Sliktākais pamešanas iemesls

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāds, pēc jūsu pieredzes, ir sliktākais/muļķīgākais/smieklīgākais pamešanas iemesls? Gan kāpēc jūs pati varbūt kādu esat pametusi, gan jūs kāpēc kāds pametis.

Pašai tā īsti nekas tāds nav gadījies,varbūt varu pieminēt vienīgi atgadījumu, kad jau pēc pirmajām 10 randiņa minūtēm apzinājos, ka ar šo vīrieti nekas nebūs, jo randiņa sākumā pamatīgi apdedzināju mēli un uzskatīju to par zīmi :D
29.11.2012 11:21 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
lidzīgi kā leah,es runāju ar vienu puisi no nelatvijas,bet biju viņu arī satikusi dzīvē. Un tad vienā dienā vienkārši man sarunas laikā vairs neatbildēja :D
29.11.2012 11:46 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
esmu pametusi,jo sekss bija drausmīgs un izmācīt nevarēja,jo čalis tāpat darīja pa savam.
krāniņš nebija izmērā padevies
(protams,šitos iemeslus viņi nezin,jo es ko tādu nespēju pateikt :D)
kad man bija 14 gadi vienu puisis pametu,jo viņš slikti,manuprāt,bučojās :D
29.11.2012 11:43 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis reiz man atteica iepazišanos, sakot, ka šim vajagot vecāku un es esot par jaunu. Manuprāt, skaidrs, ka tas bija vnk aizbildinājums, lai baigi neaizvainotu vai kā, vnk nepatiku un viss, man cita izskaidrojuma nav.
Vēl viens gadījums, tas gan nebija dzīve pazistams vīrietis, bet chatoju ar ārzemnieku jaunībā skype, viss bija labi līdz brīdim, kad viņš teica, uzgaidi 5 minūtes, man vajag uz tualeti, teicu ok ok, kameer šis uz poda sēdēja, tikmēr nobloķēju. Man tas pārāk atklāti likās.
Bet vispār man ir līdzīgi kā chantelle
Nedod Dievs, ne ta iesmiesies, vai ne ta pakustesies, kaut kas nebus ka vajag ar apgerbu vai kas cits. Virietis tiek automatiski atsuts.

Muļķīgi, bet neko darīt, tikai gaidīt, kad pieaugsim:D
29.11.2012 11:42 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
p.s. šitā būs forša diskusija! :D



un pats pats stulbākais , ko saka pie šķiršanās - būsim tikai draugi ! - un tā viens otru nekad vairs neredzēja.. :D
29.11.2012 11:41 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Kad pavisam jauna biju, pametu vienu dēļ tā ,ka viņam tizla gaita un garas rokas bija, un vienu tāpēc, ka sāka lakot nagus. Hmmm, tā vēl grūti iedomāties. Es arī izvēlīga biju , ja man nepatika kā smejas,kā staigā vai vēl nez kas, tad arī čau :D
29.11.2012 11:40 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man biezi ir ta, ka pat netieku lidz randinam, es vienkarsi nedodu tam cilvekam iespeju. Nedod Dievs, ne ta iesmiesies, vai ne ta pakustesies, kaut kas nebus ka vajag ar apgerbu vai kas cits. Virietis tiek automatiski atsuts.
29.11.2012 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits