Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viirietis un nauda...un es.

 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Sveikas! Jau ieprieksh atvainojos par garumziimees,man kaut kas nobruka nupat. :@

Grasiijos jau iekomemteet teemaa par viirieshiem un daavanaam, bet izdomaaju uztaisiit savu teemu. Taatad. Nu jau paaris meeneshus esmu bez darba ( tas arii buutu komeneteeshanas veerts, bet ne shobriid ), dziivoju kopaa ar draugu. Savukaart draugam ir labs darbs,attiecigi arii alga. Labi,nav vinjsh Lemberga deels,miljonaari neesam, bet par finanseem nesuudzamies.
Vinjam ljooti patiik visaadi izbraucieni,celjojumi,jebkas,kas neliek seedeet maajas. Jau kaadu laiku domaajaam,kur pavadiit vinja juulija briivaas dienas. Vinjsh kaa visa organizeetaajs,protams, atrada visu - aarpus LV,nekur taalu gan. Viss transports ( uz-no-starppilseetu ) un viesniica 4 naktiim tuvu 300 Ls. Un te saakaas manas probleemas...
Reaali,kad vinjsh vilka savas kartes,lai maksaatu visas taas summas,jutos...nozheelojami. Jaa,prieksh manis 300 Ls skaitaas paliela nauda,savukaart zinu,ka vinjam kontaa tas reaali shausmiigu robu neizsitiis. Man reaali bija slikti...Es neesmu pieradusi,ka manis deelj izdod taadas summas. Es kodu pirkstos,ka shobriid man nav naudas,lai,teiksim, samaksaatu par viesniicu. Vinjsh par transportu,es viesniicu. Es laikam nemaaku priecaaties,par lutinaashanu,nezinu... Kaadi kompleksi man vai kaa?
Gribaas piekrist Lex komentaaram - Parādiet man kaut 1 sievieti, kas nepriecāsies par eksotisku ceļojumu, dimantu gredzenu, jaunu mobilo/laptopu/mašīnu? Ja Jūsu vīrietis var to atļauties, kura atteiksies?
Jaa,mans viirietis var to atljauties, bet kaapeec es juutos slikti par to? Reaali,kad ieraudziiju gala summu to 300 Ls man sametaas shkjeermi,ka es nevaru kaut dalju ieguldiit no sevis... :/ Tada....neforsha sajuuta, Jaa,prieks, bet....
10.05.2012 10:58 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
man ir tas pats ar manu viirieti, bet es saaku jau pierast
10.05.2012 11:05 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Var saprast Tevi!
Man pašai vienu brīdi bija tā,ka aizbraucu dzīvot pie puiša uz ārzemēm,man diži lielas finanses nebija,bet dzīvot kaut kur vajadzēja (izlēmām par labu atsevišķam dzīvoklim,nevis pie viņa vecākiem.Tur ir drusku cita sistēma,nevis kā LV),tāpat nauda aizgāja pārtikā un citās lietās.Kur nu vēl bez manis iepriecināšanas,visādi lielāki un mazāki ceļojumi,citas lietiņas.Man arī bija neērti,ka puisim tādi izdevumi,bet viņam atkal no tā visa bija un vēl joprojām ir tāds gandarījums.Man pateica,ka nevajag strādāt,bet kamēr viņš bija darbā,es meklēju visādus darba sludinājumus (lai gan viņa valsts valodu vēl īsti neprotu) un beigās atradu tiešām labi apmaksātu darbu,kur tagad strādāju un arī viņu varu iepriecināt.Tagad pat mana alga ir lielāka nekā viņa.Vienā vai otrā brīdī jau viss daudz maz izlīdzinās.
10.05.2012 11:06 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Jā,lai gan tagad viņš pats man ir atzinies,ka viņam ir neērti,ja es kādu lielāku ceļojumu uzsaucu,vai aizejam uz kādu dārgāku restorānu,nopērku viņam kādas drēbes.Bet kāpēc gan to nedarīt,lai otru iepriecinātu un palutinātu?
10.05.2012 11:08 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja mēs skatamies uz to visu no enerģiju apmaiņas attiecībās puses, tad Tev kā sievietei ir jāļauj viņam par Tevi parūpēties, vēl jo vairāk tad, kad viņš to vēlas, ne Tu pati esi paprasījusi.
Ko tad viņam visvairāk vajag?! Tevi - viņam blakus, darot lietas, kas viņam tik ļoti patīk.

Nu labi, kamēr vēl neesi apradusi, iekšēji vari justies slikti, bet tikai, lūdzu, nečīksti un negaudies viņam, cik Tev neērti un nepieņemami.
10.05.2012 11:12 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Sieviete ir Viena Dīvaina Būtne!!!!

Kad neizmaksā, Nav Labi!!!!

Kad izmaksā, Arī Nav Labi!!!

Atļaujiet saviem vīriešiem būt vīriešiem, un iemācieties būt sievietes! Tās kuras apčubina, mīl un apdāvina, sniedziet pretīm savu mīlestību, kaisli, gardu ēdienu un koptu izskatu!
10.05.2012 11:13 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
visu mūžu pati par sevi esmu rūpējusies, darbs riebās, bet naudu vajadzēja. tagad strādāju darbu, kurš apmierina pilnībā, lai arī alga 2 x mazāka nekā iepriekš (arī ar to iepriekšējo iztikt tāpat nevarēju, jo tērēju visur, kur vien gribēju). tad nu tagad sanāk dzīvot uz drauga rēķina (cik nu uz viņa rēķina - šis maksā dzīvokli un saistītos maksājumus, atpūtas izdevumus un pērk našķus :D, pārējo varu atļauties). šis, protams, neiebilst, bet es jūtos diezgan nejēdzīgi. mierinu sevi ar domu, ka tad, kad atsākšu pelnīt normāli, tad visus maksājumus iespēju robežās veikšu es. līdzsvaram jābūt.
plus vēl, mēģinu sev iestāstīt, ka tas ir normāli, ka vecis maksā pārsvarā par visu (nu ne gluži par manām lupatām u.tml.), jo es taču tīru māju, gatavoju ēst utt. (šo variantu man izteica draudzene un pagaidām mēģinu saprast, cik tas man ir pieņemami, vai nē)
10.05.2012 11:15 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
DIO

Jaa,man patiik,ka mani lutina. Ja izejam uz kafiju, dzeerieniem vai vakarinjaam, zinu,ka varu pat nepuuleeties domaat par naudu,ka tas viss tiks maksaats,protams, bet nu shinii gadiijumaa, es labpraat buutu ko piemetusi no sevis..
10.05.2012 11:16 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Uztver to nedaudz savādāk:
1. tas ir tikai šobrīd
2. tu taču dzīvojies pa mājām, tātad uzkop, gatavo ēst, mazgā drēbes utt
3. Izbaudi to, vēlāk viss var mainīties, un tad atkal sūdzēsies, ka nav labi
4. Uztver to, kā mīlestības izpausmes, novērtē to, un sniedz pretī savu mīļumu, atbalstu un sapratni.
5. Ja tas tevi tik ļoti nomoka, izrunājies ar viņu. Pasaki, ka jūties glaimota, bet tev ir neērti, ka viņš tērē tādas naudas.
10.05.2012 11:17 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ai, kā sievietēm patīk meklēt problēmas tur, kur tās nav. Nu priekš kam? Ja vīrieti var atļauties, lai maksā! Vīrietim ir jābūt tam mamuta stiepējam mājās. :) Man negribās ticēt, ka ir sievietes, kurām nepatīk, ja vīrietis viņas lutina un tam absolūti nav nekāds sakars ar to, ka sieviete pati nespētu par sevi parūpēties.
10.05.2012 11:20 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tik_Tok, manis pēc kaut visu celojumu, ja vari apmaksā un esi patstāvīgā un varošā sieviete, tikai lūdzams pēc tam neraudiet, kad jūsu vīrieši jūs vairs snelutina :)

Ja vīrietis maksā, tas nozīmē, ka viņš to var atļauties un viņš to grib, pretējā gadījumā, ja viņam Tu nebūtu svarīga, netiktu arī uzsaukts ceļojums! Un dzīvojat taču kopā! Un kas ir 300Ls? Tā goda vārds nav astronomiska summa, nomierinies un labāk izdomā, kā Tu viņu vari iepriecināt ceļojuma laikā un kādas štātes vilksi ceļojuma laikā, nevis ņemties vietā kur pilnīgi nav tā vērts :)
10.05.2012 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 698
Reģ: 16.08.2009
Kad mans vīrietis plānoja ceļojumu uz Portugāli kur par visu visu aizgāja 2x vairāk nekā tev,arī jutos slikti,jo arī neesmu pieradusi,ka par mani tādu summu izmet,bet viņš man tāds saprotošs-esmu skolniece,pelnu maz,toties tēriņiem tur izmantoju savu naudu. :)
10.05.2012 11:24 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
esmu bijusi abās situācijās - gan kad pašai nav darba un vīrietis par visu maksā, gan tad,kad vīrietim nebija darba un par visu maksāju es...visādi dzīvē var gadīties. nu nav jau forši ja pašam nav ne santīma kabatā un katrs nieks ir uz otra rēķina. abiem bija neērti būt bez naudas, bet mēs kaut kā iemācījamies,ka mana bēda ir pusbēda,ja risinam to kopā...manas lietas ir viņējās un viņa lietas ir manas..mūsu maks ir kopīgs, tad nav tādas naudas sadalīšana - tagad tu maksā, tagad es....kad vienam nav, tad maksā otrs....loģiski un mums -pašsaprotami.
10.05.2012 11:25 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu ja tev tik mežonīgi neērti, paņem kredītu! :D
Tiešām, ja problēmas nav, tad sieviete to pati izdomās! Priecājies, ka tev ir normāls vecis, es pat teiktu džentelmenis!
10.05.2012 11:26 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
DIO

Es nepavisam negribu buut visu varosahaa,visu daroshaa, visu maksaajoshaa sieviete, nee! Es gribu un man patiik,ka mani lutina, bet man riebjas arii situaacija,ka es tikai seezhu un viirietis stiepj maajaas dimanta kalnus,pirks celjojumus utt, kas manaa izpratnee IR paliela summa.
10.05.2012 11:27 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.04.2009
Es laikam nekad nesapratīšu sievietes, kurām šādas lietas nepieņemamas.... Man tas liekas tik pašsaprotami, ka vīrietis maksā, jo īpaši, ja var to atļauties!
Es būtu laimīga, ja manējais mums uzdāvinātu kopīgu ceļojumu!
10.05.2012 11:27 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* Tik Tok, ja tik ļoti nepatīk dimanti un ceļojumi, saki, lai nes mājās plastmasas rotas un ejiet pastaigās pa tuvējo apkārtni. :D
10.05.2012 11:28 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Bet tad nebrauc pa ceļojumiem, kamēr pati nevari atļauties!
Kad varēsi, tad brauksiet. Kur problēma?
10.05.2012 11:28 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
DIO piekrītu par visiem 100%
10.05.2012 11:29 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Nu skaidrs,paldies,tatad shodienas tuure buus pa juvelierveikaliem. :D
10.05.2012 11:31 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tik_Tok

Iemācies pateikties. Reizēm pateicība un liels paldies interesantā formā ir daudz svarīgāks vīrietim, kā puse no rēķina atdots. Turklāt vīrietim ir ārkārtīgi svarīgi, ka Tu viņu paslavē un palieli ģimenei, draugiem. Tas prieks ir neizmērojami lielāks, bet nu ja nu tas Tevi nekādi nav saprotams, tad jā ar steigu uz banku pēc kredīta!

P.S. Tāds vīrietis kāds ir Tev, izklausās ir reti sastopams, labāk sāc novērtēt, jo liekas to Tu neesi sākusi. Un nevis mūsu priekšā, bet viņa priekšā!
10.05.2012 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits