Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaķa un peles spēles

 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Man pēdējos mēnešus ar vienu vīrieti, ir itkā attiecības/itkā draugi un itkā nekas.
Redziet, ir tā ilgu laiku šis vīrietis mani aicināja tikties utt. Bet es atteicos jo nebija intereses. Tad nu beidzot piekritu un pavadijām brīvdienas viņa mājā Jūrmalā. (skūpstijāmies un tā bet bez seksa). Es pavadiju tiešām labi laiku un man šis vīrietis ļoti iepatikās. Tad mēs tikāmies,tikāmies viņš bija labs, pastāvīgi sarakstijāmies.
Un tad viņš kļuva vēsāks un vēsāks līdz sāka uzvesties kā riebeklis uzaicināja uz tikšanos bet pēdējā brīdī atcēla, praktiski nerakstija un tādā stilā.
Tad nu es pārdzīvoju, jo biju pieķērusies. Pirmo mēnesi bija grūti. Bet pārgāja, vairs nerakstiju viņam vispār, bieži neatbildēju viņam, un tad kad satikāmies biju diezgan ljauna pret viņu (tādi ironiski joki utt). Šādi uzvedoties apgriezu situāciju atkal otrādi respektīvi-pārdzīvoja viņš.
Tagad, manupraat, esam atkal saakuma staavoklii.
Man patiik šis vīrietis, bet es negribu būt cietējas lomā. Un negribu arī speciāli darīt pāri vinjam -lai redz vinsh buutu labs.

Un es nezinu ko dariit? Un vai shaadaam attieciibaam (ja taa var teikt) ir kāda nākotne?

Piedodiet ja nesakarīgi. Jauku vakaru! :)
02.05.2012 18:29 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
varbūt tāds bija iemesls? lai tu saķertos un sskrietu pakaļ? un kad neskrēji, viņš sāka un tā uz riņķi?
katrā ziņā es šādām attiecībām neļautu turpināties.
ja jau sākumā ir kaut kādi bērnudārza gājieni, tad mazums kurā brīdī tie atkārtosies...varbūt tieši pirms kāzām :D atliks prazņiku.:D protams, joks, bet vēl ir iespēja uzzināt kādēļ tāds vēsusm bija pret tevi.....
bet vispār - pareizā attieksme tev...;) nu par to,ka neskrēji pakaļ,kad viņš izdomāja palikt vēsāks...skat,kā atskrēja atpakaļ...
02.05.2012 18:34 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
smadzeņu pisējs
02.05.2012 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Jums meitenes taisnība, ar tādiem laikam jau nav pa ceļam
02.05.2012 20:18 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.04.2012
palasies '' kāpēc vīrieši apprec maitas '' tajā grāmatā jau ir pateikt tas, ko mēs, protams, visas zinām, bet ,kad to izlasa un vēlreiz aizdomājas, tad jau saprot kas un kā.
03.05.2012 11:42 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
tequilaangel, nu kas tad tajā grāmatā teikts par šādiem gadījumiem? :)

niftygirl, skaties, ka beigās neizrādās, ka tam čalim tādas kā tu ir vesels bariņš - tie parasti mētājas savā uzvedībā no viena grāvja otrā - tad pārspīlēti izrāda interesi un mieru neliek, bet tad pēkšņi nozūd vai nespēj neko sarunāt par randiņiem, telefonu bieži neceļ u.tml. Kad nav nevienas citas - viņš ņemas ar Tevi, bet, kad patrāpās, kas vairāk pie sirds ejošs - ignorē Tevi un čabinās ar citām dūdām.

Un vispār šāda peļošana-kaķošana ir pastulba rīcība - kas tās par attiecībām, kur visu laiku mēģina otram iezāģēt vai ieriebt? Centrāltirgus čigāniem varbūt tas uzsit asinis, bet, manuprāt, tas ir pastulbi.
03.05.2012 11:50 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Vot interesants eksemplārs:D. Esmu pati kkādā kretīnā saskatījusies,nu vāks,bet laikam viss būs off,jo izskatās,ka mums nekas nevar izveidoties. Pavadam ļoti daudz laika kopā, skaisti,interesanti utt,bet viņš maz runā un visu laiku mani novēro, mums pat skūpsts nav bijis, bet viņš visu laiku kautkā vilina,kkas man viņā patīk. Tagad situācija galīgi jocīga,es nesaprotu, ne ko viņš domā,ne ko vēlas. vnk čakarē nervus
03.05.2012 11:58 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es savam puisim biju ļoti pieķērusies un vienā dienā viņš pazuda.Tā vienkārši.Neuzticies,neuzraujies!
03.05.2012 12:10 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.04.2012
nu, man ļoti daudz, kas šaudās pa galvu, ko varētu ieteikt, bet negribās tagad te visu rakstīt, lai to visu kāds atkal ķengā. manas domas ir tādas, ka jāciena pašai sevi..un ''kā tu pret mani, tā es pret tevi '' uz rezultāta maiņu savā labā, vienmēr nostrādā :D Liekas, ka niftygirl ir uz pareizā ceļa - dzīvo savu dzīvi un redz, kas notiek. Domāju, ka to čalīti derētu pārbaudīt..nu tā teikt, izteikt kaut kādu piedāvājumu kopā uz kādu ballīti aiziet un tad jau redz kā viņš izturās sabiedrības priekšā.. nezinu.. pati mazliet apjuku.. vēl man ienāca prātā doma, ka visu attiecību gaisotni viņš izjauca, jo tā arī nedabūja seksu.. tā varētu būt.?
te vēl ir daudz par ko runāt.
03.05.2012 12:21 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
a ko darīt ar tādu,kuram škiet sekss vispār neinterese,tā liekas ka viņam caurums galvā, it kā ir interese,bet kkāda jocīga. mēs esam ne čomi,ne pāris,skuju saprat. Vot vāks,no vienas puses smieklīgi,nesaprotu cik liela viņam interese par mani,mošk pavazās aiz deguna un pametīs? ;(
03.05.2012 14:15 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
skābā, tavas attiecības pēc čomu attiecibām izklausās .... vismaz bučojaties un tā kārtīgi?

niftygirl, ja gribas noskaidrot, visticamāk tomēr skaidri un gaiši jārunā, jāsaka ko vēlies un jādzird arī ko otrs cilvēks vēlas no šīm attiecībām, šitādas spēlītes nekam neder. Jo tieši pēc spēlīšu spēlēm neveidojas normāla komunikācija arī citās attiecībās, ļoti degradē priekštatus par to, kādām jābūt attiecībām, jo viss notiek uz kā Tu man, tā es Tev... bērnudārzs.. tā nedrīkst!
03.05.2012 14:26 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
" Domāju, ka to čalīti derētu pārbaudīt..nu tā teikt, izteikt kaut kādu piedāvājumu kopā uz kādu ballīti aiziet un tad jau redz kā viņš izturās sabiedrības priekšā.. nezinu.. pati mazliet apjuku.. vēl man ienāca prātā doma, ka visu attiecību gaisotni viņš izjauca, jo tā arī nedabūja seksu.. tā varētu būt.?
te vēl ir daudz par ko runāt. "

Palasi vēl grāmatas!!!
03.05.2012 14:55 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
DIO jā,man laikam ir čomiskās attiecības,sabučojamies tikai sasveicinoties un atvadoties, tomēr laikam esmu čomiska :(. Paldies tev,manas acis atvērās :). Tikai viņam man šķiet aizvērās. Viens viņa teikums mani aizvainoja un domāju,ka nebūšu viņam arī čomene :D. nu labno vienas puses nenormāls aizvainojums no otras tas ir smieklīgi, mana reakcija ir histēriska :D
03.05.2012 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits