Gribu sportot, bet nav naudas

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tieši tāda problēma man ir.
Nu pasakiet man, kā lai cilvēks ar minimāliem ienākumiem iesāk sportot? Kad no ikmēneša algas tiek nomaksāti visi obligātie rēķini, dakteri un iegādātas pirmās nepieciešamības preces, tad nauda tā vien atliek, ka gandrīz tikai pārtikai. Nu kā šādā situācijā var sākt nodarboties ar jebkādām fiziskām aktivitātēm, ja tās arī tomēr prasa diezgan naudas.
Teiksiet - ej skriet! Jā, tieši to es arī vēlētos darīt. Bet, lai ietu skriet ir nepieciešams kā minimums: skriešanas apavi, sporta tērps (īpaši tagad aukstajai sezonai vajadzīgs vairāk apģērba kā vasarai), sporta krūšturis. Nu, kā tad lai to visu iegādājas, ja naudas tikpat kā nav?
Cik maksā skriešanas apavi vien? Bet veselību arī sabeigt negribas skrienot ar galīgi nepiemērotiem apaviem un apģērbu.
Nu par šito es pēdējās dienās esmu baigi sacepusies. :(
22.11.2012 18:54 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
skrienu katru rītu, man ir speciāli skriešanas apavi ļoti dārgi

DIO, tu man vnk piedur. Man jau liekas, ka te visas ir sapratušas, ka esi apprecējusi biezu naudas maku, dzīvo ārzemēs un nodarbojies ar viņa naudas tērēšanu. Nē, man neskauž, jo, ja būtu gribējusi, sen būtu to pašu varējusi izdarīt, negribēju. Katram savs dzīves modelis. Bet nu man nav saprotams, kāpēc mini, ka tev ir ļoti dārgi skriešanas apavi, nevis vnk, ka labi? Tas izskatās smieklīgi. Man ir ļoti labi skriešanas apavi, bet ne ļoti dārgi, jo dabūju uz kolosālām atlaidēm.

Bet, ja par tēmu, Bender Girl, tad pāris pirmos mēnešus, kamēr iesāksi skriet, vari izmantot parastas botas, skrienot pa mežu un zemes ceļiem. Sevišķi, ja iepriekš ar sportu neesi aizrāvusies, tad pārāk daudz intensīvas skriešanas tāpat sākumā nesanāks, kamēr neuztrenēsi izturību. Pa to laiku jau būsi iekrājusi naudu piemērotiem apaviem. Bet vispār ir milzīga atšķirība skrienot parastās botās un speciālos, labos skriešanas apavos, kad ir iespēja, noteikti iesaku iegādāties, ja plāno ar to nodarboties regulāri! Un par sporta krūšturi - tas noteikti padara pasākumu patīkamāku, bet var iztikt arī bez.
23.11.2012 14:55 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Tā viņš ir sports ir bagātnieku sporta veids.Lai veiktu preses,pietupienus palēcienus,un vēl 100 vingrojumus,nepieciešams pašam sava olipiskā arēna kā minimums+personīgais treneris,ārsts,uztura speciālists.Vienvārdsakot parastie mirstīgie par sportu var tikai sapņot.
23.11.2012 17:30 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Es ar parastajām botēm dabūju kaula plēves iekaisumu. Treneris vispār aizliedza skriet, kamēr nesadzīs. Nu bet nopirku skriešanas apavus ar labu amortizācijunun turpināju. Lietoto apavu veikalos ir asics, nike vai adidas apavi, noskatījos, ka ļoti labā stāvoklī, pat pa 8ls var dabūt.
23.11.2012 17:34 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
DIO, tu man vnk piedur. Man jau liekas, ka te visas ir sapratušas, ka esi apprecējusi biezu naudas maku, dzīvo ārzemēs un nodarbojies ar viņa naudas tērēšanu.


:D :D :D
23.11.2012 17:36 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Ideālu formu var iegūt bez skriešanas pat mājās ņemoties ar 0 Ls inventāru.Viss ir tikai darīšanā.Kaut vai šos 8 min ABS 2x Ned ar 3 atkārtojumiem.


http://www.kleoo.lv/sportazale.php?txid=14&name=8-minutes-jusu-presei-abs
23.11.2012 17:48 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Tik daudz te iesaka skriešanas apavus. Tad nu jautājums... Kas īsti ir skriešanas apavi? Kā var atšķirt kvalitatīvas skriešanas botes no parastajām?
23.11.2012 17:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mums jau arii te ir visas iespeejamaas botinas-speciaalas aerobikai,skriesanai ,staigaasanai uttJa cilveeks grib taa nopietni nodarboties ar skriesanu,tad laikam jau vajag taas pareizaas!Es uz savu aerobiku eju ar savaam Nike skriesanas botinaam ...Es nezinu ,varbuut labaak taisiitu tos vingrojumus ar pareizaam!Viirs loti nopietni izveelas sleepes-saprot liidz peedeejam...visus knifinus,sleepo arii loti labi!Es tagad domaaju,ja man nebuutu taas labaas sleepes,vai sleepotu sliktaak?Citi laiki ,citas prasiibas...!
Saprotu -vienkaarsi aizdomaajos par savu mammu un vinas maasu,kuras bija taadas labas sportistes vecos laikos -OGRES slaveniibas!:)Ne vinaam bija kaadi iipasi apavi ,ne apgeerbi-sportoja kaa trakas...!
23.11.2012 18:07 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nike air max women.Šīs pašas labākās liekas.Jo pats tādās pārsvarā vienīgi skrējis esmu./protams ne ar sieviešu modeli:D/Viņās zem pēdas gaiss,labi absorbē saskari ar ceļu.Var teikt vispār neesi skrējis nejūti neko.Bet ja ar nepareizām skrien kājas uzreiz sāp,no pieredzes zinu.Apaviem vislielākā nozīme pie skriešanas.

23.11.2012 18:23 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Es pievēršu uzmanību apavu svaram, lai priekšā būtu zoles turpinājums (tik ātri nenoplīst), lai ir gēla zole un laba amortizācija un lai potīte "nestaigātu". Agrāk bija asics, tagad ideālās ir nike, kuras vairāk mīļoju nekā savu puisi :D
23.11.2012 18:35 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
pakonsultējos ar pieredzējušu, nopietnu skrējēju un viņš man arī teica, lai labāk neskrienu vispār, nevis skrienu parsatās kedās. man skriešana vispār nepatika, tapēc sākumā biju nopirkusi kaut kādas noname botas par 15ls, it kā bija ok, bet sāku skriet vairāk, katru otro, trešo dienu 5+km un tomēr nopirku skriešanai paredzētās, firmīgās, kur uz kastes arī uzrakstīts, ka tie ir skriešanas apavi. principā, ja abas botas noliek blakus, nekādu baigo atšķirību neredzu, ne dizainiski, ne kā citādāk arī baigi nejūtu, bet nu man tobrīd likās, ka vajag :D pirku pie vef gaisa tilta outletā par apm 30ls. starp citu pirms tam konsultējos ar to skrējēju, ieteica vieglas un, lai labi locās zole, pašam viņam patīk skriet ar nike, bet man uzmērot tomēr ērtākas likās adidas, tapēc būtu labi, ja pielaiko pirms pirkšanas (piem, ja izvēlies sūtīt no sportsdirect un ir iespējams kādā sporta veikalā uzlaikot, izmanto to). ja Tu gribi vingrot mājās, domāju, ka var iztikt bez baigajiem apaviem. un ja Tevi interesē manas 38.izm noname botas, sūti vēstuli :D

par sporta krūšturi - gan jau var iztikt bez, jā. man mājās tāds bija, arī noname ( :D ) un reizēs, kad sākumā aizmirsu uzvilkt, viss, par ko skrienot domāju, bija, ka nākamreiz noteikti jāatceras. nu ir ērtāk, un nav man nekādas baigi lielās krūtis.

par apģērbu - tajā pašā sportsdirectā pasūtīju lētākās termobikses un džemperīti, tagad bez tiem nevaru iedomāties skriet, jo nu ir vēss ārā un man ir paplānas treniņbikses, pa virsu velku hoody, ja mitrs, viegls lietus, tad mitrumu aizturošu jaku. ilgi skreju tikai legingos, bišķi apsaldēju apakšstilbu, tad vajag tos kāju sildītājus, ar zeķubiksēm savukārt spiedoša sajūta, bet nu noteikti, ka ar siltām trenniņbiksēm var iztikt bez termokārtas šādos laikapstākļos.
piemēram, man ir diezgan svarīgi, lai skrienot būtu piemērots apģērbs, savādāk es nevaru tik daudz noskriet, ir neērti un gribas pārtraukt. bet var jau būt, ka es vienkārši esmu cimperlīga un meklēju iesmeslus neskriet ;D (smejos)
šādā laikā skrienot cimdus velku reti, ja tomēr, tad plānus, uz ausīm gan vienmēr cepure vai ausainītis un ap kaklu plāna šallīte :) sākumā man arī likās, ka skriešanai jau nekādus ieguldījumus nevajag, bet tas bija tad, kad ārā bija silts un skrēju reizi divās nedēļās ;)
veiksmi ;)
23.11.2012 19:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ar zekjiiteem leekaat maajaas, ja vien nepilda kaadus jogveidiigos stiepshanaas vingrojumus, nedriikst. var tikt pie traumaam un saaposhaam potiitieem ka nemaz neliekaas. (savulaik aizgaaju uz fitnesa nodarbiibu un aizmirsu maajaas kedas, trenneris man neljaava todien piedaliities nodarbiibaa ar zekjiiteem) tas pats attiecaas uz skrieshanu.
pie liela izmeera kruutiim to sporta kruusturi vajag. taam, kam nav vismaz dd izmeers, nesaprast to.
23.11.2012 19:25 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Abalone

Skolnieku sportošanu 2x nedēļā absolūti nevar salīdzināt ar regulāru skriešanu.


Skolnieku sportošana 2x ned. neskaitās regulāra? kāpēc tad interesanti?


ps. skolās sports ir ļoti nopietns, nenopietna ir tikai attieksme pret to.
23.11.2012 19:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-mums tiesi tas pats aerobikaa!:)
23.11.2012 19:46 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
krista

ar zekjiiteem leekaat maajaas, ja vien nepilda kaadus jogveidiigos stiepshanaas vingrojumus, nedriikst.


tas ir atkarīgs no sporta/kustību veida. piem., modernajā dejā var lekt arī ar zeķītēm un pat basām kājām...
noteikti var arī tāpat lēkāt. vnk svarīga tehnika. ja cilvēks pirmo reizi sporto tad loģiski nesāks lakstīt līdz griestiem.
23.11.2012 20:02 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
nu aerobikā jau ir citādi, tur uz sīkumiem nekoncentrējas. tik bliež. tur likumsakarīgi vajag kārtīgus kāju saturētājus.
23.11.2012 20:04 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Kāda no jums trenējas F1 klubā ? :)
23.11.2012 20:32 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Aj, da nu, palasot tādus priekšnoteikumus par to, ko it kā drīkst, un, ko nedrīkt, rodas sajūta,
ka aug kaut kāda čīkstuļu un mīkstmiešu paaudze. Lai cik smieklīgi un episki neskanētu, bet "mūsu laikos - tā nebija!!!" :D
Ja jau zeķītēs mājās nedrīkst lēkāt, nu tad kamōn...
atteiksimies no visa, jo redz taču sastiepsim kaklu, sapūtīs muguru, izmežģīs potīti, salauzīsim kaulus un ko tik vēl ne.

Galvenais, ka nonstopā diendienā sēdēt pie datora un degradēties drīkst, bet kustēties normas robežos ir tik bīstami, ka nu ārprāts, kā vispār šodien kāds uzdrīkstās iziet ārā ar neprofesionālu riteni, bez visiem prinčendāļiem, ka kāds uzdrošinās paņemt bumbu rokās un padribelēt piemājas pagalmā bez ķiveres...

var turpināt un turpināt.
23.11.2012 20:52 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, ja Tu pati būtu regulāri skrējusi daudzmaz pieklājīgas distances, nemuldētu tukši par lietām, ko nesaproti.
Ir daudz vingrojumu, ko izpildīt mājās bez speciāla aprīkojuma, bet skriešana tiešām nav tas, ko ieteikt, ja nav piemērotu apavu. Ārstēt kājas beigās sanāk daudz dārgāk. Pirms dažiem gadiem es arī skrēju kaut kādās lētajās brīvā laika botās līdz brīdim, kad sabeidzu ceļus. Jau daži mēneši pagājuši kopš esmu atguvusies un skrienu Nike Air skriešanas apavos. Nekādu problēmu.
Nevajag te pieminēt kaut kādus mistiskos vecos laikus un salīdzināt nesalīdzināmas lietas.
Starpība starp parastām kedām un kvalitatīviem skriešanas apaviem ir neaprakstāma.
Varu salīdzināt ar braukšanu zirga ratos ar koka riteņiem pa grunteni vai braucienu jaunā auto ar labām riepām un amortizāciju. Ja Tev sava veselība un komforts ir svešas vērtības, tad nevajag ieteikt citiem aplamības.
23.11.2012 21:15 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Dellicious, ja tu iepriekš izlasītu manus komentārus nevis tikai pēdejo, tad nemuldētu pati tukši par lietām, kas ir vispārzināmas! ;)

Un tikai nesāc, pašķir lapas atpakaļ un izlasi! Nu kas ir ar jums, ka jūs nekad nelasat neko :D
23.11.2012 21:18 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
23.11.2012 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits