Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

angļu val./kursi

 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
sveikas,
kur, kādā 'skolā' vislabāk apgūt angļu valodu? Kādas atsauksmes par New Horizons?
kaut kādi pamati ir, vajag padziļinātu + nedaudz no profesionālās valodas.
Tas man vajadzīgs komandējumiem.
paldies :)
08.05.2012 15:49 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
up
08.05.2012 16:19 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
es biju new horizons uz izmēģinājuma nodarbību. It kā patika, ļoti kvalitatīva apmācība, bet izvēlējos tur tomēr neiet, jo ļoti dārgi - gandrīz 70Ls mēnesī un arī tikai tad, ja maksā par visu 5mēn kursu uzreiz un tur man pagadījās tāda grupa, kur ļoti daudz kreivu sievietes gados bija, tad nu tās tur ar savu krievu valodu brīžiem skaļāk nekā pasniedzēja ar angļu. Bet skola ļoti forša, viss līmenī.
Tagad apmekleju paŗdaugavā baltimage.lv ļoti lēti, maza grupiņa - tkai 3-4cilv. un nodarbības man pieejamā laikā.
08.05.2012 16:36 |
 
Reitings 19
Reģ: 01.04.2010
Tikko gribēju rakstīt to pašu jautājumu. KĀDI KURSI IR TIEŠĀM LABI?
New Horizons - man patika izmēģinājuma nodarbība, bet pārāk liela maksa.
Ja godīgi ieinteresēja vairāk tie klubiņi, vajag aiziet paskatīties, kādi tie ir. Jo tie praktizē sarunvalodas prasmes.
Problēma ir tāda, ka man steidzami par pusgadu ir jāsagatavojas IELTS eksāmenam.
Kursi ir kā pamats, bet pati darīšu vēl papildus ļoti daudz, jo līmenis nav tagad pārāk augsts.
Paskatījos, ka par mazāku cena ir Lingua Franca. Par 3 mēnešiem - 54 ak.stundas 176,90 Ls un tur jau ietilpst materiālu cena.
Un cik biju pārsteigta, ka viņi māca pēc tādas pašas grāmatas kā New Horizons - New English File - to mierīgi var lejupielādēt torrentos arī. New Horizons ir 80 ak. stundas. Un tagad viņi piedāvāja ar visiem klubiem - 326 Ls. Un tā ir cena par 3 mēnešiem, tipa 2 mēnešus bezmaksas. Bet tur nekādi nesanāk 5 mēneši, bet 4 ar pusi.
Ja tā padomāt, tad ja mācīsies 6 mēnešus Lingua Franca, tad samaksāsi to pašu naudu, būs 108 ak.stundas, bet nebūs to sarunvalodas klubu.
Par citiem kursiem vēl neesmu skatījusies, bet mani ļoti rūpj šis jautājums. Man izdomas, a tie converstion, bussiness klubi ir labi un ir jēga tos apmeklēt.
Lūdzu iesakiet, kā Jūs darītu.
Es neesmu pati no Rīgas. Ja zinātu ļoti labu privātpasniedzēju, kuru par 6 mēnešiem izskolos no vidējā līmeņa uz augstu līmeni, tad nāktu pie pasniedzēja personīgu un labāk šo visu naudu ieguldītu nodarbībās.
Ceru, ka pastāstīsiet savu pieredzi. Diemžēl, skolā vēl nesapratu, cik ļoti angļu valoda ir svarīga mūsu dzīvē. Paldies iepriekš.
08.05.2012 19:39 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Paceļu augšā šo tēmu. Varbūt kāda var padalīties savā pieredzē.
11.10.2013 11:39 |
 
Reitings 69
Reģ: 07.07.2020
New Horizons ir baigie dārgie kursi.Es gāju tur 2019 gada,par cenām uz saitēs vispār var neskaties,jo dzīve cenas būs 2 reiz dārgāk.Cenas New Horizons atkarīgā no līmeņa ,es zinu ka sakt angļu valodu no nulles uz Begginer līmeņa maksāja ap 70€/mēneša(bez visiem atlaidem),ja maksāt var visiem 5 mēnešiem,tur baigie dārgie visie B līmeņa kursi .Man personali sanāca ar studentu ISIC katru -25% atlaidēm 360€ par visu kursu intermediate (maksāju kopā par visiem 5 mēnešiem).Ja īstenībā teikt es neteiktu ka tas reāli tik maksātu, galvenais mīnus jums vēl vajadzēs maksāt par materiālām,jo viņi nav ieteiktie cenā,tas ir vēl apmēram vienreizējs maksājums par burtnīcu un grāmatu apmēram 30€ maksāja.Es tā skaitīju un man ir viedoklis ka labāk par šo naudu paņemt privāt skolotāju un tā mācīties,jo cena par 8 nodarbinām ar privāt skolotāju apmēram sanāk vienādā ar cenu 8 nodarbinām grupa New Horizons??
14.07.2020 21:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.02.2022
NH man ļoti patika! pasniedzēja ļoti forša un deva visādus papildmateriālus klāt grāmatām + tur bija arī online aplikācija, kurā darboties. es teiktu, ka cena bija ok, man liekas tādas cenas ir visos mācību centros.
28.06.2023 21:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits