Dīvainības pie ginekologa

 
Reitings 5
Reģ: 08.06.2011
Sveikas, meitenes!
Gatavoju žurnālam materiālu par ginekologu dīvainiem izteikumiem vai darbībām vizītes laikā. Vai esat ko tādu piedzīvojušas? Vajadzīgs jūsu niks un vecums. Un stāstiņš protams. :)
28.02.2012 12:20 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
tagad jau varu pasmieties, toreiz gandrīz zemē aiz kauna ielīdu :D Man bija apmēram 19 gadi, kad mani ievietoja slimnīcā sakarā ar ļoti stiprām pirmsmenstruāciju sāpēm. Uz palātu man atnāk pakaļ māsiņa un paziņo, ka dakterīte apskatīs mani. Ieejot kabinetā, konstatēju, ka dakterīte ir VIŅŠ - jauns, simpātisks dakterītis. Ar lielu mulsumu ģērbjos nost, bet viņš mani iedrošina ar tekstu: "droši, droši, nesatraucies, man te tādas asiņotājas ir bijušas, ka viss kabinets appludināts" :D sarkana kā biete ieriktējos tajā krēslā. Viņš skatās, skatās, rakājās, neapmierināts, ka nav asiņošana, jo sāpes bija pirms mr. Tad vienā brīdī uzspieda man kaut kur uz vēdera un es sajutos kā Niagāras ūdenskritums :D Un viņš tāds priecīgs izsaucās: "O, kā aizgāja!" :D Tā nu ļāva man apģērbties. Lieki piebilst, ka atlikušo laiku, ko gulēju slimnīcā, slapstījos pa gaiteņiem no viņa :D
29.02.2012 10:12 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Sakura, tas jau pēc tāda fetišisma izklausījās!!!

Man īsti nekas tāds nav gadījies... Tik pirmā reize bija tāda gana brutāla, jo tais 15-16 gados aizrāva uz slimnīcu un tur kādi 2-3 ginekologi vienā vakarā mani izmeklēja, viens no tiem vīrietis, lieki teikt, ka pirms tam nebiju vēl šo profesiju pārstāvjus apmeklējusi un protams kautrējos no tās tēmas kā tādas.
29.02.2012 10:35 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
guu, jā, man arī viņš likās tāds ļoooti dīvains :D
29.02.2012 10:46 |
 
Reitings 101
Reģ: 19.03.2009
Stāsts nav par mani, bet manu draudzeni - mēs abas pirms vairākiem gadiem apmeklējam vienu ginekoloģi. Ginekoloģe manai draudzenei pēc pārbaudēm paziņo, ka draudzene ir stāvoklī. Draudzenei tad bija 17 gadi, viņa, protams, izšķīrās par abortu pie tās pašas ginekoloģes. Draudzene mēģināja aprast ar domu, ka ir stāvoklī un jāgatavojas abortam līdz brīdim, kad pāris dienas pirms procedūras, ginekoloģe viņai pazvanīja un smejoties teica, ka ir sajaukusi rezultātus un draudzene tomēr nav stāvoklī - šoks bija pamatīgs...
Draudzenes vecums - 20 gadi.
29.02.2012 11:56 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.06.2011
Mīļš paldies, meitenes!!! Lasiet maija Cosmo - būs rakstiņš! :)
29.02.2012 12:58 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
man vienreiz vajadzēja apgulties uz ginekoloģiskā krēsla ar kājām pavērtām pret logu. Tikai tad, kad apsēdos, sapratu, ka logam nav aizvērti aizkari un pretī ir daudzstāvu māja :D ginekoloģe nelikās ne zinis par to, es biju šokā un palūdzu, lai momentā aizver aizkarus :D
29.02.2012 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)