reiz krāptās un krāpējas..

 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
stāstiet, kā uzzinājāt, ka Jūs krāpj?

Bija nojauta, ka kaut kas tāds notiek?

Kā rīkojāties un vai attiecības saglabājāt?

Un krāpējas- tikāt pieķertas?
01.08.2012 18:40 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Vieglāk un nesāpīgāk ir neko nezināt!
Es tik ļoti priecājos, ka esmu izaugusi no tās draugu un epastu čekošanas! No tā nav it nekāda labuma, tik visādi pārpratumi var rasties.
Un vispār, lasot šo diskusiju sajutos kā vīrietis! Vai tiešām jūsu redzes lokā nonāk tikai vīrieši, kuri krāpj savas sievietes??? Es gan esmu pieredzējusi daudz vairāk sieviešu-maitu, nekā vīriešu-kretīnu!
02.08.2012 20:49 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Sievietes ir maitas un tiesi tapec ir AR KO kraapt :D
02.08.2012 20:50 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Kaut paskatas kolektivus darba, vechi sazvanas,izkasas caur jokiem,bet ko mees,sieviesi-pleshamies, luram,kurai smukaks virs,jaunaka kleita.Parspileti,bet no seerijas...
02.08.2012 20:51 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Ak, un sirdsapziņa. Ne jau sirdsapziņa valda pār mums, bet vēlme gūt baudu jebšu izdzīvot mirkli un sajust savu vienmuļo dzīvi apmetam kādu kūleni!
02.08.2012 20:51 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Esmu jau izlēmis ņemšu tādu neglītāku un tā,100% zini,ka 100 gadījumos no 100 visu dzīvi viņa mājās būs nekur prom nekad ne dēļ kādiem iemesliem nebēgs,atrast ar ko krāpt nereāli,prekš kam viņai to darīt,ja mājās viņai 3x labāks par to,ko viņa var atrast,viss kā pasakā.A paņemsi kādu glancēto svilpasti..Nav jau 5 dzīves un nedzīvoju 500 gadus,labāk izdarīt 1x un visu pareizi,nav tam nozīmes,ka seja tur kādai mazliet smukāka,tāpat ir tādas vienkāršas un ar ideāliem augumu.
02.08.2012 20:53 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Man jau liekas, ka grūtāk uzticēties ir tiem cilvēkiem, kuri ir krāpti, nevis tiem, kas paši krāpj.
02.08.2012 20:55 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Bljin, es nevareetu nokraapt... Kaut sistu mani,nu nevaretu.
02.08.2012 20:55 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Pati nekad neesmu krāpusi un puisi ar pieķērusi neesmu.

Bet tieši nesen runājām ar draudzeni par krāpšanu. Viņa izteica vienu baigi interesanto domu. Mans jautājums viņai bija tāds, ko viņa darītu, ja uzzinātu, ka puisis viņu ir nokrāpis. Un viņa teica apmēram tā.
Agrāk, kad bija jaunāka, viņa domāja, ka ja pieķertu krāpšanā, pamestu nedomājot un neatskatoties. Bet tagad viņas domas ir mainījušās. Ja viņa uzzinātu, viņa neteiktu puisim, ka to zina. Viņa teica, ka precīzi zina, uz kurām pogām uzspiest, lai puisis "atgrieztos". Daudz seksa, vakariņas katru dienu utt. Viņa panāktu to, ka džeks saprot, ka viņa ir vislabākā, pamet mīļāko un atkal viss ir labi.
Kāpēc? Jo viņu apmierina viņas dzīve ar viņu. Viņa ir laimiga ar viņu. Viņš ir jauks, mīļš, gādīgs, vīrietis, rūpējas par viņu un ģimeni. Viņai patīk tā stabilitāte. Tāpēc nešķirtos.

Kā jums šāds domu gājiens?

Un būtībā kaut kur dziļi sirdī japiekrīt viņai. Tās durvju cirtējas un prom skrējējas pārsvarā ir jaunības maksimālistes, kas iedomājušās, ka visu mūžu būs labi un skaisti. GUDRA sieviete rīkojas viltīgāk ;)
03.08.2012 01:18 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Pilnībā piekrītu Cumshot, nav it nekādas jēgas būt par kārtējo kaut kādai atriebējai, tas ir idiotisma kalngals, tad 100x labāk dzīvot sev, nekā mocīties un risināt neatrisināmas problēmas. Un tad nākt forumo un rakstīt, cik dzīve ir netaisna un viss ir slikti.

Un smieklīgi savā ziņā par tām draudzenēm. Loģiski, ka viņas iet ar Jūsu bijušajiem, jo izvēle nav liela, un ar laiku būs vēl mazāka. Ir ļoti daudz zināmu vīriešu, kuriem ilgu laiku nav vai pat vispār nav bijis attiecību, toties par sievietēm nekas tāds nav dzirdēts. Tad arī iet viss uz riņķi, 100 uz 5 pa apli
03.08.2012 01:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
citreiz attiecības ir jau tādā stadijā,ka ne vakariņas katru vakaru, ne biežs sex vairs nelīdzēs. ja otrs ir piegriezies,tad tur vairs neizdarīsi
03.08.2012 02:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
cumshot - te tu gan ruugti maldies!!! patiesiibaa taas mazaak izskatiigaas maukojaas apkaart uz nebeedu, jo apzinaas savu neizskatiigumu un vinjaam vajag jaunus filrtus un viirieshus, lai maaksliigi paceltu pashapzinju, kaa arii negliitaas tie lauliibas laikaa pie lielaakas briiviibas un to arii izmanto, jo viirietis ir paaraak par vinjaam paarlieciaats.
pazinju lokaa skaistaas ir uzticiigas, paarliecinaatas par sevi un vinjaam interesee tikai savi viiri, bet negliitaas nekautreejaas pat miegt ar aci viiriesha labaakajiem draugiem. neveelos apvainot nevienu, bet esmu pamaniijusi tendenci - jo vairaak liekaa svara, jo neuzticiigaaka un mazaak izveeliiga uz miiljaakajiem.
03.08.2012 02:46 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Ir man viena tāda draudzene, kas ir manam puisim kārusies kaklā un arī citām draudzenēm džekiem to darījusi/dara..
2 reizes mūžā esmu viņai visu pa punktiem acīs pateikusi, tāpēc viņa zin to robežu un nepārkāpj. Ne jau tas, ka neuzticos draugam... zinu, ka viņš neko tādu nekad nedarīs un ka manas druadzenes viņš redz kā savus čomus, bet tas, ka man tracina, ka viņa kā mana draudzene iedomājas līst virsū manam draugam.
Bet tad, kad aizrādu viņai, ka pārāk lien citu draudzeņu attiecībās, tad uzreiz tāda - "es jau neko" ar jēriņa sejiņu.

Savam draugam 95% uzticos (5% paliek iespējamībai tā vienkārši teorētiski). Nav tā, ka viņš par citām neiedomājas vai nedomā.. mēs visi esam tikai cilvēki. Bet tieku nēsāta uz rokām, mīlēta, ka šaubas nerodas.

Liela nozīme ir arī tam, ka esmu viņam principā pirmā nopietnā meitene, pēc tam, kad pirms gadiem viņa pirmā mīlestība salauza viņam sirdi. To, kāda esmu es, viņš ļoti novērtē.


Pašai ir gadījies viens misēklis ar džeku (skaidrā esot man nesimpātisku) aizmigt vienā gultā UN TIKAI :D Ir bijis flirts ar citiem un vēl šis tas, bet nekas nepārdzīvojams.
03.08.2012 11:47 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
cumshot un krista jusu teorijai vispar negribas piekrist. negliti vai gliti cilveki - visi vinji ir dazhadi, viss atkarigs no apstakliem! Zinu vienu neglitu meiteni, kura dzerstas, bet vinjai nav problemas chaliti ievilkt gulta, tas nekas ka vinjai ir viens draugs, kurs ir projam un uzticas vinjai! un ir vel viena neglita meitene - apaliga un nekopta. vinja bija kopa ar vienu chaliti, kura bija loti iemilejusies, uzticiga vinjam, bet tas chalitis bija tads mesls, kurs vinu krapa. tapat ar smukajam, cita apziniga, cita - loti labi zina, cik skaista vinja ir un izmanto to, lai izbauditu vechu uzmanibu!!
vispar jau man skiet, ka nevar ta noteikt vienkarsi vai cilveks bus uzticigs. gadas ta, ka sakuma ir neuzticibas kalngals, bet uznak klikskis un iemilas tai cilveka. gadas, ka attiecibas iesakas skaisti, bet pazud ta dzirkstelite, un tad sakas ta krapsana.
cik pec savam vecajam attiecibam analizeju, kapec krapj, tad iznak, ka-
1. cilveks ir vienkarsi poligams, vinjam nepietiek ar vienam attiecibam. patik asas izjutas;
2. esoshajas attiecibas nejutas gana milets, pietrukst uzmanibas, atbalsta, sapratnes;
3. ir vienkarsi neparliecinats par sevi, mekle pasapzinu tada veida.
03.08.2012 12:37 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
piekrītu cicī. tas vispār ir stulbi sadalīt cilvēkus kategorijās un teikt- vot tie dara tā, bet tie dara tā. Nu wtf? Varbūt Jums liekas viņa neglīta, bet varbūt puišiem patīk, jo pievelk ar savu raksturu, seksapīlu vai hz ko vēl. Un var būt glīta, bet galīgi stulba. Cilvēkiem nav tikai viens aspekts, kas dominē attiecībās, bet viss kopā. Ir apaļīgas meitenes, kuras tāpat jūtas skaistas un sevi mīl, kurām nevajag to uzmanību no svešiem. Bet ir arī tādas, kas krāpj, jo mēģina pašapliecināties. Un ir skaistas, kas neapzinās savu vērtību un otrādi. Cilvēki ir dažāki, ibio pesso. Tas ir tik debīli norakstīt tagad pa kategorijām.
03.08.2012 12:49 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man žēl, ka šādu diskusiju iespaidā, dažām meitenēm zudīs cerība uz skaistām, UZTICIGĀM attiecībām.
03.08.2012 13:00 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Manā uztverē krāpj tad, kad kaut kas nav labi ar attiecībām. Vai nu rutīna, nav vairs dzirksteles, vai vnk otrs vairs necenšas un neucina, kā roža briļļu periodā. Un tad otrai pusei liekas, ka pasaules gals klāt.
Gudrāk ir izšķirties, ko tur daudz, bet ir pieradums, kas arī nospēlē lielu lomu- neaiziešu prom, jo tad mainīsies vide, nebūs vairs tās ikdienas drošības sajūtas, būšu viena utt.
Bet principā tad attiecības tā pat agri vai vēlu izjuks, jo netiek cienīts otrs cilvēks. Un kā var būt kopā un uzturēt veselīgas attiecības, kad otrs netiek cienīts?
03.08.2012 13:01 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
roža :D :D :D heheheh
03.08.2012 13:06 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
Attiecību sākumā esmu krāpusi daudzus savus ex puišus,jo ,var teikt,nebija diži plāni nopietnām attiecībām.Par saviem ex puišiem gan nezinu,droši vien nekrāpa...Diemžēl tāpat sanāca ar manu tadadējo puisi,mūsu attiecību sākumā uzradās vēl 1 čalis,kurš it kā pēc parametriem būtu man piemērotāks(piemēram,gandrīz =abiem profesija,pat ir bijis no manas puses,patiktu vecākiem,daudz kopīgas intereses,statuss,prestižs u.c.).Tajā laikā satikos ar abiem,bet tomēr tagadējais reāli cīnījās par mani un pierādīja/parādīja man,cik viņš ir vērtīgs kā attiecību partneris,ka nepametīs bēdās utt.Viņš zina,ka esmu krāpusi,pati izstāstīju,jo viņam bija aizdomas,sākumā viņš ārdījās,gribēja atriebties,bet ātri man piedeva un saprata,kāpēc biju tā rīkojusies.
Šobrīd jau esmu ar viņu 3.gadu,reizēm ir attiecībās savi mīnusi,bet es tik un tā viņu nekrāpju,pat domas tādas nav,izskatās,ka viņš arī nekrāpj.
Atiecībās jebkuram var būt problēmas,bet tas nenozīmē,ka jāskrien pie citiem/citām.
03.08.2012 13:06 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Kāpēc tie troļļi mani sauc par svilpasti, joptvajšu !!!???? :D
03.08.2012 13:07 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Biju domājis vienīgi mazāk glītas,kā glītākās nevis neglītas.Pie tam ,kuras no jums tās pašas skaistākās ir redzējušas reāli ilgās attiecībās,viņas vislaik pārsvarā pa dzīvi mētājas,prekš kam lieki riskēt.
03.08.2012 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits