Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puiša neizprotamā rīcība

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Sveikas!
Gribētu dzirdēt Jūsu domas..
Ir man puisis,lai gan,tagad jau jāsaka,ka bija!Viss bija ok,nekādas vainas,bet tad viņš saprata,ka viņa rīcība ik pa laikam nav normāla-visādas paranojas,uztraukumi,bailes,ka es viņam visu laiku neesmu blakus,nepadodu bez maz dien minūti minūtē kādu ziņu,bet tā NAV greizsirdība!Vnk pats kaut ko iedomājas un taisa problēmas,kur tādas nav.
Aizgāja pie ārsta,jo pats ar šo visu mokās un saprot,ka taisa problēmas sev un man,un sāka lietot kaut kādas zāles,kas visu to sistēmu normalizētu.Teica,ka man jābūt saprotošai,ja viņš kādreiz kaut ko ne tā pateikts.Biju saprotoša,bet pa to laiku jau paspējām pašķirties,jo dusmu uzplūdā ko tādu pateica,bet pēc tam,protams,ka atkal viss bija ok,jo es pirmā uzrakstīju un prasīju,kas pa lietu!
Tagad ir noticis ATKAL tas pats!Pateica,ka viss ir beidzies...Saprotu,ka zāļu vaina,nesatiekamies tik bieži,cik viņš gribētu (bet arī nav reti),bet vai tas ir iemesls,lai uzreiz teiktu,ka viss ir cauri???
Saprotu,ka šoreiz vairs es pirmā nerakstīšu,jo sajūta,ka bez maz man jālūdzās un manis dēļ esam šķīrušies,nevis viņš pats uzrakstītu un pateiktu,kas pa vainu...
Kā Jūs rīkotos? Manuprāt,man pareiza rīcība un nav jēgas pirmajai rakstīt...vai varbūt tomēr?Beigās vēl esmu dzirdējusi,ka man pasaka,ka es esmu mainījusies un palikusi savāda...
21.03.2012 10:53 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Nju es nezinu, man jau pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka tagad viņs sevi attaisno ar tām zalēm, paskaties tam "tabletkam" blakusefektus, jo kaut arī mēdz būt dažādi antidepresanti ar interesantiem blakusefektiem, vismaz man izskatās pēc parspilējumiem :) parunā ar puiša ārstu :) ja puisis ļaus :)
21.03.2012 11:00 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Svārstīgāks garastāvoklis viņam ir,to esmu pamanījusi..bet visu tikai uz to norakstīt un man jājūtas vainīgai,muļķīgi!
21.03.2012 11:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja viņam jau bija problēmas pirms zāļu lietošanas, tad tagad izskatās ir vēl lielākas problēmas, un nevar visu tikai uz zālēm norakstīt. Es jau laikam nemēģinātu vairs kontaktus veidot, ar šādām attiecībām pati tiksi pie zāļu lietošanas. Ja viņš nesaprot tavu vērtūbu, tev nav jālūdzas visu laiku viņam, un jābojā sava dzīve, lai vispirms tad pats tiek ar sevi kārtībā un tad meklē tikai otru cilvēku.
21.03.2012 11:07 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
nevajag tev tādu
21.03.2012 11:10 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Priekš kam turēties pie tāda psihopātiska veča? Un kas būs perspektīvā? Zāles visu mūžu, pavasara un rudens saasinājumi? Gribi ar to dzīvot un ciest līdzi? Tev pašai ir jāizvēlas.
21.03.2012 11:14 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Saprotu,ka lūgties un ciest negribu!Žēlošu viņu,bet kurš tad žēlos mani?Neviens.Tāpēc arī esmu sapratusi,man šāds cilvēks blakus neder...tāpēc arī vairs neko viņam nerakstu-ja nav,tad nav!Tās visas viņa paranojas,vnk slimi!Pēc kā man visu laiku nākas daudz ko atklausīties.
21.03.2012 11:19 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Tad arī neraksti un nemeklē viņu, tavu vainu šeit nesaskatu. Nevar taču visu laiku skriet pakaļ kādam, kam patiesībā nemaz neesi vajadzīga!
21.03.2012 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
priekš kam tev vajag tādu atvainojos slimu cilvēku,tev jāupurejas?
tu esi jauna un ir daudz normālu cilvēku apkart..kapec tev vajag tādu jocīgo..
21.03.2012 12:44 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Jums taisnība,meitenes! ;)
Sākumā biju saprotoša,kad tas viss trakums sākās,bet tagad jau liekas,ka ir aizgājis pa tālu!Ja arī pats zina,ka ir nedaudz izmainījies to zāļu dēļ,tad nevajag vienmēr uzreiz mesties pie tik krasa lēmuma,ka attiecībās viss ir cauri.Tas tiešām nav normāli!
Vnk gribējās arī no malas dzirdēt citu viedokļus,lai padarītu mani vēl stiprāku,lai šim visam pieliktu punktu un apstiprinātos,ka mana rīcība ir tikai pareiza!
21.03.2012 12:51 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
kur tad paliek mīlestība ? priekos un bēdās ?
satiki jau viņu tādu, vai palika "jocīgs" laika gaitā ? cik ilgi esat kopā ?

mūsdienās, kad laulības nozīmīgums ir, daudzos gadījumos, praktiski zudis, man šķiet "nedaudz amorāli" pamest cilvēku slimības dēļ. (haha, tāds vārdu salikums, ka tik turies :D ) Ir jau grūti, bet kas tad, pa lielam, ir viegli ? Pametīsim visus, kam nelaimējas un saķer gripu ? :D
nezinu, cik lieta nopietna, kas un kā, vai ir ārstējams un kāda rakstura kaite... tam ir pārāk daudz aspektu, kas ir ļoooti būtiski un jāapdomā.

nebūt neapgalvoju, ka Tu esi tā, kurai tagad ir jāupurējas. es nezinu, cik vispār ētiski būtu tā vnk pamest cilvēku .. bet nu ko tur daudz. patversmes pilnas ar slimiem kucēniem, kas izskatījās tik mīļi un jauki, līdz izrādījās ka kaut kas tomēr nav kā vajag, un kronis visam - viņi arī kakā .... - cits viedoklis pārdomāšanai...
21.03.2012 16:03 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
MURGS
21.03.2012 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits