Liels kauns!

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Mūža lielākais kauns, ko esat piedzīvojušas? Kā Jūs tikāt tam pāri? Padalaties? :D
16.01.2013 08:18 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Pārsmējos :D
Vēl,vēl lūdzu :D
06.01.2015 19:13 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
Par cik tie uzkrītoši skatās, es, dāmu tēlodama, ar paceltu galvu soļoju garām letei. Lepnā soļošana noveda pie tā, ka es ar visiem saviem ntajiem maisiņiem biju uz mutes. Un fonā skan manas draudzenes vārdi - ak vai, ko nu,. ko nu. Bet neko, piecēla mani draudzene un, sarkdama kā biete aizgāju apsēsties pie galdiņa, kamēr visi apkārētjie pilnā balsī ķiķina. Vairs dāmu netēloju.


Es dažreiz tomēr nesaprotu cilvēkus. Ja jau sieviete nokrīt un to redz apkārtējie, kādēļ neviens nepienāk un nepalīdz piecelties, tā vietā lai ķiķinātu?! Kaut vai nepavaicājas vai viss ir kārtībā?! Brrr, dusmas! :D
06.01.2015 19:18 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man ir vairāki fail, kas ienāca prātā, lasot šo diskusiju.
Pirms vairāk kā gada drauga mājās taisījāmies braukt prom un es koridorī ieliku jakas kabatā cigaretes. Jau kāpjot mašīnā attapos, ka cigarešu paciņa man kabatā nav. Domāju, ka kkur pie mašīnas izkritusi, bet nebija laika meklēt. Nākošā dienā uzzināju, ka cigaretes biju ielikusi drauga mammas jakā, kas ir līdzīga manai un bija pakarināta blakus. Viņa aizbraukusi uz darbu un tur atklājusi, ka viņas kabatā ir cigaretes, kaut viņa vispār nesmēķē...tad knapi viņu pazinu un man bija tāds kauns :D
Diezgan sen tikos ar vienu puisi un sava kautrīguma dēļ nebiju pat savai ģimenei pateikusi, ka man vispār ir puisis. Tad 1x nedaudz pafočējāmies (nē, tie nebija nekādi kailfoto, bet tomēr ne tādi, kas būtu jārāda citiem). Saliku bildes savā datorā un no fočika izdzēsu. Bet nē, 1 bilde kaut kā bija palikusi un to laikam redzēja visi man tuvākie cilvēki.
Vēl ir pāris reizes bijis tā, ka kāds uz ielas tālumā sāk māt, apkārt nav citu cilvēku un es automātiski pamāju pretī, bet izrādās, ka tas bija adresēts kādam, kas gāja aiz manis :D
06.01.2015 19:21 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Klondaika-alkohols-smiekli-ar zeķēm mājās :D
06.01.2015 19:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pieveemu paris gadus atpakal puisim kurs patika kleepi...taa nejausi vnk noliecos un visss.... logiskipec tam akuns bija runaat ar vinu.

kad mr saakas biju 7tajaa klasee, sakaas skolaa un bija baltas bikses uzvilktas,seedeju biologijaa pieceelos no kreesla un peeksni zeeni saaka reekt...es saaku bimbaat un draudzene toreizeeja pie masinas aizveda fuj tads kauns bija :D
06.01.2015 19:33 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pagaasvasar ar draugu runaaju skypaa, un sadzeros viskiju un neitraali aizluuzu, ar visiem dzinsiem, sis gribeeja lai dzinus novelku nost a es tur stundu nevareju saprast ko no manis grib..:D :D taa peec kaadas stundas tas bikses novilku :D
06.01.2015 19:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
to pasu viskiju vienrez atceros kad gribeeju sagatavoties oraalam ne no kaa izdomaaju ka bus garsiigaak ja uzliesu to viskiju lai draugs nolaiza minimaali uzleeju un taa saaka dedzinaat,sis pa mani iereeca un suutija uz dusu...:D :D

taa no manis viss pagaidaam :D
06.01.2015 19:41 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.01.2015
kad man bija 13 gadi tas bija pirms 4 gadiem, mees ar draudzeni gaajaam helowiinos, ilgi domaajaam uz kuru maaju iet, tad aizgaajaam, uz 1 maaju uzbraucaam uz 9 staavu un piezvaniijam pie vienaam durviim, es biju taa shausmiigi uzkraasojusies, man bija zalja seja :D . un tur atveera durvis mana simpaatija (2gadus vecaaks par mani ) , bet mana draudzene vinju nepaziistot teica '' saldumus vai izjokosim '' man bija taads kauns!!!! es vienkaarshi pagriezos un skreeeju lejaa pa trepeem, tad mees veel seedeejaam uz trepeem, un es domaaju cik ljoti man ir kauns, tad vinsh iznaaca aaara un teica '' nu ko juus sheit seezhat?'' man bija taads KAUNS!! veelaak uzzinaaju, ka tur dziivo vinja draugs, un vinsh tur bija pie drauga.
06.01.2015 19:54 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Dzērumā vienreiz man likās smieklīgi braucot garām urlu baram, kas bija notupušies savā īpašajā pozā, sadrupināt burgermaizi un uzbērt viņiem virsū un vēl bļaustīties ciep ciep ciep


šis ir labs. piedzerties un apvemties nav liela māksla. foršāk ir, ja alko ir tik daudz iekšā, ka nevis parubās, bet sāk rādīties personības jautrākā puse :D
06.01.2015 20:46 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Bēdīga tēma. Tik daudz jaunu meiteņu, kuras dzer un nekontrolē sevi vispār. Protam,s jaunībā katram var gadīties, bet tās, kas raksta, ka vienmēŗ un regulāri tusinos piedzeras un tad dara to un šito...vnk pretīgi.
06.01.2015 20:57 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neesmu maniijusi, bet vai kaadai ir bijis tas feils kad ieiet sopinga centraa kur taas stiklotas durvis un pie reizes ka kaut ko sava praata aizdomaajas ejot araa noperkot vai nenopeerkot atjeedzaas soli pie stikla sienas? :D

es reiz gandriz ieskreeju stikla sienaa, bet apstaajos 2metru attalumaa :D
06.01.2015 21:42 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Ak,jel! :D esmu pārsmējusies :D
Mani laikam lielākie feili-kad mamma ar vārdiem "es arī biju jauna,bet šito netīrīšu" iedeva slapju lupatu un palūdza iet iztīrīt no dīvāna pārvalka vienu nejauši atstātu,baltu šmeka plankumu :D
Tad vēl pāris gadus atpakaļ ar savu toreizējo gadījuma sakaru draudziņu bijām ballītē,cilvēki dažādi,pasākums ar teltīm...nu es bik sadzēros un tas vīrietis bija tik galvu reibinošs ka teltī esot,pilnīgi un galīgi izkrita no prāta,ka blakus teltī ir ģimene ar trīs maziem bērniem,kuri VISU un pie tam lieliskā izpildījumā dzird..par pārējiem nerunājot... kauns pēc tam bija pa visu ģīmi,kad atčohnījos...
Un tad vēl gados 16,kad stipros alko vēl nejēdzu lietot saprātīgās devās,biju sadzērusies šņabi,bet pa starpai biju ēdusi apelsīnu. Braucām kompānija mašīnā,es jūtu,ka sūdīgi,nebūs labi,kāpj augšā,bet ne tik traki,lai nevarētu norīt atpakaļ. :D bet tad man tāds pēkšņais šķaudiens uznāca,ka rezultātā viss mašīnas priekšējais stikls bija nošķiests ar spirtota apelsīna šķiedrām :D
06.01.2015 22:06 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Viens no pēdējiem kauniem - draudzenes māsas meita (+/- 10 gadi) pieķēra kā bučojos un spaidos ar vienu vīrieti un izbazūnēja to visiem ballītes viesiem (ballīte ar draugiem un radiem). Pēc tam, protams, bija sevišķi ērti turpināt ballēties.
06.01.2015 22:23 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Baigi labā diskusija :D
06.01.2015 22:24 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
norīt atapakaļ....
06.01.2015 22:28 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.04.2014
Visas izgāšanās laikam saistītas ar alkoholu. :D
Pirmā reizē, kad piedzēros - Bija jābrauc mājās ar riteni, uz kuru, protams, nevarēju uzkāpt :D Pa ceļam iebraucu ceriņos. Tieku līdz mājām un uhhh, kā sāka pasaule griezties :D Mamma prasa,no kā man slikti, sastāstīju, ka ar draudzeni saēdāmies marinētos gurķus tukšā dūšā :D



un nesen - piedzēros dejotāju ballē, viss it kā labi, balles beigās jau vairs nesapratu, kas notiek. Tiku līdz autobusam, a līdz mājām jābrauc 2h. Sēžu blakus savam draugam, kurš arī iet dejās un jūtu, ka slikti paliek. Viņš pats arī iereibis, uztraucies prasa vai man slikti. Protams, ka saku, ka nav. Līdz sāku vemt pufaikas piedurknē... Es vēl joprojām nezinu vai kāds redzēja, ka vemju :D Kauns kādam prasīt :D
06.01.2015 22:29 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Man šķiet, ka es katru dienu feiloju. Vēl divas stundas atpakaļ runājot ar kolēģi, kamēr gāju uz priekšu un galva sānis ieskrēju durvīs.

Protams pats smieklīgākais apkaunojums bija pasen atpakaļ, ja nemaldos 18 laikam bija.. Biju iepazinusies ar tādu (!!!) vīrieti, man viņš tik ļoti patika. Tā nu viņš mani bija uzaicinājis sestdienā uz teātri, baigi priecīga biju. Ceturdienā klasesbiedrene pierunāja iziet ielās. Toreiz daudz naudas nebija, es paķēru kaut kādu dāvināto vodku, kuru abas acīmredzot pārāk ātri ziemā, kaut kur aukstumā izdzērām, jo ieejot siltumā sapratu, ka nav labi, galīgi nav labi. Vajadzēja uz mājām. Un tieši kā sajutis, zvana VIŅŠ, es pālī esmu nomurminājusi, ka vajag mājās tikt, bet nezinu kā, jo tjip naudu esmu mājās atstājusi. Tālāk neko neatceros. Es nākošo dienu necēlu klausuli, jo sapratu pēc zvaniem un sms, ka nav labi :D Tik aizsūtīju sms, ka randiņš atceļas, viņš pretī, lai nemaz nedomājot, esmu parādā vismaz teātri viņam. Tā nu ar sarkanu seju gāju uz randiņu. Un tad viņš sāka stāstīt.

Viņš man atbrauca pakaļ. Esot pa visu centru meklējis, jo man kā jaunajai rīdziniecei nebija saprašanas kur atrodos. Tikai sūtīju ik pa minūtei jaunu atrašanās vietu. No centra līdz manām mājām taisns gabals, 5min. Es viņu esmu vedusi pa kaut kādām mazajām ieliņām un reāli mēs esot braukuši vismaz 1.5h :D Un galu galā es esmu ieraudzījusi savu māju un iebļāvusies - jā! Tās ir manas mistkastes! Un uzsitusi divas reizes pa krūtīm un parādījusi mistkastēm peace. :D

06.01.2015 22:38 |
 
Reitings 27
Reģ: 30.04.2014
Meitenes, mēs tak esam labas :D esmu pārsmējusies :D

Atceros, ka bērnudārzā gājām gulēt pusdienlaiku un es gulēju parasti otrajā stāvā gultai. Tā nu mēģinādama iemigt jūtu, ka paliek slikti, bet negribēju nevienu traucēt un tāpēc negāju uz toleti, bet cik tad ilgi to vemci aizturēs, tad nu pūtu un meitenei gultā zem manis tieši uz galvas.. šausmas, bet tagad atceroties smiekli nāk :D
06.01.2015 22:42 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ā, jā, es skrienot uz mūzikas skolas eksāmenu, pakritu un nedaudz pieri atsitu pret trotuāra malu, bet biju tik ļoti pārstresojusies, ka piecēlos, paskatījos veikala atspulgā, tjip viss ok, skrienu tālāk. Iegāju kabinetā, direktore un skolotāja šokā, prasa, kas noticis, paskatos turpar spogulī, ieraudzīju, ka puseja ir asinīs un uzreiz parāva uz augšu, turpat novēmu sev kājas un grīdu :D

Oēc tam omai bija jāiet skaidroties, kas ar bērnu var tāds notikt, ka jānāk tādā stāvoklī uz eksāmenu. :D
06.01.2015 22:43 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
undersun,es rēcu pilnā rīklē,iedomājoties to skatu mūzikas skolā :D :D
06.01.2015 22:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits