Sliktākais pamešanas iemesls

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāds, pēc jūsu pieredzes, ir sliktākais/muļķīgākais/smieklīgākais pamešanas iemesls? Gan kāpēc jūs pati varbūt kādu esat pametusi, gan jūs kāpēc kāds pametis.

Pašai tā īsti nekas tāds nav gadījies,varbūt varu pieminēt vienīgi atgadījumu, kad jau pēc pirmajām 10 randiņa minūtēm apzinājos, ka ar šo vīrieti nekas nebūs, jo randiņa sākumā pamatīgi apdedzināju mēli un uzskatīju to par zīmi :D
29.11.2012 11:21 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Man reizi nācās ātšūt čali, jo uz randiņu viņš ieradās apmēram šādi :D
30.11.2012 22:08 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
varu arī pastāstīt pāris gadījumu.
viens gadījums var teikt pameta, vairs nesatikāmies, bet sarakstījāmies, jo nelikos uzreiz gultā.
skolas laikā atteicos ar pāris puišiem satikties, jo man nepatika viņu bikses, vēlāk gan viens tik skaists palika un labi saģērbies, ka kodu pirkstos :D
par randiņiem ar internetā iepazītiem puišiem arī varu pastāstīt.
Viens uzstājīgi piedāvāja pasēdēt, padzert tēju/kafiju. Piekritu.
Atbrauca rūtainā veco laiku kreklā, iebraucām statoil, nopirka tēju un sēdējām stāvlaukumā un dzērām :D šausmas. toreiz dzīvoju kojās, izdomāju, ka man jābūt jau 9 kojās, vēlāk nelaidīs, aizlaidos. Lieki teikt, ka vairs nepiekritu tikties.
Vēl viens gadījums, mans pirmais aklais randiņš. Biju tikko izšķīrusies ar puisi, pat ne līdz galam vēl. piekritu satikties ar vienu puisi, citā pilsētā, kurā devos vēlāk mācīties. Biju domājusi pēc randiņa doties pie draudzenes.
Atbraucu, sagaidīja mani ar briesmīgu dāvanu maisiņu, riktīgā krievu stilā. Nebija arī tik gars cik teica un nemaz neatbilda bilēm, ko bija ielicis iepazīšanās portālā.
Tā nu sanāca, ka draudzene tikai tajā pašā dienā paziņoja, ka ir aizbraukusi pie vecākiem uz manu pilsētu.
Sanāca kavēt laiku līdz vilcienam ar puisi. Viņam sagribējās ēst, devāmies uz viņa iemīļoto vietu, bet tur bija ciet. un itkā citu vietu nebūtu, iegāja Rimi, nopirka batonu un 1l dzeramo jogurtu. Un ēda turpat lielveikalā uz soliņa. Es no kauna, nezināju kur likties.
Pēc randiņa uzreiz nez kapēc sadomājās, ka mēs esam kopā, un sāka man rakstīt ko man drīkst un ko nedrīkst. Njā, bet toreiz es satikos vēl ar 2 paralēli, un + vēl nebiju līdz galam izškīrusies ar bijušo puisi, un kad man uzrakstīja, es nedrīkstu maigoties ar citiem, kur nu vēl gulēt...es kāreiz gāju satikties ar citu puisi :D un kāreiz skūpstījos :D vēl ilgi nelika mani mierā.. labi ka pa šiem 4 gadiem, neesmu viņu vairs satikusi...
30.11.2012 23:28 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Viens uzstājīgi piedāvāja pasēdēt, padzert tēju/kafiju. Piekritu.
Atbrauca rūtainā veco laiku kreklā, iebraucām statoil, nopirka tēju un sēdējām stāvlaukumā un dzērām šausmas. toreiz dzīvoju kojās, izdomāju, ka man jābūt jau 9 kojās, vēlāk nelaidīs, aizlaidos. Lieki teikt, ka vairs nepiekritu tikties.

Varbūt vienkārši puisis bija hipsters?
30.11.2012 23:31 |
 
Reitings 56
Reģ: 13.07.2014
pacelu :D:D:D:D
29.06.2016 19:35 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Laikam šausmīgākais bija tas, ka mani pameta cita puiša dēļ :-D, tagad nāk smiekli pašai par to:-D.
29.06.2016 19:41 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bija man reiz viens tāds dīvains tipiņš no manas skolas. No sākuma jau likās ļoti foršs, rūpīgs un gādīgs puisis. Bet sāka viņam parādīties visādi izgājieni. Piemēram vienreiz pēc pastaigas viņš atnāca pie manis uz mājām un prasīja, lai aizdodu 3ls, lai viņš varot draugam samaksāt, lai atbrauc pakaļ'jo redz nostopēt nevienu nesanāk (viņš dzīvoja kādus 15 km no manis), bet naudu tā arī neatdeva, kaut prasīju :D
Vienreiz tā kā sastrīdējāmies un šis man nesakot izdomāja, ka atbrauks pie manis. Es tieši tajā laikā sarunāju tikties ar draudzeni un gāju ārā, bet viņš tieši tajā pat laikā redzējis mani ejam prom un sāka rakstīties, lai nāku atpakaļ utt. Tad viņš visu laiku rakstīja manai māsai, ka redz man esot vienalga, ka viņš pie mana paģīša gaidot jau vairākas stundas (kādas 4 :D ), bet es tikmēr mierīgi čiloju apkārt :D
Milzīgs mīnuss bija tas, ka pamanīju, ka viņam visu laiku ir tikai divas apakšbikses, kuras maina un citas nav, likās pretīgi.
Viņam nekad nebija naudas, vienmēr man prasīja cigaretes.
Bija ļoti grūti tikt no viņa vaļā, varbūt jau, ka man tā tikai likās, jo šķita ļoti kaitinošs.
Tā nu mēs pāris mēnešus padraudzējāmies un kad izšķīrāmies es jutos tik atvieglota, jo likās, ka viņš man ir kā slogs :D
29.06.2016 21:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)