Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atbilstoša otrā puse

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Lasīju diskusiju "Brīvais laiks kopā" un mani pārņēma tāds prieks par to, ka meitenes ar saviem vīriešiem ir kā cimds ar roku. Patīkami pārmaiņas pēc palasīt pozitīvas diskusijas, nevis visu laiku par krāpšanām, šķiršanos, bet ne šoreiz par to...
Mans jautājums ir tāds - Kur jūs iepazināties ar tik sakarīgiem, sev atbilstošiem vīriešiem? Varbūt mans jautājums šķiet dīvains, bet man uz sociālajiem portāliem raksta un mēģina iepazīties tādi vīrieši, kuriem nav ne darba, ne izglītības, kurus uztur mammas vai draudzenes, no kurām ir sagādāti bērni. Īsāk sakot, man uzmanību izrāda neatbilstoši vīrieši, kamēr normālie tikai paskatās, pasmaida un viss. Es studēju, plānoju savu nākotni, meklēju izaugsmes iespējas un visādi citādi attīstu sevi, līdz ar to vēlos sev blakus cilvēku, kurš būtu atbilstošs man. Lai mēs būtu līdzvērtīgi, viens otru bagātinātu, nevis es kādam būtu trofeja ar ko palielīties pie aliņa.
Šobrīd ir iestājies periods lekcijas - mājas - darbiņš, bet drīzumā jau būs vairāk brīva laika un noteikti došos atpūsties, palutināt sevi...
Tātad, - Kur var iepazīties ar sakarīgiem, izglītotiem vīriešiem, kuri prot izturēties pret sievieti?
06.05.2012 20:17 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Man ar visādi jokaini čaļi raksta dr.lv :-D Lielākā daļa neprot rakstīt, tādiem nemaz i neatbildu :-D
Draugu zināju jau sen, tik nebiju runājusi, tad nu dr.lv sanāca kaut kā sākt sarakstīties.
06.05.2012 20:22 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Heh, man ari interesetu atbilde uz šo jautajumu :D :)
Kur atrodas tie foršie puiši :D
06.05.2012 20:30 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Lai gan bija daži kopīgie paziņas, sanāk, ka arī iepazināmies turpat draugiem.lv, domubiedru grupā, kur es uzdevumu jautājumu (sava blonduma dēļ) un viņš bija tik laipns un uzrakstīja man atbildi vēstulē.. :)
06.05.2012 20:38 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Mans burvju stāsts varētu izplūst 15 minūšu garā stāstā.. Bet sākotnēji teorētiski draudzējos ar viņa draugu, kurš manu vīrieti izmantoja mašīnas dēļ, lai tiktu pie manis. Bet, kad atbrauca, pats nebilda ne pušplēsta vārda un runājos tik ar viņa draugu, kamēr 'tā laika puisis' blakus sēdēja. Un liktenīgajā naktī, parādījās mistisks vīrietis pie manas daudzdzīvokļu mājas, kurš pēkšņi pēc stundas tiranizācijas, izšāva no īsta ieroča.. un mans 'tā brīža' puisis aiztesās aiz mašīnas slēpties, bet viņa draugs, kuru biju redzējusi vien pāris reizes un ar kuru lielākoties kontaktējos, man piestājās priekšā un sargāja mani.. tas lika aizdomāties un bija sākums visam garajam stāstām. :) ah, rīt, starp citu, paliek 5 gadi! Tik interesanti visu pārdzīvoto atcerēties, to sākumu. Dažreiz domāju, vai man vienīgajai, bet man vēl joprojām mēdz būt taureņi, kad bučojos ar manu draugu. :) Varbūt es nemaz nezinu, kas tie taureņi, dažreiz liekas. :D
06.05.2012 20:44 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Intereses pēc gribējās ar kādu ārvalstu cilvēku sarakstīties. Uzrakstīja man viens puisis..dienu no dienas sarakstījāmies,beigās jau nevarējām dienu iedomāties bez otra vēstulēm un sarakstes..beigās suprise - puisis atlidoja uz LV pie manis speciāli un tā nu mēs tagad esam kopā :) Neko tādu nebiju iedomājusies!!! :) Esmu jau arī ciemojusies pie viņa ārzemēs :) Drīz pavisam pārvākšos pie viņa :)
06.05.2012 20:44 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Uz draugiem man pārsvarā ir rakstījuši tikai dīvaiņi.
Savu atradu.. internetā! Jo, izmēģinot klātienes iepazīšanos, man nekas tā īsti nesanāk. Interneta vidē bijām zināmi jau divus gadus līdz satikāmies (neplānoti, bet nu man bija viņa telefona numurs, ja nu kas). Tā nu mēs joprojām esam kopā. Vispār nebijām domājuši veidot attiecības, bet, kad satikāmies, burtiski pirmo 5 minūšu laikā bija tas mistiskais klikšķis.
06.05.2012 20:44 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nav tādas vienas vietas, jo tāpat kā iepazīšanās portālos var atrast dziļus, inteliģentus un gudrus vīriešus, tāpat arī bibliotēkā seklus un stulbus vīriešus. atradīsi tad, kad būs laiks.
06.05.2012 20:46 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Vidusskolā, viņš bija jauniņais. Vārdu sakot - tāds tādu atrod. Ne es, ne viņš nav tāds kā visi citi, tāpēc ātri sapratām, ka esam radīti viens otram :)
Vēlajos tīņu gados vispār ir vieglāk atrast to īsto mīlestību, tikmēr, kamēr vēl citas nav puišus sabojājušas. Ir dota tā iespēja abiem pieaugt, kas, manuprāt, ir svarīgākais tajā vecuma posmā, jo gan es, gan viņš tiek neapzināti audzināti, tiek izkoptas manieres, ģērbšanās stils, izskats, raksturs un beigās sanāk - hops - jūs viens otram esat ideāli, jo visu esat apguvuši kopīgi :)
06.05.2012 20:47 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Ja man dr.lv kads puisis uzraksta-nekad neatbildu,nepatik tadas iepazisanas.
Ar tagadejo draugu... Neko nebiju meklejusi, baudiju dzivi un te peksni vins uzradas! Visam savs laiks! Ari es esmu kopa ar arzemnieku...
Bet ja butu LV un bez otras pusites-noteikti savu iisto nemekletu-klubos.:)
Man liekas,ka laiks pats tev piespeles to tavu iisto virieti!;)
06.05.2012 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ar draugu satikaamies darbaa. Tagad jau vairaakus gadu kopaa nestraadaajam. Man tolaik bija draugs, bet attieciibas nebija ideaalas un es gribeeju taas izbeigt. Tad, kad mans tagadeejais draugs saaka man pieveerst uzmaniibu, tad beidzot sanjeemos un taas attieciibas paartraucu. Vispaar, no saakuma likaas, ka nebuus nekas nopietns, bet galu galaa esam kopaa jau 5 gadus.
06.05.2012 20:56 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man taads pats staasts,kaa Liiderei..
Man bija jau ilgas attieciibas,kad satikaamies...tas klikshkjis kas notika ,bija no pirmaa skatiena. Draugs nav latvietis,bet ir tuvaaks par jebkuru citu .
06.05.2012 21:13 |
 
Reitings 27
Reģ: 25.09.2009
savējo mīļoto satiku savā darba vieta, tad kopā brokastojām(jo strādāju arī naktsmaiņas) un tā tas turpinās vēljoprojām:) meklē vīrieti tājās vietās kuras tev pašai patīk
06.05.2012 21:27 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es neticu visam tam meklesanam, manuprat attiecibas ir kaut kas likumsakarigs un viss notiek pats no sevis. Es neatbalstu iepazisanos interneta, man uzreiz rodasnjautajums, kas kaish tam virietim, ka vinam jaraksta vestules socialos portalos un, cik daudzam vins tadas izsuta, lidz kada uzkeras. Turklat tas norada ari uz to, ka cilveks nav spejigs iepazities klatiene.
Vislabak, manuprat, var iepazities caur draugu draugiem vai darba kolegiem, vispaz var uzzinat, kas tas otrs par zveru ir. Ar savu draugu iepazinos slidotava, viens no mana drauga draugiem vinju bija panemis lidzi. Bet nu tas jau bija sen. Ja man tagad ar kadu naktos iepazities, es nezinu, ka rikotos un kur mekletu otru pusi. Arzemes ir vieglak, jo piemeram, mana kraja visi ir sajusma par eiropas meitenem. Latvija izskatas, ka ar dzekiem ir patiesam slikta situacija - nav tik liels piedavajums, ka pieprasijums.
06.05.2012 21:38 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Mēs mācījāmies kopā, tur arī sapazināmies, sadraudzējāmies. Un tad no draugu attiecībām izveidojās kas vairāk.
06.05.2012 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Pazinu jau vairākus gadus iepriekš, bijām draugi. Kā puisis ļoti piesaistīja, tāds mmm, ar kuru varēja parunāt par visu, jo viņš vispār bija ļoti nogribējies un neslēpa to, tāpēc arī vienalga par ko varēja runāt. Bija kaut kādas simpātijas, bet nelikās, ka ar tādu cilvēku varētu uzsākt kaut kādas nopietnas attiecības, un, re, jau vairāk nekā gadu esam kopā, un nebeidzu brīnīties par to, cik mīļš viņš spēj būt, lai gan reizēm pietrūkst to sajūtu, kas bija vienkārši viņu satiekot kā draugu, kaut kāds pievilkšanās spēks. :D Bet priecājos, ka viņu atradu, ka man viņš ir, lai gan bez strīdiem, protams, neiztikt.
P.S. Nogribējies ir vēljoprojām, mēģinu turēt līdzi. :D
06.05.2012 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Mēs esam pazītami jau kādus 9 gadus. Viņš atnāca uz folkloras grupu, kurā darbojos arī es. Tad mēs vēl bijām sīkie - man 14, viņam 16 gadu.. Ar laiku kļuvām ļoti labi draugi, bet tā ilgi nekas vairāk neizveidojās. Man gan viņs'patika, jo bija gudrs, asprātīgs, draudzīgs, bet priekš viņa es biju maziņa :D Pēc tam jau katram savas attiecības bija un tad kad man bija jau 20, tad mums panesās tādas fuck buddies attiecības, jo abi bijām brīvi, nogribējušies un bija dzirkstele :D un tad pēc kāda gada tādas nenopietnas meņģēsanās sarunājām "pa nopietno" un sākām dzīvot kopā. Nav gan īsti labs stāsts ko stāstīt bērniem :D

Vispār, mani vienmēr piesaista tādi izglītoti puiši, manējais beidzis 1.ģimnāziju, tgd mācās RTU būvniekos un kopīgas intereses arī ir. Bet man ir apkārt arī citi puiši, kas ir ļoti forši, kulturāli, ir par ko parunāt, bet nav draudzenes.. Un tad man jābrīnās - kāpēc? tik forši čaļi, taču..
06.05.2012 22:54 |
 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Lai cik dīvaini neizklausītos, es savējo sastapu stopojot. Pagājuši nepilni divi gadi un drīz jau būsim trijatā :)
06.05.2012 22:54 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Man ir ļoti banāla atbilde uz šo jautājumu - naktsklubā :)
06.05.2012 23:02 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Iepazities var jebkur, kur uzturas sakarigi un izglitoti viriesi. Diez vai tev te kada iedos linku uz karti, kur sastopama sakarigo viriesu populacija.
06.05.2012 23:09 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
A man šķiet, ka nekas nav tā speciāli jāmeklē. Pats atnāks, kad būs lemts un pašās neiedomājamākajās vietās 8-)
06.05.2012 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits