Gribu sportot, bet nav naudas

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tieši tāda problēma man ir.
Nu pasakiet man, kā lai cilvēks ar minimāliem ienākumiem iesāk sportot? Kad no ikmēneša algas tiek nomaksāti visi obligātie rēķini, dakteri un iegādātas pirmās nepieciešamības preces, tad nauda tā vien atliek, ka gandrīz tikai pārtikai. Nu kā šādā situācijā var sākt nodarboties ar jebkādām fiziskām aktivitātēm, ja tās arī tomēr prasa diezgan naudas.
Teiksiet - ej skriet! Jā, tieši to es arī vēlētos darīt. Bet, lai ietu skriet ir nepieciešams kā minimums: skriešanas apavi, sporta tērps (īpaši tagad aukstajai sezonai vajadzīgs vairāk apģērba kā vasarai), sporta krūšturis. Nu, kā tad lai to visu iegādājas, ja naudas tikpat kā nav?
Cik maksā skriešanas apavi vien? Bet veselību arī sabeigt negribas skrienot ar galīgi nepiemērotiem apaviem un apģērbu.
Nu par šito es pēdējās dienās esmu baigi sacepusies. :(
22.11.2012 18:54 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Nu zini, Spotorno, ne visiem ir interese tos garos penterus lasīt.

Atbildot uz diskusijas jautājumu, nu apavus gan labāk vajadzētu skriešanai paredzētos. Es sākumā arī skrēju ar brīvā stila botēm, līdz man sāka sāpēt ceļi gan skrienot, gan ejot ikdienas gaitās. Tāpēc apavus gan vajag piemērotus.
23.11.2012 21:28 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Tad nevajag uzsākt ar mani diskusiju, ja vispār netika lasīti mani komentāri.

Ko jums tā nedod mieru mana personība, ka nepārtraukti kādai gribas uzsākt diskusiju par neko....
23.11.2012 21:31 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, ja vēlies parunāt par šo tēmu, vari paiet solīti pretī un pateikt, kas man tajās iepriekšējās lappusēs jāierauga tāds, kas padara manu komentāru nepamatotu.
Iespējams, ka mēs domājam par dažādām lietām, bet es savu komentāru adresēju Tavai dedzīgajai vēlmei iestāstīt, ka traumas, kuras skrienot iegūtas nepiemēroto apavu dēļ, ir sevi attaisnot mēģinošu cilvēku atruna, lai nesportotu.
23.11.2012 21:32 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Dellicious, es saprotu, ka tagad daru lielu kļūdu tev atbildot, jo normāls, saprātīgs cilvēks, pirms adresētu kādam replikas, IZLASĪTU oponenta atbildes.
Acīmredzot, es pārvērtēju tavas un daudzu citu spējas, izlasīt komentārus un atrast tajos atbildes uz taviem jautājumiem.
Bet es nocitēšu, sākot ar pašu pirmo manu komentāru, kur jau tika iekļauts tas, ka, ja cilvēks taisās nodarboties ar sporta veidu profesionāli, tad, protams, pienācīgai atribūtikai ir jābūt.
Lūdzu, aiziet:
Lai sāktu sportot, nav nepieciešams īpašs finansiālo līdzekļu ieguldījums, ja vien tu netēmē nodarboties ar kādu noteiktu sporta veidu profesionālā veidā.
22.11.2012 19:10

Tā raksta triju iemeslu dēļ, - 1) ja cilvēks nodarbojas ar skriešanu pastāvīgi un tas ir kļuvis par daļu no viņa ikdienas dzīvesveida, tad, protams, ir patiešām labāk ieguldīt naudiņu labiem skrienamiem apaviem; 2) ja cilvēks nodarbojas ar skriešanu profesionālā veidā; Ja tu gribi sākt skriet svara nomešanas dēļ, tad prezumēju, ka tu skriesi tikai šī iemesla dēļ, un tad, kad sasniegsi savu mērķa svaru vai tev apniks, ar skriešanu vairs nenodarbosies, tad patiesi nav nepieciešami tie profesionālie apavi.

Un lūk šo es uzrakstīju tad, kad autore pateica, ka viņai jau ir problēmas ar ceļiem.
Manuprāt, ja tev ir jau nelielas problēmas ar ceļiem, tad ir visnotaļ riskanti vispār uzsākt nopietnu skriešanu, jo neviens tev nedos garantiju, ka izvēloties kādus apavus, tie nenodarīs tev kaitējumu.

Es domāju, ka tev būtu jāgriežas pie fizioterapeita un ortopēda, jākonsultējas ar tiem, lai iegūtu precīzu informāciju par to, cik tu drīksti skriet un kādus apavus tev izvēlēties.


Tad kur es neesmu minējusi to, ka nodarbojoties ar sporta veidu profesionāli un ilgstoši, nav svarīga nopietna atribūtika?!




Es nesaprotu, jums patiešām nepielec, ka neesmu tas cilvēks, kurš rakstīs kaut ko muļķīgu un stulbu? Vienmēr un vienmēr jūs kaut ko pašas pārprotat, neizlasat, piedomājat un uzsākat ar mani PSEIDO DISKUSIJAS.
Pēdējais komentārs vispār bija tīri retorisks apkopojums tam, cik ļoti šeit daudzas aizsvilās par tiem apaviem un savām kedām (kuras es vispār nekad neminēju kā apavus).

Goda vārds, prasās patiesi ignorēt šos lietotājus (lai gan es parasti neesmu no tiem, kas ignorētu un šķirotu sarunu biedrus), kas mūždien gribēs piekasīties maniem komentāriem, da jebko es arī neuzrakstītu.
23.11.2012 21:43 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
sasmējos par pēdējiem komentāriem. šajā sakarā man laikam jāatvainojas spotorno, jo pavisam godīgi - ātri caurskrienot 9ām lapām ar komentāriem, es nepiefiksēju kas kuru komentāru rakstījis, sajutos kaut kā mazliet vainīga :D ok, es neko neiebildu un neielaidos diskusijā, bet tomēr... :D
23.11.2012 21:54 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Es tiešām necenšos attaisnot savu slinkumu, jo vēlos beidzot sākt kaut ko darīt, bet nevēlos arī sabeigt veselību.


Aha - bez sporta krūštura pupi var izžūt un vispār izstiepties līdz nabai :D
23.11.2012 22:04 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
kas jums ir ar to sporta krūšturi,tas bija kā vienkārši piemērs dots nevis pirmās nepieciešamības prece!
23.11.2012 22:10 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Man nav nike zeķīšu - užasss :D
Labi es jokojos - nekad neesmu vispār nēsājusi nedz tos sporta krūšturus, nedz nike zeķītes :D
23.11.2012 22:15 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Es, pirmkārt, ļoti atvainojos, ka Tevi apgrūtinu ar savu viedokli, kas, kā izrādās, ir par šeit neminētu un manis iedomātu jautājumu.

Es nedomāju, ka visas ir kaut kādas kazas, kuras nepārtraukti pārprot un nepareizi interpretē Tavu viedokli un argumentāciju. Acīmredzot, ir jāmeklē vaina sevī. Jo te, cik nu te lasu, es neesmu manījusi īpaši daudz lietotāju, kuru viedoklis sistemātiski tiek nepareizi saprasts. Nemaz nerunājot par šādu īstu dzīves sodību kā
piekasīties maniem komentāriem, da jebko es arī neuzrakstītu.

Ko lai Tev saka? Jāpiedomā laikam pie izteiksmes veida. Protams, ja vien tas Tevi traucē. Es gan iesaku to nedarīt, jo varbūt tas pat taisni ir labi. Visām te raksturīgā skaudība (šajā gadījumā uz Tavām prāta spējām) pa visām vīlēm lien ārā, ja jau visas kā suņi krīt Tev virsū pie katra pateikta vārda. Es gan to neesmu ievērojusi līdz šim, bet ticu Tev, ja reiz tā saki.
Vai varbūt ar Tevi ir interesanti diskutēt? Neuztver to tik nopietni.


Kas uz skriešanu attiecas.
Negribu apspriest, ko Tu biji domājusi ar
profesionālā veidā
, bet manā skatījumā bez labiem skriešanas apaviem nevajag skriet pat pāris reizes. Es pati neskrietu (tā vietā darītu citas aktivitātes) un neiesaku to citiem.
Papēdim nav nekādas amortizācijas, tikai pliks kauls, līdz ar ko viss trieciens dabiski iziet cauri visai kājai un tiek bojāts viss – pēdas, ceļgali, gurni utt.

Te meitene jautāja par iespējām iesākt sportot, nevis nomest svaru un apstāties. Un, ja es redzu, ka kāds vēlas sāk sportot, ar to saprotu, ka viņš to darīs regulāri.
23.11.2012 22:16 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Un es komentēju Tavu pirmajā un pēdējā lapā ārā lecošo viedokli.
Aj, da nu, palasot tādus priekšnoteikumus par to, ko it kā drīkst, un, ko nedrīkt, rodas sajūta,
ka aug kaut kāda čīkstuļu un mīkstmiešu paaudze. Lai cik smieklīgi un episki neskanētu, bet "mūsu laikos - tā nebija!!!"
Ja jau zeķītēs mājās nedrīkst lēkāt, nu tad kamōn...
atteiksimies no visa, jo redz taču sastiepsim kaklu, sapūtīs muguru, izmežģīs potīti, salauzīsim kaulus un ko tik vēl ne.

Galvenais, ka nonstopā diendienā sēdēt pie datora un degradēties drīkst, bet kustēties normas robežos ir tik bīstami, ka nu ārprāts, kā vispār šodien kāds uzdrīkstās iziet ārā ar neprofesionālu riteni, bez visiem prinčendāļiem, ka kāds uzdrošinās paņemt bumbu rokās un padribelēt piemājas pagalmā bez ķiveres...

var turpināt un turpināt.


Piedod, ka neizbraucu cauri visām lapām, pieļaujot iespēju, ka kaut kur varētu būt kāds Tavu pēdējo komentāru neitralizējošs domu grauds.
Ķiveres, ceļu sargi, sporta krūšturi un cita atribūtika ir tikai papildus komforts un drošība, kuru nepieciešamību te neviens neapstrīd, taču sporta apavi ir nepieciešamība, ja ir runa par regulāru skriešanu. Un es šo diskusiju uztvēru tieši caur šo tēmu.
Šis kašķis nekādus produktus nenesīs. Tu paliksi pie sava, es pie sava.
Vien varu paiet solīti pretī un atvainoties par to, ka neizlasīju visus Tavus komentārus, kas tāpat mani nepārliecināja.
23.11.2012 22:24 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Es nedomāju, ka visas ir kaut kādas kazas, kuras nepārtraukti pārprot un nepareizi interpretē Tavu viedokli un argumentāciju.

Kur es minēju, ka visas?


Vārdu sakot bezjēdzīgi. Un tad vēl apvainojas par to, ka pasaku, ka prātiņš par īsu. Nu bet Dellicious, vai tas ir gudri neizlasīt komentārus un piedomāt klāt to, kas netika teikts?

Sanāk, ka ne tev, nedz daļai citu lietotāju, kurām vienmēr ir kaut kas absurds iebilstams, nav
vispār iemācīts izlasīt un saprast tekstu.

Izlasīt un pārstāstīt tekstu bērniem māca jau sākumskolā.
Lūk tāds sanāk ir tev līmenis.


Nezinu, kā šeit strādā opcija "Bloķēt profilu" un, ko tas dod, bet es notestēšu to, varbūt tu neredzēsi tad manus komentārus un es tavus, ja jau tev tik ļoti traucē mani komentāri.

:)
23.11.2012 22:25 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Spotorno, Tev jāsāk iet tai zviedru skolā!:)
23.11.2012 22:28 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.09.2012
Jāatzīstas, ka es komentāriem pārskrēju ar acīm, meiteni arī nekaunināšu, varu tikai pateikt no savas pieredzes - mana skriešana ar nespeciālajiem apaviem pēc trim nedēļām beidzās ķirurga kabinetā ar viņa dusmīgo "vai jums vispār ir prāts skriet ar tādiem apaviem"? Neesmu es mīkstmiese un pārākā čīkstule, bet ir lietas, kuras vienkārši ir tā un nekā citādi, lai cik ļoti mums par to negribētos apcerīgi filozofēt.
23.11.2012 22:33 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, es te runāju par vienu tēmu un nesaprašanās kādā konkrētā jautājumā neveido manu vispārējo viedokli par Tevi. Vai Tavu virtuālo tēlu. Katrā ziņā, ne tik ļoti, lai uzstādītu diagnozes par Tava prāta īsumu vai garumu un spriedelētu par attīstības un izglītotības līmeņiem.
Kāds nu man ir tas prātiņš, ar tādu dzīvoju.

Un nedalīsim tagad, kas ko teicis un kas ko piedomājis. Es absolūti neko nepiedomāju. Es tikai balstījos uz 3 Taviem komentāriem, neizlasot pārējos.

Bet, ja Tev tik ļoti gribas parunāt par piepušķojumiem, tad sameklē šajā diskusijā komentāru, kas bija iemesls šim te
Aj, da nu, palasot tādus priekšnoteikumus par to, ko it kā drīkst, un, ko nedrīkt, rodas sajūta,
ka aug kaut kāda čīkstuļu un mīkstmiešu paaudze. Lai cik smieklīgi un episki neskanētu, bet "mūsu laikos - tā nebija!!!"
Ja jau zeķītēs mājās nedrīkst lēkāt, nu tad kamōn...
atteiksimies no visa, jo redz taču sastiepsim kaklu, sapūtīs muguru, izmežģīs potīti, salauzīsim kaulus un ko tik vēl ne.

Galvenais, ka nonstopā diendienā sēdēt pie datora un degradēties drīkst, bet kustēties normas robežos ir tik bīstami, ka nu ārprāts, kā vispār šodien kāds uzdrīkstās iziet ārā ar neprofesionālu riteni, bez visiem prinčendāļiem, ka kāds uzdrošinās paņemt bumbu rokās un padribelēt piemājas pagalmā bez ķiveres...

var turpināt un turpināt.

Te bija runa tikai par apaviem. Neviens nerakstīja, ka mājās nedrīkst lēkāt zeķītēs, spēlēt bumbu bez ķiveres vai ko tur vēl...
Viss, ko varu Tev ieteikt, nepiedēvē savus murgus un diagnozes cilvēkiem bez īpaša iemesla.
Ā, un nobloķē mani, protams, arī. Bet to jau droši vien esi izdarījusi.

Jauku vakaru! :)
23.11.2012 22:41 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Cik maksā Cushot pieminētās botas? Kāda zina?
Vai ir nopērkamas labas skriešanas botas līdz 60ls? Nojaušu,ka Nike air ir dārgākas.
23.11.2012 22:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Kurš te minēja, ka Cosmo forumā iestājies patīkams miers? :D
23.11.2012 22:45 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Kurš te minēja, ka Cosmo forumā iestājies patīkams miers?

Es esmu ļoti miermīlīga un pirmo reizi ar kādu kasos. :D :D :D
23.11.2012 22:48 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Un es tomēr atbildēšu, kā redzu Dellicious tu nespēj samierināties :D
Neviens nerakstīja, ka mājās nedrīkst lēkāt zeķītēs, spēlēt bumbu bez ķiveres vai ko tur vēl...

krista rakstīja
ar zekjiiteem leekaat maajaas, ja vien nepilda kaadus jogveidiigos stiepshanaas vingrojumus, nedriikst.


Tātad tu nelasi ne tikai manus, bet arī citu lietotāju komentārus :D

Man patika kā Mademoiselle! diskusijā par matiem pieminēja Donu Kihotu, ļoti asprātīgi.

Patiesi jūtos kā Dons Kihots cīnoties ar vējdzirnavām. Stulbi no manas puses. Tikai es tāda naiva būdama, vienmēr domāju dot iespēju cilvēkiem pierādīt savu prātu, iesaistoties diskusijās, bet veltīgi.


Karinjo
, i nesaki, gaidu dienu, kad varēšu nokārtot eksāmenu un studēt nākamajā līmenī. Bet vispār par to zemtekstu, jā, par to es jau sen domāju un iespējams sekošu vīra ieteikumam :) Morāli jānobriest, jo nav jau tik viegli tā vienā dienā - hops un viss... :)
23.11.2012 22:49 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
A es, pie velna, paļāvos uz Cosmo lietotāju spožo zināšanu līmeni un cerēju izbraukt ar savu slinkumu paļaujoties, ka ko tādu var tikai Spotorno ierakstīt. :( Kamēr es te smejos, Spotorno cīnās ar vējdzirnavām... Nu, skumīgi, ka te tādi putnu pārpilni cilvēki satiekas.
23.11.2012 22:59 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
" dot iespēju cilvēkiem pierādīt savu prātu"

Cik cēli.
23.11.2012 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!