Gribu sportot, bet nav naudas

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tieši tāda problēma man ir.
Nu pasakiet man, kā lai cilvēks ar minimāliem ienākumiem iesāk sportot? Kad no ikmēneša algas tiek nomaksāti visi obligātie rēķini, dakteri un iegādātas pirmās nepieciešamības preces, tad nauda tā vien atliek, ka gandrīz tikai pārtikai. Nu kā šādā situācijā var sākt nodarboties ar jebkādām fiziskām aktivitātēm, ja tās arī tomēr prasa diezgan naudas.
Teiksiet - ej skriet! Jā, tieši to es arī vēlētos darīt. Bet, lai ietu skriet ir nepieciešams kā minimums: skriešanas apavi, sporta tērps (īpaši tagad aukstajai sezonai vajadzīgs vairāk apģērba kā vasarai), sporta krūšturis. Nu, kā tad lai to visu iegādājas, ja naudas tikpat kā nav?
Cik maksā skriešanas apavi vien? Bet veselību arī sabeigt negribas skrienot ar galīgi nepiemērotiem apaviem un apģērbu.
Nu par šito es pēdējās dienās esmu baigi sacepusies. :(
22.11.2012 18:54 |
 
Reitings 42
Reģ: 13.09.2012
Uz stadionu ar basām kājām raitā riksītī.
22.11.2012 19:45 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nu lūk, atkal sākas par tiem apaviem.
Jautājumu par apģērbu atmetam. Paldies, sapratu, ka tiešām pietiks ar parastiem legingiem un jaku. Tikai vēl mini jautājums - kā labāk ģērbties skriešanai ziemā? Cik biezi?
Par apaviem tātad joprojām domas dalās.
22.11.2012 19:46 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
tajos pašos lietotajos var nopirkt lietotu treniņtērpu, sporta krūsturi sprotdirektā pasūtīt (ar kādu meiteni kopā pasūtīt un būs lētāk). Un sportot mājās ziemas apstākļos vingrot pilna youtube ar video, siltāks paliks skrien ārā. atrast jau 1000000 iemeslu var atrast.
22.11.2012 19:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bender girl-es gribeeju ar savu sakaamo teikt- ir iespeejams nodarboties ar sportu ,neizdodot lielas naudinas!Protams ,skatoties ar kaadu sportu!Mans deels vienmeer smeejaas,ka peldeesana , laikam ,viens no leetaakajiem sporta veidiem-vajag tikai dvieli ,peldeesanas biksiites un brilles!:D
Mans ziemas spotra veids ir padaargs saa ,vai taa,jo arii sleeposanas bilete maksaa naudu,bet doma ir skaidra tev tik un taa!Man ir laba masiina ,bet vai labi braucu-noteikti nee...!:D
Es domaaju ,ka noteikti ej un skrien ar parastaam botinaam!Mums te visi iet uz aerobiku loti parastos teerpos un vingro loti labi!Nupat pievienojaas divas sievietes- no Zviedrijas un Anglijas loti smukos teerpos-es tagad neesmu vieniigaa ar savu Nike...:)Izskats protams cel pasapzinu-tas nenoliedzami,bet saakt var ar pilniigi vienkaarsu apgeerbu-galvenais saakt!:)
22.11.2012 19:49 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nepabeidzu... bet tiešām iešu paskatīties varbūt kādus sludinājumus, kur varētu nopirkt tos apavus par lētākām naudiņām. To pašu atverskapi. Paldies, kas ieteica.
22.11.2012 19:49 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
svarīgi, lai tu neskrietu pa asfaltu un bruģi, mēģini izvēlēties mīkstākus segumus.
Piemēram, es nopirku nike apavus, kas paredzēti skriešanai un tie ir vienīgi, kas man berž. :D negribu apgalvot, ka apavi ir/nav svarīgi, bet viedokļi dalās. mana ģimenes ārste vispār teica, ka vislabāk ir skriet ir ar basām kājām.
22.11.2012 19:50 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Bender girl-humpalās var papētīt arī sporta apavus,tur citreiz ir pavisam jauni apavi :) Ģērbties es tev ieteiktu tiešām silti,labāk pasvīst,noteikti šalle,dzimdi un cepure vai ausainis,lai nesapūš galvu(atceros no laikiem kā skolā ģērbos,kad sports bija ārā) Un noteikti,noteikti meklē labas botes(kaut vai gerkenā),lai ir tas pēdas izliekums un viss kā nākas. Brendu nevajag obligāti :)
22.11.2012 19:51 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Sportsdirect.com tagad ir skriešanas botas sākot no 9£, zeķes tev noteikti ir, bez speciāla krūštura mierīgi var iztikt, kā jau te kāda minēja, Sidonas vai kur citur par pāris Ls var nopirkt pusgarus legingus, arī T kreklu var nopirkt jebkurā saimniecības veikalā par 2Ls.
Lejuplādē video treniņus un aiziet.
22.11.2012 19:52 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Spotorno, patiešām nesaprotu, kas tev liek tik nejauki izteikties par mani un manu raksturu.
Jā, man bija uznācis neliels gruzons par šo tēmu un nebija arī ar ko to apspriest, tāpēc varbūt tēmas pieteikums liekas čīkstulīgs, bet sarunu gaitā jau es sapratu, ka mana problēma nemaz nebija tik traka, kā sākumā izskatījās, un jau saņēmos. Līdz nonācu līdz tavam komentāram, kas atkal mani gandrīz vai iedzina zemē.
22.11.2012 19:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bender Girl-izskats loti cel pasapzinu!Latvijaa cilveekiem ir loti svariigs izskats!Tas laikam uz pieres rakstiits visur!:)Mani radini vienmeer prasa Nike-bez siem apaviem pat nespeej iedomaaties dziivi:D
Nenem manu saciito tik loti pie sirds,bet laikam kaut kur taisniiba ir visaa!
22.11.2012 19:56 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Ar šādiem apaviem būtu jāskrien. http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwear/womens-shoes/sports-footwear/gdgfe.html Var lēti atrast,bet tiešām labāk tādas,kuras ir 100% botas skriešanai.
Un autorei,neņem galvā tās pīles,kas to tik vien saka,ka Tu esi slinka,viņas vienkārši nezin,kā tas ir.
22.11.2012 19:57 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Bender Girl, par tevi slikti neizsakos, bet par tavu raksturu patiesi nedaudz šaubos, ja tev ir nepieciešams 101 apstāklis, lai sāktu sportot :)

Vēlu veiksmi, sāc kaut vai tagad :)
http://www.kleoo.lv/sportazale.php
22.11.2012 19:58 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Paldies visām meitenēm, kas dod noderīgus ieteikumus! :)
Izrādās tomēr, ka velns tiešām nav tik melns, kā to mālē :D
22.11.2012 19:59 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Spotorno, es jau minēju - tie bija mani stereotipi par šo tēmu, bet nu jau tie ir tikuši aplauzti. Un nevajag pārspīlēt par 101 apstākli. Kur es minēju vēl kādu apstākli bez piemērota apģērba un apaviem?
22.11.2012 20:01 |
 
Reitings 405
Reģ: 18.01.2012
kosmosene-tu domā,ka tikai dārgās Nike botes pa 50ls ir labas skriešanai? Muļķības,tas vnk ir brends,to botu pašizmaksa noteikti nemaz tik ļoti neatšķiras no Gerkena botēm!

Nē, es tā nedomāju. Man pašai nav nekādas dārgās Nike botas pa 50Ls nemaz. :D (Un 50Ls, starp citu, skaitās vēl salīdzinoši nedārgi. Jo ir botes arī ap 100Ls. Bet tas jau ne pa tēmu.)
Es vienkārši pastāvu par to, ka gluži kedās ar plānu zoli skriet nevarēs. Ne velti skriešanas botēm tā zole ir tāda biezāka un mīkstāka, lai labāk "amortizētos". Ir jau arī tādas ar speciālu gēlu iekšā, bet tās ir daudz dārgākas.
Jāatzīst, ka es gan neesmu ne redzējusi, ne turējusi rokās gerkena botes, bet es varu iedomāties to kvalitāti un neizvēlētos tādas pat staigāšanai, kur nu vēl skriešanai.
22.11.2012 20:03 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Visu diskusiju nelasīju.
Man šķiet, ka skriešanai apavi ir svarīgi, ja skrien daudz, ilgi, bieži.
Sportot mājās var arī zeķītēs vai basām kājām.
Tavā vietā es mājās veiktu visādus vingrinājumus + vai nu iesākumā skrietu ar botām parastajām (nu, vienkārši kaut kādiem sporta apaviem) un iekrātu naudiņu labākiem skriešanas apaviem. No tā, ka kādu mēnesi vai pat vairākus paskriesi ar parastiem sporta apaviem, domājams, tavām locītavām nekas ļauns nenotiks. :)
22.11.2012 20:03 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Vēlreiz tomēr jautājot par to skriešanu aukstā laikā un ģērbšanos. Es tomēr īsti nesapratu, cik bieži ģērbties kopumā ķermenim? Nazīc minēja par cimdiem, šalli, cepuri, tas ok. Bet tieši pašu rumpi cik biezi, cik daudz kārtās ir nepieciešams apģērbt?
22.11.2012 20:04 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
MIA, paldies tev. :)
22.11.2012 20:05 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Un gribētu piebilst, ka visu vidusskolu nosportoju ar vienām maximā pirktām botām - bija gan ērtas, gan nejuka ārā, gan arī ar manām potītēm viss ir ok :)
22.11.2012 20:05 |
 
Reitings 57
Reģ: 04.10.2012
Man ir pieredze šai jautājumā-kad nav naudas sporta apģērbam :D
Par botēm- es arī domāju, kas tur traks un neskrēju pat baigi lētajās, bet tās nebija skriešanai paredzētas. Rezultāts? Zili kāju nagi- nē, es nepārspīlēju- zili melni nagi un kādu laiku nevarēju uzvilkt apavus vispār. (Nē, man tās botes nav par mazu, ejot der ideāli).
Sporta krūšturis- es domāju, atkarīgs no tā, cik lielas krūtis. Ja nav lielas, bet varbūt var iztikt, ja ir lielas- es nemaz šeit pieminēto Insanity nevarēju papildīt- katru reizi palecoties jāpiekārto krūtis :D Neērti bez gala. Par pārējo- uzskatu, ka var iztikt ar šeit pieminētām mājas biksēm un kādu džemperi. Tā, ka izvērtē pati.. :)
22.11.2012 20:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits