Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un aizbraukšana

 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Jau kuro reizi manā dzīvē notiek situācija, ka dodos prom uz citu dzīvesvietu, un aiz muguras paliek līdzšinējās attiecības, draugi, paziņas. 2 mēnešus atpakaļ iepazinos ar lielisku vīrieti! Mums kopā ir vienkārši super labi. Tagad esmu LV kādus 4 mēn un pēc 1 mēn domāju braukt prom. Viņš zin, ka es pirms tam dzīvoju ārzemēs, bet pats neko man nav jautājis par maniem nākotnes plāniem, arī par pagātni, utt. Tomēr pats bieži izsaka mājienus - maijā mums jābrauc tur, vasarā darīsim šitā, jāaizbrauc ciemos uz turieni kaut kad, utt. Tā kā nekādas baigās sarunas par nākotni nav bijušas, man grūti pašai uzsākt un teikt - zini, nesteidzies un nesaceries, jo es gribu braukt prom.

Jautājums - turpināt būt egoistei un neteikt par aizbraukšanu, bet turpināt tikties, jo laiks, ko pavādām kopā ir fantastisks VAI pateikt jau tagad, ka sorry es braukšu prom un netaisi baigos nākotnes plānus, jo nesanāks? Katru reizi, kad viņš tā ieminās, man ir pretīga sajūta, ka slēpju šo faktu no viņa, bet man negribas, lai viņš apvainojas un negrib ar mani vairs pavadīt laiku pēdējo mēnesi, jo man gribas vēl patusēties. Zinu, ka baigi egoistiski, bet nu tā ir sanācis. Kā es gribētu, lai rīkojas viņš, ja būtu otrādāk? Nezinu, laikam jau pati būtu visu uzzinājusi un pajautājusi, zinot viņa situāciju. Es viņam jautāju to, kas mani interesē, bet man liekas viņš baidās man ko tādu jautāt, tad nu es nolēmu, ka pats vainīgs... Un zinu, ka man tas nāks atpakaļ, baigi daudz jau šitā esmu izdarījusies :(
15.02.2012 16:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka jāpasaka viss, kā ir. Tev patiktu, ja pret Tevi tā izturētos?
15.02.2012 16:17 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
Ceru,ka tas dzeks sapratiis,kada egoiste esi!
15.02.2012 16:41 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Domāju, ka jāizrunājas godīgi.

Uz cik ilgu laiku plāno doties prom? Uz kurieni (vairak domāju, vai tas ir dikti tālu)? Noskaidro, viņa domas par to, kur viņš Tevi redz savā dzīvē, tāpat arī sakārto domas, cik nozīmīgs viņš Tev ir kļuvis šajā īsajā laika periodā. Varbūt ir iespēja braukt paciemoties vienam pie otra.

Neturi viņu neziņā, ja redzi, ka Tu viņam patīc, tas viņu dikti sāpinās.
15.02.2012 16:44 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Taisnība, ka dzirdēt to, ka esmu egoiste un saprast to ir dažādas lietas, pieņēmis manu egoistisko dabu viņš ir, bet vai izpratis un izjutis - diez vai...

la_madame , es zinu, ka sāpinās, mani pašu tas sāpina :( iekšēji es par to visu pārdzīvoju, jo arī es pieķeros attiecību siltumam, lai arī to neizrādu. Es braukšu tālu prom, ciemošanās nesanāks. Es jau zinu viņa domas par mani un kā viņš mani redz savā nākotnē, tas iekšēji grauž. Un es gribētu varbūt arī nākotni ar viņu, bet tas vienkārši nesanāks apstākļu dēļ. Mierinu sevi ar domu, ka gan jau viņš mani viegli palaidīs, jo tie būs bijuši tikai daži mēneši viņa dzīvē...

Es jau jūtu, cik nepatīkama saruna mums būs :( tikai nevaru saņemties, tas nav tik viegli, paskatīties acīs un pamest cilvēku vienu.
15.02.2012 17:09 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ja man ko tādu noklusētu, justos izmantota.
15.02.2012 21:30 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Un es jūtos kā izmantotāja, tāpēc man tā sirdsapziņa ierunājusies, jo šoreiz puika iepaticies...
16.02.2012 12:55 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
man negribas, lai viņš apvainojas un negrib ar mani vairs pavadīt laiku pēdējo mēnesi, jo man gribas vēl patusēties

nečakarē cilvēku un pasaki kā ir - tā jau būsi pamatīgi viņu sāpinājusi.
Tu tikai tusējies, bet otrs Tevi varbūt jau iemīlējis... Dzīvē tas ļoti atnāk atpakaļ, saku no pieredzes, jo pašai tā bija. Nenovēlu nevienam to piedzīvot...
16.02.2012 13:03 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
ņem viņu līdzi.
16.02.2012 13:11 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
meitenes, Jums taisnība, man vienkārši vajag saprast, ka tas ir ļoti rupji, divkosīgi un nepatiesi no manas puses... Bet man tā gribas viņu satikt atkal un atkal :(

KRIKSIS , es nevaru paņemt. Tas ir baigi tālu un viņam te ir viss.
16.02.2012 19:10 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Stulba situaacija. Bet esi godiiga pret vinju,nedomaaju,ka Tev patiktu,ja Tev kaads taa dariitu! :( Un,ja ir veeleeshanaas buut kopaa,noteikti,ka varat kko izdomaat!:)
16.02.2012 19:31 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka jāsaka. Es tā puiša vietā justos vnk drausmīgi pēc tam, jo ja slēp kaut ko tādu tātad tas viņam nozīmes to, ka tev tas neko nenozīmēja un tikai izmantoji viņu.
Un iedomājies kā viņam gribēsies satikt tevi pēc sitā laika, kad jau iespējams ir iemīlējies. Šeit gan tev jāpārstāj domāt tikai par sevi.
16.02.2012 19:51 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
whaaa ļoti nepatīkami man tagad ir, bet paldies par viedokļiem. Nezinu, no kurienes manī tāds egoisms un vienaldzība pret citiem :(

paldies meitenes, mēģināšu risināt situāciju...
16.02.2012 23:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits