Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sliktākais pamešanas iemesls

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāds, pēc jūsu pieredzes, ir sliktākais/muļķīgākais/smieklīgākais pamešanas iemesls? Gan kāpēc jūs pati varbūt kādu esat pametusi, gan jūs kāpēc kāds pametis.

Pašai tā īsti nekas tāds nav gadījies,varbūt varu pieminēt vienīgi atgadījumu, kad jau pēc pirmajām 10 randiņa minūtēm apzinājos, ka ar šo vīrieti nekas nebūs, jo randiņa sākumā pamatīgi apdedzināju mēli un uzskatīju to par zīmi :D
29.11.2012 11:21 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man biezi ir ta, ka pat netieku lidz randinam, es vienkarsi nedodu tam cilvekam iespeju. Nedod Dievs, ne ta iesmiesies, vai ne ta pakustesies, kaut kas nebus ka vajag ar apgerbu vai kas cits. Virietis tiek automatiski atsuts.
29.11.2012 11:33 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Kad pavisam jauna biju, pametu vienu dēļ tā ,ka viņam tizla gaita un garas rokas bija, un vienu tāpēc, ka sāka lakot nagus. Hmmm, tā vēl grūti iedomāties. Es arī izvēlīga biju , ja man nepatika kā smejas,kā staigā vai vēl nez kas, tad arī čau :D
29.11.2012 11:40 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
p.s. šitā būs forša diskusija! :D



un pats pats stulbākais , ko saka pie šķiršanās - būsim tikai draugi ! - un tā viens otru nekad vairs neredzēja.. :D
29.11.2012 11:41 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis reiz man atteica iepazišanos, sakot, ka šim vajagot vecāku un es esot par jaunu. Manuprāt, skaidrs, ka tas bija vnk aizbildinājums, lai baigi neaizvainotu vai kā, vnk nepatiku un viss, man cita izskaidrojuma nav.
Vēl viens gadījums, tas gan nebija dzīve pazistams vīrietis, bet chatoju ar ārzemnieku jaunībā skype, viss bija labi līdz brīdim, kad viņš teica, uzgaidi 5 minūtes, man vajag uz tualeti, teicu ok ok, kameer šis uz poda sēdēja, tikmēr nobloķēju. Man tas pārāk atklāti likās.
Bet vispār man ir līdzīgi kā chantelle
Nedod Dievs, ne ta iesmiesies, vai ne ta pakustesies, kaut kas nebus ka vajag ar apgerbu vai kas cits. Virietis tiek automatiski atsuts.

Muļķīgi, bet neko darīt, tikai gaidīt, kad pieaugsim:D
29.11.2012 11:42 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
esmu pametusi,jo sekss bija drausmīgs un izmācīt nevarēja,jo čalis tāpat darīja pa savam.
krāniņš nebija izmērā padevies
(protams,šitos iemeslus viņi nezin,jo es ko tādu nespēju pateikt :D)
kad man bija 14 gadi vienu puisis pametu,jo viņš slikti,manuprāt,bučojās :D
29.11.2012 11:43 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
lidzīgi kā leah,es runāju ar vienu puisi no nelatvijas,bet biju viņu arī satikusi dzīvē. Un tad vienā dienā vienkārši man sarunas laikā vairs neatbildēja :D
29.11.2012 11:46 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
leah, atklāti ir tad, kad tu aizej ciemos pie savas draudzenes un viņa ar savu puisi sajūsmā stāsta kā salīdzina viens otra kaku izmērus, kad viens no viņiem ir forši padirsis!

:D
29.11.2012 11:46 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tā nebija gluži pamešana, bet vienkārši iespējas nedošana puisim, kuram visu laiku smakoja mute. It kā tīrīgs, iespējams, smakoja kāda cita iemesla dēļ, bet nu lai gan man viņš patika, nespēju iedomāties viņu skūpstam.
Savukārt es pati esmu atšūta ar vienkāršu ignorēšanu.
29.11.2012 12:04 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Kad biju jauna un duma :D Tad sagājos ar vienu puisi tikai tāpēc, ka zināju, ka es patīku viņa draugam, kas respektīvi bija arī puisis no mana draugu loka. Nu tā paķircināšanas pēc. "Nodraudzējāmies" 2nedēļas, no kurām es nedēļu noslimoju pa māju un nebiju viņu satikusi un sazinājusies. Tad pienāca Valentīndiena, pasēdējām kafenē un pateicu, ka nevaru ar tevi satikties, jo negribu sāpināt mūsu kopīgo draugu. :D
29.11.2012 12:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es ar vienu puisi pēc pirmā randiņa nolēmu nesatikties, jo viņš baznīcu noturēja par LIELVEIKALU (viņš bija no laukiem, bet nu nedomāju, ka no tik ļoti dziļiem). sapratu, ka vēl lielākas nejēdzības nevēlos dzirdēt :D un atvadoties no manis pirmajā randiņā viņš nobļāvās-mīlu tevi. nu tas manī vispār visu atsita. vairs necēlu telefonu un neatbildēju uz sms.vēlāk saņēmos pateikt, ka mums viss cauri, kad nu tomēr nesanāks. un viņš man zvanījās pēc tam vēl kādu GADU!!
29.11.2012 12:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
it kā jau tas nebija muļķīgs iemesls, bet man riebjas stulbi cilvēki ..
29.11.2012 12:41 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Sany, tak normāli , neatlaidīgs vīrietis :D mīl un rūpējas :D
29.11.2012 12:43 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Vienu es atšuvu tapēc, ka pirmo reizi kad uzaicināju džeku pie sevīm, šis protams nopērk alko pudeli un nekam citam nebija naudas. Un pēdējā randiņā paņēma līdzi mazo balzama pudeliti parkā. Tas visu izteica.
Otru pametu tapēc ka teica aizvedīs līdz mājām bet neaizvēda, tā nu 4 no rīta vilkos ar augstpapēdenēm līdz mājām, pa ceļam nācās vilkt nost. :D Pēc tam nejauši šo esmu satikusi uz ielas nu galigi nekādas reakcijas.

Tagad jautājums, kuru nevajadzēja pamest? :D
29.11.2012 12:49 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Pāris esmu pasūtījusi,jo izrādījās baigie muļķi par spīti tam,ka bija baigie smukulīši :-D
Viens man pat teica:"Tu esi tik gudra! Tu pat lasi grāmatas" Man vienkārši likās- WTF!?! Un tā mūsu draudzība beidzās :-D
29.11.2012 12:52 |
 
Reitings 314
Reģ: 29.01.2009
Pāris gadus atpakaļ internetā piesējās viens puisis un, neskatoties uz to, ka skaidri un gaiši pateicu, ka man viņš neinteresē, viņam vajadzēja mani satikt. Izdomāju - lai tak brauc, uz randiņu neaiziešu, moš beidzot sapratīs. Sarunāju tajā dienā ar draudzeni, ka kopā iesim palūrēt, kā šis izskatās. :D Aizgājām, viņš zvanīja, mēs bijām netālu, bet teicu viņam, ka neesmu vēl klāt. Čalis sēdēja, gaidīja, savukārt man piepeldēja klāt manāmi iereibusi paziņa, kura uzzināja situāciju un nobļāvās pa pus pasauli, ka es esmu te un lai šis nāk šurp :D
Uz randiņu viņš bija atbraucis ļoti romantiskā paskatā - netīriem matiem, netīriem nagiem, mugurā RIMI T-krekls, kam pa virsu ādas jaka. Sēdējām uz soliņa, runājāmies. Šis ik pa laikam tik liecas tuvāk, mēģina bučot, es vislaik liecos prom. Tad sāka līt lietus un šis kā īsts džentelmenis uzlika man uz pleciem savu ādas jaku, kura smirdēja ka vai dies, es šim pateicu, ka man ļoti patīk lietus vasarā un vēlos to izbaudīt un jaku atdevu atpakaļ. Tad šis sāka krist uz ceļiem un runāt bezmazvai dzejā. Man ar to visu pietika. Saskatījos ar draudzenēm un pateicu - man laikam drīz jāiet būs prom. Viņš - kad? Es - TAGAD! Un aizgājām prom. Viņš mani pēc tam "pasūtīja" jo es viņu atstāju vienu, savukārt es pārliecinājos, ka tiešām nevēlos viņu vairs nekad satikt :D Pēc tam sita kanti vienai no manām draudzenēm, kas toreiz bija ar mani. :D
29.11.2012 12:56 |
 
Reitings 314
Reģ: 29.01.2009
Ā un atcerējos vēlvienu. Viņš, kad pirmoreiz brauca pie manis ciemos uz mājām, pa ceļam iegāja veikalā un nopirka alu, ko vēlāk piedāvāja arī man un manai mammai,kad atteicāmies, viņš apsēdās dīvānā, uzlika kājas uz galda un mierīgi dzēra alu viens pats. Lieki teikt, ka man ar to pietika :D
29.11.2012 12:59 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tie neatlaidīgie tipiņi mani biedē,man dzīvē ir gadījušies divi tādi stalkeri un viens tāds riktīgs!
Kurš pēc parasta kino apmeklējuma pateica,ka mīl mani un visai pasaulei stāstīja,ka esam kopā,ak jā un vēl stāvēja pie manas mājas un gaidīja kad es nākšu ārā(un vēl visādi brīnumi)...sick!!!! Pirmais bija biš mierīgās,tas tikai zvanījās gan sava,gan citiem numuriem(jo viņa vnk necēlu)un rakstīja dr.lv vislaik,lai gan neatbildēju(dzēsu ārā nelasītas)
29.11.2012 13:02 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
es sākumā nekad neskatos vīrieša bildes soc. tīklos,jo bail,ka ieraudzīšu to,kas man var nepatikt.
vienmēr noskenēju rokas,apavus,apģērbu,lai tīrs.

patīk,ka smuki smaržo.
bet parasti es kādu pametu,jo satieku kādu citu,labāku. vai arī tāpēc,ka sākas nesaskaņas attiecībās.

ā,nu nebijām kopā,bet vienreiz uz randiņu atnāca puisis,kurš bija vairāk nocepies solārijā un nosauļojies nekā es :D
un pajautāja kā es skuju vai vaksēju kājas.
tā bija mūsu pēdējā tikšanās reize :D
29.11.2012 13:04 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.08.2010
Es savu bijušo pametu, jo viņu ielika cietumā.
29.11.2012 13:09 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Es pametu vienu pusi kad ieraudzīju, ka viņam ir cauras zeķes un nežēlīgi fano par "high school musical"
29.11.2012 13:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits