Amway produkcija. Vitamīni.

 
Reitings 518
Reģ: 11.12.2011
Sveikas šajā ne pārāk agrajā rīta stundā!

Tā kā par spīti tam, ka vēl vēlējos vasaru, šodien totāli sajutu rudeni, esmu laukos, un ir kārtīga rudens smarža, nokultais rudzu lauks...rožsārtie āboli aiz loga...viss ir, kas nepieciešams, lai sajustu īstu rudens sākšanos :)

Un tieši šajā sakarā, tuvojoties drēgniem rudens vakariem, parasti ir drusku gruzons, parādās kāda temperatūra, vai iesnas. Tad nu esmu nolēmusi šogad palietot kādus vitamīnus, tie kas ir aptiekās, galīgi nav vēlmes pirkt, un arī par uztura bagātinātājiem aptiekās ir dzirdēts pietiekami daudz negatīvā, lai vispār uzdrīkstētos tur iegādāties nepieciešamos vitamīnus organismam.

Par Amway dzirdēts, ka dārga produkcija, bet labas atsauksmes. Dažiem Amway konsultantiem pat esot aparāts, ar kura palīdzību var noteikt, kas tieši nepieciešams organismam visvairāk...gribētos izmēģināt... vai kāda lieto Amway vitamīnus, uztura bagātinātājus?
Vai Jums palīdz?
Varbūt pasūtat vitamīnus no kādām citām firmām?!
Jebkurā gadījumā gaidīšu atsauksmes, jo tēma šobrīd ļoti aktuāla!
15.08.2012 08:24 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Ja kādai vēl interesē Amway produkcija, dodiet ziņu man privāti vēstulēs. Varam kopā nokomplektēt sūtījumu, lai piegāde izdevīgāka :)
28.09.2020 21:25 |
 
Reitings 33
Reģ: 16.08.2012
Kaut kad man draudzene šos Amwey bija ieteikusi bērniem,paskatījos sastāvu un biju šokā cik tur visa maz iekšā! Ļoti švaki viņi,sagrābstīts jo visa kā,bet jēga nekāda nebūs.Piemēram D vitamīns rakstīts,ka dienas deva,realitātē pat zīdainim ar to pa maz būtu.Un cena neadekvāta.Labāk nopirkt to,kas trūkst un lietot atsevišķi,vismaz zini,ko esi apēdis.
Tīrīšanas līdzekļi un zobu pasta gan viņiem laba,to nevaru noliegt.
29.09.2020 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits