srsly, man nav ne jausmas ko iesākt!

 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
tātad iesākumā piedodiet cosmo meitenes, ka traucēju Jūs ar šādu jautājumu, ko parasti mazas tīņumeitenes raksta visādos sīrupos, un es ar būtu pasmējusies par šādu jautājumu, bet nu tagad, kad mani ir piemeklējis kautkas tāds i don't know what to do ;D karoč, es jau kādu mēnesi savā galvā fantazēju, ku forši būtu atrasts kādu dvēseles radinieku, jo šobrīd man dzīvē iet sasodīti smagi, un visi pazīstamie bezmaz dzīvo UK, nu vo, un es tādu arī pirms nedēļas atradu, i mean čatā!! tākā, es jau kopš bērna kājas sēžu tamlīdzīgās vietās, es jau zinu, kas ir, kas un bezmaz redzu cauri visiem čaļiem, bet šis čalis ir pilnīgs unikums! tagad mēs sarakstāmies skaipā, gandrīz visu nedēļu kā sākam no 6 vakarā tā līdz 6 rīta, srsly!! pats dīvainākais ir tas, ka mums tā saskan, ka brīžam, bezmaz zinām, ko viens otrs domājam, atliek man tik par kautko padomāt, ka šo domu jau uzraksta viņš, un visādi citādi, mēs esam ļoti ļoti vienādi.. pat varētu domāt, ka viņš ir kautkāds stalkers, kas mani novēro, jo uzmin daudz ko! nu jā, un šis čalis saka, ka nekad nau sastapis tādu cilvēku kā mani, jo redz, man patiešām vienalga kā cilvēks izskatās, un viņam tas ir tik tik vienalga, ka kaut es būtu sumo cīkstonis. es protams neticēju, un visu nedēļu viņu spīdzināju ;D bet tā lkm izrādās taisnība. vakar pat samainījāmies ar pičkām, šis bij līdz nāvei pārbijies, ja nu es viņu tomēr atšūtu, bet goda vārds viņš izskatās pēc nabaga tedija, kas varbūt arī parastām meitenēm nepatīk!! bet es jau teicu whatever kā tu izskaties!! viņš arī ir 4 gadus vecāks par mani, tas vēl nieks, un šis saka, ka viņam dzīvē ir bijušas tikai divas meitenes, un pēdējā saderinājās ar viņa best frendu... es pat viņam iedevu numuru, un tagad bezmaz katru dienu viņš man raksta mesidžus, ko dara teiksim darbā un tā, un viņš joprojām netic, ka eksistē tāds cilvēks, kā es šai visumā, kas nevērtē pēc izskata (diezgan banāli jau skan, bet nu..) esmu īpaša utt, un liek visādus stulbus smailijus, un jau nenormāli ir starā par mani, un ka pat viņa mamma kā šis saka nesaprot kapē viņš visu šo laiku ir tik laimīgs..... protams jūs prasīsiet, a kur ta problēma?? viņš grib ar mani satikties, bet lieta tāda, ok, viņam nau nekādas vainas, bet viņš ir tik labs, viņam pat ir vienalga, ka es smēķēju kā skurstenis, un tāā, bet īstenībā, ja es viņu būtu teiksim satikusi klubā nevis dzīvē es diez vai justos ērti, jo īstenībā vaina ir manī, nu saproties būtu vēlams, ja džeks būtu garāks par mani, bet viņš ir bezmaz vienā augumā ar mani, un ļoti ļoti tievs, kas man bezmaz liek justies kā govij ;D un pieminot manu pieredzi ar džekiem, es parasti esmu satikusies ar tiem sliktajiem, impulsīvajiem nu riktīgiem vīriešiem, kas pīpē, un neliek man justies neērti, ka esmu tāda kāda esmu... nu saprotiet, es neesmu no tām meitenēm, kas staigā par randiņiem ar puķi, vai sēž un vēro saulrietu, nu es neesmu no tā standarta, jo es pat īsti nemāku ar labajiem puišiem, tad es jūtos kā bad girl pradas brunčos. man noteikti būtu, tad jājiet uz to randiņu komā, iedzerot kautko, jo ja nu viņš būs nenormāli vīlies, ka dzīvajā, mēs tomēr nebūsim tādi dvēseles radinieki kā čatā. mošk nejiet uz satikšanos? un lūdzu piedodiet par garo palagu!!! (starp citu, šī ir pirmā reize manā dzīves laikā, kad es visp apsveru iespēju, ar kādu iet uz randiņu no virtuālās pasaules!)
22.03.2012 17:08 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es arī iepazinos čatā un nu jau gandrīz 3 gadi kopā. Es domāju, ka tu neko nezaudēsi satiekoties. Pamēģini un tad domās, kas un kā :)
22.03.2012 20:22 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Nu jā.. ir arī tāda pieredze, bet nu tā arī nesatikāmies. Bet ticu, ka ir aī veiksmīgie stāsti :)
22.03.2012 20:15 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Es teiktu, ka šitais neskaitās, jo visa sāls jau ir tajā, ka tiek radīts tas virtuālais tēls.
22.03.2012 20:14 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Nu man bija "otrādāk". Iepazināmies čatā, mēs gan daudz nepaspējām radīt virtuālos tēlus, jo ātri satikāmies..bet nu 8 gadi jau kopā :)
22.03.2012 20:11 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
ak dies, tu nu gan esi dīvaina":D Visi tie "lūdzu lūdzu piedodiet, nekad vairs nerakstīšu.." Tev pašapziņa ir? Un par sevi māki pastāvēt vispār?

Koshlene, tev gan laikam ar virtuālo vidi kāda smaga trauma, jau vairākas reizes lasu, ka uzsver problēmas, kas var rasties iepazīstoties virtuāli :)
22.03.2012 20:09 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Kādai ir pieredze par to "otrādāk"?

Man bija tāda pati situācija ar vienu čali. Internetā superīgs, kad satikos, pirmās nedēļas superīgs, pēc tam abi divi smagi aplauzāmies un baigi neglīti aizgājām katrs savu ceļu. Man tikai noveicās ar to, ka dzīve mūs atkal sasvieda kopā un tad pamazītēm iepazinām viens otru. Teikšu godīgi, beigās mēs abi izrādījāmies vienkārši superīgi. :D Bet pilnīgi citādi kā pirms gadiem tajās sarakstēs, pilnīgi citādi.
22.03.2012 20:08 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
koshlene - bet zini,reizēm mēdz būt arī otrādāk.. :)
22.03.2012 19:58 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
p.s. internetā viss liekas daaaaudz rožaināks kā reālajā dzīvē, jo tu vari iztēloties visu, ko vien sirds kāro. Bet īstenībā, kad satiecies ar to cilvēku ir pamatīga vilšanās un vairs neinteresē ne viņa brīnišķīgais raksturs, ne laiks, ko pavadīji sarakstoties. Iesaku beigt dzīvot ilūzijās.
22.03.2012 19:49 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Aprīļa "Santā" ir pārdomu vērts raksts par iepazīšanos čatā. Neapgalvoju, ka Tavs gadījums, bet labs piemērs, ka ar to virtuālo realitāti visādi var sanākt.


Kādā aprīļa Santā?! Kura gada?
22.03.2012 19:47 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
agdievz, pilnīgi žēl meitenes palika. :D

Varu droši apgalvot, ka dzīvē džeks nav tāds kā čatā, tāpat kā tu dzīvē neesi tā, ko viņš redz. Intereses un pieredzes pēc - tiecies!
22.03.2012 19:21 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Nu piedod, man kā parastai latvietei tava valoda pārāk kruta liekas :D
22.03.2012 17:52 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
losene.
visām 16gadniecēm būs ko turēt - iemācīties uzrakstīt šitādu palagu ar šitik daudz angļu slengiem.
22.03.2012 17:51 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
piedodiet ka vēl neuzrakstīju, paldies par padomiem, ņemšu vērā
22.03.2012 17:50 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
es domāju sešpadsmitgadīgās nespētu uzrakstīt šitādu palagu, ar tik daudziem angļu slengiem, vienkārši es kādu laiku nedzīvoju LV un man tas kautkā ir iegājies
22.03.2012 17:49 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
gala rezultātā šķiet, ka tu vēl esi tāda pati tīne, kādu minēji teksta sākumā :D
kas šis te par murgu tālāk bija no tevis?
meitenes izteica savu viedokli, tu nepieņem, ok, bet nedomāju, ka kāda kaut ko nesaprata..
22.03.2012 17:49 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
ja pat es svērtu 200 kg, man tak vajadētu būt pārliecinātai par sevi, tik ļoti, ka mani neuztrauktu, ko viņš par mani padomās
22.03.2012 17:47 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
kam tu te atvainojies tik sparīgi? :D
es saku,ka tev ir 16 vai 17 gadu. tā ir?
22.03.2012 17:46 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
nu kā lai to saka, ja teiksim parasti vīrietis ir ē lielāks par mani, tas nelika, man justies neērti, teiksim par maniem defektiem, un es tik ļoti nekautrējos nu kaut kā tāā, goda vārds tagad man tā čaļa ir žēl, ka viņš ir sapinies ar tādu briesmoni kā es. esmu noželojama
22.03.2012 17:45 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
akdies, es no sirds atvainojos, par savu haotisko rakstu, varat apmētām mani ar tomātiem!!!! es tpt darītu, jo šitais patiesi izklausās pēc murga
22.03.2012 17:43 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
diezgan haotisks teksts, lasīju un man tāpat kā citām arī radās jautājums par vecumu, bez tiem slengiem taču varēji iztikt, visi tie angļu saīsinātie vārdi utt, pilnīgi nevietā, radās sajūta, ka nemāki izteikties :) bet ok, ne par to stāsts, tas ir dīvaini, ka tu it kā domā, ka tev nav tur kaut kāda vērtēšana pēc izskata, bet tajā pašā laikā tu piemini to, ka tu tomēr agrāk tikies ar tādiem un tādiem, un tas tev nelika justies neērti, bet šis gadījums liek - dēļ izskata! kopumā, man šķiet, ka tu īsti nesaproti, ko tu gribi, jo tiešām - pretrunās ar sevi esi, kā jau šeit minēja ;)
bet aiziet jau tu vari, neko citu, izņemot varbūt laiku, tu nezaudēsi, bet ja jau apgalvo, ka esiet dvēseles radinieki, tad mēģini! ;)
22.03.2012 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!