Iepeldam beztēmas ostā!

 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
Ahoi dāmas!

Man tā garlaicīgi palikās, ka nolēmu bliezt augšā savu beztēmu. Jau otro dienu joks- kā sāku ko rakstīt Cosmo forumā saistībā ar beztēmu, ārā sāk gāzt :D

Ok, man te jautājums savām māsām šopaholiķēm- kur Rīgā šobrīd ir skaisti naudas maciņi? Vienkrāsaini un vizuāli patīkami bez visādiem zīmējumiem un bumbuļiem. Es meklēju un katrā veikalā mani sagaida vecais labais draugs vārdā Abloms :D

Kādi plāni šodienai? Kura vakar ballējās?
Visām jauku dienu (sun)
03.06.2012 10:46 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Jessica, Jane by Design nav līdzīgs, bet arī jauks:)
03.06.2012 11:05 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Labrīt!

Veselības problēmu dēļ bija gara nakts, aizmigu tikai kādos 4os, bet jau 9os augšā. Gan jau drīz palikšu miegaina, bet vakarā vēl uz kino jāiet :D
Šodien turpināšu skatīties Hart of Dixie. Vakar sāku skatīties, jau 5 sērijas noskatījos. Gan jau nedēļas laikā noskatīšos un tad atkal būs jāmeklē jauns seriāls. Varbūt kāda var ieteikt ko līdzīgu? Man beeeeeidzot pēc ilgiem laikiem ir laiks skatīties seriālus. :D
03.06.2012 11:03 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
čaučau 7dienā! :)

Visu nedēļu katgru nakti gulēju ap 4h, bet nemaz nejutos nogurusi, lai gan pārējā laikā vnk nonstopā mācījos. Šonakt nogulēju 9 h, un jūtos vnk izmetama! :D Laikam jau organisms adaptējās manam miega režīmam!

Skaitu minūtes, kad atvērsies mana mīļā konditoreja un tikšu pie pīrādziņiem! mmm..

Šodien plānā darbs, seriāli, gardas vakariņas un atpūta!
Rīt gan visa diena saplānota, nodošu savu BD beidzot, dienu pavadīsim ar draugu iepērkoties un varbūt uz zoo aizlaidīsim. Vakarā, ja būs silts ceru ar Renē sabīdīt un nosvinēt viņas teicamību/izcilību @ No problem! Hehe :D
03.06.2012 10:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Skatos kāds bus laiks šodien:) ja nebūtu lietus, tad gan došos kaut kur laukā, vakar visu dienu nosēdēju mājās..gaidu labu laiku:)

Jauku visām šo svētdienu:)
03.06.2012 10:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits