Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprashanaa

 
Reitings 2
Reģ: 29.04.2012
Sveikas damas, uzreiz atvainojos, ka nav garumzimju. Velejos nedaudz izkratit sirdi ar vienu interesantu atgadijumu. Pirms vairak kaa gada iepazinos ar puisi,kurs ir 4 gadus jaunaks par mani un vel pie tam nepilngadigs(zinu,kauns), bet tik izskatigs un viriskigs,ka nemaz nepateiksi,ka nepilngadigs.. Varetu teikt ,ka es vinju izproviceju uz seksu, viss notika, viss forshi.. bet she tev nu bija, pec seksa vairs ar mani nerunaja(nee, es vinam neuzbazos ne ar sms,ne zvaniem) un ignoreja it ka nebutu pazistami, kaut gan mums biezhi nacas but kopa dazados pasakumos, ta tas ievilkas uz gadu. Nu labi, es,protams,par to ignoreshanu neuztraucos, jo man nemaz nevajadzeja vina uzmanibu un, laikam, taja vecuma ta ir normali ta darit ar sievietem, pat ''cau'' pateikt vairs nemaceja.. Bet paris nedeljas atpakal, attieksme peksni vinam mainijas, kluva laipns, runatigs utt.. skiet,ka vins atkal velas seksu, jo visas piezimes par to liecina, protams, es gribetu, jo tam ipashajam vinam piemitosajam sharmam, es nespeju tureties pretii... Es pat neprasu padomu, vnk pastastu shadu atgadijumu! No vienas puses smiekligi, no otras esmu nesaprashaa :)
29.04.2012 23:47 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nu ja patīk tāds bērnudārzs, tad jau viss forši!
29.04.2012 23:50 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Puika būs sadūšojies!!!
Pēc tam atkal gadu tēlos,ka nepazīst. No viņa puses ļoti nesmuki.
29.04.2012 23:51 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Lex :D :D :D
29.04.2012 23:52 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.04.2012
Skaidrs, ka vins no manis otrreiz vairs neko nedabus, jo man sava sievietes ciena ir svariga, tad jau redzes kaa talak :)
29.04.2012 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits