IESNAS! KĀ TIKT VAĻĀ?!?

 
Reitings 46
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes! Lūdzu iesakiet,kādu efektīvu līdzekli, lai ātri atbrīvotos no šausmām, kuras sauc par IESNĀM :(
18.02.2012 12:23 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Xymelin ir tiešām labs.
Nesen lasīju, ka tā skalošana neesot nemaz tik laba...
18.02.2012 16:15 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
uzvāri kumēlīšu tēju un skalo degunu ar to (remdenu) ļoti labi palīdz, pēc vienas tādas deguna skalošanas (iešņauc pa vienu nāsi un tad to pašu ar otru) efekts garantēts!
18.02.2012 16:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es piederu pie tiem cilveekiem ,kuri slimo tiesaam loti reti!Neatceros ,ka man buutu iesnas vispaar bijusas un tomeer- nesen dabuuju es arii!Tiku valaa loti aatri!Amerikaani netic tautas liidzekliem ,taapec mans viirs saakumaa bija loti pret,bet kad redzeja rezultaatu,tad tomeer saaka domaat!
Es liku degunaa kiploku daivinas un meeginaaju taa ieelpot-loti jaaskauda!Tad biezi mazgaaju deguna iekspusi ar ziepeem-mees lietojam auzu paarslu ziepes-loti labs sastaavs,kaadreiz arii teejas koka ziepes!Laikam tomeer jaalieto taadas "tiiras ziepes",kur nav daudz kimijas ieksaa!Man iesnas paargaaja loti aatri-paaris dienaas viss bija kaariibaa!
18.02.2012 16:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits