Sirdsāpe.

 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Hey, meitenes! Gari jāstāsta, bet gribas izkratīt šo savu sirdsāpi un ieklausīties jūsu viedokļos.

Esmu ar puisi kopā 2gadus. Pametu visu Lv, lai būtu ar viņu kopā UK. Viss bija lieliski, nu, jau kā gadu esmu te. Puisim iepriekš ir bijušas 4 gadu attiecības, kas vēljoprojām velkas līdzi, kas mani totāli grauž. Bet pagātni tā vienkārši no dzīves nevar izsvītrot, diemžēl. Viņš viņu ļoti mīlēja, bet viņa viņu pameta aizskrienot pie cita. Ir nu re pagājuši šie 2 gadi, ik pa laikam viņa uzpeldējusi, tad nozudusi un tā. Bet pēdejā nedēļa ir bijusi traka. šī izdomājusi, ka ir mainījusies un grib atpakaļ un sola darīt viņu par laimīgāko cilvēku pasaulē, lai tikai dod iespēju. Zinot cik stipri viņš viņu mīlēja, dzērumā viņam uznāk šīs sirdsāpes. Tad nu lūk. Pārs dienas atpakaļ sanāca asa diskusija ar to meiteni un viņa man atklāti pateica - es cīnīšos par viņu, viņš man raksta utt. Teicu šai, ka neraksta jau gan, redzu kam raksta un ko. Prasīju puisim, ko tas nozīmē, kas tās par lietām. Viņš teica lai aizmirstu viņa tikai grib izjaukt mūsu attiecības...izrunājāmies, viss atkal bija lieliski, līdz šodienai...Uzgāju augšā un ko es redzu - viņš raksta viņai epastu, cik ļoti ilgojas un mīl...iebliezu viņam pļauku no visas sirds , tāka pašai sāpēja pēc tam roka...izraudājos...domāju ko darīt un kā, jo esmu te viena UK, man nav pat īsti te draugu pie kuriem prasīt palīdzību...sazvanīju pazīstamo blakus pilsētā, puisi ( brāļa draudzenes brāli), sāku kravāt koferus , bet viņš lūdza palikt, nestrebt karstu, raudāja...tad nu runājām, bet tākā dzēris , tad īpaši galvā neņēmu tikai uzdevu jautājumu, vai aizrakstīja to vēstuli. Viņš teica ka nē. Aizgāja šis gulēt , piesēdos pie kompja, lai ieietu epastā, bet viņš nebija izlogojies no sava. sāku lasīt un kritu vēl lielākās sirdsāpēs - viņš pēc mūsu sarunas uzraksta - tev ir iespēja, es tikko ar viņu izšķīros! Kautgan ne mēs šķīrušies nekā. Sī atrakstījusi - tiešām, esmu tik laimīga, nevaru sagaidīt kad satikšu tevi utt, dod man lūdzu iespēju, tiešām, esmu mainījusies. viņš: es tev dodu otro un pēdejo iespēju. man pofig ko viņa saka. - Es nezinu ko domāt un kā rīkoties tālāk. Veselais saprāts saprot, ka viss, bet sirds - es viņu mīlu. Tik ļoti sāp. Galvenais, ka viņš viņai raksta tikai dzērumā, skaidrā viņš dievina mani. Bet kas tās pat attiecībām.....Nesaprotu, kapēc viņš man lūdza palikt un nebraukt vēl šodien nekur, ka grib parunāt ar mani rītā...
Tik, tik ļoti bēdīgi. Nezinu ko domāt un ko darīt un kā rīkoties tālāk....:(
Murgaini sarakstīts, bet ceru, ka domu uzvērāt. Es nesaprotu, ja viņš tik ļoti grib būt kopā ar viņu kapēc nelaiž mani prom, šī nav pirmā reize, kad esmu vēlējusies aiziet...
Lieki teikt ka tā meitene viņam sačakarēja dzīvi (attieksmi pret meitenēm, pret dzīvi, pret visu).
31.05.2012 04:52 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Karamelle, hey! :) un visas pārejās arī! ;)
jūs manas galvenās atbalstītājas, ar jums kopā jutu tādu iekšējo spēku un ticību sev.

tātad - ziepju operas cienīgs sižēts! :D

mans pakaļatbraucējs neieradās norunātajā laikā, aizkavējās, iepriekš pabrīdinot, ka kavēsies kādu pusotru h, jo jāizdara neparedzēti darbi. Sapratu, ka tā pusotra h man būs jāpavada ar viņu. Tad nu lai vēlvairāk ieriebtu - ēdamistabu pārvērtu buduārā, lai čalim ir woooow. kā jau biju paredzējusi, ieradās ar puķēm mājās. Es tur kā tāda princese sēdēju pie uzklāt galda, gatavībā nolikusi vāzi ziediem. šis bēdīgām suņa acīm teica - lūdzu, piedod. es - vāze ir tur. šis ielika puķes vāzē - apsēdās pie galda, stāstīja, ka nav apetītes, teicu - ēd, es tā centos un tu needīsi? šis paēda un teica - ejam parunāt? izrunāties? mums vajaga izrunāties, tādas attiecības kā līdz šim mums neder. Es kā tāda dzelzsbetona sieviete viņam atskaldīju - mēs visu esam izrunājuši, šobrīd tu esi paēdis manis pēdejās taisītās vakariņas, izbaudi, tādu vairāk tev nebūs nekad, tāpat kā manis.
Tad nu viņš man tur visādus murgojumus klāstīja, savas pieļautās kļūdas, lūdzās laiku, lai pierādītu, ka viss būs savādāk, bet es teicu , ka nekad nepiedošu to, ko redzēju un ko viņš izdarīja.
pakaļbraucējs ieradās pēc kādas stundiņas, sakravājām mantas, kamēr nesām visu uz mašīnu viņš sēdēja uz kāpnēm un raudāja. man vienā brīdī viņa palika tik žēl, bet apstādināju sevi pie domas, ka viņam manis žēl nebija, daroties tādas lietas.
aizvēru durvis pateicu - lai izdodas - un aizgāju.
visā visumā jūtos labi, esmu izgulējusies, pamazām kārtoju savas domas pa plauktiņiem, mazliet sāp un uznāk pinkšķis, bet es turos.
esmu nobombardēta ar sms , zvaniem - ka viņš cīnīsies par mani, ka viņš gribēja tikai paspēlēties ar viņu, pakacināt, lai viņai sāp, ka nepadomājis, ka es to visu redzēšu, ka esmu vajadzīga tikai es un ka patiesībā tagad saprot tikai, ko ir pazaudējis.

ja godīgi 2 gadu laikā man nav bijis no viņa tik daudz uzmanības kā pašlaik! :D
bet esmu nostādījusi sev mērķi un uz to arī iešu.


Patrisija - māju nenopirkšu uzreiz, bet ar laiku gan nopirkšu, ja naudu nemētāšu pa labi, pa kreisi. Es gribu nodrošināt savai mammītei labākās vecumdienas un garantiju, ka man vienmēr būs, kur atgriezties LV, jo šobrīd man tiešām nav, kur atgriezties tur, jo mans tēvs vienkārši bija kretīns un atstāja mūs (savus bērnus) bez mājām.

Tā, lūk, meitenes!

p.s. rakstu steigā, tapēc neņemiet galvā visas gramatiskās kļūdas, šis ir tikai forums un katrs raksta ko un kā vēlas!;)
01.06.2012 12:41 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Tu esi super sieviete :) Lai Tev veicas nākotnē. Man prieks,ka nekļuvi naiva viņa asaru iespaidā . MALACIS.
01.06.2012 12:44 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tiešām prieks par tevi! :)

Un ja viņš būtu gribējis tikai pakacināt to meiteni, tad nebūtu rakstījis tādas lietas, ka tevi varētu tā sāpināt, to visu varēja tad pasniegt savādāk, bet šajā gadījumā domāju, ka viņš mēģināja tikt ārā no situācijas. Un ja džeks tik bieži raud, tad raksturs vājš, kas jau iepriekš no tava stāstītā atklājies.

Turies, un ja paliek galīgi grūti, tad tevi te meitenes atbalstīs!!!
01.06.2012 12:46 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Liliii - turos un, lai justos vēl labāk iešu shopingot!
01.06.2012 12:48 |
 
Reitings 71
Reģ: 29.01.2009
Lai veicas piepildit sapni par maju un sastapt tadu virieti, kurs Tevi novertes un cienis!

Malacis! Apbrinoju Tavu speku! Zinu cik gruti ir vienam svesuma.
01.06.2012 12:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Super! Šitā pamest vīrieti ir kkas woow, jo parasti jau sievietēm paliek viņus žēl utt., bet tu esi baigais malacis. Ierādīji šim īsto vietu. Turies un, lai viss izdodas! :)
01.06.2012 12:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Es sava komentāra beigās tieši gribēju pierakstīt,ka tagad esi nopelnījusi jaunu kurpju pāri :D :D :D
01.06.2012 12:50 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
es pati sevi nepazīstu, kur man ienāca galvā tāda doma aiziet ar tādu glanci, es pati par sevi brīnos! Manuprāt, jūs mani tā iespaidojāt, ka man viss tik "šiki" sanāca! Sasmējos! :D
01.06.2012 12:51 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Es saprastu, ja viņš aiz muguras būtu ar viņu tāpat runājies, izrādījs kaut kādas simpātijas, taču ne jau teicis, ka mīl un ir šķīries no tevis. Tas bija par daudz. Tu rīkojies pareizi. Varbūt nomaini telefona nr., lai nav sevi jāšausta...

Turies! Un zini, ka liela daļa cosmo meitenes ir pārdzīvojušas šķiršananos, nodevību un melus! Tu neesi viena.
01.06.2012 12:51 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Šādi ir jāmāk aiziet no puiša :) Apsveicu :) Labāk piepildi visus savus sapņus un gan jau tavs īstais tevi atradīs :)
01.06.2012 13:00 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Zane, varbūt būtu vairāk sašauta, ja šīs būtu pirmās nopietnās attiecības, bet esmu jau piedzīvojusi daudz grūtāku šķiršanos un pārdzīvojusi visu, tāka arī šim tikšu pāri. Jūtos, protams, mazliet izsista no sliedēm, jo jāsāk tā teikt viss no jauna un vienai, bet zinu 100%, ka būs labi, dzīve nebeidzas ar šo.

Etiķete - jā, tieši par kurpēm arī šobrīd sapņoju - gribas kādas skaistas ar vidēju papēdīti un skaistā krāsā, ikdienai vai arī galīgi pretēji - tādas, lai varu šovakar aizšaut uz kādu izklaidi un mazliet relaxēties! :)
01.06.2012 13:02 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
melodrāmas nosaukums "Gandrīz ideāla šķiršanās":D
tiešām super..meitene, šad tad arī man noderētu tavs raksturs un apņēmība...
un par to viņa cīnīšanos - lai iet pacīnīties uz poda..:D
01.06.2012 13:18 |
 
Reitings 180
Reģ: 14.07.2009
Nepateikšu neko jaunu... BizBiz, tu esi pelnījusi lielus aplausus no mums visām. Kaut tevi nepazīstu, esmu lepna par tevi no sirds!

Bet tas, ko es tev iesaku no pieredzes.. tagad, kad esi spērusi šo soli un aizgājusi.. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ neapstājies.. vismaz kādu laiku neapstājies.. ej un dari, strādā, izklaidējies, šopingo, palutini sevi.. bet neapsēdies! Jo tas ir vistrakākais. Es tā izdarīju, kad bija šķiršanās. Pirmās dienas gāju, skrēju un visu, ko darīju.. jutos pat lieliski, ka visas ciešanas beidzot ir cauri līdz sanāca viena vai divas brīvdienas, kur paliku mājās. Viss. Atkal sabruku. Visas atmiņas nāca augšā, pat sāku nožēlot šķiršanos (kas ir vislielākā kļūda) un sāku žēlot sevi.
Tāpēc zinu to, ka ja būtu turpinājusi sevi nodarbināt ar kko.. paietu mēnesis.. divi..un es būtu sevi sadziedējusi.
Es, protams, nerunāju par fizisku slodzi, pārpūli, kas tev jāuzgrūž sev, bet tieši dzīves baudīšanu...
Lai veicas! ;)
01.06.2012 13:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
čijo - man ir tik daudz darāmā, ka man kādu laiciņu tiešām viss būs saplānots pa stundām un turklāt, šobrīd manas domas ir par jauno darbu, kas sākas no 1dienas, ir mazliet tomēr satraukums kā mani uzņems un cik nopietni uztvers, kaut arī tur esot mana vecuma vienaudži. kā pats boss teica - katrā ziņā neuztraucies, viņi nestāv tev klāt, jo viņi ir tik slinki, ka konkurences tev noteikti nebūs! :D
iespējams, ja nebūtu šis jaunais darbiņš es būtu vēl tur, kur biju, jo ar iepriekšējā darba algu es viena visu pavilkt nevarētu.


viss meitenes - eju taisīties un izošņāt šo mazo pilsētiņu un iedzert kādu `Latte , un atrast superīgas kurpes, zinu, protams, ka atkal neatnākšu tikai ar kurpēm vien! :D

un vispār meitenes - vakar runāju ar manu pakaļbraucēju un atklāju, ka viņš ir tik ideāls cilvēks, kuram ir tādi paši mērķi kā man, viņš stāstīja man pirmais, ja būtu izstāstījusi es savējos un tad viņš savus, tad domātu, ka speciāli, bet nēē! žēl tikai, ka es viņu uzskatu kā ģimenes locekli, nevis vīrieti! uztaisīšu viņam par vakardienas pūlēm garšīgas vakariņas, noteikti priecāsies :)
01.06.2012 13:31 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tu esi lieliska sieviete! :)
01.06.2012 13:43 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Tiešām apbrīnoju Tevi! Lai Tev veicas arī turpmāk, BizBiz!
01.06.2012 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
apbrīnoju Tevi! tiešām! lai izdodas!!!
01.06.2012 16:19 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Malacis. Tu esi īsts piemērs tām,kas sevi joprojām atļauj pazemot puišu priekšā. Es pat teiktu-iedvesmojošs stāsts. Lai Tev veicas !!!!
01.06.2012 16:41 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ta ka es sodien esmu loti emocionaala, draugs nav zvanijis jau 5dienas, tad es sezot darbaa pat apraudaajos... tiesam prieks, ka ir tadas sievietes :)
01.06.2012 16:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Malacis! ;) Tiešām no sirds priecājos, ka tev viss tik skaisti sanāca ;)
01.06.2012 17:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)