Sliktākais pamešanas iemesls

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāds, pēc jūsu pieredzes, ir sliktākais/muļķīgākais/smieklīgākais pamešanas iemesls? Gan kāpēc jūs pati varbūt kādu esat pametusi, gan jūs kāpēc kāds pametis.

Pašai tā īsti nekas tāds nav gadījies,varbūt varu pieminēt vienīgi atgadījumu, kad jau pēc pirmajām 10 randiņa minūtēm apzinājos, ka ar šo vīrieti nekas nebūs, jo randiņa sākumā pamatīgi apdedzināju mēli un uzskatīju to par zīmi :D
29.11.2012 11:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man ir ta bijis, ka puisim raksturs forss u.c labs cilveks, bet vizualais ir galigi niiiiii...it ka ja-cilveks ka cilveks, nav ne tur kropls ne tur deguns ka kartupelis vai vel kas, bet reizem gadas, ja it ka nav kur piesieties, it ka nav nekada defekta, bet tas viss kopa izskatas negliti. nu vismaz ne mana gaume. un tad tu centies, bet jo vaiak centies, jo vairak tevi sak kaitinat it viss, pat tas, ka cilveks noklepojas.
tatad ja nav seksualas pievilksanas, tad nu nespeju un viss. vizualais ir loti svarigs.
29.11.2012 17:29 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Piekrītu Martai, man viens tāds visu laiku raksta tā jau normāls puisis, bet tas vizuālais :/ Vienreiz sarunāju randiņu un beigās no malas paskatījos, ka puisis tizli saģērbies tāpēc nemaz negāju klāt un vēlāk dr.lv zem viņa profila redzēju ierakstu -slikti ģērbies, bet labi audzināts.
29.11.2012 17:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
puisis pats hayden bija vainigs, jo, ejot uz 1. randinu, ir japacensas, lai iepatiktos. ja cilveks atnak kaut ka kreizi-nesaprotami ka sagerbies vai vel trakak-netri un smirdigs-, tad kas bus velk, ja reiz nejedz pacensties?jo esmu noverojusi, ka virietis, kuram ir diezgan vienalga pa savu izskatu, ari attiecibas ir tads sievietes gruzams un baktams, tads nekads, kurs necensas, jo labi ir tapat-gulet uz divana un eksistet!
29.11.2012 17:49 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Hayden, žēl pat kaut kā palika puisi :/
29.11.2012 18:15 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Lex, man arī bija žēl, bet tas bija sen, ko darīt, vēlāk atklāju, ka 26 gadu vecumā vēl dzīvo pie vecākiem un draudzene arī viņam nekad nebija bijusi :D
29.11.2012 18:18 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Hayden, nu jā, diemžēl tā dzīvē notiek... Bet īstie vienmēr satiekas un gan jau viņš iepazīsies ar meiteni, kurai viņš šķitīs piemērots :)
Tas man atgādina manu situāciju, kas gan nav saistīta ar attiecībām, bet tomēr - bieži braucu ar sab.transp. vienā un tajā pašā laikā, kad brauc bijušais klasesbiedrs, ar kuru kopā mācījāmies varbūt kādus 10 gadus atpakaļ. Parasti es ar viņu sasveicinos un tas arī viss, bet pēdējā laikā viņš ir uzsācis runāt ar mani un sastādīt kompāniju brauciena laikā, un lieki teikt, ka bez tā, ka viņš ir trūcīgs un varbūt ne tajā labākajā izskatā, bet arī raksturā īpatnējs, un man ir tik grūti ar viņu braukt kopā! Un es nekādi nevaru izvairīties no sarunas ar viņu. Tie pat nebūtu šķēršļi uzturēt ar viņu sarunu, bet pat tās laikā viņš tikai runā par sevi, utt. Vāks..
29.11.2012 18:34 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
nu taa... vispar man atmina ir tikai viens stulbs gadijums es saku dradzeties ar vienu cali nodraudzejos 1 menesi un 2 bet man vins kka sirdi neiekrita nu un sis man vienu dienu zvana un saka mums nekas nesanaks es nodomaju fju nu labi vie ir ka ta,vins man stasta talak tas tapec ka tu mani ta iekvelini un liec but trakam bet seksu man nedod es klusinam saaku smieties un domaju tadam mazam tirlinam es nekad to pat nedotu vins no dziives neko nesprata,un turklat mes bijam siki, nu un bija velvien gadijums,jura viens dzeks man pienaca klat un ludza VINU IESMERET AR SAULOSANAS KREMU satikos velak ar vinu 1reizi un sapratu ka sis ir pats stulbakais randins mana muza,un ta ai vinam pateicu ka man vins neinterese ka cilveks,bet kad es sastapu savu nu jau viru es savam tadejam calim pateicu ka sagaju kopa ar virieti ko milu vins saprata un noveleja man laimi un kip paliksim draugi:D draugi neesam:D nu un taja vakara kad sastapu savu izredzeto es izmantoju vienu dzeku kas mani bija ieskatijies lai tiktu klat savai miilai,dzeks 20 min domaaja ka man ir jutas pret vinu lieki piebilst ka 21.minute es jau biju sava izredzeeta viiriesa apskavienos,zel man vina nebija jo savas laimes del upureetu daudz ko:)
29.11.2012 19:15 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Slima suņa murgi! :D
29.11.2012 19:27 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Mani reiz pameta čalis, jo viņam mamma neļāva ar mani tikties - mēs neesot piemēroti viens otram. Lieki teikt, ka tas nebija skolas laikā, kad vecāki vēl var diktēt bērnu dzīvi, bet gan pirmajā kursā Universitātē. Man tas bija stulbākais iemesls, kāda dēļ esmu pamesta.
29.11.2012 19:27 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nevarētu gluži teikt, ka pametu puisi, kaut kas starp mums tā kā bīdījās un viņš pat savā ziņā man patika, bet liku noprast, ka mums nekas nesanāks. Iemesls (ko gan neatklāju viņam) bija tāds, ka viņš runājot norāva galotnes! Mani tas nenormāli tracināja..
29.11.2012 19:35 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
freya tad sanāk,ka pameti puisi,jo viņam bij Kurzemnieku dialekts? :D :D :D
29.11.2012 19:42 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Zeltene, wtf?
29.11.2012 19:58 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
kas i freya ? Nepatīk ventiš akcent ? :D
29.11.2012 20:03 |
 
Reitings 129
Reģ: 16.03.2012
Emm, jā. Man ir bijuši pāris drausmīgi aklie randiņi.

Bija viens baigais mačo (Tas tips kam liela mašīna,telefons, bet pats īss un drošvien loceklis tāpat :D ) , nonstopā runāja par darbu.

Tad vēl bija gadījums kad gaidīju puisi (kuru pat bildēs nebiju redzējusi un kurš baigi kavējās), Pienāk pie manis 2 un viens ir tipiski urlīgs un otrs tāds so-so. Palika protams ka tas urlīgais. Neveikli bija atšūties :D

Izskatīgs čalis no neta, spontāna satikšanās. Agrāk lietojis stereoīdus,dumjšs un sekls savā būtībā, man bija jāmaksā par mūsu dzērieniem (jo viņš bija aizmirsis maku mājās. Riight) un pa virsu tam visam viņš gribēja pierunāt uz seksu.

Šos 3 personāžus cerams satiku 1. un pēdējo reizi
29.11.2012 20:17 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Esmu vienīgi novērojis,ka mani vienīgi grib saglabāt,jo esmu pārāk vērts:)
Un nav bijis tāds gadījums,kur kāda vēlētos pamest mani.Iespējams varbūt nākotnē mati izkritīs utnmldz tad varbūt kāda vēlēsies mani pamest.Bet tāpat palieku vecāks un arvien skaistākām patīku no vienas puses neloģiski,no otras puses iespējams meitenēm ir kaut kādi instinkti un ir tādas,kuras principiāli vēlas būt ar vismaz 7-10g vecāku..
29.11.2012 20:22 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
Man vienīgajai ir grūti, pat gandrīz neiespējami, uztvert tādus tekstus, kā ir uzrakstījusi zeltene? :D
29.11.2012 20:28 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Cumshot, kādu buļļa sūdu Tu tur raksti? Es nesaprotu, Tu raksti, ironizējot par šī foruma meitenēm, vai arī tas viss tiešām ir tavas iedomas? :D
29.11.2012 20:39 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
kiwi nu bet,protams,ka otrais variants. Tikai te neviena to neredz :D Cumshot to tā smuki pasniedz :D
29.11.2012 20:42 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Māsai bija tāds kadrs vienreiz patrāpījies,ka vienkārši rēcām ilgi :-D

Tātad- čalis šai darbā (ne kolēģis) baigi kantējās klāt, tad nu šī arī reiz piekrita iet ar šo uz randiņu.

Viss sākās ar to,ka čalis viņai randiņa sākumā uzdāvināja džemperi!! :-D Un nevis kaut ko glītu, bet kaut kādu bītleni,kas esot bijusi vienkārši šausmīga :-D Nu labi, randiņš turpinās. Viņš izdomā,ka viņam kaut kādas darīšanas "Dominā ", braukšot ar sabiedrisko. Sabiedriskajā viņš pa pus transportu esot nobļāvies:"Es par biļeti nekad principā nemaksāju!", māsa, protams, nezinājusi kur no kauna likties, bet nu līdz "Dominai" kaut kā nonākuši. Veikalā viņš paziņojis,ka viņš viņai nopirkšot visu,ko viņa vēlas!
Nu labi,nokārtoja šis savas darīšanas un kratījās atpakaļ uz centru. Tur šis izdomāja iet dzert uz Vērmaņdārzu, redz, ārā tač tik labs laiks. Māsa parkā stingri pateica,ka netaisās dzert,lai viņu te policija vēl savāktu. Tā nu ideālais randiņš veda uz kaut kādu pagraba bāru. Tur pēc pāris kokteiļiem čalis paziņoja,ka viņam beigusies nauda,ka lai maksā pati,ja vēl kaut ko grib. Tad nu laikam arī viņu ceļi šķīrās. :-D

Es gan vēljoprojām nesaprotu kāpēc viņa jau šo nepasūtīja pēc tā džempera :-D
29.11.2012 20:53 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
No tēmas uznāk kāda nostaļģija vai,ko uz to brīdi domāju,tā ārī ierakstu..It kā neko tādu dīvainu šajā ierakstā neteicu un izteicos samērā kristālskaidri.Jo cik dzīvē esmu novērojis,meitenes pārsvarā cenšas mani iegūt un savā starpā dalīt,kurai tikšu un nav tā,bijis,kad kāda vēlētos no manis atbrīvoties.Un par vecumu,es neesmu puisis,esmu jau jauns vīrietis.No vienas puses tu paliec vecāks neglītāks/jo nu jaunībā jau visi ir vissimpātiskāki/,no otras puses sāc patikt pat skaistākām,kā agrāk esi paticis,kaut ko viņas savā galvā ir izdomājušas.
29.11.2012 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits