Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām,kuras brauks uz positivus!

 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
Sveikas:)
Man daži jautājumi tām,kuras dosies uz positivusu:) Kad domājat braukt,kā tiksiet un kur gulēsiet?:)
Mani tagad nomāc domas,ko vilkt,lai nebūtu auksti,slapji,bet smuki izskatīties ar gribas:D un ko ņemt līdzi ēst un dzert,kaut ko uzkožamu jau jāpaņem,lai nav viss pa dārgo jāpērk:) un jā,ko dzert,jāizdomā,lai ir garšīgi,bet pa galvu pārāk nedod :D
Jums ir kāds īpašs mākslinieks,kuru gribat redzēt vai iesiet viur pēc kārtas?:)
Tātad,diskusija par positivusu:)
PS.es vēl projām ļoti ļoti ceru,ka laiks būs kaut cik labs,neesmu vēl nevienā festivālā bijusi,kad līst lietus :@
http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-music001.gif
16.07.2012 12:37 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es braukšu :D
ir doma pirktdien pa dienu braukt. brauksim kopā ar draudzenēm ar mašīnu, gulēsim teltī telšu pilsētiņā :)
man arī baida tas,ka būs vēsi, jau meklēju,kur nopirkt biezās zeķubikses, ko var piegērbt pie gumpīšiem un dažām kleitām, jo bikses nav manā garderobē :D
nu ēst un dzert sapirksim piektdien pa ceļam-gurķīšus, tomātiņus, maizi, kādu cietu žāvēto desu. ko tādu, kas īsti nesabojāsies.
es ļoti gribu redzēt Instrumentus, Keane, Ewert and the two dragons, the vaccines, King Charles, Damien Rice, Alise Joste, Zig Zag, The Sound Poets, Imantu Daksi, Martin Confused.
tad jau redzēs, ko sanāks redzēt un ko ne :D
Ja kompānija laba, tad arī par lietu nebūs laika satraukties ;)

galvenais paņem gumpīšus, lietusmēteli un plēvi,ko pasegt zem telts :D
16.07.2012 12:52 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nav ne jausmas, vai brauksim vai nē, tas atkarīgs no tā vai mani puiši dabūs biļetes vai caurlaides. Es maksāt par to pasākumu negribu.
Ja brauktu, tad ar mašīnu. Gulētu vai nu mašīnā, vai teltī, vai viesnīcā.
Velc džinsas un smuku topiņu + jaciņa, ja auksti paliks. Un tad kājās var pa dienu sandalītes, pa nakti botas. Ja ir vieta somā, tad vari kleitu paņemt, ja nu siltāks paliek. Iemet somiņā lietusmēteli, lai nesalīsti, ja nu kas.
Ēst - sasmērē maizītes un saliec aukstumsomā, auksto zupu, marinētos gurķīšus, kādus cepumus, ja izdosies kaut kur atrast karsto ūdeni (bet to jānoskaidro laicīgi), tad sausās zupiņas, termosā vari paņemt kaut ko siltu dzeramu, kas nebūtu alkohols, kārums sieriņus arī var, ja garšo, sacep pankūkas, vārīta oliņa, sausās brokastu pārslas (kas ir garšīgas arī bez piena) utt. Tak daudz variantu. :D
Dzert - Pa galvu dot var jebkas, atkarībā no tā, cik daudz pa dienu esi ēdusi, kad pēdējo reizi dzēri utt. Bet, ja negribi pirmajās 3h jau būt pālī, tad izvēlies kaut ko ar maziem procentiem. Aliņus, vīnu, sidrus, šampi utt.
16.07.2012 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
eliinaa__, vienīgais ieteikums no manas puses - ja ir iespēja braukt 5dien jau laicīgi, jo katru gadu 5dienās baigie korķi Sgrīvā veidojās.
16.07.2012 13:07 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Mums noteikti atkal pēdējā brīdī radīsies doma - BRAUCAM! Ar mašīnu, protams, brauktu, ja brauktu. Par apģērbu runājot - man būtu viss bagāžnieks piebāzts ar drēbēm! :D
16.07.2012 13:10 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
Man cloo komentāru par ēšanu jau sieklas mutē satecēja,tā ir,kad pusdienas nepaed:D
paldies visām par padomiem,taisnība jau arī par kompāniju-ja tā būs laba un būs luste,tad pasākums būs izdevies:)
jā,par korķiem zinu,bet neviens mēs ātrāk no darba par 2iem netiekam,nāksies paciest vien :)
žēl,ka nebrauksim ar mašīnu,tā varētu tāpat kā volcom piekrāmēt pilnu bagāžnieku :D
un par karsto ūdeni-to mēs vienmēr dabūjām Merild teltī :)
ps.man smiekli sanāca par to ,ka šogad būs iespēja sūtīt viens otram vēstules,cik mīļi :D
16.07.2012 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Kādas vēstules? :D
16.07.2012 15:16 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Šogad baigi superīgi sanāk!
Brauksim ar meitenēm vienā mašīnā, kur šoferītis neņem samaksu, jo ir īsts džentlmenis!
Domājam būt tur vakarpusē, piektdien, neko svarīgu nepalaižot garām :)
Gulēsim telšu pilsētiņā, jo tas arī ir vesels piedzīvojums un iespēja iepazīties ar kaimiņiem :D
Nenosalsi! Es ņemšu viegla auduma drēbes un jaciņu, ja sāks palikt auksti, tad dejošu vai iedzeršu.
Ēst neņem pārāk daudz, neevajag ēst :D Ja nu vienīgi paņem ūdeni un DZERT kādu siltu dzērienu, kā jau teicu.. lai nenosaltu. Bet ja auksti, tad Statoilā aliņus varēs nopirkt.
ES NEREĀLI gribu redzēt King Charles un Damien Rice, pārējos vienkārši baudīšu, jo tur viss ir tiik labi :)
16.07.2012 16:17 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Oooh, bet tā kā mūs vedīs ar mašīnu kā princeses, tad drēbes būs daudz un līdzi paņemšu VISU MĀJU, ja nu kas (sun)
16.07.2012 16:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 18.03.2009
Klau, kā tur īsti ir ar to ēdienu un alkoholisko dzērienu ienešanu? Festivāla teritorijā taču it kā nedrīkst, ne? Tad kā jūs darāt,ejat autostāvvietā ēst un dzert līdzpaņemtās lietas? Vai arī telšu pilsētiņā drīkst ienest?
16.07.2012 16:34 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Lola
Telšu pilsētiņā drīkst. Festivāla teritorijā tu pat desmaizi ienest nedrīksti :D
16.07.2012 16:35 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Lola - Teritorijā nedrīkst ienest pudeles - lai kas tajās būtu, arī ūdens pudeles nedrīkst.
Telšu pilsētiņā nes un ēd, ko gribi - ievērojot nekurināšanas u.c. likumus.

Noteikumus mājas lapā var izlasīt, lai nav pārpratumu un vilšanās.
16.07.2012 16:36 |
 
Reitings 158
Reģ: 18.03.2009
telšu pilsētiņā arī alkoholus bez ierobežojumiem drīkst ienest?
16.07.2012 16:36 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Lola - VISU drīkst ienest
16.07.2012 16:39 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
.. saprāta robežās, protams!
16.07.2012 16:39 |
 
Reitings 158
Reģ: 18.03.2009
noteikumus izlasīju, neko nedrīkst nest festivāla teritorijā, bet par telšu pilsētiņu nesapratu. Piemēram, summer soundā kaut kad bija, ka nevarēja stikla pudeles nest, bet kā šeit - telšu pilsētiņai pilnīgi nekādu ierobežojumu par dzeramo lietu nešanu?
16.07.2012 16:40 |
 
Reitings 158
Reģ: 18.03.2009
Womankind - ok, skaidrs :D paldies :)
16.07.2012 16:40 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
braukšu laikam ar draugiem ar mašīnu, pirmo reizi dzīvošos telšu pilsētiņā. tā kā tas ir festivālas ar daudz interesantiem un alternatīviem cilvēkiem un man arī tādos pasākumos patīk tā neikdienišķāk saģērbties, atd neredzu problēmu atrast drēbes tādam aukstākam laikam. Paķeršu gumijnieku pāri, kādas interesantas zeķubikses vai legingus, šortikus pa virsu, kādu jaķeli. Un tā, kā man leitus laikā mani kļūst par kko ļoti dīvainu, tad to droši vien pārvērtīšu no defekta apr efektu ar kādu interesantu headband vai lakatu. Man jau šķiet, ka te nav ne malu ne galu tam cik ļoti var izpausties apģērba ziņā.
Neesmu pārāk liels šī gada line-up fans, bet noteikti, noteikti gribu aiziet uz Jamie n Commons uzstāšanos kā arī Instrumenti. Bet es vairāk koncentrēšos šogad laikam uz citām tur piedāvātajām aktivitātēm. Cerams atkal avrēs pokera mačos piedalīties, jo pagājušo gad es 2 vietu dabūju, bet aizmirsu, ka arī 2. vietai pienākas balva un aizskrēju prom klausīties kkādu grupu :D
16.07.2012 16:44 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Šis ir mans vasaras epicentrs un gaidītākais pasākums, atceroties pagājušo gadu. Un line-up šogad ir perfekts.
Es visvairāk gaidu Damien Rice, Friendly Fires, Wild Beasts, SBTRKT, nelaidīšu garām arī King Charles, Vaccines, Keane, Talbot, Sound Poets, IndyGo un protams Sūdus :D Atceros vēl, kad Manic Streat Preachers bija kā hedlaineri, a tagad... Nu dikti auguši tie vārdi un kvalitāte.
Kā braukšu, vēl nezinu, iespējams vienai grupai busiņā lekšu līdzi, ja šie mani ņems. Kā atpakaļ - nu gan jau kāds paķers. Pagājušogad eleganti aizstopēju vienītī, ne minūte uz šosejas nepagāja un mani paķēra meitenes ar kemperi un šņabīti :)
Par drēbēm galīgi nezinu. Liekas, ka vajadzēs smukus gumijniekus sarūpēt, ar kedām vien Fonofestā šovasar nebija līdzēts un laiku nekādu sauso nesola. No drēbēm droši vien kāda kleitiņa, un džinsi ar kko siltāku naktij. Peldkostīms!
Ai, sēžu tagad, klausos pec kārtas visas grupas, kas būs un nevaru sagaidīt.
16.07.2012 18:31 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
brauksim ar masinu, gulesim pie viena drauga maja, telti nevelos, jo ipasi, ja lietains un auksts. par apgerbu vel nezinu, bet loti iespejams kadus zabacinus/kedas un legingus vai zekubikses..vai dzinsas... skatisos, kad naks tuvak, bet nemsu noteikti, ko parvilkt.

Gumijniekus,skiet, ari butu labi panemt lidzi.
Lielveikali tur ir netalu-tur ari iepirksim kaut ko veseligaku, lai nebutu sasliki vien jaed. :D
16.07.2012 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Kādu laiku vispar sola?
16.07.2012 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits