Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par laimi dzīvē

 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 17.12.2010
Sveikas!

Es pēdējā laikā ļoti daudz aizdomājos par laimi, par taisnīgumu dzīvē utt. Tāpēc vēlējos Jums pajautāt - vai visu mūžu esat jutušās laimīgi? Vai ir bijuši tādi atsevišķi periodi, kad bijāt nelaimīgas?

Es vienkārši laikam pirmo reizi dzīvē jūtos patiesi nelaimīga. Man ir 25 pašlaik un visu šo gadu es jūtos nelaimīga. Bet pirms tam es biju laimīgās attiecībās ilgus gadus un visu laiku biju laimīga. Arī bērnību, pusaudžu un jaunības gadus es atceros ar prieku. Būtībā šitik nelaimīga , kā šogad es jūtos pirmo reizi dzīvē un tagad es domāju - cik ilgi tas vilksies? Kad es atkal būšu laimīga.. Un varbūt man par visiem šiem 24 laimes pilnajiem gadiem būs kaut kā jāsamaksā? :D Zinu, ka izklausās muļķīgi, bet nesaprotu, kāpēc man dzīve deva iespēju justies tik laimīgai, bet tagad to visu ir pilnībā atņēmusi un liek man iziet cauri šim pārbaudījumam.. Man vajag motivāciju, ka tas pāries.. Tāpēc vēlējos pajautāt - cik ilgu periodu esat dzīvē bijušas nelaimīgas ( nu teiksim gados ), un cik kopumā laimīgas? Protams, problēmas ir dažādas un visu laiku, tāda ir dzīve..bet tā kopumā ņemot, cik gadus savas dzīves vērtējat kā laimīgus, un cik nelaimīgus..?
Un pierakstiet, cik jums gadi :)
08.10.2012 18:29 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
kāds tev iemesls tai nelaimībai? varbūt sāc ar to..
08.10.2012 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 17.12.2010
Un vēl par melnajām svītrām - nu ne tādām nebūtiskākām, bet tādām ilgstošākām - cik tādas jums dzīvē ir bijušas un cik ilgu laiku tās vilkās? Un kā lai noturas un rod spēku ticībai, ka nāks tā baltā svītra..? Es gribu saprast, vai gads priekš tādas nopietnas melnās vītras ir daudz..un esmu kaut kur iestigusi, netiekot ārā , vai maz..Kā ir citiem?
08.10.2012 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 17.12.2010
Sesilla, esmu jau agrāk rakstījusi.. Bet šoreiz negribu izplūst savas dzīves izklāstos, gribu zināt, kā ir citiem un kā citi tiek pāri šiem melnajiem periodiem?
08.10.2012 18:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nezinu ,kaapeec ,bet sis gads daudziem cilveekiem ir loti smags!Vakar runaaju ar vairaakiem cilveekiem,kuriem varbuut nemaz neiet tik slikti,bet vini vienkaarsi nejuutaas labi-laiks loti aatri skrien,nevar iisti neko paspeet...!Mees darbaa arii to loti juutam ,ka tiesaam liekas, kaut kas pasaulee mainaas tik strauji,kaut kas muus loti iespaido!
Interesanti,ka to ieveeroju, runaajot ar dazaadiem cilveekiem, dazaadaas valstiis!Draudzene Vaacijaa,Francijaa,radinieks Hawaii...vienaa dienaa visiem slikts garstaavoklis-ieskaitot mani arii!
Viirs mani mierina,esot jaanogaida kads laicins,tad buus atkal viss labi...!Es nezinu ,kaa ir iisteniiba-varbuut vienkaarsi taada sakritiiba,bet tas ir diivaini,ka cilveeki vairaakaas valstiis slikti juutas bez aciim redzama iemesla-taadi nospiesti!
08.10.2012 18:42 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Ja kļuvi nelaimīga, kad paliki viena, tad jau pati vien zini atbildi...
08.10.2012 18:47 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Man mazas meitenes,tādas pavisam mazas ,kuras staigāt vēl nemāk vairāk patīk kā lielās.Mazās 200x pakrīt ,bet staigāt iemācās..esat redzējušas bērnu kurš staigāt nav iemācījies?Nevienu!..A lielās ,kad pakrīt..nu jūs jau pašas zinat,ko sākat darīt..:D
08.10.2012 18:55 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Emmanuelle, mēness fāzes, magnētiskās vētras, izvirdumi uz Saules - tas viss ļoti ietekmē cilvēka pašsajūtu, jo cilvēks jau tāds maziņš dabas elementiņš vien ir un jāmācās dzīvot ar to dabu saskaņā. Man liekas tik interesanti, kā mūsu senči kādreiz zināja, kur ierīkot svētvietas, no kurienes nāk enerģija. Un mūsdienās iet pāri zinatnieks un saka - te tektoniskās plātnes saiet kopā, te pazemes avots, tur kāds metāls apakšā, tur vēl kaut kas. Mūsdienās tik nopērk zemi, kur lētaka un stutē nākošo baznīcu augšā...
Bet par tēmu - baltās/melnās svītras cilvēkam normāli mainās tikpat bieži, kā sezonas - ik pēc kādiem 2-3-4 mēnešiem, bet tā ir tiem cilvēkiem, kam tas jau no bērnības. Ja tu domā, ka 24 gadus esi bijusi laimiga, un tagad būsi tikpat ilgi nelaimīga, nu nav tā. Iespējams, ka šis mirklis tev "iedots", lai tu paskatītos atpakaļ. Varbūt citādi tu nemaz neiedomātos par to, ka kaut kad biji laimīgāka, nekā tagad.
Man pašai tie izteiktie nelaimīguma periodi ir īsi - viens vakars līdz nedēļa, ne vairāk. Laimes atkal ievelkas - nedēļa līdz mēnesis, varbūt tāpēc, ka man patīk manipulēt un sevi motivēt ar labām emocijām un atmiņām, kas man to laimīti iedevušas. Bet pārsvarā nejūtos ne šā, ne tā - kopumā labi, bet ne laimīga, ne nelaimīga.
08.10.2012 18:55 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.07.2012
Nejūtos laimīga. Ne jau tikai šogad vai pēdējos mēnešus, bet vispār. Protams, ir jau katram savas problēmas un laimes sajūta vispār ir tāds interesants un daudznozīmīgs jēdziens, bet es neatceros, kad būtu jutusies laimīga. Jā, gadās pa kādai gaišākai dienai, bet laimīga? Nē.
08.10.2012 18:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Samaara-tev noteikti taisniiba!Es nupat iedomaajos to cilveeku Hawaii-nu kas var buut skaistaaks par so vietu?!Okeaans,saule ...!Liekas ,paradiize zemes virsuu, un cilveeks juutas loti beediigs...!
08.10.2012 19:04 |
 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Pa īstam laimīgas man ir bijušas tikai dienas,nedēļas,varbūt pat mēneši,bet ne jau gadi. Nevaru teikt,ka visu dzīvi esmu bijusi laimīga no pirmsākumiem lidz sodienai. Tas stāsts noteikti nav par mani. Ir brīži,kad jūtos laimīga un ir arī brīži,kad nelaimīga. Un vel ir arī neitrālais posms,kāds man vispār laikam ir pārsvarā. Jo viss it ka ir labi un tā kā vajag,bet tomer no otras puses nav ka vajag, ir tas neitrālais posms,kad nav baiga laimes sajūta,bet nav arī ta otrā-nelaimīgā sajūta.Un ja man pašai jājautā sev,kāpēc tā ir,tad es varētu atbildēt,ka es vēlos pavisam citu dzīvesveidu,kā arī vairāk darīt to,kas manai sirdij tuvs.

Varbūt arī tev janoformulē,kas īsti tev pietrūkst,lai būtu laimīga?Tas jau būtu pirmais solis.
08.10.2012 19:17 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Es arī nejūtos laimīga, un savos 19 gados, tā kārtīgi no sirds neesmu nekad bijusi laimīga. Vienmēr mani nomoca kaut kas. Kad vieni sū*i pāriet, sākas citi. Iepriekšējos divus gadu dzīvoju pastāvīgā depresijā, bet kopš dzīvoju kopā ar draugu, ir kļuvis labāk, bet tas ir nosacīti, jo viņa priekšā es varbūt nedaudz kaunos būt vāja, darīt sev pāri un raudāt, ārēji esmu stipra, bet iekšēji jūtos.., patiesībā nekā nejūtos, visu laiku apspiežu savas sajūtas un esmu tā notrulinājusies ka neko nejūtu un man viss ir po*uj.
08.10.2012 19:23 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Vēl mācos būt laimīga :) Tā patiesībā ir liela māka un tas nav viegli. Jo laimīgam jāiemācās būt pašam par sevi, nevis citu cilvēku ietekmē. Tikai tad laime ir īsta un ilgstoša. Tik ilgi, kamēr atbildību par savu laimi mēs uzkraujam citiem, tā ir ļoti viegli pārejoša.
08.10.2012 19:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Libra-loti labi pateici!Es maacos tiesi to-saskatiit kaut vai laimi tajaa ,ka esmu vesela!:)
08.10.2012 19:31 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Laime man būtu skaitāma mirkļos, lielākoties dienās.Kad tiešām ir tā ''laime pilnīga''
Pārējais būtu kā pelēks fons, uz kura ir viena melnā svītra, kura ilga gandrīz divus gadus.Un beidzās salīdzinoši nesen.
Laime man ir skaitāms, kā tāds augstākais punkts, tas maksimums.
Es varētu teikt, ka pēdējā laikā samērā bieži izjūtu prieku, bet ne laimi.
08.10.2012 19:40 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 17.12.2010
Libra, ļoti skaisti un precīzi pateici, paldies, tas man lika aizdomāties un domāju, ka pareizajā virzienā :)
08.10.2012 19:41 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
2 gadi bija nelaimīgi. pārējie ir bijuši ok :)
08.10.2012 20:05 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
man līdzīgi, uznāca tāds periods pēkšņi un ir mazliet ievilcies. nav gan tā, ka es esmu patiesi un šausmīgi nelaimīga, bet es zinu, ka es biju un varu būt laimīgāka.. un būšu, jo arī iemesli šim nelaimīgumam sāk atrasties
08.10.2012 20:08 |
 
Reitings 122
Reģ: 01.05.2012
Tagad esmu nelaimīga. Jūtos zemāk par zāli. Ceru, ka tās sajūtas kkad notrulināsies.
08.10.2012 20:18 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Es kaut kur dzirdēju, ka šis gads ir ļoti smags visiem, ar daudz pārbaudijumiem...nez kāds būs nākamais...
es laikam nevarētu teikt,ka esmu laimīga...ir brīži, kad es esmu mierīga, bet grūti to laikam nosaukt par laimi...drīzāk prieks un miers!
08.10.2012 20:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
esmu bijusi gan ljoti nelaimiiga, gan laimiiga - bet paarsvaraa man ir neitraalais periods, kuru saulainaaku padara siikas laimiites.
08.10.2012 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits