Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs ārzemēs

 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Kur meklēt,ja nav paziņu ārzemēs?
Caur kaut kādām darbā iekārtošanas firmām?
Uz kuru valsti labāk braukt 18.gadīgai meitenei? Domāju par Zviedriju,Norvēģiju,varbūt UK. Kur labāk nopelnīt un kā tur ir ar dzīvošanu? Tās meitenes,kuras strādā ārzemēs,kā Jūs atradāt un kā vispār ir? Padalieties pieredzē. Gribu piepelnīties.
Un kā ar tām vīzām,utt,kas vispār jādara/kādi dokumenti jākārto lai strādātu ārzemēs?
26.09.2012 12:57 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Queen,tieši kur Tu domā?
01.12.2012 21:40 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Nica, Kannas, Montpeljēra, Spānijas austrumi.
01.12.2012 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
Norēģiju, var aizmirst, ja nav sakaru, jo dzīvošanu nevar dabūt,ja nav darba līguma,turklāt jābūt depozītam! istaba Oslo apmēram 4000tk nok(370ls) depoziits par 2 mēn uz priekšu!
Protams,ja ir pazīšanās, vai caur latvieti var dabūt istabu,tad ir ok, bet bieži arī prasa dapozīta naudu!

Iesākumā sieviete šeit var priecāties arī par 14tk nok mēnesi(1320ls),jo virietis pelna šeit vairāk iesēkumā ;)
Norvēģijā nav viegli,jo tev spiedīs mācīties norvēģu valodu! Tas viss no pieredzes.

Šobrīd stradāāju,kopā ar draugu īrējam dzivokli,ir ok, alga ir laba, runāju jau norvēģiski, bet kad braucu uz šejieni, draugs jau bija izdarijis visu jau noīrējis mitekli-visu, man atlika-atrast darbu,kas arī nebija viegli, gāju-VISUR!, bet beigās-caur pazīšanos piedāvāja.

Man arī likās ,ka tik prom no LV, tagad-es gribu atpakaļ, naudā nav laime, nekas ka latvijā alga bus 500ls, tās ir mājas, man šeit nav māju sajūtas :)

Izlem pati, tas arī būs vislabāk tev!
01.12.2012 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
uj, neredzēju ,ka diskusijas sākums, nav jauns :D:D
01.12.2012 23:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.09.2011
Man 18, vidējā vēl nav pabeigta, doma pēc nostradašanas, LVijā pabeigt 12to vakarskolā paralēli citiem mani interesējošiem kursiem, kuriem tadat strādājot Vācijā arī atlieku naudu... Varbūt man arī ir viens no laimīgiem stastiem, kas veiksmīgi atrada vienreizējus darbadevējus cau parastiem sludunājumiem... Visu var atrast, protams man savā ziņā bija petrsonīgā pieredze darba meklējumos.. bet Atrast var !!!Vēlu veiksmi arī tev!
01.12.2012 23:09 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.09.2011
Man bija meiģinājus Norvēģijā, bet teikšu ja darbs nenodrošina dzīvesvietu, tad gan ir grūti..
01.12.2012 23:10 |
 
Reitings 41
Reģ: 16.01.2013
es jau 5 gadus stradaju Kreta - Griekija...un kompanija kur es stradaju mekle darbiniekus si gada sezonai...seminars notiek 10.04.2013 viesnica Stella Palace - Kreta..pienem administratorus/recepcijas darbiniekus, viesmilus, barmenus, un darbiniekus viesu izkaidei - sporta un bernu animatorus
ja interese rakstiet man uz epastu [email protected]
10.02.2013 23:42 |
 
Reitings 1
Reģ: 18.07.2013
Nekad nebutu ticejis


Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:



1. [email protected]

2. [email protected]

3. [email protected]

4. [email protected]

5. [email protected]

6. [email protected]

7. [email protected]

8. [email protected]

9. [email protected]

10. [email protected]

Uzmanību svarīgs mirklis!!!

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

;vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 5 Eiro , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?
18.07.2013 20:07 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man jau skiet, ka lielakoties viss caur pazisanos notiek. kaut vai sakuma dzivesvieta arzemes.
18.07.2013 20:17 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.08.2013
Es atradu noderīgu informāciju http://www.darbsarzemes.org/
05.08.2013 11:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
www.draugiem.lv/baltimegroup
www.baltime.lv
+371 20616004
11.08.2013 23:33 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.09.2014
Sveicināti!

Vēlējos dalīties ar savu pieredzi par darbu, ja tā var pateikt, ārzemēs, ja šeit vēl palika kāds, kas par to interesejās.
Es nostrādāju uz kruīzu kuģiem divus līgumus ar kompāniju Norwegian Cruise Lines (tad man tikko palika 21.gads) uz kuģiem Norwegian Jewel un Norwegian Crown, ka dining room junior waiter. Mani apmācīja un palīdzēja noformēt visus dokumentus kompānija SIDC Group.

Galvenā priekšrocība bija, ka nebija jāmaksā par dzīvošanu un ēdienu, alga rakstīta līgumā, viss godīgi. Plusā bija vēl dzeramnauda, kopējā alga bija ap 1900$ mēnēsī .
No sākuma bija grūti, adoptējos, bet es atceros, ko man teica apmācības, ka galvenais ir izturēt pirmo līgumu. Sadraudzējos ar meitenēm no bāra un cruise staff (izklaide). Es un meitenes no bāra dabūjām paaugstinājumu pēc tā, kad atgriezamies uz otru līgumu, jo ļoti gribējām. No sākuma tika teikts godīgi, ja jāstradā ir katru dienu, bet brīva laika pietika, lai aiziet uz kuģa kaut kur vai arī krastā nokāpt. Tādējādi sanāca apceļot pusi no pasaules. Atgriezos mājās, jo gribējās. Naudas pietika laikam, lai atrast darbu un vēl šo to atlikt. To visu nevar pateikt ar vārdiem, tāpēc iesaku katram pamēģināt kaut reizē dzīvē.
Man ļoti pietrūkst tās pieredzes, rakstu šo tekstu un saprotu, ka gribās atpakaļ, jo uz kuģa visi ir ļoti draudzīgi, tā atmosfēra ir ļoti ļoti aizraujoša, neatkartojāma un jautra. Es pilnīgi nopietni apdomāju iespēju atgriezties.

Ar cieņu, Lāsma.
25.09.2014 12:11 |
 
Reitings 27
Reģ: 16.01.2015
Jā jābūt uzmanīgam izvērtējot ārzemju darba piedāvājumus. Es tev ieteiktu vienai nebraukt...pamēģini sarunāt ar kādu draudzeni kopā braukt (divatā vieglāk īrēt istabu / dzīvokli, drošāk un nav tik skumji svešajā zemē). Veiksmi tev.
20.03.2015 11:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!