Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopšanas līdzekļi

 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Kādus sejas un matu kopšanas līdzekļus lietojiet?
24.04.2012 18:25 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Seju vakarā mazgāju ar http://ejuz.lv/bkhsd
Pēc tam notīru ar http://ejuz.lv/xw9lu

Ja nu ar ādu iet galīgi greizi, tad kādu reizi uzlieku zaļo mālu masku.
Par maskām runājot, man patīk arī http://ejuz.lv/pwu4q

Par matiem... nav tāda noteikta kopšanas līdzekļa :)
24.04.2012 18:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Kosmētiku notīru ar krievu Osobaja serija, nomazgāju ar dr.Wolff putām, tonizēju ar Dzintara Sea toniku, acu serums arī no tā Sea, vakarā krēma vietā Bepathen krēms, no rīta Bioderma Hydrabio vai kāds tonējošais.
Sejas maskas lielākā iepakojumā man tagad ir Friemann zemeņu&šokolādes un Faberlic vitamīnu. Laba arī kawaii ieteiktā be trendy.

Matiem man tagad ir Anrew Barton SOS šampūns un maska, rindā gaida Schwarckopf Bonacure Repair rescue visa sērija. Nopirku Lactimilk spreju matu augšanai (lietoju nedēļu), kad fēnoju/veidoju iepūšu Loreal Studio Silk&gloss pret karstumu. Trakajās dienās iegādāts Rich krēms jeb serums matu galiem.
24.04.2012 19:11 |
 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
Es lietoju label.m Heat Protection Spray matiem pēc mazgāšanas. Skaitās kā barība matiem, tiešām ļoti labs. Iesaku visām. Kad mati sausi un iztaisnoti, lietoju Elixir 79 eļļiņu, smaržīga un nogludina matus, kuri vēl cenšas sačirkoties. Citreiz šīs eļļiņas vietā lietoju S factor Dream Drops Shie Oil. Abas šīs uz maiņām. Vienīgais ko gribētu sākt lietot ir līdzeklis pirms/pēc matu fēnošanas/taisnošanas, lai tie netiek bojāti pēc kartuma. Varbūt variet ko labu ieteikt? Matiem ir tendence uz taukošanos, tāpēc varbūt ir kādi speciāli līdzekļi nepieciešami? Paldies!
24.04.2012 19:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Ja matiem ir tendence taukoties, tad jo vairāk līdzekļus lieto, tad jo vairāk un ātrāk tie taukosies. Saku pēc sevis.
24.04.2012 19:17 |
 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
Aizmirsu par sejas kopšanas līdzekļiem. Seju mazgāju ar Madaras putām, notīru ar Nr.7 toniku, pirms kosmētikas uzklāšanas lietoju Nr.7 dienas krēmu, pirms gulētiešanas Nr.7 nakts krēmu. Krēmi domāti tieši jauniešiem, jaunā sērija. Vēl pirms gulētiešanas uzklāju Akne BP5. Brīvdienās ir grūtāk pamosties, tāpēc noder ledus gabaliņš.
24.04.2012 19:17 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
no ríta seju nomazgaju ar attiirosho zheleju, tad uzkláju sejas krému. Matiem lietoju dazhaadus shampunu un dazhaadus kondicionierus, katru reizi citu, man vannaa vienmér stáv kádi 4 daadi kondicionieri un tikpat shampunu.
par maniem kopshanas liidzekliem var palasiit arii sheit-
escadeblog.wordpress.com
24.04.2012 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzirdejusi, ka nav labi, katru reizi citu produktu lietot!
Laikam neiedarbojas tad tik labi! Bet nezinu vai tā ir vai nav!
24.04.2012 20:29 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
nikitinna, es tieši esmu dzirdējusi, ka nav labi visu laiku vienu produktu lietot. :D
tad kā ir patiesībā?
24.04.2012 20:32 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Man, tā lietojot, ar matiem viss kārtībā. Neticu arī nekādiem brīnumiem par to, ka kāds kondicionieris baigi koptu matus, es ticu tam, ka mati vienkārshi ir parreiz jaaizmazgā, pareizi jāizskalo un tad arī būs labs rezultāts
24.04.2012 20:34 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Nav labi lietot pārāk ilgstoši vienu produktu. āda, mati pierod un nav vairs effekta ;)
Es piemēram lietoju 2vus šampūnus, katru reizi citu.
Lietoju tigi šampūnu, kondicinieri sausiem matiem. Bet trakajās dienās iegādājos Macadamia šampūnu un masku, pēc pirmās reizes nevar īsti saprast vai patīk... Kāda ir lietojusi/lieto?
Seju nesen cītīgi kopu ar biodermu, bet tagad man ir kišmiš -clinique, avon, garnier, marilou bio :D
Domāju iegādāties Biodermas krēmu vai fluīdu dehidrētai ādai, bet nezinu vai tās naudas vērts... Vai kāda ir mēģinājusi ?:)
24.04.2012 20:43 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Maties šobrīd ir Tigi šamp./kond. ar taisnojošo efektu.
Sejai garnier 3in1 sejas tīrīšanai arī toniks no garnier un sejas krems no burt's bees.
24.04.2012 22:07 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
maxmara - par šampūnu esmu dzirdējusi , ka nav tik labs, bet masku es arī trakajās dienās nopirku , un esmu sajūsmā, mati uzreriz savādāki pec viņas
24.04.2012 22:26 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
šobrīd sejai lietoju Lush kosmētiku -- Aqua-Marina sejas mazgāšanai, Dark Angels kā skrubi, Imperialis sejas krēmu, kā arī tējas koka ūdeni. dažreiz uzlieku Dzintara Be Trendy attīrošo masku
matiem lietoju Kerastase Cristalliste līniju -- šampūnu, balzamu un serumu

par Lush vēl neesmu 100% pārliecināta, taču Kerastase līdzekļi ir pelnījuši visas iespējamās uzslavas
24.04.2012 22:36 |
 
Reitings 58
Reģ: 05.09.2019
Vakarā kosmētku noņemu ar ISANA 3in1 Hydro mitrajām salvetēm:

Pēc tam uzklāju STENDERS sejas krēmu ar bišu māšu peru pieniņu:

Runājot par matiem... Kādu laiku lietoju šampūnu SYOSS SalonPlex. Fu, fu, mati jau nākamajā dienā bija taukaini:
Tagad nopirku tādu lētu šampūnu REVIVOR ALOE. Pēc vienas mazgāšanas reizes nevar saprast kā ir:

Un kondicionieris man ir uzdāvināts. Kaut kāds KARINE JACKSON THE Moisturiser. Smaržo ļoti dabīgi:
18.12.2019 08:25 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Mati
Šampūns Gliss Kur Bio-Tech Restore (šampūns kā šampūns, nekā īpaša.)
Kondicionieris Syoss Salon Plex (man patīk. Mati mīksti un mazāk piņķējas)
Matu maska Garnier 3in1 Oil repair butter (Labs, man patīk. Mati paliek ļoti mīksti + viņu var lietot gan kā masku un tad skalot, gan iesmērēt matu galos, kad mati ir izmazgāti un slapji, gan izmantot sausos matos)
Šad tad izmantoju arī Biosilk vai Chi matu eļļu matu galiem
Seja
Pagājušonedēļ nopirku Garnier Anti blackhead mazgāšanas gelu. Nu...it kā ir ok, bet ļoti velk ādu. Iepriekš lietoju Mixa Anti Imperfection. Tas man tīri labi patika.
Sejas serums kaut kāds Revuele (man personīgi nedaudz līdzenāks ādas tonis, nav tādu sarkanīgu pleķīšu+mitrina, bet nekas īpašs, vēlreiz noteikti nepirktu. Vasarā biju nopirkusi Drogās vienu ļoooti labu sejas serumu. Kaut kāds Krievijas ražojums. Mazā, baltā pudelītē ar zilu korķīti un pēc lietošanas bija ļoti līdzens ādas tonis, mazāk pumpu, melno punktiņu utt.)
Sejas maskas - kā nu pagadās. Nu jau mājās mētajas daudz, bet tik bieži nelietoju
Sejas krēms - šobrīd Himalaya dienas krēms (kas dzeltenajā kastītē) un L'oreal nakts krēms (šis ne ļoti patīk. Otrreiz nepirktu. Ļoti trekns. Ļoti sausai ādai gan derēs... vai arī ziemas periodā, kad āda sausāka paliek)
Kā kosmētikas noņēmēju lietoju Eveline micelāro ūdeni. Ir ok..it kā, bet Nivea MicellAIR ir pats labākais, ko esmu lietojusi. Arī draudzenēm šo ieteicu.
18.12.2019 09:32 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Man ir gari mati,gandrīz viduklim, kurus taisnoju vai lokoju katru dienu. Lietoju Kaypro šampūnus un kondicionierus. Lieku olīveļļu kā masku, chi matu eļļu. Ā, pēc matu mazgāšanas iepūšu leave in kondicionieri, no Drogām, Shwarzkopf,lēts bija!
Sejai- biodermas putas mazgāšanai, clinique krēms, vichy acu krēms, kā toniku lietoju rožūdeni. Man ir taukaina/kombinēta, atkarīgs no sezonas, sejas āda.
19.12.2019 09:35 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kiki007 @ 19.12.2019 09:35
Man ir gari mati,gandrīz viduklim, kurus taisnoju vai lokoju katru dienu. Lietoju Kaypro šampūnus un kondicionierus. Lieku olīveļļu kā masku, chi matu eļļu. Ā, pēc matu mazgāšanas iepūšu leave in kondicionieri, no Drogām, Shwarzkopf,lēts bija!
Sejai- biodermas putas mazgāšanai, clinique krēms, vichy acu krēms, kā toniku lietoju rožūdeni. Man ir taukaina/kombinēta, atkarīgs no sezonas, sejas āda.

aaa, vēl uz sejas lieku sejas maskas, kas tā kā salvetes, man ir ļoti labs efekts no tām,kas sastāvā gliemežu mucīns.
Vēl ik pa likam lietoju hialuronskābes ampulas( kursa veidā)
Pumpām- tējas koka eļļa+cinka ziede
19.12.2019 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Šampūnus ,kondicionierus, matu maskas es mainu bieži. Patreiz variēju starp Remington volume boost šampūnu, kondicionieri un bio2you sēriju ar zīda proteīniem un aminoskābēm. Periodiski kursa veidā lietoju Lador perfect hair filler,zila ampula, tagad arī dorgās var noprikt,TĪIIIK labs, agrāk sūtīju no yesstyle, jo LV nemaz nebija.
No sejas kopšans līdzekļiem man ir 3 lietas kurām vienmēr jābūt tas ir The Ordinary glycolic acid 7% toneris , mandelic acid 10% pīlings un Natural Moisturizing Factors + HA, šos es pērku atjārtoti un ilgatoši, periodiski izmēģinu ko jaunu, pieļauju ka Revolution Skincare Niacinamide toneris būs arī izcīnījis sev vietiņu favorītos. The Ordinary Magnesium Ascorbyl Phosphate it kā ir ok, labākais ko līdz sim esmu lietojusi, bet vēl nav viedokļa. Joprojām esmu sava perfektā C vitamīna krēma/seruma meklējumos.?
Naobay Detox Energizing Facial Mist Toner arī ir uz palikšanu, superīgs toneris, vispār Naobay produktos nav nācies vilties.
19.12.2019 19:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!