Mamma mani sit!

 
Reitings 30
Reģ: 07.05.2011
Un man vairs nav pat tīņu vecums... Jā, man ir 20, vēl dzīvoju pie vecākiem, mācos augstskolā. Pie katrām domstarpībām un viņas negarastāvokļa saņemu kārtīgu pļauku sejā. Iet man nav kur, draugs ārzemēs, vecmamma dziļi laukos. Ko darīt? :(
26.11.2012 17:26 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nekad un ne pie kādiem apstākļiem es nespētu pacelt roku pret savu mammu. Man ir bijušas ļoti sliktas attiecības ar viņu, es arī esmu dabūjusi gan pa stilbiem, gan pļaukas, bet man nekad nav pat ienākusi prātā doma sist pretī. Es maksimāli distancētos un censtos darīt visu, lai izvairītos no konfliktiem. Jo ne jau tāpat viņa nāk klāt un pēkšņi sit. Droši vien sākas skandāls un viņa nenoturās. Izeja - nepiedalīties skandālos.
26.11.2012 20:31 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Nekad un ne pie kādiem apstākļiem es nespētu pacelt roku pret savu mammu. Man ir bijušas ļoti sliktas attiecības ar viņu, es arī esmu dabūjusi gan pa stilbiem, gan pļaukas, bet man nekad nav pat ienākusi prātā doma sist pretī. Es maksimāli distancētos un censtos darīt visu, lai izvairītos no konfliktiem. Jo ne jau tāpat viņa nāk klāt un pēkšņi sit. Droši vien sākas skandāls un viņa nenoturās. Izeja - nepiedalīties skandālos.


Pilnībā piekrītu!
26.11.2012 21:03 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Man tā bija, kad man bija kādi 16 ar pusi, mamma sapsihojās un iekrāva man, bet pēc tā incidenta mūsu attiecības bišku pamainījās, tas lika padomāt gan man, gan viņai. Un, ja agrāk mēs plēsāmies, tad pēc šitā viņa palika savādāka, es arī.
26.11.2012 21:04 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Mīļā, mani māte sita visu bērnību,jaunību, un tā katru strīdu. Pierimās viņa tad, kad sāku aizstāvēties, pratu pastāvēt par sevi, taču to pamanījās darīt tāpat, tikai retāk. Esmu stiprāka un viņa to saprot.
Meklē citas mājas.
26.11.2012 21:07 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Mana māte ir meklējusi manas istabas atslēgas dublikātu, pēc tam, kad es 20 minūtes ignorēju viņas aurošanu. Tā nu viņa nespēj izturēt to, ka es klusēju un atrod atslēgu, atslēdz durvis un turpina histērijas manā istabā. :) Ja pie rokas ir austiņas un var skaļi ieslēgt mūziku - tā ir veiksme. Citādāk gan, jābūt ļoti noturīgai nervu sistēmai lai tā arī sēdētu un klusētu, kad tev kliedz ausī. Apsveicu tās, kuram tāda ir.
Skandālos var neiesaistīties tad, ja otrs viegli padodas un viņam ātri apnīk. Nē, nu cits variants jau ir skriet ārā un tamlīdzīgi, vai izlēkt pa logu, ja dzīvo 1. stāvā.
26.11.2012 21:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vari mēģināt telemārketingā pastrādāt. to tu vari darīt brīvajā laikā. nu vismaz minimālo jau nopelnīsi, un tad arī kojās varēsi dzīvot. rīgā gan jau var atrast apkopējas darbu pa vakariem.
es zinu, ka mana māte bija līdzīga tavējai. nu varbūt ne tik traki ar tām pļaukām, bet bija, jā. bieži, katru vakaru bija balss pacelšana par tādiem niekiem, ka vnk gribējās sapurināt un pateikt viņai- ko tu dari?! viņa ārdījās par visu. kā jau te laikam, ka roxy minēja, ka var arī bļaut par to, ka tualetē nav izslēgta gaisma, vai teiksim, uzreiz pēc darba vakarā nav nomazgāti trauki. bāc, tas varēja aiziet tādā histērijā līdz tam, ka bez vai dzīvosim uz ielas, naudas nav, dabu var pazaudēt, tad nezin ko darīsim, ka kāda sieva būšu vīram, ka nevaru traukus nomazgāt. kā tad varēšu ēst uztaisīt.. utt utt. drausmas. ticiet man, es biju svētlaimē, kad sāku dzīvot kopā ar savu draugu. tagad mūsu attiecības ir uzlabojušās, jo nav vairs šādu tematu, par kuriem tā strīdēties. a tagad par ko citu man pārmest- baidās, jo zina, ka vairs nevar mani apklusināt tikai tādēļ, ka es dzīvoju pie viņas.
nu ko, varbūt vēl mēgini izturēt. cik daudz tev vēl palika līdz mācību beigām?
un es 99,9% zinu, ka mana māte mani nezinu, kādos vārdos nolamātu, ja es pateiktu, ka viņai jādzer nomierinošas zāles vai jāaiziet pie ārsta.
27.11.2012 09:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka arī raudāšana pēc pļaukas saņemšanas nepalīdzēs, jo tad viņa vnk jutīsies k';a uzvarētāja. es atbalstu viedokli, ka cieņa ir jānopelna, bet es nekad nebiju uzdrīkstējusies iesist mātei pretī. es ar laiku uzdrīkstējos bļaut pretī un meklēt stiprus argumentus visam, ko viņa saka. nu tad teorētiski bija miers mājās uz kādu mēnesi. pēc pāris mēnešiem viņa savukārt atkal sāka uzvilkties, un skatos, viss lēnām sākas no gala.
nezinu, centies neizaicināt viņu. nerunāšana šādus cilvēkus tikai uzvelk. drīzāk jau pļauka varētu apturēt. es atceros, ka tad , kad es nerunāju, viņa kādas pāris stundas varēja iemauroties ik pa laikam un tad sākt psihot. ticiet man, tas nemaz nav jauki. bija reizes, kad vēlējos aiziet, bet kkā tam nepietika drosmes, jo es mācījos un strādāju. pati maksāju par studijām. nu bet tagad viss pats par sevi atrisinājās.
27.11.2012 09:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
stulbā autore. tādus profilus vajadzētu likvidēt!!!!
27.11.2012 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
ne tikai mīkstajam ir personības dubultošanās. :D
27.11.2012 09:10 |
 
Reitings 33
Reģ: 28.11.2012
Es vairāk domāju, ka Tev būtu labāk izvākties kaut kur pie radiem, uz kopmītnēm utt.Bet, ja nu savādāk nevar tad sit pretim.Es jau esmu saskārusies ar šo problēmu, mamma sadzerās alkoholu un sāk piekasīties ne par ko līdz aiziet līdz kautiņam, pāris reizes normāli noliku pie vietas, tagad viņa pat baidās no manis un ciena mani.Pašai bišķiņ arī jāpadomā visas iespējamās situācijas, dzīve iemācīs un parādīs.
28.11.2012 00:26 |
 
Reitings 75
Reģ: 27.06.2012
izvācies un strādā maiņu darbu, dzīvokli istabu arī var atrast par 50 lvl - 70 lvl

http://nimo.lv/izire/1-istabas/riga/#min_price:50/max_price:70/
05.12.2012 20:43 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.01.2020
Mamma mani sit un man ir tikai 14
Ko man darīt?
Šodien pēc skolas nogurusi aizgāju uz 5 min pagulēt
Piecela un iesita pļauku
Istaba nedaudz nekārtīga pateica ja 10 min laikā nesavaksu izmetīs uz ielas
Notiek katru 3 dienu
?
14.01.2020 16:45 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
LŪDZU, JA TEV IR TIKAI 14 DODIES PIE SKOLAS SOCIĀLĀ PEDAGOGA, SKOLAS PSIHOLOGA VAI PIEZVANI PATI UZ TĀLRUŅIEM
UN IZSTĀSTI TO! PAR VARDARBĪBU NEDRĪKST KLUSĒT UN IR JĀRUNĀ!
paldies par uzmanību ?
14.01.2020 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!