Liels kauns!

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Mūža lielākais kauns, ko esat piedzīvojušas? Kā Jūs tikāt tam pāri? Padalaties? :D
16.01.2013 08:18 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Atceros, ka pirms apmēram 5 gadiem, kad vēl biju jauna un naiva, brālis zvana un saka, lai nonesu viņa draugam šņaucamo. Bija ziema, es domāju, ka čalis saaukstējies un nostiepu šim kabatlakatiņu. Gribēju zemē ielīst no kauna, kad bariņš džeku skatījās uz to lakatu un smējās!! :D
16.01.2013 20:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Be Delicious, labi, ka istabā bija palmas puķpods nevis kaktuss :D

Es daudzas reizes esmu izgāzusies, joprojām kauns. Pats tizlākais laikam bija tas, ka sajūsmas pilnu sms par to, ka čalis, kurš man ļoti patika, uzaicināja vakarā satikties, aizsūtīju nevis draudzenei, bet gan tam čalim...
16.01.2013 20:44 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es laikam nekad neesmu tā piedzērusies, lai varētu aizmigt vannasistabā vai sadarīt kaut ko tādu, ko nu skaidrā galīgi nevarētu! Ak, jā, ja neskaita pāris sms bijušajiem puišiem,hahah! :D :)

Bet pats, pats briesmīgākais ir notikums sabiedriskajā transportā, kad man no somas izbira vesela paciņa ar īpašo dienu lietiņām! Iespēja nākamajā pieturā izkāpt ārā atkrita, jo ļoti steidzos uz eksāmenu un situāciju briesmīgāku padarīja maziņš puisītis, kurš skaļi bļaustījās, ka meitenei kaut kas izkritis no somas un vajag uzlasīt augšā (es, protams, to nedarīju, jo tas būtu vēl stulbāk braucošā transportā pa zemi kaut ko lasīt) bet nu es tiešām tās atlikušās pieturas nezināju, kur skatīties, visi bija man pievērsušies! :D :D
16.01.2013 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
ir bijušas daudz reizes, kad no kauna gribas zemē ielīst, bet tagad uz sitiena atceros vienu,kura pie tam vēl bija pretīga! :D

bija brīva diena, kuru pavadīju pie drauga. (ex) Un tajā dienā bija mēnešreizes. Viss jauki, uztaisījām saldējuma kokteiļus, saritinājāmies zem segas un skatījāmies filmu. Visu dienu ļoti sāpēja vēders un arī tur lejā burtiski pludoju :D nolēmu aiziet uz tualeti pārbaudīties vai viss kārtībā un arī vajadzēja nokārtoties...pa lielam. Tiklīdz novilku bikses, tā ''no manis'' izgāzās sarkanā jūra, tieši uz bikšu jostasvietas un uz āru pāri tai :D un faktu vēl ideālāku padarīja, tas,ka bikses bija baltā krāsā. (sēžot un nokārtojoties domās saukāju sevi par idiioti, un nebeidzu brīnīties kāaa mr dienā var vilkt BALTAS BIKSES). Biju nokārtojusies un pamanīju, ka nav tualetes papīra :) OHH GOOOOODD. jau sāka likties, ka tur esmu stundu! ok, atradu kkādas salvetes. un tad izrādījās, ka ūdeni nevar nolaist. (@*&^%&^&$#&%#) draugs jau sauc no istabas vai viss kārtībā. beigās kaut kādā mistiskā veidā ūdeni norāvu...
ar viltotu smaidu un sarkanu seju gāju atpakaļ uz istabu, iesedos gultā, un draugs pajautāja,lai pasniedzu telefonu. nepiecelusies no gultas sniedzos,dzemperis sagaja uz augsu un atklajas mans sarkanais noslēpums... vēl joprojām atceros kādā bailīgā tonī mans draugs teica - tev tur.. tur.. ir.. TAS.

tagad to atceroties pasmejos, bet tad aiz kauna vai miru nost.
16.01.2013 20:57 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Tik laba diskusija :D
es jau ļoti kautrīga,un bieži sarkstu kā tomāts,bet salīdzinājumā ar šiem stāstiem,pat mani pārdzeršanās gadījumi ir tikai smieklīgi :D
16.01.2013 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
skolas laikā bija jārunā koncertā,tik lielas publikas priekšā vnm satraucos un visu ko esmu samācījusies vnk runāju bez piedomāšanas. vienā reizē vēl bija mapītes ar scenāriju, tad ik pa laikam ieskatījos un tad nu sekoja mans zvaigžņu mirklis- uz skatuves vajadzēja aicināt , ja pareizi atceros, direktoru, un tikmēr teicu, kāds nu viņš mums mīļš blā blā un tad vārda ''daudzpusīgs'' vietā pārskatījos un pateicu ''daudzpisīgs''.. komentāri lieki..
16.01.2013 21:13 |
 
Reitings 196
Reģ: 20.10.2012
Daudzpisīgs :D:D:D
16.01.2013 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 18.03.2010
atceros veel ka kkur braucam ar draugu, man vajag churaat, iebraucam mezha celaa, celins shaurs, taa ka tikai vienai masinai vieta.. es notupjos masinas prieksa, draugs pie koka staav.. churaaju.. peksni dzirdu , eu masiina.. pacelu acis,no manis burtiski 10,20metrus staav cits autins, gaida kad pabrauxim malaa. un es ar pliku dibenu tur tupju, un nevaru beigt churaat.. ar sasarkusiem vaigiem iekapu masina,braucam atpakal gaitaa ,lai palaistu to autinu...

vel jaunaka budama no rita braucu uz skolu, nevaru saprast ko visi busina uz mani ta jocigi skatas.. nu neko.. skolaa draudzene pasaka, tev kkas no biksem lien laukaa.. un tur plaanas zekubikses, vakaraa kaa biju vilkusi ar visam biksem nost, taa no rita nevareju vairs atrast zekbikses, steidzos uz skolu.. un tad nu taas tur shvankajas un lida laukaa no staraam
16.01.2013 21:24 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man bija ap 11-12 gadiem, biju nometnē. Tur viens puisis nu traki simpatizēja. Sēdējām, runājām, viņš man jautā, kas es esmu pēc horoskopa. Es viņam atbildu: ''Jaunava. Bet tikai pagaidām .'' *seksīgs miedziens ar aci*

Man joprojām kauns :D
16.01.2013 21:33 |
 
Reitings 89
Reģ: 29.07.2009
daži no maniem mūža lielākajiem apkaunojumiem!

protams stadndarts - ne īpaši tuviem draugiem (paziņām ar kurām ikdienā nesveicinos) dzērumā bļut pa visu bāru vai to iestādi kur es atrodod - čawww, kā iet? kā tas un tas...? (no rīta vienmēr gribas sevi nosist!)

pēdējais feils - pilnīgā dzērumā stāstu savas māsas draugam, par manām un mana nu jau bijušā drauga intīmajām lietām, publiskā pasākumā, protams ar savu izcili skaļo balsi! Vot kādu mēnesi man likās, ka neiešu laukā no mājas...
lieki piebilst, ka pēc tā pasākuma braucu mājā ar taksi un vēmu pa logu gandrīz visu ceļu, mati bija vienkārši uniālā stāvoklī, kā arī nākamā rīta pohas! + vēl daļu neatceros. (aptuveni 8km)

Pēc nedēļās satikos ar māsas draugu citā pasākumā - visu vakaru jutos ļoti neērti ...

ir bijuši ļoti daudz, tagad pēkšņi prātā nenāk..
16.01.2013 21:38 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
vaiii..ja varetu piešķirt man titulu,tad tas noteikti buutu miss nevieklaa,vai citu apsmietā..
Man ir tiešām kaadi 50gadijumi,pa kuriem varu pastastit,bet nu tas butu pa daudz :D
tatad,kada 4klasē,biju ļoti nekartiga,visu dariju pavirši un nevīžigi.mamma bija atnakusi uz skolu parunat ar klases skolotaju un taa starpcitu gribeja paradit mana galda apakšu(galds kuru atverot ir kaa laade ar macibu gramatam utt) un tur bija ļoti liela nekartiba,abolu serdes,un taa,un beigas mamma paprasija veel,ko taja galda vel tik nevar atrast,un skolotaja izvilka maisiņu ar apakšbiksītēm.tik ļoti pazemota nebiju nekad.man liekas,ka to gadijumu zinaja kaa klasesbiedri,ta skolotaji.
Pirms paris gadiem nodevos orālā priekiem ar vienu paziņu,protams,lielā reibumā.telpā,kurā nebija durvju,nakamaja diena jutos briesmigi uzzinot,ka tas ko es dariju ir safilmēts vismaz 3eksemplaros.ar lielu lūgšanos panaca,ka visi par to lietu aizmirsa un izdzēsa.
Pamatskolā 9klasē bija koncerts un man bija jaaskaita dzejolis.koncerta bija gan visi skolas biedri gan daļa vecaku,kaa ari skolotāji.un jaa es aizmirsu dzejoli,kadu minuti staveju,skatijos griestos kadas 10sekundes,un tad saku raudat un aizskreju prom.protams,visa skola mani zinaja peec ta notikuma :D
16.01.2013 21:41 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
ai meitenes, es tā izsmējos, man pašai ir daudz tādu gadījumu, tagad slinkums, bet rīt uzrakstīšu, nu i varēsiet nosmieties :D
16.01.2013 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 30.08.2010
Vispār esmu kautrīga un diezgan ātri sarkstu.
Mans lielākais kauns laikam bija tas, ka apčurājos, kad man bija 13 gadi. Mācījos vienā klasē ar puisi, kas man patika. Kopā sarunājām iet uz mākslas skolu, bet man ļoti vajadzēja uz tualeti. Nodomāju, ka pacietīšos. Pa ceļam vairs nevarēju nociesties un viss lēnām sāka tecēt biksēs. Puisis nepamanīja, bet uz nodarbībām aizgāju ar slapjām biksēm, ļoti iespējams, ka skolotājs pamanīja, bet neteica gan. Man pēc tam kādu mēnesi vēl bija kauns tur rādīties.

Pēc dzeršanas tusiņos parasti ir kādas lietas, ko bišku kauns atcerēties. Vienreiz dzērumā sāku bučoties ar vienu savu draudzeni, pēc tam vēl spēlējām kārtis uz izģērbšanos gultā - es, viņa un mans draugs Viss gandrīz beidzās ar seksu 3atā, bet man palika slikti un nolēmām iet gulēt. :D

Un vēl vīramātei ir paradums uztrāpīt un pazvanīt tieši tajā brīdī, kad mēs nodarbojamies ar seksu. Draugs runā kā parasti, bet man nāk smiekli :D
16.01.2013 22:23 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
labu labā diskusija, pārsmējos un garīgais uzreiz uzlabojās. :D Paldies! ;) :D
Es savulaik tiku pie iesaukas Miss Tizlums, ir sanācis kaunēties biežāk, nekā nekaunēties.. :D Bet nu tagad neizplūdīšu, pēdējais lielākais kauns man bija vasarā...Ballīte, daudz alko un pamatīgs reibums, atslēdzos un vārtījos pāris stundas pa zemi pie cafē un vēmu, pēc tam gulēju tualetē kādu laiku, administrācija slēdza vaļā durvis un draudzene vilka mani ārā no wc. Pec tam uzzināju, ka to visu bija vēroja cilvēki, kuriem nevajadzēja tur būt.. lieki teikt, ka bija briesmīgi liels kauns otrā dienā.

- kauns ir bijis arī lielveikalā, domāju, ka blakus stāv mamma un sāku krāmēt groziņā produktus, ko mums it kā vajag, līdz dusmīgā un neizpratnes pilnā balsī ierunājās vīrietis, kāpē es viņa groziņā liekot savus produktus?! :D:D
16.01.2013 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 30.08.2010
ā, vienreiz vispār bija traki. Es vīram sniedzu orālos priekus, zvana mūsu kopīgais draugs. Prasa vīram - ko tu tāds aizelsies? šis saka - aij neko, piekusis. draugs prasa - tad iedod klausuli sievai. un te nu mans mīļais izsper - ar pilnu muti neviens nerunā :D Lieki piebilst ka tam draugam viss bija skaidrs, ar ko mēs tur nodarbojamies. Teica ka pārzvanīs, iesāktais esot jāpabeidz :D es vēl tgd satiekot viņu nedaudz mulstu...
16.01.2013 22:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.11.2011
*ballītē ieskrēju stikla durvīs
*mamma mani ar draugu pieķēra pirtī,kad darijām TO :D tad vēl nebijām kopā..
*dejoju ar puisi smagi nokritu uz grīdas..ziemassvētku ballē
*pazudu nepazīstamā pilsētā,nakts vidū,klauvējos pie nepazīstamām mājām un teicu,ka meklēju savu draugu.. :D
* bučojos ar 6iem puišiem vienā vakarā.visi savā starpā pazīstami :D
*ejot ārā pa durvīm,kur gaidīja puiši nokritu un kājas tā normāli pa gaisu... :D
*pirms kādiem 4iem gadiem piedzēros tā,ka gulēju vannā un man to atgādina 'vel aizvien

gan ja,ka vēl visādi stulbi,apkaunojoši notikumi,tikai pagaidām neatceros :D
16.01.2013 22:29 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Man pārsvarā sanācis kauns tieši drauga priekšā :D

Viena no tām reizēm - biju tusiņā ar bijušajiem kursabiedriem, kad atbraucu mājās sapratu, ka labi nebūs, palika nenormāli slikti... Nācās kādu laiku pavadīt pie poda, kad domāju, ka nu jau viss, gāju gulēt... Tomēr nebija viss, tad nu draugs nakts vidū cēlās, lai pienestu man bļodu un padzerties...

Otra arī ar dzeršanu - bijām ballē, palika slikti. Tā kā draugs tur arī piestrādāja, varējām tikt pasēdēt pie galda organizatoru telpā. Deva man dzert kafiju un ēst desmaizes, kas tobrīd likās kaut kas nenormāli pretīgs... :D Pāris kadri iztrūkst, bet nākamajā dienā bija kauns, kad viņš vēl atgādināja, kā sēdēju tur pie galda un čīkstēju par to, cik man slikti, ko man darīt, cik es esmu slikta... :D

Tās laikam arī ir 2 vienīgās reizes, kad var teikt, ka tiešām esmu bijusi piedzērusies :D

Ar seksu īpaši daudz tādu situāciju mums nav bijis, vai vismaz nenāk prātā, bet viena gan... Vakarā ielīdām gultā, nolēmu sniegt viņam orālo, viņš, protams, priecīgs. Biju nogurusi, bet nu neko... no sākuma biju augšā, tad, lai būtu vieglāk, sarunājām apgulties uz sāna...Galvu grūti bija tā noturēt, tad paliku vēl apakšā spilvenu... Tad nu es tur darbojos un uznāca baigais lūziens, istabā tumšs... Bet neko, domāju, ka pāries, bet atjēdzos tad, kad draugs mani modināja... :D Sajūta bija drausmīga, pati joprojām nesaprotu, kā kā tā varēja gadīties... :D
16.01.2013 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Es aizgāju uz randiņu ar čali un ļoti daudz dzērām, jo tur blakus bija vēl viņa draugi. Pēc kādas stundas, kad alkohols uz mani iedarbojās izgāju laukā un sāku vemt. Vienīgais, ko tā kārtīgi atceros no tā vakara - čaļa kurpes, jo viņš stāvēja man priekšā un mierināja,bet es tik vemju un vemju. :D Pretīgi, bet vēl nodraudzējāmies kādu pusgadu!

Kad biju sīka, mammai kā 1. aprīļa joku sastāstīju, ka man ir izsisti visi priekšējie zobi. Nu gan joks. :D Tagad vēl kauns, jo mamma sāka raudāt, man bija kādi 12 gadi.

Vienreiz piedzēros un gulēju kluba tualetē tik ilgi,līdz draudzene pasauca apsargu,un viņš izņēma durvis no eņģēm, lieki piebilst, ka tualetē bija sastājušās jau kādas 30 meitenes un visas mani vēroja un smējās,bet visiem taču gadās. :D

Mammai vienreiz, kad biju vēl maziņa, netīšām aizsūtīju sms, lai nopērk cīgas, bet to gribēju sūtīt draudzenei (mamma nezināja,ka tajā laikā pīpēju), tad nu uzreiz sūtīju nākamo sms mammai, ka man vajag rakveras cīsiņus - centos izkļūt no situācijas, mēģinot iestāstīt, ka cīgas nozīmē cīsiņi, bet viņa pajautāja, vai es viņu par stulbu uzskatot. :D
16.01.2013 23:22 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2013
Arī es esmu cilvēks FAIL ;D
Pēdējo pāris dienu notikumi:

ļoti, ļoti, ļoti piedzēros ballītē un attapos nakts vidū dejojot un skūpstoties ar nepazīstamu meiteni. Pats labākais ir tas, ka man ar orientāciju viss ir kārtībā un meitenes īsti nesaista.

Otrais - puisim ir ļoooooti kaitinošs suns, kurš nemitīgi lien visur pa vidu. Tā nu mums ir sekss un pēkšņi suns ielec gultā un metās virsū mūsu 'intīmajām vietām'. Lieki teikt, ka nezināju, kur likties no kauna + vēl tas, ka no rīta attapos, ka man apakšveļa pazudusi. Izrādās, ka suns manas apakšbikses zobos pa dzīvokli priecīgs nēsā. Ahh. :D :D
17.01.2013 00:39 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Kādos 10 gados pa kluso sadzēros vīnu , kas stāvēja mājās vecākiem, kādu puslitru izdzēru, tad, lai nepamana, pielēju ūdeni klāt. Izgāju pagalmā un aizvērās širmis, sāku riņķot, dejot un dziedāt vienlaicīgi, visi domāja, ka bērnam vienkārši labs garīgais. Tad palika tik slikti, ka domāju, ka nomiršu :D Teicu mammai, ka iešu nosnausties, miegs uznāca.. Pēc brīža mamma atnāk pārbaudīt, es visu novēmusi, vārtos pa zemi un raudu un vemju vienlaicīgi. Protams, mamma šito prikolu izstāsta visam rajonam, un man pēc tam kauns, jo visi pieaugušie ierēc. Vēl kkādos ģimenes tusiņos onkuļi un tantes piedāvāja man iedzert un ņirgājās. Un tad vēl prasīja visādus jautājumus- nu no korķa nokāpi, vai nu, poha nemoka?:D
17.01.2013 01:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits