Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirdsāpe.

 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Hey, meitenes! Gari jāstāsta, bet gribas izkratīt šo savu sirdsāpi un ieklausīties jūsu viedokļos.

Esmu ar puisi kopā 2gadus. Pametu visu Lv, lai būtu ar viņu kopā UK. Viss bija lieliski, nu, jau kā gadu esmu te. Puisim iepriekš ir bijušas 4 gadu attiecības, kas vēljoprojām velkas līdzi, kas mani totāli grauž. Bet pagātni tā vienkārši no dzīves nevar izsvītrot, diemžēl. Viņš viņu ļoti mīlēja, bet viņa viņu pameta aizskrienot pie cita. Ir nu re pagājuši šie 2 gadi, ik pa laikam viņa uzpeldējusi, tad nozudusi un tā. Bet pēdejā nedēļa ir bijusi traka. šī izdomājusi, ka ir mainījusies un grib atpakaļ un sola darīt viņu par laimīgāko cilvēku pasaulē, lai tikai dod iespēju. Zinot cik stipri viņš viņu mīlēja, dzērumā viņam uznāk šīs sirdsāpes. Tad nu lūk. Pārs dienas atpakaļ sanāca asa diskusija ar to meiteni un viņa man atklāti pateica - es cīnīšos par viņu, viņš man raksta utt. Teicu šai, ka neraksta jau gan, redzu kam raksta un ko. Prasīju puisim, ko tas nozīmē, kas tās par lietām. Viņš teica lai aizmirstu viņa tikai grib izjaukt mūsu attiecības...izrunājāmies, viss atkal bija lieliski, līdz šodienai...Uzgāju augšā un ko es redzu - viņš raksta viņai epastu, cik ļoti ilgojas un mīl...iebliezu viņam pļauku no visas sirds , tāka pašai sāpēja pēc tam roka...izraudājos...domāju ko darīt un kā, jo esmu te viena UK, man nav pat īsti te draugu pie kuriem prasīt palīdzību...sazvanīju pazīstamo blakus pilsētā, puisi ( brāļa draudzenes brāli), sāku kravāt koferus , bet viņš lūdza palikt, nestrebt karstu, raudāja...tad nu runājām, bet tākā dzēris , tad īpaši galvā neņēmu tikai uzdevu jautājumu, vai aizrakstīja to vēstuli. Viņš teica ka nē. Aizgāja šis gulēt , piesēdos pie kompja, lai ieietu epastā, bet viņš nebija izlogojies no sava. sāku lasīt un kritu vēl lielākās sirdsāpēs - viņš pēc mūsu sarunas uzraksta - tev ir iespēja, es tikko ar viņu izšķīros! Kautgan ne mēs šķīrušies nekā. Sī atrakstījusi - tiešām, esmu tik laimīga, nevaru sagaidīt kad satikšu tevi utt, dod man lūdzu iespēju, tiešām, esmu mainījusies. viņš: es tev dodu otro un pēdejo iespēju. man pofig ko viņa saka. - Es nezinu ko domāt un kā rīkoties tālāk. Veselais saprāts saprot, ka viss, bet sirds - es viņu mīlu. Tik ļoti sāp. Galvenais, ka viņš viņai raksta tikai dzērumā, skaidrā viņš dievina mani. Bet kas tās pat attiecībām.....Nesaprotu, kapēc viņš man lūdza palikt un nebraukt vēl šodien nekur, ka grib parunāt ar mani rītā...
Tik, tik ļoti bēdīgi. Nezinu ko domāt un ko darīt un kā rīkoties tālāk....:(
Murgaini sarakstīts, bet ceru, ka domu uzvērāt. Es nesaprotu, ja viņš tik ļoti grib būt kopā ar viņu kapēc nelaiž mani prom, šī nav pirmā reize, kad esmu vēlējusies aiziet...
Lieki teikt ka tā meitene viņam sačakarēja dzīvi (attieksmi pret meitenēm, pret dzīvi, pret visu).
31.05.2012 04:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
diemzeel izskataas viss peec taa, ka tu vinjam esi tikai plaaksteris peec vinja attieciibu beigshanas ar savu bijusho. :( vinja praats neveelaas, lai tu ej projaam, jo saprot, ka tu esi vinjam vislabaakais variants un ka vinja bijusii vinju atkal saapinaas un censhaas sevi pasargaat no taa, paliekot kopaa ar tevi, bet vinja sirds veel jo projaam ir pie vinjas. ja vinjsh ikdienaa speej norakt taas emocijas, tad iedzerot sluuzjas ir valjaa.
31.05.2012 05:46 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu kāpēc Tu vēl neesi sakravājusi koferus un neesi prom! Ja es ko tādu ieraudzītu un izlasītu, puisis pat pļauku nedabūtu - kamēr viņš attaptos, es jau būtu ārā pa durvīm un prom. Un lai saka ko grib!
31.05.2012 06:51 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Uzdod pati sev jautājumu - spēsi viņam līdz galam uzticēties pēc šī visa?
31.05.2012 07:01 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Rupji sakot-lai viņš iet ieskrieties.
31.05.2012 08:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
dīvains puisis,kurš pats nezina ,ko grib. varbūt viņš grib vienkārši pārliecināties vai šī sieviete būtu gatava visu pamest un būt ar viņu kopā,kaut gan īstenībā netaisās tevi pamest. tas ir kā pašapliecināšanās veids,lai justu,ka kādai vēl interesē. varbūt viņš tevi tagad tur tuvumā ,nelaiž prom,jo viss vēl nav 100% skaidrs par to otro. ja pārliecināsies pilnībā,ka meitene brauks pie viņa, tad tevi pasūtīs. viņš negrib būt viens , nevēlas palikt bez sievietes. visu saorganizēs. var gadīties kā viena sakravās koferus ,tā otrai pateiks-mīļā, savāc mantiņas un tinies ,kur acis rāda. tie visi ir minējumi.
31.05.2012 08:44 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nemoki sevi ilgāk, brauc prom, aizver tās durvis, lai citas atvērtu.
Ja viņš viņai spēj rakstīt tādas vēstules, tādus izteicienus, tad diez vai viņštevi nosirdsun pavisam mīl.
Nepazemojies.
31.05.2012 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Puisis ir idiots un Tu pati tālu no šīs kategorijas neatpaliec - savāc koferus un brauc tūlīt prom. Mīlestība nav tā vērta, lai visu laiku ciestu un zinātu, ka viņš krāpj. Nepataisi sevi par galīgu lupatu un aizbrauc prom neatskatoties. Un vispār, ir pagātni iespējams tā vienkārši aizslēgt ciet, ja nav kāds noslepkavots vai kaut kas apzagts, es tā uzskatu. Tā kā, nesēdi un dari.
31.05.2012 09:47 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
ja es atrastu to e-pastu un viņš, cūka, gulētu. es laikam viņu tādu miegainu izvārtītu tā pa tepiķi,ka miesīga māte nepazītu..un aizbrauktu prom...
nu nekā labāka, izskatās, tur nebūs..nekad..tā vienmēr jauksies un viņš vienmēr skries viņai pakaļ. un neko labāku cerēt tu nevari,kā izskatās..
vispār nevaru iedomāties kā tu varēji aiziet gulēt atrodoties vienā telpā ar šito lohu,lai paklausītos,ko viņš izgulējis savu dzērumu tev pateikts...es būtu prom,kā pavasara vējš..ja gribētu - atrastu. tad arī runātu....bet nu man liekas,ka tur nav ko runāt.
31.05.2012 09:49 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Labāk savāc mantas un pati aizbrauc. Jo pienāks diena, kad viņš tevi palūgs savākt mantas un izvākties.
Man ar tā bija- kad es vācu mantas, tad raudāja, lūdzās, teica, ka bez manis nevarot, ka mīlot. Līdz vienā dienā pats palūdza mani savākt mantas, jo vairs nemīlot.
Zinu, ka būs grūti, bet viss, kas mūs nenogalina, padara stiprākus ;)
31.05.2012 10:12 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Jā, situācija nav tā jaukākā!
Bet nu ko lai tev iesaka... Pirmkārt, apdomā visu ar vēsu prātu. Paskaties uz visu notiekošo reāli. Tu tiešām esi pārliecināta, ka pēc nedēļas vai mēneša viņam neuznāks vel viens prāta aptumsums un viņš neaizmuks pie tās meitenes? Protams, jau sirdij ne vienmēr var tā pavēlēt un pateikt ir vieglāk nekā izdarīt!
Bet nu labāk aizej kamēr ir kaut kripata pašcieņas palikusi. Ja viņam tu būsi tiešām tā īstā, tad atrāpos pats.
Taču, neapvainojies, bet maz ticams, ka tā būs!
31.05.2012 10:20 |
 
Reitings 69
Reģ: 22.05.2009
Mīļā mūc prom, Tu nekad nevarēsi izveidot nākotni tur, kur vēl aizvien kādam ir pagātne... Novēli viņiem veiksmi un ar paceltu galvu - prom!
31.05.2012 10:25 |
 
Reitings 69
Reģ: 22.05.2009
Neviens un nekad nevarēs izkonkurēt kāda bijušās attiecības, ja pats cilvēks (kuram bija attiecības) pats pagātni nepalaidīs prom.
31.05.2012 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Man pretīgi paliktu, ja es izlasītu ko tādu: "tev ir iespēja, es tikko ar viņu izšķiros", kāda tur var būt runa par to, ka spēsi uzticēties tam, kurš jau vienreiz Tavu uzticību pievīlis.
31.05.2012 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Briesmīgi. Man,lasot Tavu tekstu, fiziski nepatīkami kļuva, iedomājoties tās sajūtas. Domāju, ka,lai cik sāpīgi, tomēr nespēsi nekad viņam ne tuvu vairs uzticēties... Es vispār jau būtu uzcēlusi traci par faktu vien,ka viņi uztur kontaktus, zinot to, ka čalim tā meitene vēl sirdī palikusi, kur nu vēl, ja izlasītu konkrētos tekstus. Fuj, fuj, fuj. Minimālais, ko viņš varētu darīt ir izdzēst, bloķēt un ignorēt to meiteni visos iespējamos veidos, lai Tevi paturētu sev. Uhh, pilnīgi iekraut prasās tādam...
31.05.2012 11:53 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
ja es atrastu to e-pastu un viņš, cūka, gulētu. es laikam viņu tādu miegainu izvārtītu tā pa tepiķi,ka miesīga māte nepazītu..un aizbrauktu prom...


Super! :D
31.05.2012 11:56 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Es tīri dēļ savas pašcieņas sakravātu mantus un tādu lopu pamestu. Tu esi pelnījusi ko labāku, lai viņš iet tālajās zilajās un ottreiz kāpj tajā pašā caurajā laivā.
31.05.2012 12:01 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Zinu vienu līdzīgu gadījumu. Vīrietis un sievieti, abi viens otru ļoti mīlēja, taču vīrietim dzērumā paslīdēja kāja. Protams, abi izšķīrās. Vīrietis emocionāli salūza un aizbrauca dzīvot uz Angliju. Tur iepazinās, izveidoja attiecības. Pagāja septiņi gadu, taču par spīti tam dzērumā vienmēr "uzpeldēja" bijusī. Tiesa, absolūti nekādus kontaktus ar bijušo viņš neuzturēja. Savas attiecības Anglijā viņš izbeidza pagāšgad, kad sieviete saņēma labu darba piedāvājumu citur. Viņš attiecības glābt nevēlējās, kā arī nepārdzīvoja, kas nozīmē, ka tā sieviete viņam septiņus gadus bija kā plāksteris.
Stāsts nav izdomāts, bet pavisam reāls. Zinu, ka šodien nekas nav mainījies.

Tiešām nezinu, kas tas ir. Mīlestība? Neticu! Varbūt neīstā brīdī izbeigtas attiecības, kas rada kaut kādu emocionāli spēcīgu pārdzīvojumu.
31.05.2012 12:04 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Viss jau te pateikts komentāros. Brauc prom no tāda ķēma un, lai viņš dara kā grib tālāk. Tāpat tur nekas jums nesanāks vairāk.
31.05.2012 12:05 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Brauc prom! Protams, ir ļoti sāpīgi, bet tādām attiecībām nav nākotnes. Lai viņš dara, ko grib, bet tu pāršķir jaunu lapu savā dzīvē un priecājies, ka viss atklājās tagad, nevis vēl pēc pāris gadiem. Laiks sadziedēs, un vēlāk atskatīsies uz šo visu un sapratīsi kāda muļķe biji, ka uzreiz neaizbrauci, bet vēl uzkavējies. :) Turies!
31.05.2012 12:08 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Muuc prom!
31.05.2012 12:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits