Gudrāks

 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kļuva interesanti uzzināt, vai citām arī kādreiz ir traucējis vīrieša prāts.
Vai jūs tiktos ar vīrieti, kurš būtu gudrāks pilnīgi visās jomās?
09.04.2012 19:56 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jāsaka, ka mani kaitina dumji puiši un vīrieši. Pilnīgi tirpas izskrien cauri visam ķermenim, kad kaut ko nākas dzirdēt no tāda, jo īpaši ja mētā gudrību, tur kur tās nav... Mans limits - mans intelekta līmenis un augstāks, bet izslēgta ir augstprātīgā pārgudrība. Tā arī nekam neder.
10.04.2012 02:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
dumjsh viirietis der tam dziives posmam, kad veelies kaadu komandeet, izpaust daljeeji savu maates instinktu un pacelt savu pashapzinju, tava liimenja viirietis - kad gribi liidzveertiigas attieciibas un esi gatava kompromisiem, gudraaks par tevi - kad ljoti veelies atrast klinti, aiz kaa pasleepties no skarbajiem dziives veejiem un atrast celja noraadiijumus taalaakajai dziivei.
10.04.2012 02:26 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Nu neticu, ka vīrietis var bū gudrāks pilnīgi visās jomās.
Vislabāk man patīk tā kā ir mums - principā man šķiet, ka viņš ir gudrāks (tā 'in general'), bet ir lietas, ko es pārzinu vai saprotu labāk. Un tā ne vienam, ne otram nav ilgstoši jājūtas kā skolotājam.
10.04.2012 08:03 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Man patīk gudri vīrieši, negribētu dumjāku, bet negribētu arī pārgudru,kurš uz savas gudrības fona mazliet pazemo citus. :) Visās jomās gudrāks vīrietis diez vai būs, kaut vai tajās, kas attiecas uz sievietēm. Jebkurā gadījumā ilgstoši būtu grūti sēdēt ar puspavērtu muti un klausīties viņa enciklopēdiskaš zināšas, tāpēc visam ir jābūt līdzsvarā. :)
10.04.2012 08:11 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Labojums- enciklopēdiskās zināšanas
10.04.2012 08:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tā kā uzskatu, ka gudrs cilvēks ir tāds kuram nav jāpārliecina pa visam varītēm, ka ir gudrs, un kurš neuzspiež savu taisnību diskutējamos jautājumos, vai tādos kuros viņam nav ne mazākās sajēgas, taču ir viedoklis, kas arī tiek uzspiests, tad protams es satiktos ar vīrieti, kas ir gudraks par mani, jo gudram cilvēkam sava gudrība nav jāpierāda, viņam ir savs viedoklis, taču viņš necenšas to uzspiest, viņam ir zināšanas atsevišķās jomās un galvenais viņam piemīt inteliģence.
10.04.2012 09:19 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.03.2012
Mēs ar draugu esam pārāki viens par otru dažādās jomās. Katram ir savas stiprākās puses, līdz ar to, šķiet, ka viens otru papildinām ļoti labi. Bet principā, man gribas domāt, ka viņš ir pat nedaudz pārāks par mani, jo viņa zināšanas ir ļoti plašās dažādos laukos. Un tas man ļoti patīk. Mūsu vairāk kā 3 gadu kopdzīves laikā nav bijusi situācija/kompānija/tēma, par kuru viņam nav ko teikt. Mani ļoti piesaista viņa prāts un inteliģence. Patīk, ka viņš ir zinošs, bet nav pārgudrs- ar tendenci visus pārliecināt, ka ir gudrs. Tas ļoti piesaista, un principā, viņa prāts ir viens no iemesliem, kādēļ viņā iemīlējos.

Runājot par skolnieces- skolotāja atteicībām, tur nevaru dot padomu, jo manās attiecībās tā nekad nav bijis. Man patīk no viņa mācīties (un šo gadu gaitā esmu ieguvusi ļoti daudz), bet viņš dalās ar savām zināšanām tad, ja es viņam to lūdzu. Es palīdzu viņa, kad viņam tas ir nepieciešams.

Turklāt, Zivs, kā jau meitenes iepriekš minēja, neticu, ka attiecībās viens var būt gudrāks visās jomās. Gudram vīrietim būs gudra sieviete- tas ir neizbēgami ;) Tā, ka, manuprāt, Tu sevi novērtē par zemu. :)
10.04.2012 12:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es gribētu, bet nav sanācis vēl. :D Tiesa, mani ir ļoooti interesējis viens vecāks vīrietis un tieši tāpēc, ka viņš bija TIK gudrs un zinošs. Vispār cilvēka prāts man šķiet ārkārtīgi fascinējošs, tāpēc man tas noteikti nav nekas traucējošs. Patīk klausīties, patīk apbrīnot. :)
10.04.2012 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Lai nu kā - labāk gudrāks par mani nekā galīgs muļķis (saku no pieredzes:D) Bet, protams, visās jomās gudrāks neviens nekad nebūs:D
10.04.2012 12:49 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Varu padalīties ar pieredzi - esmu kopā 8.gadu ar vīrieti, kas ir stipri gudrāks par citiem. Vienmēr esmu cienījusi prātu, attīstību, gudrību, tāpēc arī savu vīru meklēju tieši ar smadzenēm. Viss ir ļoti vienkārši - līdzīgie meklē sev līdzīgos. Protams, es nevaru mērīties ar viņu prāta spējām, jo tas ir cilvēks ģēnijs. Patīkami apzināties to, ka viņš uzskata, ka neesmu tāda kā citas arī, attīstītāka par pelēko masu. Mūsu attiecības ir harmoniskas, jo mums ir interesanti kopā. Ja viņš zin praktiski jebko, tad es esmu ļoti laba sarunu uzturētāja. Uzdodu jautājumus, izvirzu kādus provokatīvus jautājumus un tā starpība pavisam izzūd. Citreiz mēs līdz vēlai naktij varam kaut ko apspriest, diskutēt :)
Esmu ļoti laimīga, ka atradu tieši to, ko vēlos. Ne tikai vīrieti mīlošu, bet arī ideālu sarunu biedru ar kuru man nekad nav neinteresanti :)
13.04.2012 13:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits