Sirdsāpe.

 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Hey, meitenes! Gari jāstāsta, bet gribas izkratīt šo savu sirdsāpi un ieklausīties jūsu viedokļos.

Esmu ar puisi kopā 2gadus. Pametu visu Lv, lai būtu ar viņu kopā UK. Viss bija lieliski, nu, jau kā gadu esmu te. Puisim iepriekš ir bijušas 4 gadu attiecības, kas vēljoprojām velkas līdzi, kas mani totāli grauž. Bet pagātni tā vienkārši no dzīves nevar izsvītrot, diemžēl. Viņš viņu ļoti mīlēja, bet viņa viņu pameta aizskrienot pie cita. Ir nu re pagājuši šie 2 gadi, ik pa laikam viņa uzpeldējusi, tad nozudusi un tā. Bet pēdejā nedēļa ir bijusi traka. šī izdomājusi, ka ir mainījusies un grib atpakaļ un sola darīt viņu par laimīgāko cilvēku pasaulē, lai tikai dod iespēju. Zinot cik stipri viņš viņu mīlēja, dzērumā viņam uznāk šīs sirdsāpes. Tad nu lūk. Pārs dienas atpakaļ sanāca asa diskusija ar to meiteni un viņa man atklāti pateica - es cīnīšos par viņu, viņš man raksta utt. Teicu šai, ka neraksta jau gan, redzu kam raksta un ko. Prasīju puisim, ko tas nozīmē, kas tās par lietām. Viņš teica lai aizmirstu viņa tikai grib izjaukt mūsu attiecības...izrunājāmies, viss atkal bija lieliski, līdz šodienai...Uzgāju augšā un ko es redzu - viņš raksta viņai epastu, cik ļoti ilgojas un mīl...iebliezu viņam pļauku no visas sirds , tāka pašai sāpēja pēc tam roka...izraudājos...domāju ko darīt un kā, jo esmu te viena UK, man nav pat īsti te draugu pie kuriem prasīt palīdzību...sazvanīju pazīstamo blakus pilsētā, puisi ( brāļa draudzenes brāli), sāku kravāt koferus , bet viņš lūdza palikt, nestrebt karstu, raudāja...tad nu runājām, bet tākā dzēris , tad īpaši galvā neņēmu tikai uzdevu jautājumu, vai aizrakstīja to vēstuli. Viņš teica ka nē. Aizgāja šis gulēt , piesēdos pie kompja, lai ieietu epastā, bet viņš nebija izlogojies no sava. sāku lasīt un kritu vēl lielākās sirdsāpēs - viņš pēc mūsu sarunas uzraksta - tev ir iespēja, es tikko ar viņu izšķīros! Kautgan ne mēs šķīrušies nekā. Sī atrakstījusi - tiešām, esmu tik laimīga, nevaru sagaidīt kad satikšu tevi utt, dod man lūdzu iespēju, tiešām, esmu mainījusies. viņš: es tev dodu otro un pēdejo iespēju. man pofig ko viņa saka. - Es nezinu ko domāt un kā rīkoties tālāk. Veselais saprāts saprot, ka viss, bet sirds - es viņu mīlu. Tik ļoti sāp. Galvenais, ka viņš viņai raksta tikai dzērumā, skaidrā viņš dievina mani. Bet kas tās pat attiecībām.....Nesaprotu, kapēc viņš man lūdza palikt un nebraukt vēl šodien nekur, ka grib parunāt ar mani rītā...
Tik, tik ļoti bēdīgi. Nezinu ko domāt un ko darīt un kā rīkoties tālāk....:(
Murgaini sarakstīts, bet ceru, ka domu uzvērāt. Es nesaprotu, ja viņš tik ļoti grib būt kopā ar viņu kapēc nelaiž mani prom, šī nav pirmā reize, kad esmu vēlējusies aiziet...
Lieki teikt ka tā meitene viņam sačakarēja dzīvi (attieksmi pret meitenēm, pret dzīvi, pret visu).
31.05.2012 04:52 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Viņš droši vien gribēja, lai paliec, jo gribēja vēl izrunāties un pateikt, ka ies pie tās meitenes. Bet pēc e-pastiem Tu jau tāpat visu saproti - bez tam tur ir tā ļoti nesmuki par Tevi sarakstīts. Priekš kam vēl klausīties viņa attaisnojumos, labāk savāc mantiņas un lepni aizej. Turies!
31.05.2012 12:45 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, arī es domāju tāpat - braukt prom. Ir tik šausmīgi grūti, kad zini, ka divus gadus esi darījusi visu, lai viņš būtu laimīgs.... bet tas kaķim zem astes. Pretīgi ir apzināties, ka tiklīdz es būšu prom tā būs klāt viņa. Nesaprotu viņa loģiku. Vakar pa dienu mēs vēl staigājām abi kopā un meklējām labāku darbu, lai celtos augstāk dzīvē. Atradām. Priecājāmies. Bet kur loģika? kapēc mēs kautko tādu daram, ja viņš grib būt pie tās otras? es vienkārši neizprotu. Es esmu tik daudz palaidusi savā dzīvē garām, atrodoties te uk pie viņa - mīļa cilvēka bēres, māsai svarīgu notikumu, svētkus...upurējusies tā teikt. Bet ko viņš? Galvenais, ka tā meitene viņu nejau parasti piekrāpa, bet aizgāja pa kreisi palika stāvoklī un gribēja piespēlēt bērnu viņam, bet kautkā tas atklājās, ka viņš nav bērna tēvs... es nekad mūžā nespētu kautko tādu piedod. drausmas. Galva sāp, domas simts un viena un es te sēžu un skatos vienā punktā. Atkal, atkal es tieku sāpināta.
31.05.2012 14:03 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Mīļā sirds,savāc savas pašcieņas paliekas un pasūti viņu uz visām četrām debess pusēm! Un nevajag čīkstēt,ka 2 gadi un grūti! Es dēļ mazākām problēmām (bet ne mazāk sāpīgām) pacēlu cepuri pēc 3,5 gadiem kopā! Priekš kam tev vajag blakus cilvēku,kas tevi neciena??? Es tavā vietā jau uzreiz pēc izlasīšanas labi skaļi savāktu mantas (tā lai šis uzmostas un saprot,kas notiek),novēlētu viņam veiksmi svešu bērnu audzināšanā un ietu prom no tās mājas. UZREIZ!
nogriezt ar nazi un miers. Nu nevar tak mierīgi dzīvot,zinot,ka viņš mīl to iepriekšējo un melo tev!!! Saņemies! Tev priekšā noteikti gaida kaut kas labāks... :)
31.05.2012 14:15 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tev paliks vieglāk, tiklīdz pārstāsi čīkstēt un sevi žēlot.
Atmet tās domas, kas Tevi grauj, saņemies un dari darāmo sevis labā.
Kas bijis bijis - tagad būs tā, kā tam vajag būt, ja vien rīkosies.
31.05.2012 14:18 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
pirmajā brīdī jau mēs visas čīkstam un žēlojam. tagad domāju, kā pareizāk darīt - lidot uz lv, pamest šeit iespēju strādāt labā darbā vai palikt te, tikai atrast citu dzīvesvietu, bet grūti būs dzīvot ar domu, ka viņš tepat netālu ir laimīgs. .... murgs.
31.05.2012 14:31 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Jauns darbs liks aizmirsties un iespējams izsisties dzīvē, to tācu tu vēlies, vai ne? Nav vajadzīgi vīrieši, lai sieviete būtu laimīga un pašpietiekama personība. Aiziet jaunā dzīvē!!!
31.05.2012 14:34 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Es paliktu un strādātu labā darbā, un dzīvotu netālu,lai viņš sajēdz to,ka Tev viņs vairs nav vajadzīgs,jo apzinies,ar kādu pamuļķi esi iztērējusi 2 gadus. Sadraudzējies ar jauniem cilvēkiem, izbraudi brīvību un pēcāk ieradīsies Tavs īstais. Viņam būs sāpīgāk redzēt to,ka esi viena un stipra,kmaēr viņš uztur sievieti ar svēšu bērnu un kura viņam bāž ausīs,ka neprātīgi mīlot.
31.05.2012 14:34 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Un nekad, nepiedod viņam. Aizej ar paceltu galvu,un ja nu viņš tomēr grib Tevi atpakaļ, pasaki,ka tavs vilciens aizbrauca, esmu viena un laimīga.
31.05.2012 14:36 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Un neaizmirsti - zaudētājs ir VIŅŠ!
31.05.2012 14:36 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
piekrītu lolly_p0p,es arī paliktu,ja ir labāks darbs... un izdarītu tā,lai viņš uzzin/redz,cik laimīga esmu,ka tiku no viņa vaļā... un nebūs viņš laimīgs... tici man... bērns nu noteikti viņam visu laiku atgādinās par bijušās sānsoļiem... dzīvo ar paceltu galvu,lai viņš beigās ir tas,kas nožēlo! :)
31.05.2012 14:38 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
Parasti dzērumā cillvēki saka ko domā ..
Ta ka domāju, ka tu viņam esi tikai plāksteris .. un viņš vel joprojām mīl savu ex meiteni ..
Un viņš acīmredzot ir laimīgs jau tagat ..
Bet ieteikt pamest vaij nepamest, nevaram, tas ir tavā ziņā ..

Un prātigāk būtu braukt uz Lv.. un aiziet pie tās meitenes , tur varianti būtu tikaij divi: Vaij nu izrunāties, vai sadot kārtīgi viņai ..
31.05.2012 14:38 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Te jau meitenes visu pareizi pateica, cik nu pārskrēju pāri komentāriem, bet vienalga izlasot autores rakstīto nevaru nepiebilst, ka puisis ir tipiska lupata. Tik tipiska, ka tādu kā viņa soļus var paredzēt uz priekšu īpaši nedomājot. Zinu šādus gadījumus un ir skaidrs, ka viņš pie tās meitenes vienmēr skries. Tagad viņš uzrakstīja, ka šī ir otrā un pēdējā iespēja, bet realitātē, ja viņa viņu rīt pasūtīs, šis atkal piņņās ar pudeli rokās un gaidīs e-pastu.
Pret šādiem bezmugurkaulniekiem grūti pat izjust empātiju, jo vienmēr ies tur, kur viņus sauks pat pēc vislielākajiem pazemojumiem.
31.05.2012 14:46 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Pat man neomulīgi palika lasot Tavu stāstu!
Divu domu nav- prom!
Protams, ka grūti un tu 100% neņemsi vērā ieteikumus un paliksi pie viņa, bet mīļā meitene - neesi lupata!
31.05.2012 14:47 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Lou - man liekas ka viņu attiecībās viņš viņai deva entās iespējas, tāka šī noteikti nav otrā. Bet es vispār par dzīvo domāju - nu, kur ir tā laimes atslēga. Kapēc tādiem cilvēkiem , kā tā meitene, tie dota iespēja būt laimīgai, bet es vienmēr palieku ar sāpošu sirdi un skumjām.

Tā meitene dzīvo tepat UK, netālu, kādas 30min braucienā. Turklāt dzīvo kopā ar čali (vīrieti), kurš viņai aizbrauca pakaļ uz LV, jo neprātīgi mīl. Vot kur te ir taisnība. Labi, viņai ir 20 gadi, tam viņas vīrietim 27, labi iekārtjusies, nestrādā, dzīvo uz vīrieša rēķina, kaut arī te šajā valstī būtu lielākas iespējas atrast darbu, papildināt savu CV ar skaitiem ierakstiem un turklāt pelnīt neslikto naudu. Protams es te nerunāju par fabriku darbiem.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Iz2s7IXXojk
31.05.2012 14:55 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es gan brauktu atpakaļ uz LV pie ģimenes, draugiem utt.! Pati minēji, ka esi daudz ko palaidusi garām atrodoties UK, pie viņa! Tad nu tava iespēja atgreizties mājās! Turklāt tur, UK, viņš pa retam (vai bieži) būs tev priekšā, t.i. saskriesieties! Tas būs vēl grūtāk!
31.05.2012 14:55 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Varbūt mans viedoklis nebūs pats pareizākais, bet...
Tāda jau ir tā mīlestība un neviens tur nav vainīgs, ja puisis to meiteni mīl, tad ļauj, lai viņi ir kopā, es uzskatu, ka par savu mīlestību ir jācīnās, protams, visam ir savas robežas, bet ne par to ir šoreiz stāsts.
Kā jau meitenes minēja, tu biji plāksteris, un tāds arī paliksi, ja turpināsi attiecības. Viņš par viņu domās, ilgosies un klusībā mīlēs un neesi jau tāda mazohiste, lai visu to paciestu. Es arī ieteiktu doties prom uz LV, jo tev jau sāpēs, ka viņu redzēsi ne jau viņam, viņš būs laimīgs ar savu meiteni, un te nepalīdzēs kaut kā pierādīšana un gorīšanās viņam acu priekšā, viņam būs dziļi vienalga. Tā nu tas ir.
Es nevienu nenosodu, un nevienu neaizstāvu, bet labāk būs ja paiesi maliņā.
Un es arī cīnītos par savu mīlestību, ja zinātu, ka tas otrs cilvēks mani mīl un es viņu, un man tiešām būtu pie kājas vai viņam ir meitene un ka tā meitene viņu mīl, man būtu pie kājas. Ne jums kopīgs bērns, ne jūs vīrs un sieva.
31.05.2012 15:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Karamelle - jā, bet LV man nav pat, kur īsti palikt, kur nu vēl darbs. kur garantija, ka es viņu tik ātri tur atradīšu. Savkārt šeit, esmu atradusi, ko tādu, kas man patiktu un turklāt atalgojums nedēļā, +/- 700poundi. Latvijā es nemūžam neko tādu neatradīšu. Es tik ilgi cīnijos par to, lai nebūtu kautkāds parastais strādnieciņš, visu gadu cītīgi apguvu papildus angļu valodu, jo nekad mēs nevaram zināt visu. Es tiecos uz savu mērķi, bet kad viņš ir sasniegts, viss sabrūk. Bļin. Es vienkārši nevaru, vēl vakar lēkājām bezmazvai no priekiem, ka tagad būs vieglāk, ka varēsim sākt krāt, ka esam "apsitušies" šeit Uk dzīvē. Bet rekā. Es man liekas vairāk pārdzīvoju tieši šo, nevis attiecības kā tādas.
Man ir ļoti daudz sapņu, kurus vēlos piepildīt, bet ja visiem ir iznākums šāds, tad sāk palikt bail.
Nejau pa velti esmu te UK. es vienmēr esmu sapņojusi, ka manai māmiņai, kura ir stāvējusi un kritusi par mums, cīnijusies, dzīvojusi ar alkoholiķi - biznesmeni, ka es viņai uzdāvināšu mazu, mīļu mājiņu, lai viņa var skaisti nodzīvot tur savu mūžu. šī ir mana iespēja. turklāt, ja pierādīšu sevi, kāpšu augšā pa karjeras kāpnēm.

Meitenes, esmu nolēmusi - pārkravāšu tūlīt pat koferus, jo vakar sametu visu kā pagadās raudādama, sapucēšu sevi, sazvanīšu paziņu un došos šīs dienas prom, esot prom es sakārtošu savas domas, izskatīšu iespējas atrast šeit citu mājokli un sākšu DZĪVOT. - bez stresa, bez kasīšanās un visām citām negatīvām lietām. Viens cilvēks nevar apslāpēt manus sapņus un iespējas, viņš nav tā vērts.
31.05.2012 15:27 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Lai veicas, BizBiz : ) Tev viss izdosies!
31.05.2012 15:32 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle! - visi mēs kļūdamies. Es zinu, ka viņš ar to meiteni būs nelaimīgs un drīz vien izšķirsies... jo zinu, ka viņa ģimene (māsas, mamma) nekad vairs šo meiteni nepieņems atpakaļ, jo redzot kā viņa viņam sačakarēja dzīvi, kā viņš mocījās...es zinu, ka beigās viņš paliks viens un atkal ar sāpošu sirdi. bet kas man, es būšu izdarījusi pareizo izvēli, un kā jau te daudz teica, parādīšu, ka varu būt laimīga, lai kā sāpētu. ja tā viss notikās, tad vienkārši neesam radīti viens otra, pasaulē noteikti ir kāds mīlošs cilvēks, kas gaida mani un mīlēs mani no visas sirds, jo sevi uzskatu par vienu superīgu sievieti ar mērķiem dzīvē, turklāt neesmu es tik veca savos 24, lai tagad nolaistu rokas, visa dzīve priekšā!
31.05.2012 15:32 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
beidzot kāda sirdi plosoša diskusija bedzas tik labi..malace, tu...sakravājies, sapucējies un uzsāc savu dzīvi..
galvenais, nepieļauj kļūdu un neuzkāp atkal uz tā paša grābekļa..
novēlu tev to labāko..;)
31.05.2012 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!