Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu sportot, bet nav naudas

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tieši tāda problēma man ir.
Nu pasakiet man, kā lai cilvēks ar minimāliem ienākumiem iesāk sportot? Kad no ikmēneša algas tiek nomaksāti visi obligātie rēķini, dakteri un iegādātas pirmās nepieciešamības preces, tad nauda tā vien atliek, ka gandrīz tikai pārtikai. Nu kā šādā situācijā var sākt nodarboties ar jebkādām fiziskām aktivitātēm, ja tās arī tomēr prasa diezgan naudas.
Teiksiet - ej skriet! Jā, tieši to es arī vēlētos darīt. Bet, lai ietu skriet ir nepieciešams kā minimums: skriešanas apavi, sporta tērps (īpaši tagad aukstajai sezonai vajadzīgs vairāk apģērba kā vasarai), sporta krūšturis. Nu, kā tad lai to visu iegādājas, ja naudas tikpat kā nav?
Cik maksā skriešanas apavi vien? Bet veselību arī sabeigt negribas skrienot ar galīgi nepiemērotiem apaviem un apģērbu.
Nu par šito es pēdējās dienās esmu baigi sacepusies. :(
22.11.2012 18:54 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Pēdējais komentārs vispār bija tīri retorisks apkopojums tam, cik ļoti šeit daudzas aizsvilās par tiem apaviem un savām kedām (kuras es vispār nekad neminēju kā apavus).


Spotorno, ko nozīmē retorisks apkopojums? Tāds apkopojums, kurš neprasa atbildi? Tiešām? :)
24.11.2012 00:26 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Papēdim nav nekādas amortizācijas, tikai pliks kauls, līdz ar ko viss trieciens dabiski iziet cauri visai kājai un tiek bojāts viss – pēdas, ceļgali, gurni utt.


Tas, ka papēdim nav amortizācijas, nenozīmē, ka cilvēks dzīvo tikai ar papēdi. vēl jau ir pārējā pēda. tāpēc nav jāuztraucas un jāskrien ar papēdi, jo var skriet ar visu pēdu tā nodrošinot vajadzīgo amortizāciju skrējiena laikā.
24.11.2012 00:32 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Anna, painteresējies, kā pareizi jānovieto kāja skrienot. ;)
24.11.2012 00:35 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
skrienot jau nekas nav jānovieto :D
24.11.2012 00:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Varbūt Tu lido, bet es kājas pamīšus novietoju uz zemes. Pie pareizas skriešanas papēdis zemei pieskaras pirmais. Un skriešanas apavi šo triecienu ķermenim sākot ar papēdi, samazina līdz minimumam.
24.11.2012 07:44 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet sekss jau ar var but ka sports - piekam nav japerk ne sporta apavi, ne ari vispar apgerbs vajadzigs.
24.11.2012 08:38 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010


Man ir šādas, protams ieguldiju viņas naudu līdz 70 LS, bet tas bija to vērts.
Varu ikdienā , skrienošā viņas izmantot, kā arī ejot uz sporta zāli :)

Nekādas problemās!

Pārējais - apģērbs, sporta krūšturis ir saucamās ekstras, kas liek Tev labāk justies, nopirksi sporta krušturi , nesāsi ilgu laiku , pēc tam nevarēsi ar parasto aiziet sportot, tā pat ir ar tām running Nike biksēm.
24.11.2012 10:25 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Meitenēm, kas ir gatavas un var ieguldīt pārdesmit latus kvalitatīvos skriešanas apavos, varu ieteikt Adidas outletu Kr. Barona ielas sākumā.
Tā kā es ar skriešanu nodarbojos vairāk kā tikai, lai izkustētos, esmu izpētījusi visu man saistošo informāciju un iespējas tikt pie man vispiemērotākjiem apaviem. Tajā veikalā pat tiku pie kedām ar manai pēdai vajadzīgajiem stiprinājumiem par apmēram 50Ls. Kas parastā variantā nemaksātu mazāk, kā 100ls.
Man situāciju sarežģī nepieciešamība pēc stiprinājuma, bet, ja jums tas nav vajadzīgs tad jaunas, kvalitatīvas kedas tur var iegādāties par 30 vai pat atsevišķiem modeļiem pat 15ls, kas vispār ir smieklīgi maz. Tikai jāceko piedāvājums.

Te pavīdēja jautājums, kā atšķirt skriešanas kedas. Nemāku tehniski pareizi izskaidrot, bet, ja jautājums interesē, var paskatīties kaut vai vizuāli sporta veikalos, kur apavu sadalīti pa kategorijām vai internetveikalos, pat googlē: running shoes un trainers. Atšķirība ir redzama.
24.11.2012 10:56 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Cik maksā Cumshot pieminētās botas?


Esmu experts skriešanas apavos.Vienmēr esmu pircis vienīgi pašas dārgākās Nike pa 139Ls veikalā,jo dziļā jaunībā vajadzīgas bija tikai paši labākie sporta apavi,lai skrienot lecot pār visiem žogiem vari no policijas aizbēgt,katrai sekundei bija nozīme.Pat labas nederēja,vajadzēja vienīgi vislabākās! Vienmēr esmu bijis tikai nike fans.Un nike air max sērija šī vistuvākā,ideālāku liekas nav,pirku viņas,pērku un pirkšu.Tgd veikalā 100Ls.Un internetā var pasūtīt pa 35-40Ls/~70$. Kas ir jau ļoti lēti izdevīgi.



24.11.2012 15:03 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Varbūt Tu lido, bet es kājas pamīšus novietoju uz zemes. Pie pareizas skriešanas papēdis zemei pieskaras pirmais. Un skriešanas apavi šo triecienu ķermenim sākot ar papēdi, samazina līdz minimumam.


Nu ejot jau notiek tas pats. Tas, ka papēdis pieskaras pirmais nenozīmē, ka uzreiz notiek trieciens un mugura un viss cieš. Skriešanā tak piedalās viss ķermenis.
24.11.2012 16:44 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
mājās lēkaju . agrak ar smiltīm piepildītam pudlēm , tagad dabūju apgreidu - geto tipa metāla hanteles , paštaisītas . ne pati, vīrietis.

Lecamaukla , riņķis un pudeles hanteļu vietā - viss, kas tev vajadzīgs . Tik uz priekšu :)
25.11.2012 10:44 |
 
Reitings 8
Reģ: 26.11.2012
Šitā gan ir viena stulba atruna.Mēs piemēram ar draudzeni ejam 2.stundas cik vien ātrā solī staigāt.Un reiz pienāks tāds brīdis kad skriesim.Kur ir daudz labumi un neviens sliktums.Mēs divas stundas nostāgājām visu lieko ko uzēdam.Sarunājamies par visu Un nesēžam mājās rijot.
26.11.2012 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nevaru iedomāties kā var iztikt bez krūstura sportam! Man ir A izmēra krūtis - galigi maziņas, bet es nevaru normāli veikt pat zemas slodzes vingrinājumus, jo man sap krūtis, kad kratās kaut drusku.


Nelasīju visu diskusiju, bet iesaku ielūkoties youtube, tur ir tik daudz foršu vingrinājumu video reālajaa laikā! Tā, ka tu visu video laiku pilnvārtīgi darbojies - kā sporta zālē. Tas manuprat ir daudz efektīgāk nekā vnk vingrinājumus.


Es nesen izveidoju sev programmu katrai nedēļas dienai ar tiem video pleilistē! Kad no rīta pieceļos, ielsēdzu pleilisti un izvingrinos līdzi visai savai programmai! Man patīk un nav sliktāk par sporta klubu, kur vairs nevaru atļauties iet un nav iespējas nemaz aizbraukt, pie tam man nepatīk īpasi grupu nodarbībās!!!
26.11.2012 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Ā un vēl piebilstu, ka šadi ir daudz vieglāk saņemties, jo ir vnk jaieslēdz video un tad jau pēc pirmā vingrinājuma aiziet diezgan labi. Daudz grūtāk ir savākties kaut kur aizbraukt, sagatavot apģerbu, sataisīties, lai autobusā vai uz ielas neiezietu ka sušķei. Mājās varu vingrot uz siteina kad velos - sporta krūsturī un biksītēs, kaut ar netīriem matiem! Es no rītiem pirms dušas, pēc tam visu dienu tik forsa savilkta (toned) sajūta! Eju uz skolu un liekas, ka pēc vingrinājumiem man uzreiz stingrāks un seksīgāks dupsis!!! :D
26.11.2012 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Ieteikšu dažus video:

http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

http://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=jdLVYf9gTz0&feature=related
26.11.2012 21:16 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Neizlasīju visus komentārus, bet liekas, ka diskusijas autore tikai meklē atrunas.. ja patiešām grib sportot, tad var sasniegt rezultātus arī mājas apstākļos... un visa pamatā arī veselīgs uzturs..
Ja ir daudz lieko tauku, var palietot tauku dedzinātāju, ātrākam un labākam efektam. :)
26.11.2012 21:18 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Katrs cilvēks ir dažāds un katram ir savi motivācijas paņemieni.Iespējams,ka tā ir atruna,bet tad jāatrod kas tāds,kas spēs atrunas atstumt malā.
Iespējams autorei tie ir sporta apavi! Un kas tur tāds..Es arī sāku sportot tikai tad,kad sapirku jaunu treniņtērpu un botas. Vienkārši gribējās viltk to visu un tamdēļ sportoju.
Novēlu atrast naudiņu botām!
26.11.2012 21:26 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Pilni žurnāli ar vingrinājumiem mājās, bez visādiem trenežieriem. Seit tiešām izklausas, ka tikai mēģīni attaisnot savu slinkumu :D Cilā kaut vecmāmiņas ievārījuma burkas hanteļu vietā!!! Ja labi grib visu var dabūt gatavu!!!!!
26.11.2012 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits