smējos. Aizgāju mājās, pie durvīm tieši spogulis un kaut kā pavēru muti.. A tur mani sagaida kaut kas šāds

06.01.2015 18:07 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
llemon - šitie varianti tik neveikliiiiii. Tāpēc cenšos neēst ārpus mājas neko tādu :D
06.01.2015 18:14 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Dzērumā vienreiz man likās smieklīgi braucot garām urlu baram, kas bija notupušies savā īpašajā pozā, sadrupināt burgermaizi un uzbērt viņiem virsū un vēl bļaustīties ciep ciep ciep


Šitas ir vnk the best of the best :D :D :D
06.01.2015 18:19 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.01.2015
Kad man bija kadi 8 gadi,bralenam 6,spelejam teroristus..Spelejot sito speli mes slepamies aiz kumodes uz kuras bija tv,vina bija sturi,blakus palodzeun atstutejoties pret palodzi un kumodi ar rokam vareja no turienes izlist..Es ielidu aiz tas kumodes un,kad bralens saka kliegt Binladens,Binladens,man bija jalien lauka..Tad nu bralens skrien blauj Binladens,Binladens,es meginaju izlist,atstutejos ar rokam vienu reizi,otru,nesanak,saku smieties,meginaju velreiz,un no smiekliem apcurajos..Lieki piebilst,ka bija pilna maja cieminu un man bija uzgerbtas vilnas bikses..Iedomajaties to kaunu no ta,ka jaiet tetim teikt,ka man vajag kko pargerbt (jo biju ciemos pie bralena ar teti,mamma stradaja)un to sajutu,kad sacuratas vilnas bikses lip pie kajam :D
06.01.2015 18:37 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Aiz gara laika izlasīju visas lapas un esmu nosmējusies :D

Pašai reti par kaut ko ir liels kauns, jo patīk pašai pasmieties par savām neveiksmēm, bet no nesenākiem - iekāpu autobusā un atvēru somā mazo kabatiņu, kur biju ielikusi gan austiņas, gan paketes un biksīšu ieliktnīšus. Par otro piemirsu un raujot ārā austiņas sev klēpī ielidināju biksīšu ieliktnīti. Blakussēdētāja izlikās, ka neko neredzēja :D

Bērnībā nākot mājās no skolas ļoooti vajadzēja čurāt, bet nebija kur. Tā nu es neizturēju un apčurājos. Kad biju tikusi jau līdz savai ielai, apstājos un paskatījos vai neviena nav un izdomāju piekārtot zeķubikses slapjās :D Kad pacēlu galvu, ieraudzīju, ka pretī nāk kaimiņš un viņš noteikti redzēja, kā es tur stāvu un gramstos gar savu slapjo kājstarpi :D
06.01.2015 18:43 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.11.2014
:D :D tik smieklīgi. Par šo tēmu - pirms vairākiem gadiem velkot ārā maku no somas, maka ielocēs ieķērās tampons un, stāvot autobusa pieturā pieripoja pie kājām bariņam puišu. :D
06.01.2015 18:48 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
taurens19, man ar tamponiem ir bijis līdzīgi. Atceros, ka skolas laikos, kad gāju, ja nemaldos, 10. klasē, ņemot maku no somas, izkrita tampons, kas bija ieķēries maka piekariņā.. Visi, kas kafejnīcā stāvēja rindā, skatījās un smējās. Es, protams, nepacēlu, paspēru ar kāju tālāk no sevis un ar noliektu galvu aizgāju. Stulba sajūta! :D

Vistrakākais, par ko man ir bijis liels kauns bija manā 19. dzimšanas dienā. Rīkoju pasēdēšanu pie sevis ar tuviem draugiem. Kaut kā sanāca, ka bija arī daži ne tik tuvi draugi ciemos. Biju manāmi iereibusi, jautrā garastāvoklī. Paņēmu vistas stilbiņu, ēdu, izdomāju, ka vajag aiziet mazās vajadzībās uz tualeti un tā es, sēžu uz poda, ēdu vistas stilbiņu un pēkšņi atver durvis viens no tiem paziņām. Es tur ar vistu zobos, vēl izdomāju piedāvāt viņam vistiņu... Atceros un smejos, bet toreiz kauns pa visu ģīmi bija. :D
06.01.2015 19:01 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.11.2014
Smejos balsī :D :D
Vēl, apmēram pirms gada izdomājām ar draudzeni Galerijā Centrs un Gan Bei aiziet. Biju apkrāvusies ar visādiem iepirkuma maisiņiem utt. Ārā sniegs, tā kā zoles diezgan slidenas, plus man vismaz 10cm papēži. Ejot iekšā Gan Bei, sanāk iet garām letei kur tusējas pavāri un viesmīļi. Par cik tie uzkrītoši skatās, es, dāmu tēlodama, ar paceltu galvu soļoju garām letei. Lepnā soļošana noveda pie tā, ka es ar visiem saviem ntajiem maisiņiem biju uz mutes. Un fonā skan manas draudzenes vārdi - ak vai, ko nu,. ko nu. Bet neko, piecēla mani draudzene un, sarkdama kā biete aizgāju apsēsties pie galdiņa, kamēr visi apkārētjie pilnā balsī ķiķina. Vairs dāmu netēloju. :D
06.01.2015 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits