Gulēšana.

 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Lieta tāda, ka turpmākās nedēļas laikā ir jāizdara ļoti daudz dažadu darbu, taču škiet, ka stundu dienā ir tik pat daudz par maz, un, ļoti iespējams, ka sanāks gulēt manāmi mazāk kā normālās dienās. Kā tur bija ar to gulēšanas ritmu, lai cilvēks nejustos tik noguris arī tad, ja nav ticis pie pietiekama miega daudzuma? 20 minūtes ik pēc 3 stundām?
09.12.2012 00:17 |
 
Reitings 137
Reģ: 26.11.2012
Es pat nesaprotu ka var tik maz gulet!!! Es gulju apmeram no 00:00-13:00, un man vel sanak ka es vel gulet gribu :D
12.12.2012 10:54 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
Mīļo cilvēk, vai tiešām nav iespējams saplānot dienu tā, lai visu paspētu? Tu ļoti darīsi pāri savam organismam..Lūk, tā ir,ka viens kaut ko papūš un pārējie tic uz vārda. Es studiju laikā studēju klātienē+strādāju atbildīgu darbu. Un es visu paspēju! Ok, varbūt devos gulēt ap 24 vai 1iem, bet tomēr dažas stundiņas pagulēju.Nu, nevar tā.. Nekas nav tā vērts, lai darītu sliktu savai veselībai.. Izvērtē savus darbus. Varbūt iespējams sakārtot pēc prioritātes principa vai kā citādi.
12.12.2012 11:00 |
 
Reitings 123
Reģ: 20.08.2011
es laikam piekritisu vairakuma, jo nu es ar nevaretu tas 20 min ik pec 3 h , jo laikam esmu no tam kam patik pagulet un gulšņāt pa gultu, ja nav nekur jaceļas tad es labak izguļos, jo ja nakamaja diena pectam man bus jaceļās agri, bet iepriekseja nakti nebusu kartigi izguleties, tad ļoti ļoti grūti man ir piecelties :O ja diendusu gulju tad ir nepieciesamas 2 h lai justos izgulejusies :))
12.12.2012 11:11 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
negulēšanas rekords ir 38 stundas
bet nevajag tā sevi mocīt
man arī nav laika visam,jo ir skola, darbs, vēl viens,kurā pastrādāju, un vēl draudzenes un rūpes par maniem mīļajiem.

tagad to nejutīsi ,bet vēlāk tas atspēlēsies uz sejas.
es guļu 7 stundas, un reizēm liekas par maz. bet šobrīd man ir tāds ikdienas ritms,ka skrienu un visu daru, pagaidām izdodas.
12.12.2012 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits