Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dažādu tautību vīrieši

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Gan jau daudzām ir bijušas attiecības kaut vai draudzīgas ar dažādu tautību vīriešiem, kas bija tās īpašības, pie kurām Jūs nodomājāt, jā tas nav latvietis gan labā, gan varbūt arī sliktā nozīmē? Kuras tautības vairāk iet pie sirds?
13.03.2012 15:57 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Patīk atklātība, atvērtums, sirsnīgums slāvu vīriešos (par LV slāviem nemācēšu tik precīzi teikt). Mūsējie tomēr... rezervētāki un atturīgāki.
13.03.2012 16:01 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Visvairāk pie sirds iet mana vīrieša tautība.
13.03.2012 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Esmu kopaa ar daanju puisi jau ilgu laiku. Iipasiibu zinjaa nevaru pateikti kas vinjam ir savaadaaks nekaa latviesu puisiem. Mentalitaate skandinaaviem ir diezgan liidziiga muuseejai, varbuut vieniigi cienja pret sievieteem ir mazliet lielaaka.
Vieniigais par ko reizeem pabriinos ir dazas ar eedienu saistiitas lietas. :D
13.03.2012 16:17 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Līdere, durvis ar taisa vaļā un mēteli palīdz uzvilkt? :)
13.03.2012 16:24 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
neviena, bet mans latvietis. Varbūt man dzīve ir devusi vienu no retajiem labajiem latviešu vīriešiem, bet nevienas tautības vīrietis nestāv blakus tam ko izjūtu es pret sevi :)
13.03.2012 16:26 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
Lai gan spāņu attieksme nav sliktāka, vismaz no personīgās pieredzes :D
13.03.2012 16:29 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tā padomājot, man šķiet, ka tur ar dikti daudziem jābūt kopā, lai saprastu, kura mentalitātes īpatnības ir foršas un kuras - ne tik ļoti.
Man, piemēram, (tfu tfu tfu), ne reizi nav gadījušās attiecības ar vīrieti, kurš pret mani slikti izturētos, necienītu, būtu nevērīgs u.tml. Vienmēr esmu tikusi lolota un lutināta un, protams, mīlēta. Nedomāju, ka tam ir kāda saistība ar tautību. Ir labi vīrieši starp mūsējiem, latviešiem, un, protams, ir labi vīrieši arī starp ārzemniekiem.
13.03.2012 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Salomē - ikdienaa nee! :) Taa ciena vairaak izpauzaas tajaa, ka vinjs mani uzskata par liidzveertiigu partneri, iedvesmo mani piepildiit savus sapnjus, lai arii reizeem tas rada potenciaalus draudus muusu attieciibaam.
Bet tiiri no praktiskaa viedoklja - gatavo eest, vienmeer brauc man pretii uz lidosu vai aizved uz lidostu, kad jaalido prom. Kad biju aiztuseejusies ar draudzeneem un noleeju savu balto bluuzi ar sarkanviinu, tad nolika mani guleet un pusnakti pats mazgaaja un gludinaaja manu bluuzi... :)
13.03.2012 16:31 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
Tāda dzīve- arī starp ārzemju labumiem trāpās mēsli un ne visi vietējie labumi ir tik labi.
13.03.2012 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Citaadaaka humora izjuuta. Taa jau vinjsh man taads parastais miiljais, superiigais draugs, kaads vareetu buut arii latvietis, bet tas humors pilniigi cits. Nezinu vai labaaks vai sliktaaks.
13.03.2012 16:58 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
man liekas,ka daudzi latvieshu puishi neko daudz veel nesasniegushi jau grib buut baigie 'teevinji' -braukt ar BMW, lai arii reaali to nemaz nevar atljauties. latvieshiem taads 'gailju' sindroms,manupraat, ir.. izleceeji un pozeri.

es pariit precos ar aarzemnieku,un man vinjhs ir pats gudraakais,inteligjentaakais viirietis,kaadu esmu satikusi. ljoti miiljsh un gaadiigs. saakumaa likaas atturiigaaks,viss notika leenaak, bet tagad es juutos droshi un labi.

arii latvieshu puishi ir forshi un labi, bet man liekas,ka aarzemnieki sievietes vairaak noveertee un ruupeejas par vinjaam.
13.03.2012 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
neesmu labās domās par latviešu bāleliņiem, jo tiešām bāleliņi. Retie eksemplāri parasti jau ir izķerti. Esmu precējusies ar krievu tautības vīrieti- super, esmu iepazinusi viņa draugus- mūsu bāleliņiem vēl augt un augt. Bet esmu novērojusi daudz, kas atkarīgs no audzināšanas ģimenē.
13.03.2012 17:47 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Kas man iriepaticies vienā itāļu tautības pārstāvī ir tas, ka viņš ir ļoti mīļs, maigs un mīlestības pilns, taču slinks un pret cilvēkiem, kuri viņam nepatīk(arī tad, ja neatikai nav nekāda nopietna iemesla) ir ļoti ass un nepatīkams. Ir vel viens itālis, kurš ir tiešām ļoti mīļš, jauks, patīkams un visi tie jaukie vārdi, taču tādu kārtīgu vīrieša nostāju viņā grūti saskatīt. Izdarīs visu, ko sieviete palūgs.
Zinu arī vienu vīriešu kārtas pārstāvi no horvātijas. Brīžiem liekas, ka viņš izdrāztu visu, kam tiktu klāt(atvainojos par izteicienu), bet tanī pašā laikā pret sievietēm viņš izturas ar cieņu.
Igauņi liekas tādi kritiski bez vērā ņemama iemesla un brīžiem liekas, ka dzird tikai savu patiesību. Taču arī šiem, man zināmajiem, cilvēkiem ir ļoti liels pluss tas, ka viņi ir ļoti saprotoši un viņi celsies un kritīs par saviem tuvajiem.
Somi liekas tādi pareizi un kautrīgi brīžiem. Viens soms man ir pieskandinājis pilnas ausis ar to, cik ļoti viņš mīl savu meiteni. Šķiet nedaudz dīvaini, jo nav jau tā, ka mēs par savām otrajām pusītēm būtu runājuši ti ļoti un viņam virsū arī nebāzos,lai viņam būtu iemesls savu draudzeni man sejā iesviest. Daži liekas pasīvi.
13.03.2012 18:21 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Vēl zinu arī dažus krievus, kuri brīžam var būt ļoti kaitinoši, taču liekas, ka viņu draudzenes, kuras nebūt nav krievu tautības, ir ļoti laimīgas. Nu patīk man tā krievu mentalitāte. :)
13.03.2012 18:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja es teiksu ,ka amerikaani,tad tas noziimee visu tautiibu viiriesi!Es nezinu ,vai vide,vai kas cits ietekmee viiriesus,bet mana pusee tiesaam visi ir loti smaidiigi,labaam maniereem-te es domaaju taadi pieklaigi,bet ne izsmalcinaati!Durvis laikam netaisa valaa tik daudz ,ka Eiropaa- siievietes prieksaa un taa metela padosana arii atkriit,jo nav to meetelu!Arii kreeslu neatvelk restoraanaa ,ka Eiropaa!Taadas manieres nav...!Man patiik ,ka viiriesi ir taadi mieriigi,ietureeti!Laikam to nevar teikt par visiem rajoniem ,kvartaaliem...!Amerika ir tik liela un vaards amerikaanis var buut-kiinetis,japaanis,krievs ,francuuzis.itaalis uttLaikam gala atbilde buus-tas atkariigs no audzinaasanas gimenee...!
13.03.2012 18:31 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Manuprāt, tīri subjektīvi, melnādainie vai mulati ir daudz lielāki meitu ģēģeri, tā teikt.
Un zviedri,somi, angļi ir daudz smaidīgāki un laipnāki nekā mūsējie.
Bet arī piekritīšu, ka vislielākā nozīme ir audzināšanai :)
13.03.2012 19:28 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Francūži esot labi mīlnieki - mhmh, par to gan jāpiekrīt. Romantiķis nebija nepavisam, bet gultā labs. :D Tas tā pirms pāris gadiem sanāca...izmēģināt.

Vispār man ir bijusi darīšana draugu/paziņu līmenī ar francūzi/marokāni, amerikāni, turkiem..
Tādas fundamentālas atšķirības nemanīju. Lai gan jā, ja būtu kopā ikdienā tad varbūt, bet draugu līmenī - nu džeki kā džeki. :)

Šobrīd esmu kopā ar vīrieti,kas nāk no Tuvo Austrumu valsts.
14.03.2012 11:38 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Es laikam varu but laimīga, ka man ir ticis latvietis ar patiesi labām manierēm. Durvis man atver, pa priekšu palaiž, mēteli pietur, lai uzvilktu. Nekad neesmu viņu redzējusi izrādāmies kā gailim :D (kkur tikko bija minēts šis salīdzinājums). Tādēļ, var secināt, ka viss ir atkarīgs no tā kā ir audzināts.
Tajā pašā laikā ir bijusi nedaudz saskarsme ar slāvu puisi.. nu iespaids ne tas labākais, lai arī viņš it kā nāk no ļoti tādas stingri audzinātas ģimenes, kur visas pareizās manieres ar karotīti mutē liek..
14.03.2012 11:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits