srsly, man nav ne jausmas ko iesākt!

 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
tātad iesākumā piedodiet cosmo meitenes, ka traucēju Jūs ar šādu jautājumu, ko parasti mazas tīņumeitenes raksta visādos sīrupos, un es ar būtu pasmējusies par šādu jautājumu, bet nu tagad, kad mani ir piemeklējis kautkas tāds i don't know what to do ;D karoč, es jau kādu mēnesi savā galvā fantazēju, ku forši būtu atrasts kādu dvēseles radinieku, jo šobrīd man dzīvē iet sasodīti smagi, un visi pazīstamie bezmaz dzīvo UK, nu vo, un es tādu arī pirms nedēļas atradu, i mean čatā!! tākā, es jau kopš bērna kājas sēžu tamlīdzīgās vietās, es jau zinu, kas ir, kas un bezmaz redzu cauri visiem čaļiem, bet šis čalis ir pilnīgs unikums! tagad mēs sarakstāmies skaipā, gandrīz visu nedēļu kā sākam no 6 vakarā tā līdz 6 rīta, srsly!! pats dīvainākais ir tas, ka mums tā saskan, ka brīžam, bezmaz zinām, ko viens otrs domājam, atliek man tik par kautko padomāt, ka šo domu jau uzraksta viņš, un visādi citādi, mēs esam ļoti ļoti vienādi.. pat varētu domāt, ka viņš ir kautkāds stalkers, kas mani novēro, jo uzmin daudz ko! nu jā, un šis čalis saka, ka nekad nau sastapis tādu cilvēku kā mani, jo redz, man patiešām vienalga kā cilvēks izskatās, un viņam tas ir tik tik vienalga, ka kaut es būtu sumo cīkstonis. es protams neticēju, un visu nedēļu viņu spīdzināju ;D bet tā lkm izrādās taisnība. vakar pat samainījāmies ar pičkām, šis bij līdz nāvei pārbijies, ja nu es viņu tomēr atšūtu, bet goda vārds viņš izskatās pēc nabaga tedija, kas varbūt arī parastām meitenēm nepatīk!! bet es jau teicu whatever kā tu izskaties!! viņš arī ir 4 gadus vecāks par mani, tas vēl nieks, un šis saka, ka viņam dzīvē ir bijušas tikai divas meitenes, un pēdējā saderinājās ar viņa best frendu... es pat viņam iedevu numuru, un tagad bezmaz katru dienu viņš man raksta mesidžus, ko dara teiksim darbā un tā, un viņš joprojām netic, ka eksistē tāds cilvēks, kā es šai visumā, kas nevērtē pēc izskata (diezgan banāli jau skan, bet nu..) esmu īpaša utt, un liek visādus stulbus smailijus, un jau nenormāli ir starā par mani, un ka pat viņa mamma kā šis saka nesaprot kapē viņš visu šo laiku ir tik laimīgs..... protams jūs prasīsiet, a kur ta problēma?? viņš grib ar mani satikties, bet lieta tāda, ok, viņam nau nekādas vainas, bet viņš ir tik labs, viņam pat ir vienalga, ka es smēķēju kā skurstenis, un tāā, bet īstenībā, ja es viņu būtu teiksim satikusi klubā nevis dzīvē es diez vai justos ērti, jo īstenībā vaina ir manī, nu saproties būtu vēlams, ja džeks būtu garāks par mani, bet viņš ir bezmaz vienā augumā ar mani, un ļoti ļoti tievs, kas man bezmaz liek justies kā govij ;D un pieminot manu pieredzi ar džekiem, es parasti esmu satikusies ar tiem sliktajiem, impulsīvajiem nu riktīgiem vīriešiem, kas pīpē, un neliek man justies neērti, ka esmu tāda kāda esmu... nu saprotiet, es neesmu no tām meitenēm, kas staigā par randiņiem ar puķi, vai sēž un vēro saulrietu, nu es neesmu no tā standarta, jo es pat īsti nemāku ar labajiem puišiem, tad es jūtos kā bad girl pradas brunčos. man noteikti būtu, tad jājiet uz to randiņu komā, iedzerot kautko, jo ja nu viņš būs nenormāli vīlies, ka dzīvajā, mēs tomēr nebūsim tādi dvēseles radinieki kā čatā. mošk nejiet uz satikšanos? un lūdzu piedodiet par garo palagu!!! (starp citu, šī ir pirmā reize manā dzīves laikā, kad es visp apsveru iespēju, ar kādu iet uz randiņu no virtuālās pasaules!)
22.03.2012 17:08 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Es teiktu, ka šitais neskaitās, jo visa sāls jau ir tajā, ka tiek radīts tas virtuālais tēls.
22.03.2012 20:14 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Nu jā.. ir arī tāda pieredze, bet nu tā arī nesatikāmies. Bet ticu, ka ir aī veiksmīgie stāsti :)
22.03.2012 20:15 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es arī iepazinos čatā un nu jau gandrīz 3 gadi kopā. Es domāju, ka tu neko nezaudēsi satiekoties. Pamēģini un tad domās, kas un kā :)
22.03.2012 20:22 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2009
Es ieteiktu iet uz randiņu, bet neuztvert to pārāk nopietni. Vilšanās var būt pirmajā randiņā, bet tik pat labi var vilties arī cilvēkā,kuru labi pazīsti. Vismaz nebūs pēc tam jādomā, kā būtu, ja būtu.
22.03.2012 20:51 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
jā, bet mazliet dīvaini ir tas, ka viņš tur teiksim saka, ka viņa mammai es patikšu un tāā, un var jau būt, ka viņiem ir ļoti labas attiecības vienkārši, ja tik daudz arī stāsta par vecākiem, es nezinu, ja godīgi, bet es domāju tomēr iet uz to satikšanos, kas būs tas būs, vismaz intereses pēc kāds viņš tomēr ir dzīvajā, pieredzei, nu kaut kā tā
22.03.2012 20:55 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
joka pē vismaz aiziet
22.03.2012 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
1. Noteikti aizej.
2. Lūdzu, lūdzu, sāc strādāt pie pašapziņas. Kas tās par šausmām tik traki atvainoties bargajām foruma tantēm :D
23.03.2012 02:36 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Ja neaiziesi, neuzzināsi atbildes uz sevis interesējošiem jautājumiem.....
23.03.2012 05:35 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
koshlene, protams, ka 2012. gada aprīļa "Santā" (kura, kā jau zināms, pasta kastē nonāk jau iepriekšējā mēnesī, tātad, ir izlasāma jau tagad). :)
23.03.2012 09:31 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es vispār nesaskatu te nekādu problēmu, ja nu vienīgi to, ka tu esi ļoti kompleksaina un neizlēmīga.
Kāda jēga ir jautāt neitrāliem cilvēkiem pēc padoma, ja tu tāpat ar visām četrām turies tam pretī?! Negribi - neej! Un miers! Tikai pēc tam nemeistaro jaunu "palagu" ar gaudu pilniem tekstiem par to, ka nožēlo, ka nekur negāji!
23.03.2012 09:48 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
Piekrītu virago,un gadiņi autorei ne vairāk pa 16
23.03.2012 10:45 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.04.2009
"nu kā lai to saka, ja teiksim parasti vīrietis ir ē lielāks par mani, tas nelika, man justies neērti, teiksim par maniem defektiem, un es tik ļoti nekautrējos nu kaut kā tāā, goda vārds tagad man tā čaļa ir žēl, ka viņš ir sapinies ar tādu briesmoni kā es. esmu noželojama"
Tiec galaa ar sevi un tad meklee viirieti. Kad sievietes saaks ruupeeties par sevis izkopšanu un sevis iemīlēšanu, nevis stulbu vāvuļošanu forumos un čīkstēšanu par to, ka es esmu resna, bet neko nedaru lietas labā?!
Ja tu sevi necieni, nemīli, tad tādus cilvēkus arī piesaisti sev. Esi pašpietiekama! Un un.... jopcik... izkop valodu :)
23.03.2012 11:05 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.04.2009
p.s. "jā, bet mazliet dīvaini ir tas, ka viņš tur teiksim saka, ka viņa mammai es patikšu un tāā". Varbuut esi jau izteelojusiis kopiigu maaju, suni vaardaa Caarlijs un beernu skaitu? NEKO nevajag uztvert saakumaa nopietni. Viiriesi melo, piepusco patiesiibu un internetaa VIENMEER izliekaas labaaki, bet dziivee.... ir divi varianti. Lasot palagu un komentaaru rodas sajuutas, ka esi jau sabuuveejusi sapnju pilis un izteelojies sevi ar gredzenu pirkstaa... Nospied pogu STOP un padomaa ar veesu praatu!
23.03.2012 11:09 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
miquela
tas bija uzbrauciens takā visām 19gadīgajām?? (think)

Par t;emu, sākumā apsver visu ko īsti vēlies un ko nē, un tad sāc domāt satikties ar to džeku vai nē. jo sanāk, ka tagad tu vnk viņu brutāli ļurkā aiz deguna.. (nope)
23.03.2012 11:20 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Man ir tikai viens jautājums ko nozīmē srsly??
:D
23.03.2012 11:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man ir tikai viens jautājums ko nozīmē srsly??

Es ar īsti nezinu :D Pieļauju, ka varētu būt seriously..?
23.03.2012 11:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
dakotafaninga

Uz tikšanos noteikti aizej un nevajag to stiept garumā, jo tā tik viens par otru būvēsiet sapņu pilis un ilūzijas, kaut realitātē ir pavisam savādāk un sanāks vilšanās.

Un bieži ir tā, ka iedomājamies kaut kādu savu standartu, kas mums patīk un ka gribētu tikai tādu, bet reāli dzīvē satiekot cilvēku, saproti, ka patikt var arī savādāki (piem., gribi tikai garus, bet iemīlies īsajā) un pati arī spēj būt savādāka. Tas tā atkal iz manas pieredzes :)
23.03.2012 11:56 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
tev valoda ļoti prasta, to gan varēji normāli latviski uzrakstīt, citādi atgādini man vienu pasistu sarkanmatainu emo meiteni (lūdzu dievu, lai Tu īstenībā neesi viņa)

1. pasaki viņam, ka, ja satiksieties, tad tikai kā labi draugi, jo pēc tava teksta sapratu, ka vizuāli tev viņš nepatīk, tātad maz ticams, ka arī fiziski piesaistīs. Vēl ņemot vērā to, ka viņš ir tikpat garš cik tu un dikti tieviņš tad pilnīgi noteikti jutīsies blakus viņam kā buldozers (man piem. tā ir, es neesmu ne apaļīga, ne resna, bet ir maza auguma puiši, kas ir vēl tievāki par mani un tad nepatīkami mazlietiņ ir)
ja negribi satikties, protams, vari viņu atstāt vienkārši kā čata ''draugu'' :)
23.03.2012 13:56 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
jā kā jau teicu es aiziešu! un īstenībā man nav nekādu iebildumu pret viņa izskatu, un laikam jau es arī tik draņķīgu arī neizskatos, lai tagad psihotu ko nu viņš padomās. īstenībā man tagad ir parādījusies tāda sajūta, ka viss būs labi, un lai tā arī būtu :)
23.03.2012 18:42 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.06.2011
un jā, es arī viņam par to ieminējos, par to, ka satiksimies kā tādi labi draugi, un tad jau redzēs kā viss bīdīsies tālāk
23.03.2012 18:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits