Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Intereses pēc :)

 
Reitings 50
Reģ: 24.02.2012
Labvakar Dāmas! :)
Vēlējos vnk intereses pēc uzzināt kā sader Vēzis ar Lauvu..:) Un kādi ir Lauvu vīrieši?
Padalaties ar saviem iespaidiem :)
24.02.2012 23:58 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Lauvu vīriešiem grūts raksturs. Ļooti.
24.02.2012 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
jā... lauvas mēdz būt čīkstuļi (no pieredzes)
25.02.2012 00:01 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Lauvas ir forši (esmu pati Lauva), zinu arī vīriešus - mazs slincītis gan ir raksturīgs.
Nezinu, kā Lauvu vīrieši ar Vēžiem, bet man mamma ir Vēzis, es kā Lauva būdama (pie tam ļoti tipiska), ar viņu saprotos labi, jo Vēži principā ir diezgan miermīlīgi un reti kad cenšas uzspiest viedokli, bet, ja apvainojas, tad pa īstam. Lauvām ar tādiem mierīgajiem ir pa ceļam, jo tad nav tā sācensība - kurš kuru.
Tāds ir mans viedoklis.
25.02.2012 00:03 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Lauva un Vēzis
RADOŠAIS VALDĪTĀJS un EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS.


Dramatiska mijiedarbība. Tu piedod dzirkstelīti Vēža bailīgajam un uz drošību orientētajam dzīvesveidam. Savukārt Vēzis attiecībās ieliek ģimenes un piederības sajūtu. Tam visam ir jābūt skaļi un atzinīgi novērtētam. Pastāsti Vēzītim, ka tik cieši attiecību kaklasaiti ap Tavu kaklu nav jēgas savilkt... Vēlies vadīt laiku kopā – respektē Vēža jūtību un kaprīzes. Kopā kā dramatiskā teātra trupa.

– Starp viņiem bieži izveidojas brīnišķīga draudzība un pat sadarbība, bet laulāto savienība reti būs veiksmīga un vēl retāk laimīga.

– Viņu domas un uzskati, pārliecība un pasaules uzskats ir diezgan atšķirīgi un nesakrīt. Vēža bieži mainīgais garastāvoklis Lauvai stipri krīt uz nerviem.

– Viens no mierīgās līdzāspastāvēšanas noteikumiem ir tāds, lai Vēzis, tikko Lauva sāk izteikt neapmierinātību, apklustu.

– Vēzim vajag Lauvu mūžīgi lielīt, jūsmot, applaudēt. Pret to nenoturēsies neviena Lauva.

– Vēzim vislabāk būtu atrasties savas Lauva apgādībā, bet tādi gadījumi ir reti.

– Savienībā ir trīs attīstības stadijas – partnera dresūra, kompromiss un pierašana pie viņa.

– Vīrietim Lauvai ar sievietei Vēzi tikt galā ir daudz vieglāk. Jo viņai patiesi nepieciešama stingra vīrieša roka, padoms un aizsardzība, mīlestība, glāsti un paļāvība.

– Vēzis lutina Lauvu kā cilvēku, uz kuru ar laiku varētu labi nopelnīt.

– Lauva saskaras ar apstākli, ka nevar Vēzi stādīt priekšā savam draugiem. Pēc viņa domām, Vēzis ir galīgi nepanesams sabiedrībā. Viņa vajadzēs ieslēgt kaut kur tumšā stūrī, lai viņš nebaidītu apkārtējos ar savu zemniecisko tiešumu, patstāvīgo atgādinājumu par visu, ko gribas aizmirst kā baisu sapni, un pārāk personīgiem jautājumiem.

– Ja Lauva ir pārāk spēcīgs, Vēzis cenšas viņu padarīt vājāku. Ja pārāk atslābinājies – iejūgt. Kad Lauva pārāk izpumpējas, Vēzis viņu pastutē. Kad Lauva pārāk cieš, Vēzis apčubina un mierina, lai tas atgūtu spēkus. Pie Vēža ir labi ierasties, kad ir neveiksmes, kritieni, ilgas un mokas.

– Vēzis vienmēr cenšas pastāstīt cilvēkiem, kādas lieliskas lietas Lauva ir darījis, kad bijis maziņš un kādās smieklīgās situācijās viņš ir nonācis agrāk. Nezin kāpēc Vēzis vienmēr ir lietas kursā par to. Lauva greizsirdīgi sargā savu personīgo dzīvi no citu skatiem, bet Vēzis to nekad nesaprot. Lauva visu laiku ir aizdomas, ka Vēzis to dara speciāli.

Lauvas skatījumā Vēzis ir neprognozējama būtne, viltīgi slēpdamies aiz rūpēm par viņu, lai sagādātu kādu cūcību.

– Vēzis savukārt nevar saprast kāpēc Lauva nespēj attiekties normāli pret tādām lietām kā rūpes un līdzdalība.

– Lauvas mākas Vēža skatījumā ir tikai spīdoša falsifikācija. Lauvai ir potenciāls – tas tiešām tā ir, bet viņš galīgi nav spējīgs adekvāti to pielietot un izmantot. Viņš vienmēr uzdod vēlamo par patieso un Vēzis to lieliski redz.

– Lauva māk Vēzi turēt ēnā.

– Bīstami ir karot savā starpā. Neskatoties uz abpusējām aizdomām un bažām, viņiem ir savstarpēji jāuzticas.
25.02.2012 00:07 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Mani vecāki ir Vēzis(mamma) + Lauva(tētis) un sader kopā jau 21 gadu. :) Manas ģimenes Lauva ir ar zelta rokām, ļoti strādīgs un mans labākais draugs. :)
25.02.2012 00:10 |
 
Reitings 50
Reģ: 24.02.2012
Mīļš paldies meitenes! :)
25.02.2012 00:11 |
 
Reitings 216
Reģ: 29.01.2009
WaRRior vai vari atsūtīt linku, no kurienes ņēmi to aprakstu?

Mans Lauva vīrietis šķiet ideāls, manuprāt, labi saderam kopā :)
25.02.2012 00:23 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
http://www.astrologi.lv/attiecibas-saderiba/saderibas-siets/

uzspiežot uz smailija tajā sietā :)
25.02.2012 00:25 |
 
Reitings 216
Reģ: 29.01.2009
Paldies! :) Izlasīju jau to, ko zināju!
Bet nesapratu, kāpēc smaidiņi atšķīrās abās vietās!
25.02.2012 00:34 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
oo, paldies par saiti! izrādās, ka es esmu nenormālākā bitch, nabaga mans vīrietis :D
25.02.2012 01:04 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
slikti.
25.02.2012 10:48 |
 
Reitings 521
Reģ: 14.07.2009
Nezinu, vai ir tāpat ar pretējo dzimumu, bet es kā sieviete vēzis nekad ar sievieti lauvu nevaru saprasties labi, pazīstu 3 meitenes lauvas un visām ir neciešams raksturs...
25.02.2012 11:02 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Kā ar svariem un vērsi? Esmu vērsis un pagaidām šķiet,ka vispār nesaprotamies:D
25.02.2012 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits