Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Labdien, meitenes! :)

Gribēju palūgt Jums padomu. Es ar savu vīrieti dzīvoju kopā jau apmēram gadu.

Mēs pēdējā laikā ļoti daudz strīdamies, mums ir tādas niecīgas nesaskaņas, kuras pārveršas milzīgās. No mušas tiek uzpūsts zilonis.

Piemēram, kad viņš man saka kādu komplimentu, tas vienmēr beidzas ar pārmetumu. Kā ? "Liene, es Tevi tik stipri mīlu, vienīgais, ja Tu man tik ļoti nedrāztu smadzenes visu laiku"; "Lienīt, Tu man esi vismīļākā, tikai ja vēl nedirstu visu laiku man virsū."

Tad vēl, kad es gatavoju ēst, viņš vienmēr nāk mani kritizēt - varbūt kartupeļus nevajag tik ilgi vārīt ? varbūtu vistu vajadzēja likt augstāk ? varbūt no sākuma labak darīt to, nevis to ?
TAS MANI DZEN KAPĀ, MAN LIEKAS, KA ES UZSPRĀGŠU, KAD VIŅS TĀ DARA.

Viņs vienmēr domā, ka zina visu labāk par mani, jā, arī par mani. Viņš man saka, kas man kaiš, ko es jūtu, KAUT GAN TAS VISS NAV NE VELLA PAREIZI!

Es viņu ļoti mīlu, bet neko nevaru padarīt ar sevi, kad kaut kas tāds mums notiek, es turos, turos, bet katru reizi beigās uzsprāgstu, uzbļauju viņam - ja viņš tik labi zina, lai dara pats. Katru reizi. Un tad es nesaprotu varbūt problēma ir manī ? Varbūt es pārāk saasināti visu uztveru ? Varbūt tiešām mani nervi jau ir tik tālu noēsti, ka tālāk jau vairs nav kur?
Un katru reizi kad viss tā izvēršas, KATRU REIZI, es domāju par sķiršanos, kaut arī saprotu, ka mīlu viņu par visu vairāk šajā pasaulē un patiesi gribētu mainīties, bet tajos brīžos tā man liekas vienīgā iespeja. UN ES NESAPROTU KĀ MAN VAJADZĒTU MAINĪTIES ? Samierināties, nesihot, lai kā gribetu, es nespēju. Un man ir tik ļoti bail, ka vienu dienu, tas patiešam notiks. Un ziniet meitenes, es arī nēesmu zelta gabaliņš, mani tās visas lietas ļoti aizvaino un tad es cenšos aizvainot viņu, un tad jau beigās sanāk, ka es patiešām diršu viņam virsū. Tā kā tā.

Un ar viņu arī nav jēgas runāt, lai izrunātos, kas un kā! Viņš vienmēr domā, ka viņam ir taisnība.
Meitenes, kā Jūs domājat ? Un ko Jūsuprāt man vajadzētu darīt ?
16.04.2012 12:29 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es ar to nesamierinātos!Man ļoooti nepatīk,ja man kāpj uz galvas,bez nopietna iemesla.Tikai tāpēc,ka viens iedomājies,ka ir viszinošais un visvarenais!
Bet no otras puses-varbūt tiešām esi pārāk daudz viņu kritizējusi u.tml.,ka viņš tagad atspēlējas ar to pašu?
16.04.2012 12:35 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Es vienkārši nedaru neko,ja man kāds sāk teikt kā ir pareizāk, lai tad dara pats, tas, protams, attiecas uz sadzīvi. Bet tad man pārmet- kāpēc Tu nedari to un šito? Parasti atbildu,jo es nemāku un lai atšujas,jo paši taču labāk māk.
16.04.2012 12:38 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Kritizējusi viņu neesmu, nopietni!

Visu laiku saku un esmu teikusi viņam, kāds viņš labs un mīļš man. Es zinu, ka viņam patīk, to dzirdēt, es redzu pēc viņa sejas, tāpēc kritizēt patiešām viņu necenšos.
16.04.2012 12:40 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Kaut gan nē, tā padomāju, tad kad es viņam stāstu, kā jūtos pa īstam, un ka redzu viņa uzvedība no sava skatu punkta, laikam arī sanāk, ka viņu kritizēju. ? :/
16.04.2012 12:43 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Varbūt puisis tādā veidā uz Tevis izgāž savas nebūšanas vai problēmas? Otrs (diezgan pesimistiski,bet visādas varbūtības jau ir),ka cenšas parādīt,ka Jums nav pa ceļam.Daudziem džekiem tā mode,ka saka visu ko sliktu,dara sliktu,lai bez maz meiteni aizbiedētu un beigās pateiktu, ka Jūs esat pārāk dažādi!
16.04.2012 12:45 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Ketrij, man jau arī tā likās, bet kad es viņam pajautāju par šķiršanos, viņš apvainojas.
16.04.2012 12:47 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tādā ziņā jau viņš ir ļoti mīļš un pārsteigumus man taisa, un vispār mīl mani, to es zinu, bet es nezinu kā man tikt ar to galā, vai jācīnās ar sevi vai ar viņu?
16.04.2012 15:02 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
katrā ziņā, es par visu šito sprāgtu tāpat kā tu...ja tik daudzas lietas es nedaru kā viņam patiktos,tad lai iet meklē kādu,kas kartupeļus vāra gana ilgi.
kas tās par piebildēm pie 3 svarīgajiem vārdiem? debīlisms.
17.04.2012 16:38 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Lasu un liekas,ka to esmu rakstijusi es par savam ex attiecibam...
17.04.2012 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits