Vajag padomu.

 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
Sveikas meitenes!
Gribu uzzināt Jūsu domas par manu sāpīti attiecībās ar vīrišķi.
Esam kopā 4 gadus, pazīstami 5 gadus. Dzīvojam kopā uz pusslodzi :-) (mājas blakus, tik man slims radinieks jākopj, tāpēc neesam 100% visa laika zem viena jumta)
Un mans krenķis ir šāds: Viņš 3.5 gadu nesūta sms ar uzmundrinājumu, jautājumu ( Kā gāja? Patika? Kā izdevās?) vai jauka ceļa novēlējumu, ja braucu tā patālāk (komandējumā vai uz kādu pasākumu, (sava auto man nav)). Ja es pati aizrakstu (nu tak gribas padalīties) tad kaut kādu atbildi sagaidu, bet pats nē. Mani tas aizskar!
Pēc pēdējā reizes, aizrakstīju viņam sms ar tekstu,ka ir ļoti "patīkami" nesaņemt veiksmīga ceļa novēlējumu vai minimālās intereses izrādīšanu, ja pats nepiedalies un nebrauc līdzi, varēji vismaz pieklājības pēc apjautāties, tas nav daudz prasīts. Nekādas atbildes nebija, tik nākošā dienā viss tāds sabozies, bet runāt par to nevēlās... Pilnīgs PSC...
Ļoti labi zinu, ka ja vīrietis vēlās, atrakstīs pat Marsa un nekas nebūs par šķērsli, bet kā traktēt mana vīrišķa uzvedību? Pati domāju, ka vajadzētu pārskatīt mūsu attiecības un šāda vienaldzība ir brīdinājuma zvans, ka it nemaz viss nav kārtībā.
Jūsu domas un pieredze?

Paldies!
27.03.2012 12:40 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Ar varu mīļš nebūsi. Neesi dzirdējusi tādu teicienu? Tas būtu tāpat kā gribēt izspiest jūtas un apvainoties/dusmoties, ka neizdodas. Uz sevi vari dusmoties, ne viņu...Kāpēc Tu gribi, lai viņš dara lietas, kuras viņš pats dabiski negrib darīt? Var jau to panākt, ja dikti vajag, bet nu ne jau ar pieprasīšanu. Tāpat varētu teikt cilvēkam, kurš nemīl:
"dod man mīlestību!"
"bet man nav"
"nē, Tev jādod, jo es gribu un man vajag"
"davaj es Tev iedošu kaut ko citu, kas man ir"
"nē, neder, es gribu tieši to!"
Nu nevar dabūt tāds lietas tikai tāpēc, ka Tu gribi.
27.03.2012 19:02 |
 
Reitings 46
Reģ: 15.02.2012
Man ir līdzīgs stāsts. Mēs gan vairs neesam kopā. Bet ideja vienkārša - manējais allaž uzsvēra, ka nav runātājs, bet darītājs. Tāpēc nekad nesagaidīju nekādus mīļvārdiņus un sms, lietišķi zvani, cikos būsi, gaidu, dažkārt ilgojos un viss.
Izšķīrāmies, jo brīdī, kad man bija ļoti smagi, viņš arī nedarīja. Ne tikai nebija stiprais plecs vai vimsaz līdzjūtīgais draugs, bet uzskatīja, ka jātiek galā pašai. Un es izlēmu, ka es tādu dzīvi negribu, kāda jēga tad man no tā veča? Ēst jātaisa, drēbes jāmazgā, māja jātīra... Bet sajūta, it kā dzīvotu ar kaut kādu svešinieku.
Tā ka skaties. Kam der tāds variants, kam ne. Man personiski patīk neliela čubināšanās un, prombūtnē esot, saņemt gan atskaites kā pašam gājis, gan jaukus vārdus man.

Ja kas iesācis kremt.... Tik drīz neatlaidīsies. Jums vajag pārmaiņas, dunku un domu - ir vai nav nākotne.
28.03.2012 01:14 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Mana pēdējā laika stratēģija, kad vairs neko nesaprotu attiecībās. Vai man šis cilvēks dod vairāk prieka vai vairāk skumju, vilšanos. Un apskatīties tā tīri matemātiski. Ja otrs variants, tad, tā teikt, variantu nav daudz:)!
28.03.2012 01:21 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
miss_Claws Paldies! Izkatās visai līdzīgas situācijas.... Būs viela pārdomām...
28.03.2012 10:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!