Sliktākais pamešanas iemesls

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāds, pēc jūsu pieredzes, ir sliktākais/muļķīgākais/smieklīgākais pamešanas iemesls? Gan kāpēc jūs pati varbūt kādu esat pametusi, gan jūs kāpēc kāds pametis.

Pašai tā īsti nekas tāds nav gadījies,varbūt varu pieminēt vienīgi atgadījumu, kad jau pēc pirmajām 10 randiņa minūtēm apzinājos, ka ar šo vīrieti nekas nebūs, jo randiņa sākumā pamatīgi apdedzināju mēli un uzskatīju to par zīmi :D
29.11.2012 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijuši divi randiņi, pēc kuriem es tos džekus negribēju vairs satikt.
1. Viņu zināju. Satikāmies kafejnīca, kur viņš visu laiku stāstīja tikai par sevi, kaut kādu darba mašīnu, savu sapņu mašīnu utt. Man jau viņš bija apnicis. Tad gājām it kā pastaigāties un es ieraudzīju, ka viņam tā manāmi noķēzīts dibens ar kaut ko melnu (uz gaišām biksēm). Man tā nāca smiekli un es neko viņam nespēju pateikt :D Man bija arī kauns no apkārtējiem un nevarēju sagaidīt, kad beidzot būšu mājās. Tad viņš mani bombārdēja ar sms un es sapratu,ka tas nav priekš manis.
2. Iepazinos internetā, smuks džeks. Sataisījos,uzvilku papēžus (jo esmu īsa).Randiņā gaidīju viņu 20 min. Pēkšņi piebrauc, izkāpj no mašīnas tāds maziņš džeks, mana auguma, tievāks par mani un ar ļļļļoooooti mazu galvu :D es vispār biju šokā, jo bildēs viss bija savādāk. Es visu vakaru jutos tik nēerti un šausmīgi, ka nekad negribēju viņu vairs satikt. Bet tā vēl ik pa laikam kontaktējos.
29.11.2012 21:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Sen Jūrmalā dzīvoju,tad pa sms man tur viena rakstīja-vesjolaja goluboglazaja blondinka.Es tur sasapņojos jau:DLecu no mājas 'ārā satikt savu sapņu blondīniti:DGaidu un atnāca uz randiņu tāda 100kg blondīnīte kurtkā iespiesta.Viss normāli nespēju noticēt tam ,ko redzu.Lielām acīm skatījos uz viņu,neesmu tāds,kas sūtīs viņu kaut kur,vai teiks,tas nav prekš manis es eju mājās.Jo tomēr esmu cilvēcīgs un visus uzskatu par cilvēkiem.Viss normāli.Nu neko pagājām pa Jomas ielu,iegājām tur vienā iestādē-un es atceros viesmīlei teicu-atnesiet lūdzu 5 vodkas glāzes pa 50 un citronu sagrieztu.sev sūtiju viss normāli.Tā blondā man saka-tu taču sms teici,ka nedzer?/es reāli nedzeru/Es viņai saku,ai darbā noguru gribas mazliet atpūsties..Atnes man tās 5cas glāzes -es tā vienu pēc otras startā izdzēru uzkodu citronu un tad jau varēju ar viņu kontaktēt,parunāties,jo skaidrā jutos neomulīgi:D.Pēc randiņa viņa man vēl pieleca klāt uz atvadām buču uz vaiga iedeva ,viss normāli.Normāls randiņš sanāca.
29.11.2012 22:28 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Cumshot, pastāsti kā tu pats izskaties ?
29.11.2012 22:43 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.11.2012
Es pametu puisi, jo vins man atnesa uz randinu plastmasas rozi. Tas bija pedejais piliens! :D
29.11.2012 22:57 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
freya-būtu tu manā galā, pa mut' iegāzt' :D
29.11.2012 23:06 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Cumshot, Tu sāc izklausīties pēc miss elisas, back vai renē, kas to vien zina kā celt sevi debesīs :D Rādi bildi, tirliņ :D
29.11.2012 23:15 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Kā cilvēks esmu normāls.Pārējam nav nozīmes.Ja ņem pēc neveiksmēm esmu par velti piedzimis.Bet,ja ņem pēc tā,ko spēju,varu tad man nav iemesla sevi zemu vērtēt.
29.11.2012 23:29 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
bija jau trešais randiņš, ļoti viens otram patikām, romantika, puķes utt un te kadā nelaimīgā dienā man mamma bij piebāzusi pilnas kabatas ar ledenēm, es tā joka pēc piedāvāju viņam tās ledenes :D viņs bij tadā sajūsmā, teica ka tās ir viņa mīļākās končas utt un tad sākās - viņš tās ledenes tā zīda, tā sūkāja ka viss vnk šļakstēja pa gaisu, tas bija drausmīgi :D nākamajā dienā sūtiju sms ar tekstu - viss, nebūsim vairs kopa :D
29.11.2012 23:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ak si mate! tas bija noteikti kads viltigs plans no vinas puses ar tam ledenem;D
29.11.2012 23:40 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
njaa viņa laikam to ar nodomu izdarija, jo zina manu fobiju, es neciešu kad kāds ēd skaļi - čāpstina, strēbj vai kā es saku "iešļūc zupu" utt tā krīt uz nerviem, biju sev nosolijusies, ka mans vīrietis ēdīs perfekti, un jā es tadu atradu :) bija grūti
29.11.2012 23:44 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
Cruel, pa Vērmaņdārzu bieži vazājas tāds vecs un ļoti daiļrunīgs onkulis, kurš vispirms uzrunā un tad mēģina par pāris latiem nopārdot kaut kādus omīgus džemperus. varbūt tas džeks viņu pirms randiņa satika? :D
30.11.2012 00:34 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
nazīc pastāstīja pilnīgi manu situāciju par drausmīgo sexu un tā... :D jāpiebilst, ka čalis bija nevainīgs savos 22 gados un es to nezināju, viņš pateica procesa laikā, kad man bija jāpamāca kas un kā...:D nākamajā dienā atzinās man mīlestībā un kopš tās reizes es
vēl ir bijusi situācija, kad netā sapazinos ar čali. tā bildē īsti nevarēja saprast, šķita normāls pēc izskata. satikāmies, apstulbu - krietni mazāks par mani augumā, vēl 2gadus jaunāks par mani, divu uzacu vietā viena, smirdēja kā lopiņš kūtī... tai pašā dienā caur sms atzīšanās mīlestībā..
ui, tas ka tik ātri atzīstas mīlestībā, tiešām atbaida!
bet principā riebīgākais iemesls pamešanai, vienkārši to nepasakot. man bija viens foršs randiņš ar čali kā konfekti. viņš mācīja mani vēl taisīt cukurgailīšus, atnesa puķi, mums gāja nu tik feini! bet vakarā pasaka, ka nav gatavs attiecībām un izvairījās no manīm, bet kāpēc tā arī līdz šodienai nav pateicis... :(
30.11.2012 08:21 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
ak dies, es pati rakstu tik nesakarīgi :D
30.11.2012 08:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aj kādas tur atzīšanās mīlestībā jau pirmajā dienā. tas tiešām atbaida. vnk ir redzams, ka džekam pirmo (nu varbūt otro) reizi pievērš uzmanību meitene vai vismaz piekrīt ar viņu satikties, tad nu šis saklausījies, ka visi sliktie puiši ir nelieši utt, nolemj atzītes mīlestibā, jo domā, ka nu viņu būs svētā vietā. ka meitene aiz sajūsmas spiegs un metīs kūleņus pa asfaltu.
30.11.2012 09:13 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man visnožēlojamāk šķiet ir bijis sekojoši:
Foršs meičuks - viss ok - izskats, uztvere, humors, domāšana .. Bet es nespēju viņai tuvoties, jo neesmu līdz galam pārdzīvojis iepriekšējās attiecības! Vienkārši kā siena starp mums .. Jā, parunāt, padejot, padzert kokčikus, paskatīties filmu kopā gultā guļot - viss ok, bet tiklīdz jāskūpstās vai ko vairāk, tā nu ni un ni .. nožēlojami .. un tā nav bijis tikai vienreiz, bet vairākkārtēji. Ir bijis, ka sevi piespiežu iet tālāk, bet pēc tam ir morālās paģiras .. reizēm vienkāršī gribētos, ka man nav sirdsapziņas un jūtu .. rezultātā, protams, katram savs ceļš ejams ..
30.11.2012 10:12 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos vēlvienu randiņu.

Satiekos pie operas ar vienu džeku, šis esot ilgi gaidījis, domājis kad es tā biju un iedevis vienai citai buču. vtf tik kruts stāstījums a man neiedeva.
Nākamajā dienā sūta sms. Tevi satiekot mana sirds sāk pukstēt straujāk. Nezinu kā lai to pasaka bet tu man patiki.
vtf ko man bija atbildēt uz tādu sms. Protams pēc tam nesatikāmies.
Toties satikos pēc tam ar vienu citu viņa draugu. Kā jau parasti viņam vajadzēja manu kladi es iedevu, pēc tam nākamajā reizē šis man atdeva atpakaļ. Un tā vēl pāris reizes kad saskrējāmies, pa kko parunājām.
30.11.2012 10:33 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Jaunībā. nu tā teikt, bērna gados biju kopā ar puisi . Viņš bija no tā gala, kur mamma strādā, un mamma viņu zināja, viņš bija tā gala huligāns, un, protams, viņa man aizliedza ar viņu tikties, bet mēs tāpat pa kluso tikāmies, viss bija foršī, bučiņas mučiņas uci puci, bet tad tuvojās skola,. :D Un viņš mani pašuva. Iemesls? Viņam 9. klase, daudz jāmācās, meitenēm nav laika un tt.. Tā arī nezinu īsto iemeslu, jo skolas laikā tāpat viņš tusējās un braukājās visur apkārt un tt. Un vēl pirms kādiem 3 gadiem vienu brīd bijām sagājuši kopā, pēc manas iniciatīvas, bet tā arī dēļ manis tās attiecības izjuka, jo tajā laikā tjipa skaitijos kopā ar čali, kurs bija ārzemēs, un gaidīja vasaru, kad pie viņa braukšu. Huligāniņš to uzzināja. Centos labot situāciju, sakot, ka netaisos pie tā čaļa braukt, uz ko arī biju gatava, jo huligāniņš man ĻOTI patika, bet viņš palika pie sava.. Hāh, pats smieklīgākais tagad ir tas, ka esam ļoti labi draugi, un viņš nemaaz neatcerās, ka būtu bijuši kopā. Vai vienkārši negrib atcerēties. :D
30.11.2012 11:15 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Mani jaunibaa atstaja vairakas reizes, jo uzzinaja, ka esmu nevainiga, man skiet, ka pat vairakas reizes un ar dazhadu pamatojumu shim tekstam.

1) tapec, ka nepiekritu
2) nobijaas, viss lidz tam bija labi - atputaamies un satikamies ar nopietniem nolukiem, bet pat nenonakot lidz gultai puisis peksnji speji reageja uz to, ka man neviena nav bijis un atteicaas.
3) atkal neprakstijos
4) bija noturejis mani par vecaku (man vel nebija 18)
30.11.2012 12:12 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
1) es atteicu
2) puisim nebija dūšas
30.11.2012 13:52 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Mani jaunibaa atstaja vairakas reizes, jo uzzinaja, ka esmu nevainiga


Šis nav nekas slikts.Patiesībā labs.Jo tie cilvēki tevi pasargāja.Es tieši parasti nevainīgām iepatīkos,kaut,ko viņas.manī saskata pašas izvēlas mani,izvēlas uzticēt savu nevainību man.Nekad to neesmu izmantojis.Ja neredzu ar to meiteni dzīvi kopā un ilgi ,kā vienīgo meiteni uz dzīvi.Ar vienu no tādām meitenēm redzēju dzīvi kopā un biju vairākus gadus kopā.Tādām meitenēm ir savi sapņi,viņas ir īpašākas par īpašu un augstu tādas vērtēju,bet es nebūšu tas,kurš ies viņu sapņiem vilks līniju pāri.Patikt iespējams noteikti patiki,bet šī patikšana nebija tik liela,lai ar tevi dzīvi saistītu.Tapēc tev pieklājīgi atteica:)
30.11.2012 21:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits