Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pieķeršanās draugam

 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Situācija ir sekojoša: ir kāds puisis, kuru jau pazīstu vairākus gadus un ar kuru praktiski tiek pavadīta kopā katra diena, jo esam labi draugi, kā arī dzīvojam vienā mājā. Bet lieta tāda, ka pa šiem gadiem un visu kopā būšanu esmu pārāk viņam pieķērusies. Tādējādi diezgan daudz ko palīdzu, parasti domāju kādas aktivitātes, kuras varētu kopā pavadīt draugu lokā, mēdzu ēst taisīt utt. Ja kaut kas tiek man palūgts, arī izdaru to, bet no viņa puses nekas tāds nav. Slinkuma iemiesojums, bet diezgan gudrs cilvēks, kurš neizmanto savu potenciālu. Jā, palīdzēs, ja ļoti vajadzēs, un ja vēl ēst kaut ko uztaisīšu, tad būs pavisam labi. Un te sākas manas iekšējās nesaskaņas, jo neskatoties uz visiem ieradumiem, kas man tiešām ļoti kaitina, esmu viņā pārāk pieķērusies. Bet varu pamanīt arī to, ka no viņa puses nav tāda pieķeršanās. Un ja viņš tā jaukāk sāk runāt ar kādu citu meiču, man iekšā vienkārši sāk viss vārīties un es nezinu, kur lai liekos, jo kļūstu nenormāli greizsirdīga. Brīžiem gribas vnk.visam uzmest un nomainīt vidi - bet es to nespēju. Pārāk nozīmīgs šis cilvēks man kā arī vēl pāris cilvēki, kas mums apkārt. Pie tam, ja skatās uz mums no malas, tad daudziem rodas iespaids, ka esam pāris, kaut gan tāds neesam un nekad neesam bijuši. Pat nezinu, kāpēc te rakstu, jo no malas laikam šī situācija liekas pilnīgi muļķīga, bet nu vēlējos kaut kur izteikties.
23.02.2012 00:58 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Ui lidziga meitene man :D
Man ar draugs slinks ka pelavu maiss :D nu nemainit tur neko :D neko nepadarisi, ja nepaciet mekle citu! viss neko jaunu nepateixu tik taisnibu, cilveku neizmainis!
23.02.2012 02:00 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.07.2010
ahh... pilnīgi saprotu! :o mans sapnis - draugs sagaida ar paštaisītām vakariņām!!! (giggle) nevis piedāvā uz kādu restorānu!!! :( tas nav romaniski... :)
23.02.2012 02:12 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ui te tad varetu visdrizk pasapnot par pusiiem kadiem velamies atrast :D
iesaku so video :D - http://www.youtube.com/watch?v=W6xKhth3K8Q
23.02.2012 02:18 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.07.2010
hihihih!!!! labs!!! :D :D
23.02.2012 02:25 |
 
Reitings 117
Reģ: 29.01.2009
linsy - man ir 99% līdzīga situācija. vasarā es devos uz asv un man tiešām bija ļoti grūti atvadīties no viņa. bet pēc nedēļas jau viss bija ok, gandrīz veselus 3 mēnešus nekomunicējam, tā, dažas sms tikai, un kad atkal es atbraucu uz Rīgu, tad zvani katru dienu, satikšanas utt.. esmu pārliecināta ka tāpāt puiši nedraudzējas ar meitenēm. tur ir kaut kādi noluki vai viņam vnk tas ir ērti. tu gatavo ēdienu, kad viņam ir skumji,nav ko darīt- viņš uzzvana papļapāt vai uzaicina uz kafiju.
Es apsvēru domu kādreiz parunāt ar viņu par to, uzjautāt kāpēc mums ir tāda draudzība vispār un kā viņš to redz nākotnē..kaut ka tā )))
23.02.2012 02:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits