Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmais lidojums

 
Reitings 4
Reģ: 02.11.2012
Sveikas. Tātad decembrī lidošu uz Dublinu - uz 2 nedēļām. Tākā tā būs pirmā reize lidmašīnā tad gribu pajautāt par dažām lietiņām.
1-Kā jūs pārvarējāt bailes no lidošanas? (ja jums tādas bija , jo es esmu pārbijusies. Alkoholu NELIETOJU!!!)
2- Esmu dzirdējusi par sliktu dūšu lidmašīnā. Kādai ir palicis slikti? Jo man ļoti nepatīk ne vemt ne justies tā , kā grasītos to darīt.
3- Varbūt kādai ir pieredze - drīkst ņemt līdzi zāles - nu tādas lietas kā oglīti , linex utml. ? Vai tur vaig kkādas atļaujas? Un vai to drīkst ņemt rokas bagāžā?
4-Kā ir ar tonālajiem krēmiem un citu kosmētiku? Tai ir jābūt tajos maisiņos?

Notiekti šie ir stulbi jautājumi , bet tiešām nav daudz paziņu kuri ir lidojuši un tāpēc nav kam pajautāt. :) Paldiesss :)
02.11.2012 20:30 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
1. Kad es pirmo reizi lidoju ārā bija pērkona negaiss, bet Tur augšā skaista, spoža saule. Pat nezinu kā bailes pārvarēju, vienkārši sēdos iekšā un gribēju zināt, kā tas ir.
2. Jā, var palikt, bet ja Tev nepaliek slikta dūša autobusos domāju, ka lidmašīnā nebūs.
3. Jā, var ņemt līdzi tādas zāles, kas ir bez receptes, nelielos daudzumos. Par recepšu zālēm nezinu.
4. Visai kosmētikai ir jābūt maisiņā. Katrs kosmētikas iepakojums nedrīkst būt lielāks par 100ml un viss maisiņš kopā nedrīkst būt vairāk kā 1l.
02.11.2012 20:38 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
1-Kā jūs pārvarējāt bailes no lidošanas? (ja jums tādas bija , jo es esmu pārbijusies. Alkoholu NELIETOJU!!!)

No kā īsti tev ir bail? Vai no tā, ka lidmašīna avarēs? Tad padomā par to, ka arī jebkurš cits transporta veids var iekļūt negadījumā - ar mašīnu pat ir daudz vairāk variantu. Sanāk, ka tev jābaidās vispār pārvietoties, jo tu patiešām jebkur vari iekļūt negadījumā un lidmašīna šo risku nekā diži vairāk nepaaugstina.
Ja tās bailes nav kā kaut kāda fobija, tad vienkārši padomā loģiski un pārvari tās.

2- Esmu dzirdējusi par sliktu dūšu lidmašīnā. Kādai ir palicis slikti? Jo man ļoti nepatīk ne vemt ne justies tā , kā grasītos to darīt.

Man arī stāstīja, ka lidmašīnā krīt ausis ciet, paliek slikta dūša utt. Pirmajā reizē vispār nekā tāda nebija, jutos ļoti labi un no visām reizēm, ko esmu lidojusi, varbūt vienreiz ir bijis kāds sliktums.
02.11.2012 20:54 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
1-Kā jūs pārvarējāt bailes no lidošanas? (ja jums tādas bija , jo es esmu pārbijusies. Alkoholu NELIETOJU!!!)

Man bail nav, man lidot riebjas,jo ir garlaicīgi.
2- Esmu dzirdējusi par sliktu dūšu lidmašīnā. Kādai ir palicis slikti? Jo man ļoti nepatīk ne vemt ne justies tā , kā grasītos to darīt.

Nekad neesmu redzējusi,ka kādam būtu slikti.
3- Varbūt kādai ir pieredze - drīkst ņemt līdzi zāles - nu tādas lietas kā oglīti , linex utml. ? Vai tur vaig kkādas atļaujas? Un vai to drīkst ņemt rokas bagāžā?

Jā, protams drīkst, un nekādu atļauju nevajag.

4-Kā ir ar tonālajiem krēmiem un citu kosmētiku? Tai ir jābūt tajos maisiņos?

Jā.
02.11.2012 20:57 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Vienīgais, kur man ir sanācis lidot, ir pret zemi:D Žēl, baigi gribētos palidot. Es būtu pārlaimē! :)
02.11.2012 21:09 |
 
Reitings 37
Reģ: 10.10.2012
1. Man nekad nav bijušas bailes lidot, ar prieku izbaudu katru reizi kad kkur jālido! :)
2. Slikta dūša parasti piemetas cilvēkiem, kuriem jūras slimība vai nelabumi braucot ar autobusi vai nelami paliek karuseļos, značit problēmas ar vestibulāro aparātu.
3. Var, bet tur jāskatās kādos daudzumos plāno ņemt, ir noteikts cik var un cik nē.
4. Kosmētikai jābūt maisiņos utt. Es parasti iztieku ar pūderi un lūpu spīdumu lidojuma laikā :)

Vienīgais mīnuss, reizēm ausis krīt ciet, kad lidmašīna paceļas- tur palīdzēs sūkājamās ledenes, agrāk stjuartes uzreiz izdalīja, tagad dēļ krīzes laikam ekonomija :D
02.11.2012 21:12 |
 
Reitings 4
Reģ: 02.11.2012
Es īsti pat nezinu no kā man bail. Laikam no tā ka , kad lidmašīna pacelsies , es netikšu ārā kamēr tā nenolaidīsies.
Man īsti nepatīk slēgtas telpas.
02.11.2012 21:13 |
 
Reitings 355
Reģ: 20.06.2012
1. Man nekad nav bijušas bailes lidot, tāpēc nebija ko pārvarēt. :D
2. Neesmu saskārusies, ka var būt slikta duša.. Man vienīgi ausis nereāli krita ciet, lai gan , ja pareizi atceros, košļāju košleni.
02.11.2012 21:15 |
 
Reitings 37
Reģ: 10.10.2012
Kerij, viss ir no galvas! Paši sevi uzvelkam un sastresojamies :)
02.11.2012 21:16 |
 
Reitings 4
Reģ: 02.11.2012
MidnightRose - es zinu , tāpēc gribu jau lēnām sevi kārtot uz to ka - viss būs labi , man nebūs slikti , un tā...
02.11.2012 21:45 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Vienīgi, atrodi kaut ko, ko darīsi lidojuma laikā, jo tas ir pat garlaicīgāk kā autobusā, jo apkārt nav nekā, kur novērst skatienu.
02.11.2012 21:55 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Man arī riebjas lidot un nav īsti omulīgi, lai arī cik lidmašīna būtu liela - tāpat nāk klaustrofobiskas domas prātā, jūtu katru lidmašīnas vibrāciju, visas stjuaršu sejas izteiksmes šķiet aizdomīgas, ka viņas kaut ko slēpj un noteikti lidmašīnai ir tehniskas problēmas un tūlīt mums to teiks. Salecos katru reizi kā šīs sāk kko mikrofonā runāt. Īsāk sakot - palieku pilnīgi psiha un riju nervu dropes! :D
02.11.2012 23:44 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu lidojusi tikai divas reizes un tās pašas uz Liepāju ar kaut kādām autobusveidigajam mini lidmašīnām :)

Pirmo reizi biju šmigā, lidojāma ar kolēģiem ballēties, tax free sapirkām šmigu un normāli iesildījāmies pirms lidojuma....

otrā reize jau bija otrā reize un nebija bail...
02.11.2012 23:53 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
ar mani vispār ir katastrofa, lidoju vairākas reizes gadā, un katra reize man ir pārdzīvojums, varu normāli pārciest ar trankvilizatoru kādu,kad paliek viss pofig un nāk miegs,savādāk nekā,līdzīgi kā wasp minēja,knosos,grozos,skrienu uz wc :(
Mani traumē gaisa bedres,strauja nolaišanās,šūpošanās tuvu zemei esot, bet tas atkarīgs no pilota, jo ir reizes,kad lidojums ir ļoti jauks un nolaišanās brīnišķīga!
03.11.2012 00:52 |
 
Reitings 4
Reģ: 02.11.2012
Lafayette - kādā ziņā traumē??

Hihi , es jau ceru ka būs viss ok. A kā ir ar telefona lietošanu? Es viņā varu piem filmas skatīties kad ir ieslēgts lidojuma režīms? Vai telefonam jābūt izslēgtam?
03.11.2012 16:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits