Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai viņi to jūt?

 
Reitings 46
Reģ: 24.07.2009
Noteikti esat vismaz vienreiz dzīvē satikušas kādu vīrieti, kurš burtiski pievelk. No viņa nevar ne acis atraut, sirds kūleņo, laiks apstājas... Tāāā pievelk. Interesanti zināt, vai viņi to jūt? Vai ir jūtama tā pievilkšanas sajūta no meitenes?

Šeit derētu mūsu Cosmo puišu viedoklis.
24.04.2012 21:10 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Man šķiet, ka jūt. Drīzāk gan nevis jūt, bet redz. Un ja sanāk bieži atrasties vienam otra tuvumā, sāk to izmantot.
Bet tāpat jau arī ar sievietēm.
24.04.2012 21:42 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Drošvien atkarīgs, cik laba aktrise ir sieviete, ja grib to noslēpt - spēlē vienkārši čomu, vai gluži otrādi izvairās, itkā nevarētu ciest. Tad gan jau šamais nespēj īsti atkost.
Būtisks faktors, vai viņam ir interese par meiteni, vai nav ne mazākās... ja nav, tad var nepamanīt i 100 gadu.
Vairumam nepiemīt tendence rakties līdz diezkādām dzīlēm, analizēt, kā viņa paskatījās, ko pateica, vai tas nebija ar kādu īpašu domu utjpr., atšķirībā no sievietēm viņi vairāk uztver visu pa tiešo, kā tas tiek parādīts ārēji.

Protams, fanīte, kas lūkojas aizmiglotu skatienu, ir cits stāsts, bet ja viņam nav intereses, tad visdrīzāk jutīsies neērti un centīsies izvairīties.
24.04.2012 21:55 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Nu es piemēram savas simpātijas priekšā kļūstu tizlāka nekā esmu īstenībā. Man liekas, ka tur pat nevajag just- to redz :D
26.04.2012 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits