Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag padomu.

 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
Sveikas meitenes!
Gribu uzzināt Jūsu domas par manu sāpīti attiecībās ar vīrišķi.
Esam kopā 4 gadus, pazīstami 5 gadus. Dzīvojam kopā uz pusslodzi :-) (mājas blakus, tik man slims radinieks jākopj, tāpēc neesam 100% visa laika zem viena jumta)
Un mans krenķis ir šāds: Viņš 3.5 gadu nesūta sms ar uzmundrinājumu, jautājumu ( Kā gāja? Patika? Kā izdevās?) vai jauka ceļa novēlējumu, ja braucu tā patālāk (komandējumā vai uz kādu pasākumu, (sava auto man nav)). Ja es pati aizrakstu (nu tak gribas padalīties) tad kaut kādu atbildi sagaidu, bet pats nē. Mani tas aizskar!
Pēc pēdējā reizes, aizrakstīju viņam sms ar tekstu,ka ir ļoti "patīkami" nesaņemt veiksmīga ceļa novēlējumu vai minimālās intereses izrādīšanu, ja pats nepiedalies un nebrauc līdzi, varēji vismaz pieklājības pēc apjautāties, tas nav daudz prasīts. Nekādas atbildes nebija, tik nākošā dienā viss tāds sabozies, bet runāt par to nevēlās... Pilnīgs PSC...
Ļoti labi zinu, ka ja vīrietis vēlās, atrakstīs pat Marsa un nekas nebūs par šķērsli, bet kā traktēt mana vīrišķa uzvedību? Pati domāju, ka vajadzētu pārskatīt mūsu attiecības un šāda vienaldzība ir brīdinājuma zvans, ka it nemaz viss nav kārtībā.
Jūsu domas un pieredze?

Paldies!
27.03.2012 12:40 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu pēc 4 gadiem ķerties pie kaut kādas pāraudzināšanas ir muļķīgi. Viņš acīmredzot ir pieradis jau pie tā, ka Tev tas nav nepieciešams.
Cilvēki ir dažādi - kaut vai tepat palasot, ka citi katru dienu 3x sazvanās, es saprotu, ka man tas piegrieztos jau pēc pāris dienām. Tā ka - tas, ka viņš nedrukā Tev sms, manuprāt, neliecina uzreiz par vienaldzību vai vēl sazin ko.
27.03.2012 12:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Izskatās, ka gribi pataisīt savu vīrieti par tādu, kāds viņš nav, Tu gaidi no viņa ko tādu, ko viņs netaisās nemaz darīt.
Viņam tas neliekas svarīgi. Un viss!

Manam draugam bezjēdzīga šķiet Labas apetītes novēlēšana. Es pieņemu to kā faktu, skandālu neceļu, ja pirms katras ēdienreizes nenovēl man labu apetīti.
27.03.2012 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 3152
Reģ: 29.01.2009
To 0.5 gadus viņš rakstīja? :D

Bet vispār +1 womankind un Zakjis*.
27.03.2012 12:46 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manējais arī tā nedara, un es brēku neceļu, viņš man nav uķi puķi, un es nemaz tādu nevēlos (bija jau viens pārāk jūtelīgs bijušais) - ja tādu vēlējies, tad arī meklē citu.

Ja kaut kur braucu, tad pati pazvanu un pasaku, ka esmu galā, ja aizmirstu, tad jau kaut kad viņš dažreiz tāpat uzzvana vai padod ziņu, bet citreiz arī nedod ziņu un neko nejautā.
27.03.2012 12:48 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Aizkavējiet kādā no tiem ceļojumiem ilgāk nekā paredzēts un tad redzēs, vai reaģēs, vai nē (vai uztraucas vai nē).
27.03.2012 12:56 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
manējais ar neraksta, un mani tas ļoti kaitina, jo citreiz vnk aizmirst uzrakstīt, pat tādās situācijās kur to obligāti būtu jāizdara, bet tāds nu viņš ir, centos iemācīt, ka tā nav labi, bet viņš tāpat dara pa savam.
27.03.2012 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Izskatās,ka jūs esat dažādi cilvēki.Tu nevis pieņem,ka viņam ir savādāki uzskati,bet pūties par to,ka viņš nedomā tāpat kā tu un mēģini pārtaisīt pa savam.
Turklāt,vispār vēl par tāāāāādu sīkumu kā sms(vismaz man tas ir totālākais sīkums).
Manējais vispār gandrīz man sms neraksta,jo viņam riebjas sms rakstīt un labāk patīk aci pret aci man pajautāt: kā gāja,kā patika kāds pasākums,kur biju viena utt.Es to pieņemu.Un vienīgās ceļojumu/izbraukumu sms,ko viens otram rakstam ir ''atskaites sms'' par to,ka veiksmīgi nonākts galapunktā.
27.03.2012 12:57 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
Neviens jau nevēlās pāraudzināt :-)
Vienkārši tas ir skaļš brēciens pēc minimalās uzmanības, intereses par to ko daru un kas man ir svarīgs. Pašlaik man tā trūkst, ļoti... Tāpēc arī tā uztvere tāda...

Zakjis* nu neprasu es sarunas 3x-10x reizes un 20 sms dienā, man pietiek, ka darbā mute sausa un rakstos daudz :-) tikai minimālu interesi par man svarīgo.

joselyn raksīja gan :-)

Liliii nu uķi puķi variants jau netiek meklēts un prasīts :-) tikai minimums. Nu ja nav mans vienīgais tāds cirvis, tad ir vieglāk :D
27.03.2012 13:06 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc uzreiz cirvis? Man šķiet, ka ir tikai normāli, ka cilvēki ir dažādi - vieni raksta 10x dienā, vieni 10x mēnesī, citi varbūt vēl retāk.

Viņam esi teikusi, ka Tev tas ir tik svarīgi? Kāda bija atbilde?
27.03.2012 13:12 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Uzmanības deficīts?
27.03.2012 13:12 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vajag padomāt par to, ka tavs vīrietis uzmanību izrāda savādākā veidā, kas viņam liekas svarīgāka par sms rakstīšanu ar laba ceļa vēlējumiem. ;)

Un savējo es par cirvi neuzskatu, ja neraksta man sms. Mans vīrietis tiešām savas rūpes par mani ir izrādījis daudz savādākos veidos, piemēram, katru vakaru brauc man uz skolu pakaļ, protams ar izņēmumiem, bet braukšana man pakaļ apliecinājusi un atsvērusi miljons sms, jo zinu, ka man pašai apniktu regulāri kādam speciāli braukt pakaļ.
27.03.2012 13:14 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
Heartkiller es viņu pieņemu uz 80% uz atlikušiem 20% veru acis ciet,un neesmu cēlusi tračus ne par sīkumiem, ne vidējām lietām, mīlu es to sušķi. Tomēr mazu uzmanības devu gribas saņemt. Pašam jau dikti patīk saņemt sms, ja kaut kur dodas, vienmēr prasa lai neaizmirstu aizsūtīt, tā sakot veiksmei. :-)
27.03.2012 13:15 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
izrunājies ar viņu.. bet bez pārmetumiem(tu man tā un tu man šitā). Pasaki, cik daudz tev nozīmētu viņa interese par tavu ikdienu.

Ļoti iespējams, ka viņš par to vienkārši nav iedomājies.

Pēc pēdējā reizes, aizrakstīju viņam sms ar tekstu,ka ir ļoti "patīkami" nesaņemt veiksmīga ceļa novēlējumu vai minimālās intereses izrādīšanu
- šādi labāk vairs nevajag, tas novedīs tikai pie kašķiem
27.03.2012 13:26 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
par cirvi,tas tā ar humoru :D
Liliii tieši tā, ja ir darbi kas atsver un visu līdzsvaro tad būtu ideāli, bet manā gadījumā trūkst tā līdzsvara.. :-(
27.03.2012 13:31 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
guu, Zakjis*
ir runāts, gan nopietni, gan jokojot par šo tēmu, galīgā atbilde - kaut kā piemirsās :-)
un mana sms bija savā ziņā aizvainojuma iespaidā, jo kā reiz man bija jāizbrauc ar autobusu un vilcienu vai puse Latvijas, bet laiks bija izcili "labs", krusa&lietus& stiprs vējš, es gandrīz nokavēju pēdējo transportu uz mājām, salauzu papēdi..
27.03.2012 13:37 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es nezinu vai tas,ka Tu vinjam pateiksi,ka Tev pietruukst uzmaniibas no vinja puses kaut ko mainiis. Tai uzmaniibai buutu jaanaak dabiski no vinja puses..bet ka taa nav,tas buus apmeeram tas pats,ja Tu vinjam pateiktu ka Tu gribi lai vinjsh suuta Tev taas sms un vairaak izraada interesi..
27.03.2012 13:43 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
smirnoff tieši tā! Mani jau arī uztrauc, ka nav uzmanības, kura nāktu dabiski un zinot to,ka iepriekšējās attiecībās tik skops uz sms nebija.. Laikam, riktīgi melnie man nāk virsū :D, kas reti gadās ar manu jokdara attieksmi pret dzīvi ..



Palasot, ka arī citām meitenēm draugi ir paskopi uz sms, biku jau vieglāk palika.. :D
27.03.2012 13:51 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Problēma jau ir tajā, ka tev kaut ko vajag, bet tu nedabū to uzreiz, un tas tevi kaitina!
Nu, nezinu. Arī man draugs piezvana labi ja vienreiz dienā no darba, citu reizi vispār visu dienu nezvana. Bet pēc tam mēs tāpat vakarā tiekamies un parunājam. Es īpaši neskrienu skandālu taisīt vai psihot, ja man neko neraksta. Man, godīgi sakot, sāktu krist uz nerviem ja man visu laiku rakstītu un prašņātu. Tā jau var aptrūkties ko stāstīt! :D
Protams, no vienas puses var jau saprast it kā arī tevi, jo tev iespējams trūkst atbalsta un uzmundrinājuma, bet neaizmirsti arī to, ka katram pa dienu ir savas darīšanas. Iespējams, ka tavam draugam nemaz nepatīk tāda nepārtraukta čalošana.
27.03.2012 13:57 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
virago :D :D par to - *nedabu uzreiz* gan sasmējos... vispār esmu ļoti mierīga, miermīlīga un pacietīga.:-)
bet šis *tev iespējams trūkst atbalsta un uzmundrinājuma* tas gan 100%
Neprasu visu laiku man rakstīt, izbraukumi un pasākumi apmēram 1-2x mēnesi, vinš vienmēr redz, kā es gatavojos (ja tas saistās ar darbu, no manis prasa daudz, nervozēju, ja pasākums, tad plivinos kā jāntārpiņš) kāda kripatiņa atbalsta būtu tak vietā.
p.s. darbs viņam labs, var pusi dienas pie datora Control strike spēlēt , tā kā noslogotība nav liela :D lai tas būtu par šķērsli :-)
27.03.2012 14:11 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man atkal attiecību sākumā tracināja tas, ka draugs zvana katru dienu un jautā kā iet un kas jauns, jo mēs tāpat vakaros tikāmies. Likās tik lieks un nevajadzīgs tas zvans, bet ar laiku pie tā pieradu un pieķēru, ka pati darbā sēžu un gaidu, kad pazvanīs. Un tagad jau pati sāku rūkt, ja nepazvana :-D
p.s. tieši tikko pazvanīja ;D
27.03.2012 14:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)