Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu sportot, bet nav naudas

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tieši tāda problēma man ir.
Nu pasakiet man, kā lai cilvēks ar minimāliem ienākumiem iesāk sportot? Kad no ikmēneša algas tiek nomaksāti visi obligātie rēķini, dakteri un iegādātas pirmās nepieciešamības preces, tad nauda tā vien atliek, ka gandrīz tikai pārtikai. Nu kā šādā situācijā var sākt nodarboties ar jebkādām fiziskām aktivitātēm, ja tās arī tomēr prasa diezgan naudas.
Teiksiet - ej skriet! Jā, tieši to es arī vēlētos darīt. Bet, lai ietu skriet ir nepieciešams kā minimums: skriešanas apavi, sporta tērps (īpaši tagad aukstajai sezonai vajadzīgs vairāk apģērba kā vasarai), sporta krūšturis. Nu, kā tad lai to visu iegādājas, ja naudas tikpat kā nav?
Cik maksā skriešanas apavi vien? Bet veselību arī sabeigt negribas skrienot ar galīgi nepiemērotiem apaviem un apģērbu.
Nu par šito es pēdējās dienās esmu baigi sacepusies. :(
22.11.2012 18:54 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ir taču miljoniem video programmu internetā, kuras var pildīt mājas apstākļos. Un rezultāti nemaz nav sliktāki par sporta zālē iegūtajiem.
22.11.2012 18:56 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.06.2012
Nu tad mājās cilā ūdenspudeles dažādos veidos, griez riņķi, taisi presītes, tas naudu nemaksā, ja nu vienīgi riņķis :D
22.11.2012 18:56 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Nopērc ss.lv pa lētām naudām steperi un varēsi kaut vai plika mājās vingrot, skatoties kādu filmu. Ja apniks, varēsi tākāk notirgot.
22.11.2012 19:00 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Ok, esmu domājusi arī par to vingrošanu mājās, ir arī visādi video jau sakačāti. Bet arī - vai tad nav nepieciešami kā minimums sporta apavi, lai potītes nesabeigtu? Visos video cilvēkiem vienmēr ir sporta apavi kājās.
Indra, jā, to visu var, bet tas nodarbina tikai ķermeņa augšdaļu.
22.11.2012 19:08 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Es piekrāju naudiņu - nopirku ss.lv eleptisko trenazieri - sportoju mājās un vingroju :) tagad kolosali.lv ir kupons kur trenažieris presītei pa 15ls :)
22.11.2012 19:09 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Indra, jā, to visu var, bet tas nodarbina tikai ķermeņa augšdaļu.

Tad cilā pudeles vienlaicīgi stepojot. Es to nopietni saku.
22.11.2012 19:09 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Piedod, bet pēc šāda teksta, tu izklausies gaužām slinka un centies attaisnot savu slinkumu ar to, ka tev nepietiek līdzekļu profesionālu atribūtu iegādei.
Tikai nevajag stāstīt pasakas, ka skriet pa rajonu vai parku var tikai profesionālās krosenēs, nevis par Ls5-6 botās, kuras var nopirkt jebkur.
Tikai nevajag stāstīt pasakas, ka tev nav mājās pufaikkurtkas un cepures.

Lai sāktu sportot, nav nepieciešams īpašs finansiālo līdzekļu ieguldījums, ja vien tu netēmē nodarboties ar kādu noteiktu sporta veidu profesionālā veidā.
22.11.2012 19:10 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es varbūt esmu ļoti neapdomīga un nesekoju līdzi savai veselībai, taču man, lai skrietu, nevajadzēja nekādus speciālos apģērbus. Nebija skriešanas apavu, skrēju ar tādiem apaviem, kuros jutos ērti un ar kuriem skolā sportoju. Nebija nekāda speciālā sporta apģērba. Manuprāt, šādas runas par sporta krūšturiem utt. ir tikai atrunas, jo bez tā var mierīgi iztikt.

Tad, kad meklēju ar ko nodarboties - pamanīju, ka sporta centros tiešām ir dārgi (kaut kuponos noteikti var atrast atlaides), bet vismaz manā pilsētā ir jauniešu centri, kas piedāvā aerobiku un maksā ļoti lēti.

Tad, protams, pastāv viss internets ar ļoti lielu informācijas klāstu, treniņu izvēli..
22.11.2012 19:10 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nu nopērc kaut kādas parastās kediņas pa 5ls un sportam mājās būs ok. Vai sporto basām kājām, atkarīgs no vingrinājumiem.
22.11.2012 19:11 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Un tomēr jautājums paliek - vai jebkurā gadījumā nav nepieciešami vismaz sporta apavi, lai nesabeigtu potītes?
22.11.2012 19:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Spotorno+++!
22.11.2012 19:11 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Un tomēr jautājums paliek - vai jebkurā gadījumā nav nepieciešami vismaz sporta apavi, lai nesabeigtu potītes?

Ja tā būtu, tad miljoniem bērnu, kuri piedalās ikdienu skolās sporta stundās, jau kļūtu par invalīdiem un katru dienu mēs lasīt to, ka atkal noticis nelaimes gadījums, ka bērnam izmežģījās potīte "lēto" apavu dēļ.

Ceru saproti, cik absurdi tas skan ;)
22.11.2012 19:12 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Spotorno, jā tieši tā es arī domāju, ka kāda pateiks. Es tiešām necenšos attaisnot savu slinkumu, jo vēlos beidzot sākt kaut ko darīt, bet nevēlos arī sabeigt veselību. Tāpēc tā rakstu, jo esmu dzirdējusi, ka piemēroti apavi sportam ir ļoti svarīgi, lai vēlāk nebūtu problēmu ar kāju locītavām un mugurkaulu.

Tikai nevajag stāstīt pasakas, ka skriet pa rajonu vai parku var tikai profesionālās krosenēs, nevis par Ls5-6 botās, kuras var nopirkt jebkur.


To es neesmu izdomājusi pati, bet taču tik daudz kur dzirdēts, cik svarīgi ir piemēroti apavi.

Tikai nevajag stāstīt pasakas, ka tev nav mājās pufaikkurtkas un cepures.


Tieši tā - man nav mājās ne pufaikkurtas, ne da jebkādas vispār bikses, ne sportiska tipa krekliņu vai jaciņas, ne jebkāda tipa apavi, kas kaut nedaudz līdzinātos kam sportiskam. Cepure gan man ir. :D
22.11.2012 19:16 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Bez sporta krūštura vari iztikt, apavus vari palūgt lai kāds uzdāvina uz kādiem svētkiem, jo tie manuprāt, ir paši svarīgākie! Un par sporta tērpu runājot, neticu, ka tev nav kādas trenuškas un sporta jaka. Gan jau ka kaut kur jābūt, galu galā visam nav jābūt no Nike un Adidas, galvenais ir sportot. Un vēl jau arī ir humpalas, tur pa ļoti lētām naudiņām var atrast labas lietas. Takā galvenais ir gribēšana!
22.11.2012 19:17 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Bez sporta krūštura gan jau var iztikt. :-D :-D Savukārt labu labo sporta apģērbu vari iepirkt second hand veikalos. Un vienkāršai skriešanai pa ielu neko ūber ekskluzīvu jau nevajag, it īpaši tagad - ziemas tumšajā laikā, tāpat neviens neredz. :-)
22.11.2012 19:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Viss sis man atgaadina redzeetu situaaciju kalnos!Sievietei loti skaists sporta teerps-tiesaam peedeejais modes kliedziens,sleepes arii...tacu no kalna iet lejaa taa,ka liekas ,tuuliit kritiis un salauziis visus kaulus!Turpat vieteejais puisis parastaa ,pilniigi neizteiksmiigaa izskataa ,nosleepo lejaa ,kaa profesionaalis...!
Bender girl-tu par taam potiiteem taa raksti,ka liekas , tev jaaskrien maratons...!Taada sajuuta,ka vairaak uztraucies par izskatu,kaa par pasu sportosanu!:D
22.11.2012 19:19 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
OK, skaidrs. Tātad apavi tomēr nav tik svarīgi, kā ir mēģināts iegalvot.
22.11.2012 19:19 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Skriet var ar jebkādiem botevida vai kedveida apaviem - ka tik var paskriet, bet cita runa ir par to, kāds komforts un cik vieglāk ir to darīt ar speciāli šim nolūkam - skriešanai - domātajām botēm.

Nu okei, trenuškas nav - tad velc legingus! Būs vēl labāk!

Baiku džemperis arī nav? Kāda veca kurtka? Mammai, draudzenēm? Gan jau, ka var kaut ko izdomāt.

Protams, cits runa ir par to, ja vēlies izskatīties tā, ka no Adidas vai Nike reklāmām...
22.11.2012 19:20 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Haha, nē nudien mans mērķis nav iegūt pēc iespējas šikāku sporta tērpu. Tikai piemērotu, laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, un piemērotus apavus, kas kā izrādās tomēr neesot tik svarīgi. Laikam vienkārši esmu pa daudz salasījusies un saklausījusies par to, cik svarīgs ir piemēroti apavi un apģērbs.
Emmanuelle, uzsmēji tu man par to maratonu, bet patiesībā tieši tāds ir mans mazais mērķītis uz maiju ;) Nu, protams, ne jau pilnais maratons uzreiz, bet uz to pusi.
22.11.2012 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits