Sliktākais pamešanas iemesls

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāds, pēc jūsu pieredzes, ir sliktākais/muļķīgākais/smieklīgākais pamešanas iemesls? Gan kāpēc jūs pati varbūt kādu esat pametusi, gan jūs kāpēc kāds pametis.

Pašai tā īsti nekas tāds nav gadījies,varbūt varu pieminēt vienīgi atgadījumu, kad jau pēc pirmajām 10 randiņa minūtēm apzinājos, ka ar šo vīrieti nekas nebūs, jo randiņa sākumā pamatīgi apdedzināju mēli un uzskatīju to par zīmi :D
29.11.2012 11:21 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Anna Kareņina, ha ha, par to kāju skūšanu, man arī viens tāds bija. :D
29.11.2012 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Tīņu gados pametu vienu draugu, ar kuru bijām draudzējušies vairāk kā gadu, dēļ tā, ka viņš toreiz populārajā one.lv uzlika ar vēl kādu meiteni statusu "mana mīlestība" vai kā tur tas toreiz saucās :D Neatceros, kas tur bija ar tiem statusiem, bet tas likās pietiekami svarīgi :D
29.11.2012 13:37 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es pirms gadiem 7 negribēju vairs ar vienu satikties, jo viņam bija tizla haki krāsas jaka! Nu tik tizla, ka negribēju vairs redzēt.
29.11.2012 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
es sākumā nekad neskatos vīrieša bildes soc. tīklos,jo bail,ka ieraudzīšu to,kas man var nepatikt.


man arī tieši tas pats , pat profila bildi bail pietuvināt :D
29.11.2012 13:45 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
kakao-un tad es ar lielu piespiešanos skatos viņa bildes pēc pāris randiņiem,lai būtu lietas kursā.
un nākamais etaps ir apskatīites viņa draugu galerijas,un pameklēt,vai ir redzams kopā ar kādu citu :D
29.11.2012 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
:D smieklīgi, man arī vajag baigi, baigi saņemeties, parasti vēl vienu aci komiski pieveru :D njā, process interesants :D
29.11.2012 14:31 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Muļķīgi pametusi nevienu neesmu, jo ar muļķiem kopā nesaeju, bet atteikusie tikšanos vai necēlusi pēc sliktiem randiņiem gan. :D
Piemēram, es vienreiz atteicu randiņu vienam puisim, kurš bija diezgan simpātisks, jo viņš mani bija atradis draugos, manuprāt, biedējošā veida- aiz manis sēdējis rinda pie zobārsta un pēc mana apmeklējuma un ārsta kartiņas izlasījis manu vārdu un uzvardu :D
Vai arī otrā randiņa nebija, jo puisis nospļāvās :D
Tad vēl pēkšņi necēlu ne tel, ne atbildeju uz sms pusim, kurs bija ļoti, ļoti foršs, tā teikt, full packet, jo es uzzināju, ka viņš ir par 6 gadiem, nevis 3 (kā man likās) par mani vecāks, uzreiz likās, ka viņš varētu būt mans tēvs.. un vienmēr biju tā kā izsapņojusi, ka man noteikti būs pusisi, kurš ir 3 gadus vecāks :D
Tad vēl ar vienu vairs nesatikos, jo viņs atzinās, ka ir pamēģinājis kokaīnu vienreiz :D
29.11.2012 14:50 |
 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
6 gadus vecāks un jau tēvu atgādina? :D


Aiii,hmhm,nemaz nezinu. :D Ir bijuši dauaaadzi neveiksmīgi pirmie randiņi, pēc kuriem vai nu es vai viņš ir atšūtā lomā. Kas nāk prātā... Hm,reiz padsmitnieces gados,kā visas čatojos ar tiem sms čatiem,dabūju nr,zvanījāmies utt. , un tā atradu kādu džeku no savas pilsētas. Bildi nebiju redzējusi,viņš manu ar nē. pēc balss likās ok,bik vecāks par mani ( yess! ), izdomājām vienu vakaru satikties. Dzīvoju netālu no jūras,tad nu šis mani uzaicināja pastaigāties tur,parunāt,esot viņam brīvs vakars.
Biju ziema,auksts,sniegs,es cik nu varu sapošos, bet jāsaka,ka es savos padmsit gados biju,mh,ja ne gluži neglitais pīlēns,tad par skaistuma un modes etalonu mani nenosaukt. Drīzāk tāds pelēkās peles variants.
Eju uz norunāto vietu,redzu,stāvs viens tēls tur,grozās. Pieeju klāt,saku - čau,tu esi ...blah blah,vārdu neatceros.. ? Šis tā paskatās uz mani,pasaka jā. Tālāk seko klusums. Tad teikums no viņa puses - zini,es šodien esmu esmu aizņemts,atcerējos,ka man darīšanas,nav laika šodien,citreiz varam.
Tā nu šis pēc 30 sekundēm " randiņa" mani pameta un es apgriezos un gāju atpakaļ mājās. :D
Lieki piebilst,ka nekad vairs nekontaktējāmies. :D
29.11.2012 15:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Leopardišš - labi, ka tev no tā randiņa nav trauma uz vīriešiem (cermas). Nu šitik nesmuki čalis izrīkojās, varēja ko labāku izdomāt. :D
29.11.2012 15:52 |
 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
Liliii
Hahah,nē,trauma man nav, bet džeks labais,piekrītu. :D

Ā,un tad vēl viens bija,ko izraku tāpat,kas pirmajā satikšanas reizē man teica,ka ja es ar viņu nepārgulēšu,tad es nevarot būt viņa draudzene,mums nevarot būt attiecibu,jo visas viņa iepriekšējās draudzenes tā esot darījušas,citādāk nekā. Nav seksa vispirms pirmajās minutēs - nav attiecību pēc tam. :D Šis jau sāka domāt,kur mums iet,ka mājās mamma un viņš guļot uz matrača,moš pie kāda drauga. :D
Toreiz es pateicu,ka man jāiet mājas un basta. :D
29.11.2012 15:57 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Biju ar vienu puisi uz kino,un man,protams,filmas laikaa gribeejaas ar vinju parunaat,un vinjhs teica-kush,es skatos.. Tad nu es zinaaju,ka tas nav mans iistais,jo es vislaik daudz runaaju,un mekleeju kaadu,kuru tas netrauceetu...

Td bija veel viens,vinjsh bija jauks puisis,iepazinaamies festivaalaa,bet,kad riigaa tikaamies,vinjam bija netiiras rokas,tas gan bija stulbi,un pec tam vairs nekad ar vinju netikos,pirmajam iespaidam bija noziime.
Aaa...un veel bija taa,ka iepazinaamies ar draudzeni ar paaris puishiem,gaajaam tuseet uz alternatiivu klubu,piedzeeraamies diezgan un tas viens chalis man kaa pielpis,buchojaamoes vislaik,bet es jau skatijos uz citiem ar,zin kaa,maza meitene lielpilseetaa,kaa noraavusies...un shis tik man staigaa pakalj un uzmana,peerk dzeerienus,dejot grib,buchoties un.... Tad mees peec 2 gadiem appreceejaamies.haha...man likaas,ka vinjhs par traku uzbaaziiga,bet nez,kaut kaa tomeer beigaas....haha.smiekliigi vispaar.
29.11.2012 16:03 |
 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
Atcerējos tikko vēl vieu no tā paša padsmitnieces čatu perioda. :D
Toreiz sačataoju ar vienu no Rīgas,tolaik vēl dzīvoju Kurzemes pusē. Viņš man atsūtīja savu bildi,tad vēl un vēl. Nu tā foršs simpātisks puika. Runājām pa telefonu,a viņš manu bildi redzējis nebija. Izdomājām satikties beidzot Rīgā,es ceļos 6 no rīta,eju uz autobusu,cerību pilna braucu uz Rīgu,pirms tam sazvanamies,šis mani jau tur gaidot,aizeju uz to norunāto vietu,neatceros vairs kur,jā,redzu,stāv viens,eju tuvāk,pēc sejas tas pats jas bildēs,eju klāt,smaidu,saku tāpat - čau,tu esi....atkal blah blah ? Šis paskatās uz mani un saka - nē,tu kļūdijies.
Hahah,es apmulsu,bet tas taču ir tas pats,kas bildēs! :D Es saku - esmu.... mans vārds,esmu ta un tā! :D Šis nē,diemžēl nē,atvainojās un aiziet! :D
Abloms! :D
Ar nākamo autobusu braucu mājās :D

Man ar aklajiem neiet.:D
29.11.2012 16:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Monro-jā, kā tad :D viņš pat pēc kādiem 3 gadiem bija izokšķerējis, ko es daru un kā man iet, jo sanāca tā, ka mums bija viens kopīgs paziņa. es tagad priecājos, ka toreiz nevilcinājos un nedevu kkādu trulu iespēju un ātri atšuvu. ja n;e, man tā šķiet es baidītos no mājas iet laukā
29.11.2012 16:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nekad neaizmirsīšu, ka es ar vienu sarakstījos netā, bet bildi tā īsti nebiju redzējusi. es tad nu izdomāju, ka dzīvē uzreiz tā neiešu klāt (pēc iepriekšējo reižu pieredzes). nu ko, izslēdzu telefonu. sarunājām satikties pie veikala ieejas. es protams nepateicu laikam kā izskatīšos. cilvēku bija daudz. nu ko nostājos blakus, izlikos, ka runāju pa telefonu un gaidu draudzeni, paskatījos riņķi nopētīju viņu (es vismaz domāju, ka nemanot, jo uzmetu tik tādu skatu). un tad lasījos prom. iemuku lielveikalā un piezvanīju draudzenei, lai viņa nāk man pretī. laukā pēc tam izgāju pa citu izeju :D
29.11.2012 16:16 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Sen atpakalj bija tads gadijums. :)
Mobilie vel nebija tik populari, tad nu rakstijam vestules un sazvanijamies pa majas telefoniem. Es piezvanu, pacel mamma, prasu vai var pasaukt X pie telefona. Atbild "jaa" un noliek klausuli. Zvanu velreiz, jo domaju ka atvienojas, tas pats. Zvanu tresoreiz, sorez fona var dzirdet drauga balsi - "pasaki vinjai, ka pec pedejas vinjas vestules es ar vinu runat negribu".

A vestule es rakstiju, ka brivdienas nevaresu atbraukt ciemos, jo jabrauc pie radiem :D
29.11.2012 16:16 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Leopardišš tev uz sejas kaut kas uzķepis,ka visi tā negrib ar tevi tikties? :D :D :D
29.11.2012 16:21 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Mani pameta un patiesība šó pāridarijumu nevaru aizmirst vēl jo projām!!!!!!puisis bija pāris gadus vecāks nekā es un viņam ļoti svarīgs bija sekss(bet uz to gaidija 2 menešus!)Takā es biju bikla&kautrīga, kā arī galīgākā nepraša seksa jomā,galīgi nemāceju seksoties :D
Pati pamešana gan bija brutāla,bijām kopā gandrīz 4 mēnešus,bet tad kkas nobruka un puisis palūdza laiku,lai apdomātu savas jūtas pret mani.Divas nedēļas netikāmies,nesarakstijamies,un tad viņš pazvanija un sacija,ka dievina mani,esmu pati labaka,un vel nez kadus debesu brīnumus.Tas protams atkausēja manu sirsniņu,un piekritu tikties pie viņa,uz romantisko""vakaru".Nakts bija neatkartojama,bet viņš bija netipiski vēss,maz runāja.No rīta,man bija jābrauc uz skolu un atstāju viņu guļam.Pēc paris stundām viņš atsūtija isziņu,ka starp mums viss ir cauri.(ļooooti brutālā tekstā,ar naidu) respektīvi,viņš pēc divām nedēļām,viņš bija izdomājis,ka nah*j negrib mani,bet dabiskās vajadzības pieprasija seksu,tā nu laikam biju vienīgais variants,kuru ātri un bez jebkādiem naudas līdzekļiem dabūt.Pieminēšu,ka viņš zināja,ka mīlu viņu.Un tomēr,izrīkojas tik pretīgi!
29.11.2012 16:22 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Esmu daudz atiecības sarāvusi.
Viens bija pārāk privātīpašniecisks un visu gribēja kontrolēt.
Citam bija pārāk mazs loceklis.
Cits atkal pārāk mīļš, pūkains un bez mugurkaula.
Vīns mani precēt gribēja, bet es šīs atiecības uztvēru kā izklaidi. Lai džekam nebūtu jāmokās pametu.
Vēl vienu pametu jo sāka izplānot manu dzīvi :D
29.11.2012 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Leopardišš- es tavā vietā noteikti padomātu, ka es cilvēkiem pirmajā brīdī absolūti neiepatīkos, pat atbaidu.. vispār, ja tā pat notiek divreiz, laikam sāktu domāt ka mana seja pēc dirsas izskatās, nesmukas dirsas :D
29.11.2012 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 1735
Reģ: 24.08.2011
biju kopaa ar vienu 4 dienas... :D
vinjsh mani vadaaja par kafeijniicaam un veel viskaut kur.. tajaa likteniigajaa 4ajaa dienaa bijaam divataa, jp pirmstam visur vilkaas arii vinja draugs liidzi.
seedeejaam un taa runaajaam kaut ko un es teicu, ka man nabaa ir piirsings, paraadiiju. shis pastiijaas uz mani diivaini, pateica, ka esot pretiigs cilveeks, aizgaaja uz tualeti, atnaaca peec kaada briizha atpakalj, un teica man- tev vinjsh jaanjem aaraa, tas ir vieniigais kas tevi saista ar tavu maati :D nu kaut kas taads :D
khm :D
es, protams, shoka momentaa domaaju wtf? :D un pateicu- man piedraazt, ne tu mani taisiiji, ne tu mani reguleesi. :D
izgaajaam aaraa no kafenes, vinjsh veel par to pashu turpinaaja vaariities, es pateicu vnk NEEEE un vinjsh aizgaaja prom :D nu ko nepalikshu jau mulkje :D apgriezos un aizgaaju uz maaju pusi. :D
29.11.2012 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits