"Es tevi mīlu!"-Cik ātri?

 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Sveikas,gribēju uzzināt,cik ilgi būdamas attiecībās jūs teicāt šos vārdus? Vienkārši,man ir tā,ka vīrietis pateica to krietnu laiku atpakaļ,bet es nebiju gatava atbildēt ar to pašu,bet tagad es jūtu,ka vajag pateikt to,bet neērti jūtos,jo sanāk,ka es pirmā pateikšu?
18.06.2012 00:27 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mademoiselle! ja šaurpierīgs cilvēks ir tas, kuram attiecības ir ideālas, jo tādas arī ir, tad tu esi totāli aprobežota, ja uzskati, ka neviens savās attiecībās nav laimīgs! Ja es būtu ar salauztu sirdi, vieglas uzvedības meiča kā tu un teiktu, ka visi vīrieši ir cūkas - tad pēc taviem standartiem es būtu baigi attīstīta, gudra un vispusīga? Tu pati esi šaurpierīte, kura nespēj saprast, ka cilvēkam nav jātaisnojas par to, kas viņam ir! Un man nav no ādas jālien ārā, lai tev pierādītu, ka pastāv mīlestība un ideālas attiecības!


bļīn, es teicu, ka cilvēki savās attiecībās nav laimīgi? ak, jā, viņiem tak nav ideālu attiecību. Vieglas uzvedības meiča? :D smiekli nāk, tu vispār zini, kas tas ir, iesaku mācīties lasīt ļoti rūpīgi.
Es kaut kur teicu, ka neeksistē mīlestība un cilvēki nav laimīgi? Jei, bucīt :D Tik smieklīgi, tiešām .
Vispār, ko Tu šeit dari? ej un baudi savas ideālās attiecības, ko tu diskutē ar vieglas uzvedības meičām? :o
18.06.2012 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
+1 Librai! :) parakstos zem katra vārda!
18.06.2012 22:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
kaapeec visi nevar nomierinaaties? man liekaas romantisks vakars ar kaartiigu steiku, alu un videospeeleem liidz 3 naktii, kaadai tas liktos kaa garlaiciigs, bezjeedziigs pasaakums. es toties neparakstiitos uz sampaniesha dzershanu ar zemeneem uzkodaa, veerojot saulrietu. taapat arii katram ir savs ideaals un izpratne par striidiem. ko viens nodeeveetu par sausmiigu draamu, otra cilveeka aciis taa ir pavisam parasta diskusija.
18.06.2012 23:00 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nevis konservarīvi, bet iekonservēti te tie uzskati vienai otrai ir. :)
18.06.2012 23:02 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait - gandrīz 26 un 7 ar pusi gadu kopā. Ņemot vērā to, kādi šodien ir uzskati un kāds tagad ir kašķis, uzskatu, ka šis termiņš pirmajām un vienīgajām attiecībām ir labs skaitlis. Tāpat mani klasesbiedri un draudzenes uzskata, ka mūsu attiecības ir etalons.
Un es nelielos, es tikai gribu jums likt saprast, ka nu nav šodien visi tādi "razdolbaji" un "putanas", kuriem ir nospļauties par jūtām un attiecību morāli.


Mademoiselle!, visvairāk mani fascinē cilvēki, kuri paši uzsāk kašķi (jā, tu jau biji tā, kas adresēja man komentāru,aizsākot visu sarunu) un pēc tam vēl atļaujas pagriezt visu otrādāk, sakot "Vispār, ko Tu šeit dari? ej un baudi savas ideālās attiecības, ko tu diskutē ar vieglas uzvedības meičām? :o".
Ja jau tik labi mani pazīstat, tad būtu tā kā jāzin, ka Spotorno mīl diskutēt un diskutēs līdz pēdējai asins pilītei :D Un aiziet es varu, vakardien taču aizgāju, novēlēju vēl visām seksuālu nakti, tāpēc neuztraucies, manas attiecības no tā nebojājas (starpcitu, vīriņš tagad skatās futbolu, tāpēc es te tā aktīvi jums atbildu :P)
18.06.2012 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man prieks, ka tā jūties par sevi un par savām attiecībām, tiešām ievērojams laiks pagājis! Labprāt redzētu Tevi ārpus virtuālā loga. Tomēr šeit joprojām pastāv punkts, ka, kas vienai ideāls, otrai totāls murgs. Atliek vien mums katrai priecāties par to vietu, kurā esam un jūtamies laimīgas, neatkarīgi no tā, ko saka vai uzskata citi un pati arī varu teikt, ka, lai arī pakasāmies ar draugu, es tāpēc neuzskatu, ka attiecības ir mazāk labas, patīkamas un harmoniskas. :)
18.06.2012 23:07 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
un mēs gribam tev likt saprast, ka ne vienmēr viss var būt ideāli un tas nenozīmē, ka to otru nemīl vai nav laimīgs savās attiecībās, kā arī ir attiecības, kur mīlestība nerealizējas tā kā gribētos. Ja tu to uztvertu būtu ideāli un diskusijas nebūtu, un nevajag visiem uzsvērt, cik ideālas attiecības Tev ir, it īpaši klausīt draudzenes, dzīvo sev un savam vīrietim, jo ne jau draudzenes un apkārtējie veido tavas attiecības.
18.06.2012 23:11 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Ņemot vērā to, kādi šodien ir uzskati un kāds tagad ir kašķis, uzskatu, ka šis termiņš pirmajām un vienīgajām attiecībām ir labs skaitlis.


Kā var teikt vienīgās, esi 100% pārliecināta, nomirsiet arī kopā?
18.06.2012 23:13 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, paldies! Tur jau ir visa sāls, ka ikviens no mums ir atšķirīgs, ar atšķirīgu audzināšanu, dzīves pieredzēm, kuras ietekmēja, uzskatiem, attieksmi, savām kļūdām un mērķiem, tieši tāpēc man tiešām ir liels sašutums, ka meitenes šeit grib manas attiecības pielīdzināt savām. Nu nekad mēs nebūsim vienādas un tāpat mūsu attiecības :)

Mademoiselle!, bet kur es rakstīju vai liku saprast, ka viss visiem jābūt tikai ideāli!? Tu to pati esi izdomājusi, jo no sākta gala jau sāki vārīties par to, ka redz MAN nevar būt normālas attiecības un redz bez maz vai novēlēji, lai mani arī pamet, tad zinātu...

Ar savu pozitīvo pieredzi es tikai gribu parādīt to, ko jau iepriekš rakstīju, ka nu nav visi šodien tādi pofigisti. Kāpēc es pabrīnījos par tām attiecībām un atzīšanos, JO, manuprāt, daudzu pāru problēmas rodas tieši šajos pamatos, tajā, ka vispār cilvēki uzsāk dzīvot kopā vai vienkārši ir attiecībās (skūpstās, sex utt.) pat nepasakot viens otram tos pamata vārdus "es tevi mīlu"!

Silti iesaku aizdomāties par to, es neesmu nedz augstprātīga, nedz stumju mākoņus kā Salomē rakstīja, tikai un vienīgi dalos ar pozitīvo pieredzi un piefiksēju tos lūzumpunktus, kas varētu būt par pamatu tam, kāpēc attiecības neveidojas tik spīdoši kā gribētos.

/Te tiešām neviļus sāc domāt par to, ka nedrīkst vispār citiem teikt, kas tev ir labs, jo atradīsies 101, kas to apgānīs un tavu laimi apšaubīs.... :(/
18.06.2012 23:19 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Mans draugs man atzinās mīlestībā pēc 1 gadu ilgušām attiecībām, sākumā (8 mēnešus) satikāmies tikai seksam, tagad pēc 2 gadu attiecībām mēnesi paņēmu pauzi jo izteicos, ka vēlos nobaudīt arī citu vīrieti un atļāvu viņam brīvsoli, tas lai attiecībās būtu asumiņš :P
18.06.2012 23:20 |
 
Reitings 10
Reģ: 09.06.2012
Cilvēki ar normālām attiecībām,kur nu vēl ideālām internetā nesēdēs,pat laiku tam neatradīs.
Nesaku ,ka jūsus dzīves ir bezjēdzīgas.

BET Ir skaidri redzams,ka jūsus attiecības ir būris un jums iekšā ir tukšums,kuru cenšaties te aizpildīt forumā.

Nekā personīga,bet tagad apstājieties un apdomājieties kādas muļķības te esat sakomentējušas;)
18.06.2012 23:21 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
Jā, tā arī liki saprast, ka ja nav tik ideāli kā tev, tad tās nav attiecības.
Kad tu uzsāki attiecības tev bija 19, tāpēc arī ir tāda domāšana, idealizēta, mana arī tāda bija savās pirmajās attiecībās.

Nav vērts deldēt klaviatūras taustiņus, jo tāpat pie kopīga kopsaucēja nenonāksim.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Spotorno, tavi uzskati ir diezgan... savdabīgi. Tev ir jārēķinās ar to, ka vienmēr būs, kas nepiekritīs. Redzi, tev liekas, ka attiecības sākas tikai tad, kad abi mīl viens otru, savukārt, es nesaprotu, kā var iemīlēt cilvēku, kuru praktiski nepazīsti. Bet tas nenozīmē, ka mana pieredze ir negatīva. Tā vienkārši ir savādāka.
Diskusijas ir laba lieta, bet reizēm rodas iespaids, ka tev ir grūti ar atšķirīgu viedokļu un dzīvesveidu pieņemšanu.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Ja mans draugs man pirms pirmās nakts teiktu, ka mani mīl, es skaidri saprastu, ka viņš mani vēlas ievilkt gultā. Ja vīrietis lenc sievieti vienu gadu un dabū skūpstu pēc es tevi mīlu, tad viņš ir totāli izmisis, kurš citu sievieti nevar dabūt.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ak, nu, Spotorno, cik var domāt, ka citām skauž? Really, par ko?? Par to, ka uzskati, ka Tev ir ideālas attiecības? Nē, man neskauž, man pašai ir lieliskas attiecības bez vajadzības to vairākkārtīgi apliecināt forumā. Interesanta Tev tendence, nudien.
18.06.2012 23:25 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Manas attiecības laikam ir tīra maucība.
18.06.2012 23:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cilvēki ar normālām attiecībām,kur nu vēl ideālām internetā nesēdēs,pat laiku tam neatradīs.

hmm, taatad - ja man ir darbs uz pusslodzi vai esmu maajsaimniece, savukaart miiljotais straadaa uz pilnu slodzi un man ir daudz briivaa laika, tas automatiski noziimee, ka man nav normaalu attieciibu???? interesanti gan. un jautaajums lauvinjai - kas tad tavaa dziivee pietruukst, ja jau esi spiesta seedeet forumaa?
18.06.2012 23:26 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Lauvinja
Cilvēki ar normālām attiecībām,kur nu vēl ideālām internetā nesēdēs,pat laiku tam neatradīs.


Es sēžu šeit, jo esmu savās mājās, bet attiecības ir jaukas, un par to būri un tukšumu gan piekrītu, sava veida taisnība ir.
18.06.2012 23:30 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Salomē, par to, ka apšauba, ka man ir stabilas un ideālas attiecības. Nepamanīji? Kaut kā es nekad nebiju atļāvusies kādai rakstīt "es neticu, ka tev ir sava māja, savs dzīvoklis, ka atļaujies katru nedēļu braukt uz Kanārijām, vai, ka tev ir pilns skapis ar Louboutēna kurpēm"! Tur jau ir visa sāls! Man vispār neinteresē Tava un citu dzīve, es tikai rakstu savu pieredzi, savus novērojumus, un, ja es pie manām ilgstošām un stabilām attiecībām atļāvos piebilst to, ka manuprāt, problēma rodas jau saknē par to, ka viens otram neatzīstas jūtās, tad tur nav itin nekā absurda!
Mani vairāk fascinē tas, ka Tu atļaujies kaut ko tādu man rakstīt, kas Tu būtu tāda, kas vērtētu mani, manus komentārus un diktētu to, cik man ir vai nav ko jāraksta?! Apskaties pati uz sevi no malas, pati ielauzies svešā sarunā, par tēmu neko neuzrakstīji, bet kašķi paturpināji, super, pašai kauns nav?

Lai jauks vakars, eju dzert vakara tēju ar nutellu :)
18.06.2012 23:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
ātrais seksiņš nebūs? :D
18.06.2012 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits