Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Toposa sieva vai majsaimniece?

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011

Ka ieprieksejos forumos lasijat,esmu no tam,kas ir devusi otro iespeju,centos mainities pati, bet otrs ir aizmirsis tomer solijumus un sanak,ka ES esmu ta,kas ir gribejusi atpakalj:) Bet ne par to,tas ievadam...

Vakar man bija darbs,pec tam bija jabrauc uz jubileju,bija sarunats,ka vins mani Rigas centra panjems.Kad jau biju izkapusi norunataja vieta,zvanu,ka esmu klat,sis saka-oj,pabaruc vel pieturu uz prieksu,paej tur,paej situr!ES TIKKO IZKAPU un tagad man jasalst ara 10min lidz nakamajam!Protams,ka biju dusmigu,ka vins nevar pazvanit un pateikt,lai braucu talak,jo zin,ka nedrikstu pat mazliet nosalt del veselibas!Protams gaidiju nakamo transportu, gaju kur sim bija ertak piebraukt(ar datorsomu un vel 1 lielu maisu).Iekapjot masina VINS bija tas aizvainots,ka redz es parmetot,ka man jasalst!!!Kad teicu,vismaz butu pajautajis vai neesmu nosalusi,vins atbildeja-Ko tas dos?Es vnk saku raudat,sito vienaldzibu,es skrienu,esmu laika norunataja vieta un palieku vainiga!Tas butu sikums...

Otrais par ko pedeja laika sokejos...Zvanu-ko taisit vakarinjas-zupu,ok! Uztaisu,atnak,sak ardities,ka nav otra ediena!!!Es ka mulke vel izcepu parsteiguma milajam roibiskvita ruleti,kuru vins pamana,bet ne ta ka gaidiju.Lieki piebilst,ka tiku nosaukta par aitu,kad vairak pec izgajieniem neatbildeju uz vina interesejusiem jautajumiem.Jau 2 gadi...Neesam ne preceti,neko,sis vnm kad atnak majas maja tira,vela izmazgata,vakarinjas ir,bet es esmu aita un ta,kas nerupejas,ta kas nemiljo vinju utt.Kapec vins ta dara?!

Stradajot ar berniem es ar reizem esmu meema,kaut 2 majas,bet re,esmu 2 bijusi majas,nevis ka vins 5...Tapec jabut otrajam :D Smiekligas situacijas,bet es tajos jutos pazemota,neesam ne precejusies,ne bernu,bet man jadara VISI sievas pienakumi un ta vieta mani sabrada kajam...Mana skaistakaja vecuma.

Gari sanaca,piedosanu...

10.02.2012 11:15 |
 
Reitings 18
Reģ: 31.08.2011
Cik paziistama situaacija! Daru taa, daru shitaa, bet taapat atradiisies kkas par ko piekasiities..
10.02.2012 11:21 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Tu sevi cieni?
Ja mani nosauktu tādos vārdos - aita, muļķe utt, es pateiktu dažus biezus vārdus un būtu ļoti dusmīga, tāda nav cienīga vīrieša attieksme pret savu sievieti. Turklāt, apsveicu, viņš nenovērtē to, ko Tu dari viņa labā.
Tev laikam jāsāk dzīvot.. kapēc Jūs pirmajā reizē izšķīrāties? Kaut kas līdzīgs (t)
10.02.2012 11:23 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tas par mani vai vinju?
Ja par mani,ja,un sis nav vienigas situacijas,bet lai paliek pie manis...
10.02.2012 11:23 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Vins doma,ka ES esmu ta kas nenoverte! Ok,ja,vins jau ar nav tik melns,ir laba slietas,bet kops esam kopa vins vispar neatvainojas,ne par vienu situaciju nejutas vainigs!Un ta ar pasaka,TU esi vainiga pie visa. Laikam dodot otru iespeju,otrs iedomajas,ka nu vares ka ar marioeneti.Un ja,delj lidzigam situacijam aizgaju,zvanija,mekleja,raudaja...un esam kur esam:)
10.02.2012 11:25 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
es nesapratu, ko tu nesaprati manā komentārā, piedod :D
tapēc arī nesaprotu Tavu komentāru.
Bet visā visumā - lasot Tavu bēdu tas izklausās safabricēts, jo es nespēju iedomāties kā var paciest tādu dzīvi, es sevi pārāk mīlu, lai mana otrā pusīte varētu atļauties mani apsaukāt un pazemot..
Tu esi mēģinājusi ar viņu runāt?
10.02.2012 11:27 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Pirmais kom.nav Tev :D
Nav safabricets...Ja,ta ir mana otra problema,es nevaru aiziet,nezinu,ka smani tur!Tiesam,laikam kkada komforta zona!
10.02.2012 11:29 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Megjinat runat?Nav iespejams.Tad es runajot mulkjibas,esmu garigi slima un biezakos gadijumos vins vnk aizbrauc kkur,kamer es aizmiegu un tad atbrauc atpakalj.
10.02.2012 11:31 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Žēl tevis. Bet, ja pati nemani neko tādu, kamdēļ nevajadzētu baigi turēties kopā, tad nav nemaz ko te žēlot.


Tev pat profilārakstīts pie attiecībām ''ir ko čubināt'', bet tevi taču neviens nečubina, kāpēc tu tā ņemies ap to veci?
10.02.2012 11:38 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Hmmm, ja viņš neļauj runāt un izteikt Tavas sajūtas - tas nav labi.
Es uzrakstītu vēstuli, tas ir labākais variants, ņemtu papīra lapu un pilteni un rakstītu visu, ko domāju un izjūtu.
Atstātu vēstuli uz galda un pati dotos prom, pie kādas draudzenes vai kur uz nedēļu, lai puisis apdomā savu iedomību un svarīgumu (t)
10.02.2012 11:39 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
cloo ir taisnība, bet es negribēju to teikt, lai pamet viņu, jo tas ir jāizlemj un jāizvērtē Tev pašai, nevis mūsu spiediena un komentāru ietekmētai!
10.02.2012 11:41 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Vinjam 21,tapec,laikam ar nenoverte un pirmas attiecibas-nopietnas.Un vieniga sieviete, kuru vins ciena,laikam,ir vina mamma. Man ir ta psihologjiska vajiba,kas vnm bijusi,ka es loti piekjeros un nevaru atrauties,bet,ja sanjemos 1 reizi,sanjemsos ari 2...Vnk skirsanas perioda man gruti sevi savakt,neko negribas utt,bet man ir darbs ar berniem,kuri prasa smaidu manu,energiju...vismaz tie kjipari mani gaida un mil :)
10.02.2012 11:42 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tas nav spiediens:) Vnk vins man liek domat,ka es no musas ziloni puusu,tapec ar seit uzjautaju,lai saprastu vai es esmu ta neliete,kura vinju nesaprot... Es ciesu emocionalo vardarbibu,tapec man vajag kadu,kas iedod pa pecpusi un liek saprast,ka ar 1 cilveku dzive nebeidzas...
10.02.2012 11:44 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
vai, viņš tak galīgi zaļš un pieredze un attieksme mainīsies ar laiku, Tu padomā vai Taviem nerviem un veselībai šis cirks ir vajadzīgs. Paņem lapiņu, uzraksti plusus un mīnusus un izvērtē. Veiksmi Tev! Uzraksti šeit, ko esi izlēmusi darīt vai, ko izdarīji! :)
10.02.2012 11:46 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tur ta lieta,ka zalsh,neesmu jau veca,bet man iesacies 25 gads,gribu gjimeni,bernus,bet kas zin vai ar vinju sagaidisu...Un,protams,ka ari miilu so cilveku,neskatoties uz visu cirku:@ Sarunats un paldies :)
10.02.2012 11:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es reti tā saku, taču tavā gadījumā teikšu, ka Tev jātiek no tāda "vīrieša" vaļā. Nu nemainīsies viņš, vēl jo vairāk viņš jūtas kā uzvarētājs, jo TU bez viņa nevari, nebrīnies, ka pametīs viņš Tevi un pateikts Tev cik Tu esi slikta.
Man arī nav ideālās attiecības, nevienam tādas nav, katrās attiecībās ir savi melnumi, katram ir savs raksturs, taču tavs "vīrietis" vienkārši neciena Tevi un Tu arī viņa cieņu neizpelnīsies, jo piedevi viņa, savu vainu viņš tāpat neredz un neredzēs. Pēc visa ko tu stāsti, es nesaprotu Tevi, vai tas ir tā vērts, dzīvot kopā ar cilvēku, kas pēc visa tā ko labu dari viņam Tevi nosauc par aitu... nu pretīgi (e)
10.02.2012 12:04 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Paldies Gurri...Es domaju tapat,prieksa brivas dienas,taapec domaju un analizeju,ko man darit ar savu dzivi...Aita,tas vel ir puukaini:) Zini,es biezi uzdodu pati sev so jautajumu-ko es daru ar vinju...
10.02.2012 12:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Fui, Tu mani sadusmoji.
Man senāk bija draugs kurš man teica, ka esmu apaļīga, ka neesmu tik smuka kā tā tur, ka esmu var teikt galīgi garām, lai gan pats nekāds skaistulis nebija, nebija pat mērķu dzīvē, bija tāds nekāds- tagad atskatoties, tagadējais draugs cenšas celt manu pašapziņu, kas tajās attiecībās tika nolīdzināta. Mudina, stimulē, neļauj izteikties slikti par sevi, lielāku ļaunumu ieguvu no tām attiecībām kā labumu, to saprotu tikai tagad, kad pašai žēl sevis, kā es sevi pati nolīdzinu.
10.02.2012 12:09 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Likās dīvaini, ka divas reizes uzsver, ka neesat precēti, bet redz, pret Tevi tāda attieksme. Vai tad - ja būtu precēti - šāda attieksme Tev no vīrieša puses šķistu pieņemama??? Vai tiešām Tu domā, ka visu precēto sieviešu dzīve ir tāda - veļai jābūt tīrai, mājai tīrai, pusdienās 3 ēdieniem, bērniem apkoptiem, plus vēl paralēli strādājot, bet vīrs var gulēt uz dīvāna un izrīkot sievu? Normālā ģimenē (arī neprecētā) viens otru cienoši un mīloši cilvēki cenšas sadalīt visus pienākumus vienādi, cenšas palutināt viens otru, parūpēties, utt. Nevis parazitēt otra dzīvē...
Pēc šī uzrakstītā ir skaidrs - viņš Tevi neciena, nenovērtē Tevi, nenovērtē to, kas viņam ir, nezinu, ja šāda necieņa ir izveidojusies 2 gadu laikā, nedomāju, ka tālāk ir gaidāms kas labāks... Es laikam pārāk sevi mīlu un cienu, lai pieļautu, ka ar mani tā rīkotos... :) Laikam savu risinājumu varu Tev nepiedāvāt, jo tāpat ir skaidrs, kāds tas būs...
10.02.2012 12:13 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Man ieprieksejas attiecibas bija kudii isaakas,bija ari traki un vins to zin,cereju,ka nedaris man paari,saakuma,kaa visi-centas,komplimenti utt,bet mes jau ka penshuki...Domaju,ka nav jega man mocit ne sevi,ne vinju ar savu klatbutni,jo vins vnk nerekjinas ar mani...Kopa mes vispar neko endaram,vnm vinam vajag kadu lidzi.Izdomaja iet peldet ritos ar kolegji,teicu-es ari gribetu tadus ritus,BET es tak nepaspesot uz savu darbu,tas esot taalu,blaa blaa. Es pati uz sevis dusmojos Gurri ;)
10.02.2012 12:15 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ar to gribēju teikt, ka pati sāksi ticēt, ka neesi nekam derīga, ka esi muļķe un neko nevari. Bet pašapziņa cilvēkam ir ļoti svarīga, bez pašapziņas būs grūti dabūt labu darbu, dibināt attiecības ar cilvēkiem, grūti atrast labu darbu.
Fui, tiec vaļā no viņa, neesmu atriebīga, bet pirms ej pasaki viņam cik viņš liels muļķis, sliņķis un ka ej prom, jo tāds Tev nav vajadzīgs, ka esi pelnījusi labāku vīrieti. (e)
10.02.2012 12:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits