Gribu sportot, bet nav naudas

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tieši tāda problēma man ir.
Nu pasakiet man, kā lai cilvēks ar minimāliem ienākumiem iesāk sportot? Kad no ikmēneša algas tiek nomaksāti visi obligātie rēķini, dakteri un iegādātas pirmās nepieciešamības preces, tad nauda tā vien atliek, ka gandrīz tikai pārtikai. Nu kā šādā situācijā var sākt nodarboties ar jebkādām fiziskām aktivitātēm, ja tās arī tomēr prasa diezgan naudas.
Teiksiet - ej skriet! Jā, tieši to es arī vēlētos darīt. Bet, lai ietu skriet ir nepieciešams kā minimums: skriešanas apavi, sporta tērps (īpaši tagad aukstajai sezonai vajadzīgs vairāk apģērba kā vasarai), sporta krūšturis. Nu, kā tad lai to visu iegādājas, ja naudas tikpat kā nav?
Cik maksā skriešanas apavi vien? Bet veselību arī sabeigt negribas skrienot ar galīgi nepiemērotiem apaviem un apģērbu.
Nu par šito es pēdējās dienās esmu baigi sacepusies. :(
22.11.2012 18:54 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Laikam jau ir muļķīgi teikt, ka mans mazais sapnītis ir nākamā gada maratons (ne jau pilnais), jo tad jūs teiksiet ka nupat vēl nedarīja neko, bet nu jau kaut ko sapņo par maratoniem. Tāpēc arī uzskatīju, ka apavi ir nepieciešami labi.
Bet, paldies meitenēm, meklēšu internetā variantus.
Bet vai derēs jebkādi apavi, kas skaitās domāti skriešanai?
22.11.2012 20:10 |
 
Reitings 405
Reģ: 18.01.2012
Bender Girl Man nav ne jausmas, ko vilkt skrienot ziemā, jo ziemā es diemžēl neskrienu. Man ir pārāk auksti un es uzreiz būtu slima. Bet tas vien, ka Tu vēlies skriet ziemā liecina par Tavu apņēmību un gribasspēku, nevis kaut kādām atrunām vai slinkumu, kā te minēja. Ar to arī apsveicu. Varbūt arī es saņemšos šīs diskusijas iespaidā. :)
22.11.2012 20:12 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
kosmosene, mana apņēmība gan pagaidām darbojas tikai uz tādu ziemu kā pagājušajā gadā, kad sniega gandrīz vispār nebija. :D
Skatu tagad apavus atverskapi.lv, bet tur īsti nevieniem nav norādīts, ka domāti tieši skriešanai. Vismaz tik tālu, cik esmu tikusi.
22.11.2012 20:17 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Sporta apavi tiešām ir svarīgi (ja skriesi, piemēram, kedās - pēc laika sajutīsi sāpes ceļos), taču neiespringsti uz firmām un dārgumu. Atrodi vienkāršus, taču sportam paredzētus apavus.

Un par skriešanu ziemā - tur vajag rūdīties, lai to darītu, tad, kad sākas mīnusi, kā arī vajag biezu, taču vieglu un gaisu cuarlaidīgu apģērbu (lai āda elpo, nevis svīsti nonstopā un apstājoties saslimsti).
22.11.2012 20:21 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Tātad, vai jebkuri apavi, kas skaitās domāti skriešanai ir ok?
Es tagad skatos tos lētos apavus sportsdirectā. Tiešām lēti, bet vai tie būs ok?
NINA, tieši no tā es baidos, ka varētu būt sāpes ceļos, jo man jau no skolas laikiem ir nelielas problēmas ar ceļiem.
22.11.2012 20:25 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka jabut labiem sporta apaviem, bet man liekas, ka tas ari ir vienigais ieguldijums!
22.11.2012 20:47 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Manuprāt, ja tev ir jau nelielas problēmas ar ceļiem, tad ir visnotaļ riskanti vispār uzsākt nopietnu skriešanu, jo neviens tev nedos garantiju, ka izvēloties kādus apavus, tie nenodarīs tev kaitējumu.

Es domāju, ka tev būtu jāgriežas pie fizioterapeita un ortopēda, jākonsultējas ar tiem, lai iegūtu precīzu informāciju par to, cik tu drīksti skriet un kādus apavus tev izvēlēties.
22.11.2012 20:50 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bender Girl, nu tu esi dīvaina. Visi, kas Tevi neglauda pa spalvu un nesaka Ak, nabaga Bender Girl, grib sportot, bet nevar. Sēdi mājās, neko nedari, jo sportot ar lētiem apaviem taču nevar...

Tu reaģē saasināti uz Spotorno vārdiem, bet vienīgajai bezmaz, kas tevi aizstāvēja (MIA) tu esi pateikusies, ignorējot citas meitenes, kas vēlreiz apstirpina manis teikto.

Lai sportotu (vispār sāktu) kruto krūšturi nevajag. Apavus arī...Protams, neviens nesaka, ka jāskrien kedās, bet ir daudz speciāli tam paredzēto apavu par smieklīgām naudām, kas derēs. Te piekritīšu Spotorno vārdiem, ka tad mēs jau lasītu par sačakarētām kājām bērniem utt.... Tu vēl pat nesāki sportot, bet gribi profesionālo ekipējumu, un tikai čīksti un čiksti
22.11.2012 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
ej dejot tautasdejas,tur nekādu sporta inventāru.
22.11.2012 20:54 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Kad es gāju skriet ārā (tas gan nebija mīnusos), tad vilku plāno sporta krekliņu, plāno parasto kokvilnas džemperīti un lielo, mīksto vīrieša džemperi pa virsu (t.s. hoody). Cepures vietā bija tā matu lente, kas nosedz ausis, jo mani kaitina cepures + nav jau tik ļoti auksti, ja skrien. Cimdi obligāti, bet labāk nevis adītos, bet kokvilnas auduma. Nezinu gan, kur, ja ne sporta veikalos var dabūt, bet gan jau kaut kur var. Dažas reizes biju skrējusi bez, jo džempera rokas garas, bet vairs tā negribētu.
Ā, kājās pabiezi legingi (man, piemēram, tādos siltāk kā sporta biksēs), zeķes un sporta apavi. Jāpiebilst gan, ka iesildos mājās, ja tā nesanāk, tad pāri legingiem uzvelku dejošanas legingus, kurus pēc ~10min skriešanas atstāju uz soliņa. Atsildoties atkal noder. Legingus pašai ērti uztaisīt, tik adīt jāmāk. ;) :)
22.11.2012 20:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
tfu, dejošanas getras nevis dejošanas legingus! :D
22.11.2012 20:59 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Kad nebija slinkums, arī es skrēju, nu neder tie lētie apavi ar plāno zoli ;) Ja uzskrēju ar pe'du virsū palielākiem akmentiņiem uz smilšaina ceļa, ļoti sāpēja, aizmetu tos lētos apavus pa gaisu. Varbūt jāpērk normālas botas, katrā ziņā kedas neatbalstu.
22.11.2012 21:06 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
šajā laikā skrienot ļoti jādomā par pareizu elpošanu, var sarīties auksto gaisu un tikt pie plaušu karsoņa...
Apavi ir svarīgi...bet nevajaga jau uzreiz dārgus pirkt , aizej kaut vai uz tirgus pameklē...
22.11.2012 21:13 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
ne pa tēmu...man agrāk Emmanuelle likās tik vieda un dzīves gudra sieviete...bet peedeejaa laikaa man liekas, ka visu laiku notiek lielīšanās un jūtama tāda truluma piegarša
22.11.2012 21:16 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.07.2012
Nesaprotu, kāpēc lielākā daļa meiteņu uzklupa autorei. Tāpat katrā diskusijā šis - nu ko tu čīksti. Un? Tas tagad ar likumu aizliegts? Manuprāt, apsveicami, ka autore vēlas nodarboties ar sportu. Protams, var jau tagad ziemas zābakos un izejamajā mētelī paskriet ja vēlas, taču vai tas ir pats labākais variants, šaubos. Turklāt runājot par sporta krūšturi, jā, ja krūtis nav īpaši lielas var iztikt, taču ja tās ir lielas, bez tā ir grūti.

Meksikanka, autore pateicās visām meitenēm, kas sniedza padomus, nevajag pārspīlēt.
22.11.2012 21:24 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Skriešanai apavus JAUNUS var nopirkt pa samērā lētām naudām. Lietotus pirksi, vēl iedzīvosies kādā kāju sēnītē. Var skatīties te http://www.sportsdirect.com/ladies/ladies-running-shoes
22.11.2012 21:26 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Apavus noteikti vajag speciālus! un tie Nike, adidas nemaz jau nav tie labākie.
Es pati sportojot sabeidzu ceļus, tāpēc arī mājās sportot ieteiktu apavos, ja es sportoju bez - tad sāp ceļi( ja ir kāda lēkāšana), ja skriešanas apavos, tad problēmu nav.
Par video programmām, tās tiešām ir labas, man gan pašai tikai izturība uzlabojās, bet piemēram mana mamma savos gandrīz 50 gados gan notievēja (liekā svara viņai arī nebija), gan muskuļus uztrenēja. Man pat biceps nav tāds, kaut sporta zālē ar 4kg trenēju, kā viņai cilājot 1.5 kg ar video programmu :)
22.11.2012 21:51 |
 
Reitings 119
Reģ: 22.10.2012
neiedziļinoties tajās sešās lapās, bet tīri atbildot uz diskusijas virsrakstu - iesaku Shaun T. pati regulāri gāju uz body-bike, bet tad pievērsos Shaun T ar domu iesākumā vienkārši uz b-b iet retāt, kā rezultātā vispār vairs neeju, jo Shaun T konkrēti man ir labākā un piemērotākā no fitnesa programmām + iespaidīgie rezultāti + 0 sant. par katru nodarbību. izdevīgi it visam, manuprāt ;)
22.11.2012 22:34 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu, ka skriešanas apavi ir jāiegādājas un nevajadzētu skriet tenisa čībās. Tāpat arī sporta krūšturis man, piemēram, ir neatsverams.
Tas insanity te tā saslavēts, ka lieku savam draugam tagad kačāt :) Līdz šim izmantoju citus workout no youtube. Laikam sporta klubā pēdējo reizi biju pirms pusgada. Vairs netaisos maksāt!
22.11.2012 22:46 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es noteikti vilktu parastu T-kreklu,vieglāku krekliņu ar garām rokām(tādu parasto)un pa virsu lielu hoodie tipa džemperi(vislabāk aizņemties no puiša),tādu ka dupsi nosedz :) tad legingus(siltos,protams)un aidā!
22.11.2012 23:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits